Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Choć trudno w to uwierzyć, to były takie czasy, kiedy każdy mój dzień miał sens. No, może przynajmniej iluzję sensu. Ale skończyło się to 20 lat temu

Polecane posty

1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

ja skąpy ? wrecz przeciwnie rozrzutny jestem i zawsze bylem

poczciwy ? raczej wredny i msciwy 😄

Cicho bądź, ur. ok rzucam tymi słowami. Będziesz poczciwym piwniczakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sebix libedowsky napisał:

ty jestes podatna na te rozne bajki w horoskopy i tarota pewnie też wierzysz. za bardzo sie wczuwasz w te terapie z jutuba braknie ci zycia zeby wszystko przepracowywac i nabijac kase jutubowym naciagaczom.

to wspolczesne naciaganie tak jak twoja babke naciagali na cudowne uzdrawianie tak ciebie na te terapie z jutuba.

ci terapeuci zwykle maja wiecej do naprawy w sobie niz ich pacjenci

znasz to powiedzenie o kiju i końcach ?

 

Kiedyś słyszałam, że na psychologię idą ci którzy chcą się rozprawić z własnymi demonami i to ich motywuje : )

Dawniej mnie nie interesowało... jakiś czas temu zaczęło, ale mnie w sumie kilka tematów interesuje i staram się je regularnie zgłębiać. Inni wolą coś innego co ja olewam... bo mnie to nie interesuje, uważam jako stratę czasu a sam zauważyłeś, że nie jest go aż tak dużo to trzeba robić selekcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się wywodzi ze świętokrzyskiego musi trochę wierzyć w czary mary... : ) ma się to we krwi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

to fakt 😄 jak sie czlowiek urodzi w dziurze to chcac nie chcac jakies nawyki zasciankowe ma 😄

dlatego tak wazna migracja do wiekszych osrodkow miejskich gdzie cywilizacja 😄 nie powinno sie dotowac tych niewielkich miescin bo tylko sie zwieksza zacofaniem, wplyw kosciola i ciemnote 😄

 

 

Chyba bardziej chodzi o czarownice 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, sebix libedowsky napisał:

to fakt 😄 jak sie czlowiek urodzi w dziurze to chcac nie chcac jakies nawyki zasciankowe ma 😄

dlatego tak wazna migracja do wiekszych osrodkow miejskich gdzie cywilizacja 😄 nie powinno sie dotowac tych niewielkich miescin bo tylko sie zwieksza zacofaniem, wplyw kosciola i ciemnote 😄

 

 

Kultywuje tradycje regionalną: ) 

Uciekam, trzymajcie się: )

Edytowano przez marawstala
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia kiedy Libed wyciągnie słomę z butów i  przestanie mu uwierać... pochodzenie innych ludzi 😎

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

mnie to nie przeszkadza tylko dotowanie tych pisowskich zascianków mnie denerwuje kasa tam plynie a oni nadal mental maja ten sam co z tego ze maja tam szkole jak ich innych przedmiotow tez uczy katechetka czy ktos kto sam wierzy w bzdury bo zyje tam cale zycie. to nic nie wnosi poza tym ze ciemnota przechodzi z pokolenia na pokolenie. ludzie zyja w obawie o kare boską i mnoza sie na potege i krzycza dejcie wiecej, wychowani w takim zascianku pozniej wierza w jakis zamachy smole.nskie i inne dyrdymaly. to nie przypadek ze ludzie mieszkajacy w podobnych rejonach maja podobne poglady i tok myslenia.

dla nich lepiej jakby ktos ich przeniosl do cywilizacji mnie to wszystko jedno co z nimi bedzie.

Masz duży emocjonalny stosunek jak na wszystko jedno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sebix libedowsky napisał:

mnie to nie przeszkadza tylko dotowanie tych pisowskich zascianków mnie denerwuje kasa tam plynie a oni nadal mental maja ten sam co z tego ze maja tam szkole jak ich innych przedmiotow tez uczy katechetka czy ktos kto sam wierzy w bzdury bo zyje tam cale zycie. to nic nie wnosi poza tym ze ciemnota przechodzi z pokolenia na pokolenie. ludzie zyja w obawie o kare boską i mnoza sie na potege i krzycza dejcie wiecej, wychowani w takim zascianku pozniej wierza w jakis zamachy smole.nskie i inne dyrdymaly. to nie przypadek ze ludzie mieszkajacy w podobnych rejonach maja podobne poglady i tok myslenia.

dla nich lepiej jakby ktos ich przeniosl do cywilizacji mnie to wszystko jedno co z nimi bedzie.

 

Ale mnie z PiSem nic nie łączy: ) 

Miałam na mysli to z czym kojarzony jest ten region... j.w. Sabat czarownic z czarownicami, wiedźmami no i kościół niekoniecznie się z nimi lubi. Raczej były palone na stosach .) pa

 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×