Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Ze zdziwieniem stwierdzam, ze kiedy po 20 latach dziury w zyciorysie powracam pomiedzy moich 40-letnich rowiesnikow, to nikt nie daje mi forów

Polecane posty

Ja czuję się jak Tomasz Komenda, ale nie mam udokumentowanej dziury w zyciorysie jak on. Ale w sumie nawet jemu też nikt po powrocie nie dawal taryfy ulgowej

 

Zauwazam, ze moi 40-letni rowiesnicy traktuja zarowno siebie nawzajem, jak i mnie, dokladnie tak samo jak traktowali siebie nawzajem i mnie 20 lat temu, kiedy mielismy po 20 lat

 

Nikt w ocenie drugiego czlowieka nie bierze pod uwage okolicznosci, ani przez co przeszla dana osoba, tylko ocenia jej aktualną wartość. A to, czy ktos przez ostatnie 20 lat wyciskal maksimum z kazdego dnia, czy wyrzucil te 20 lat w błoto, nikogo nie obchodzi i jest sprawą tylko tej osoby. Oceniany jest wyłącznie efekt

 

Z jednym wyjątkiem. Mianowicie kiedy ludzie wiedzą, że ktoś miał w życiu jakis ułatwiony start, to nie omieszkają mu tego wypominać. Ale kiedy miał utrudniony start, to nikogo to nie obchodzi - to chyba dlatego, że ludzie oceniają innych tylko pod kątem użyteczności lub zagrozenia dla siebie i kogoś, kto miał ulatwiony start postrzegają jako nieuczciwą konkurencję, natomiast ktoś, kto zmaronowal zycie lub mu się nie udalo, jest pozostalym tylko na rękę, bo o jednego konkurenta mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po paru latach stwierdzam, że Śląsk i Lechia i niepotrzebnie odbiłem od tego towarzystwa 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kłamstwo jest , bo pisałeś że nie masz kontaktu z ludźmi i izolujesz się.😁 Nie myjesz się po trzy tygodnie i jesteś przyjеbany, to wątpliwe aby ktoś chciał z tobą przebywać i dyskusje prowadzić. Pisałeś też że nie miałeś i nie masz żadnych znajomych , bo już od czasów szkolnych nikt nie chciał mieć z tobą do czynienia. 😁

Musisz bardziej dbać o spójność i na tym drugim koncie o krowach co piszesz też kłamiesz 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×