Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monalisa12,

Ciekawostka : )

Polecane posty

3 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

slowianin = podczlowiek

 

koniec historii, dowiedzione naukowo 

Śmiesznie to brzmi od kogoś kto ma kobiecy wzrost i naleciałości ciapatych. 😄 Może mamusia miała romans w Rumunii jak była na wczasach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Śmiesznie to brzmi od kogoś kto ma kobiecy wzrost i naleciałości ciapatych. 😄 Może mamusia miała romans w Rumunii jak była na wczasach 😁

beka slowianin fika do rumuna, rumun to nadczlowiek w porownaniu ze slowianinem tak sam jak grupy etniczne z bliskiego wschodu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

beka slowianin fika do rumuna, rumun to nadczlowiek w porownaniu ze slowianinem tak sam jak grupy etniczne z bliskiego wschodu 

To po co kastet kupiłeś i teleskopa żeby wrażenie zrobić tak jak munek gangusa bo nauczył się z filmów parę zamienników więziennych 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

To po co kastet kupiłeś i teleskopa żeby wrażenie zrobić tak jak munek gangusa bo nauczył się z filmów parę zamienników więziennych 😁

no przeciez wiadomo ze muzulmanin z bliskiego wschodu stawrza wieksze zagrozenie od slowianskiego niewolnika ktory jeszcze bedzie cie calowal w buty z ato ze moze na ciebie pracowac 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, wioskowy gwałciciel napisał:

no przeciez wiadomo ze muzulmanin z bliskiego wschodu stawrza wieksze zagrozenie od slowianskiego niewolnika ktory jeszcze bedzie cie calowal w buty z ato ze moze na ciebie pracowac 

Fanatycy muzułmańscy mogą stanowić zagrożenie , bo są zaślepieni jak kamikadze i gotowi ginąć. W mojej ocenie to głupcy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Fanatycy muzułmańscy mogą stanowić zagrożenie , bo są zaślepieni jak kamikadze i gotowi ginąć. W mojej ocenie to głupcy 😄

bo jesteś tchórzem, oni wola zginąć niż służyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

bo jesteś tchórzem, oni wola zginąć niż służyć 

Jeszcze niedawno twierdziłeś że będę walczył i ginął na jakiejś wojnie jako mięso armatnie 😁

Po prostu uważam że głupotą jest ginąć w taki sposób jak oni. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeszcze niedawno twierdziłeś że będę walczył i ginął na jakiejś wojnie jako mięso armatnie 😁

Po prostu uważam że głupotą jest ginąć w taki sposób jak oni. 😄

no zgadza sie, jak będziesz pyskował tu na forum albo bede mial gorszy humor to front cię czeka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

no zgadza sie, jak będziesz pyskował tu na forum albo bede mial gorszy humor to front cię czeka 

Jak będziesz miał gorszy humor to polecisz do apteki po paracetamole i acodin, bo nawet mając kasę nie potrafisz sobie normalnego towaru załatwić nieudaczniku ciapaty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam jak w 2013 polecialem do apteki po acodin i wzialem cala paczke i mialem taka mocna faze, to bylo cos xD

poszedlem jakos z rana, a mozna to jeszcze dostac bez recepty?

to byl super dzien, jak potem mialem faze, to wlalem sobie wode do wanny i odpalilem tool rosetta stoned i grubo bylo xD

a wieczorem pisalem na jednym forum, gdzie wszyscy polaczki mieli w avatarze naziistow, i jeden typek co mial himmlera w avatarze, do mnie pisal, zeby mnie do gazu wsadzil i doktorze mengele prozac please a ja na acodinie na bombie sie smialem z tego typka, a on zeby mnie do gazu wrzucil haha mial nick srubokret, ahh to byly czasy, i sie wszyscy smialismy z admina dildoboba hahah szkoda ze forum tak krotko istnialo, bo tam to wesolo bylo w chooy, zadnej moderacji a admin strony byl gnoojony przez polaczkow hahah, ale sie tam usmialem, tutaj na srafe jest beznadziejnie bo bany i tematy leca, nuda

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wioskowy gwałciciel napisał:

a jaki to normalny promyczku? 

Sraki 😁 Musisz ćpać jak naziole żeby sprawiać wrażenie silniejszego, bo bez towaru jesteś słaby.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Sraki 😁 Musisz ćpać jak naziole żeby sprawiać wrażenie silniejszego, bo bez towaru jesteś słaby.😄

narkotyki sa ok, mowie tak akzdemu polskiemu dziecku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hawthorne Heights napisał:

Na srafe najbardziej lubią się kłócić.

Blizna w poprzek to po cesarce, co nie? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wioskowy gwałciciel napisał:

narkotyki sa ok, mowie tak akzdemu polskiemu dziecku 

Ciekawe czy guwniaki Elci przyłapały już starą na wciąganiu jak odkurzacz czy jeszcze nie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czeski film napisał:

Ciekawe czy guwniaki Elci przyłapały już starą na wciąganiu jak odkurzacz czy jeszcze nie 😄

na bank podbieraja fufu starej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj nie dosc ze geejowsko jest w chooy, to jeszcze zalosna moderacja co banuje i kasuje i nie mozna sie poobrazac, bo zaraz ci konto blokuja albo banuja ip, dajcie spokoj bo tutaj to jest chuujnia xD

to nie to samo co na forum bez moderacji sie gnoic i nazisci w avatarze i wszyscy sie ponizaja i to jest smieszne, bo tutaj to w ogole nic nie jest smieszne xD

mnie tutaj gnojenie mnie w ogole nie smieszy, a niektore typki jak mnie gnooja albo jaja sobie tam robili to ja mialem kopalnie beki, tutaj jest geejoza i nuda, to nie to samo, musze sobie inne forum znalezc chyba, bo srafe sie skonczylo dla mnie juz XD

narka ja spadam XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czeski film napisał:

Blizna w poprzek to po cesarce, co nie? 🙂

Nie wiem jak kroją, ale może jeszcze być po wyrostku 😄 Masz jakieś fajne brzuchy do pokazania to daj 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja prdl tam to sie umialem np. never byl student awf i sie smial ze wszystkich albo tardek z krakowa nowa huta co raz wstawil foto swojego ryja i ze mnom lepiej nie zadzieraj i wszyscy mu pisali tardek ty jeebana kuurwo wypieerdalaj hahah ja prdl albo bombel karzel bez nerki tez beka w chooy ale mi tego brakuje ehh musze gdzies poszukac jakies wylarnii trolow, bo tutaj mi sie nudzi nara xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Nie wiem jak kroją, ale może jeszcze być po wyrostku 😄 Masz jakieś fajne brzuchy do pokazania to daj 😄

Może znajdę znajdzie się gdzieś zdjęcie tej cesarki, ale nie wiem 😄

edit. mam Dumbinę w nowej francuskiej stylówie, może by się nie obraziła, ale zapytaj jej lepiej zanim wyślę na priw 😄

Edytowano przez czeski film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ze mnie tez sie smiali bo czasem nielzym tekstem zajeebalem i beka byla ze mnie, ale potem wszyscy wyjeebali i chooy skonczylo sie to co dobre, spadam stad nic tu po mnie bo tutaj nuda jest nawet hejtowanie mnie nie jest jakies zabawne, od kilku miesiecy w kolko o tym samym, nic ciekawego xD

ja to lubie jak mnie ktos hejtuje ze sam sie smieje z tego, a nie chamstwo jak tutaj xD to nie ta sama liga :D

ja w forach juz siedze od dawna, i tutaj sie chooyowo zrobilo xD. jak mi ktos pisze ze jestem bezrobotnym przegrywem albo peedalem czy schizo to to tez nie jest specjalnie zabawne albo oryginalne xD

beznadizejne te hejty :D ide szukac czegos lepszego pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, czeski film napisał:

Może znajdę znajdzie się gdzieś zdjęcie tej cesarki, ale nie wiem 😄

edit. mam Dumbinę w nowej francuskiej stylówie, może by się nie obraziła, ale zapytaj jej lepiej zanim wyślę na priw 😄

Lepiej niech sama wrzuci, ale jak nie będzie na forum leżaka. Jutro ma widzenie ze stypiarą, więc będzie okazja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Lepiej niech sama wrzuci, ale jak nie będzie na forum leżaka. Jutro ma widzenie ze stypiarą, więc będzie okazja xD

Nie, publicznie żadnych zdjęć nie będzie, to już wykluczone :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, czeski film napisał:

Nie, publicznie żadnych zdjęć nie będzie, to już wykluczone :d

Wasza miłość ma bordera bo raz się kochacie, a innym razem jedziecie po sobie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, wioskowy gwałciciel napisał:

narkotyki sa ok, mowie tak akzdemu polskiemu dziecku 

To bez ciebie wiedzą. Zresztą część z nich i tak ku wyniszczeniu idzie tak jak ty. Będą mniejsze kolejki i korki na drogach dostrzegając pozytywne aspekty. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

To bez ciebie wiedzą. Zresztą część z nich i tak ku wyniszczeniu idzie tak jak ty. Będą mniejsze kolejki i korki na drogach dostrzegając pozytywne aspekty. 😁

i więcej miejsca dla germańskiej rasy, wiadomka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×