Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jeszcze nawet nie spałem

Wreszcie pozbede się portfela

Polecane posty

Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

no to zlodziej sie ucieszyl ze odkladali 😄

w banku odkladac nie mogli ?

 

W banku pewnie też odkładają... Normalnie pracują. A jakby chłopak ukradł sprzęt to nadal byś się pytał dlaczego pod ziemią nie zakopali .)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

W banku pewnie też odkładają... Normalnie pracują. A jakby chłopak ukradł sprzęt to nadal byś się pytał dlaczego pod ziemią nie zakopali .)

a skad wiesz ze zlodziej byl chlopakiem ?

nie to by bylo normalne ale jak ktos trzymal jak napisalas duza kase to nie jest normalne

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marawstala napisał:

Może odkładali przez lata, serio nie ma sensu analizować : )

Przykra sprawa, też myślę, że złodziej wiedział o pieniądzach, chyba że miał wyjątkowe szczęście.

U mnie by tylko znalazł jakieś miedziaki w kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

a skad wiesz ze zlodziej byl chlopakiem ?

nie to by bylo normalne ale jak ktos trzymal jak napisalas duza kase to nie jest normalne

 

Ich córka się z nim mijała i podobnego zakapturzonego typka jeszcze dwie osoby widziały.

Ale serio bezsensu się czepiasz... no tak następnym razem kasę wpłaca na konto ale złodziej może się polasic na coś innego. 

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Ich córka się z nim mijała i podobnego zakapturzonego typka jeszcze dwie osoby widziały.

dlatego ja zawsze mowie jak widzisz cygana, skejta etc wrozke czy tarocistke to od razy gon z pala zanim cos ukradnie 😄

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Przykra sprawa, też myślę, że złodziej wiedział o pieniądzach, chyba że miał wyjątkowe szczęście.

U mnie by tylko znalazł jakieś miedziaki w kanapie.

U mnie mógłby zabrać sprzęt... też byłoby mi średnio z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

dlatego ja zawsze mowie jak widzisz cygana, skejta etc wrozke czy tarocistke to od razy gon z pala zanim cos ukradnie 😄

 

Zwłaszcza ciawaresów. Widzisz, niby potrafisz mówić jak człowiek, ale działasz na nerwy za chwilę z innej strony 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Jeszcze nawet nie spałem napisał:

Czemu mam spać? Migrene mam ale ileż można spać 

Nie śpisz z lenistwa i dlatego, że sypiasz w dzień jak małe dziecko 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sebix libedowsky napisał:

masz ofermo

Drogo xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZbanowanaSalowa napisał:

Nie śpisz z lenistwa i dlatego, że sypiasz w dzień jak małe dziecko 😁

Zgłoszone @wakanka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

dlatego ja zawsze mowie jak widzisz cygana, skejta etc wrozke czy tarocistke to od razy gon z pala zanim cos ukradnie 😄

 

A może miała farta, że w domu go nie zastała... różnie mogło być a to jeszcze dziecko (III klasa) i wątpię by miała przy sobie palę.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

U mnie mógłby zabrać sprzęt... też byłoby mi średnio z tym. 

Mozesz sobie ubezpieczyć, my mamy zawartośc mieszkania ubezpieczoną razem z mieszkaniem. Choc wiadomo, ze to i tak klopot no i niektore rzeczy mają wartość sentymentalną.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Mozesz sobie ubezpieczyć, my mamy zawartośc mieszkania ubezpieczoną razem z mieszkaniem. Choc wiadomo, ze to i tak klopot no i niektore rzeczy mają wartość sentymentalną.

Nie myślałam o tym nigdy prawdę powiedziawszy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

U mnie mógłby zabrać sprzęt... też byłoby mi średnio z tym. 

ja mialem keidys wlamanie jak zlodziej zobaczyl co jest w szafie to uciekl i nic nie zabral tzn zabral jakas wiertarke ktora znalazl wczesniej a moze nie zabral tam byl taki burdel ze nikt nie wie czy ta wiertarka tam byla czy nie 😄 i nie zartuje wszystko bylo wywalone z szaf a jak doszedl do jednej to uciekl bo juz dalej nic nie bylo ruszone 😄 ale nie powiem co wypadlo z szafy jednak nei byl to trup 😄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dumbino napisał:

Drogo xD 

70zl za bilet samolotem to drogo ? to ty myslisz ze ile taki bilet powinien kosztowac 😄 pendolino kosztuje 200zl a 70 za samolot to drogo 😄 ? ty sie chyba zatrzymales z cenami w czasie jak lezak normalny bilet na tej trasie to ksoztuje 400zl

panie olt expres juz nie dziala tylko oni mieli tansze bilety

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Mozesz sobie ubezpieczyć, my mamy zawartośc mieszkania ubezpieczoną razem z mieszkaniem. Choc wiadomo, ze to i tak klopot no i niektore rzeczy mają wartość sentymentalną.

top tez nie do konca tak dziala jak ci sie wydaje. pozniej ciezko udowodnic ile to bylo warte i ze to kros ukradl.

poczytaj o tych w pl ktorych zalalo i mieli ubezpieczone to zobaczysz jak chetnie ubezpieczyciel wyplaca odszkodowanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ja mialem keidys wlamanie jak zlodziej zobaczyl co jest w szafie to uciekl i nic nie zabral tzn zabral jakas wiertarke ktora znalazl wczesniej a moze nie zabral tam byl taki burdel ze nikt nie wie czy ta wiertarka tam byla czy nie 😄 i nie zartuje wszystko bylo wywalone z szaf a jak doszedl do jednej to uciekl bo juz dalej nic nie bylo ruszone 😄 ale nie powiem co wypadlo z szafy jednak nei byl to trup 😄

 

 

A to u mnie byłoby podobnie... kontrolowany chaos ale złodziej może się w nim nie odnajdzie.

A słyszałam kiedyś o naszym rodaku który za granicą włamywał się po to żeby ludziom mieszkania sprzątać... To u mnie mógłby : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

odaku który za granicą włamywał się po to żeby ludziom mieszkania sprzątać.

to ja tez go chce 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

to ja tez go chce 😄

 

Nom zaapraszamy, ale pewnie nie tak szybko wyjdzie z więźnia bo chyba go złapali. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Nom zaapraszamy, ale pewnie nie tak szybko wyjdzie z więźnia bo chyba go złapali. : )

A za co więzienie i kto go w ogóle zgłosił na policję? Ja bym mu jeszcze ciasteczka zostawiła żeby się poczęstował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sebix libedowsky napisał:

top tez nie do konca tak dziala jak ci sie wydaje. pozniej ciezko udowodnic ile to bylo warte i ze to kros ukradl.

poczytaj o tych w pl ktorych zalalo i mieli ubezpieczone to zobaczysz jak chetnie ubezpieczyciel wyplaca odszkodowanie.

 

Mam nadzieję, że nie będę musiała się o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kiedyś miałam włamanie gdy spaliśmy w mieszkaniu, mieszkałam wtedy z 2 kolegami i jeden go złapał. Zadzwonił po policję, ale policja go wypuściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

A za co więzienie i kto go w ogóle zgłosił na policję? Ja bym mu jeszcze ciasteczka zostawiła żeby się poczęstował.

Chyba za włamanie... nawet jeśli nic nie ukradł, tak poczęstował się... właściciel/ka ponoć od tamtej pory nie czuje się swojo we własnym mieszkaniu. Brzmi to zabawnie ale mimo wszystko wszedł tam sobie bez pozwolenia. Nie wiem jaki wyrok, ale coś tam dostał i ponoć to nie pierwsza taka akcja na jego koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, marawstala napisał:

Chyba za włamanie... nawet jeśli nic nie ukradł, tak poczęstował się... właściciel/ka ponoć od tamtej pory nie czuje się swojo we własnym mieszkaniu. Brzmi to zabawnie ale mimo wszystko wszedł tam sobie bez pozwolenia. Nie wiem jaki wyrok, ale coś tam dostał i ponoć to nie pierwsza taka akcja na jego koncie.

Domyślam się, żartowałam tylko, nie wiadomo jakie ktos ma zamiary. Moze to jakas przypadlosc psychiczna, ze sprzątał, bo to bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Żaba Monìka napisał:

Domyślam się, żartowałam tylko, nie wiadomo jakie ktos ma zamiary. Moze to jakas przypadlosc psychiczna, ze sprzątał, bo to bardzo dziwne.

Nom, w prasie było to przedstawione w żartobliwej formie... ale co nim kierowało to już nie wiadomo, ciekawy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dumbino napisał:

Haa tfu, jak ty mi tłuku działasz na nerwy. Co robiły twoje gówniaki przez cały dzień? Patrzyły jaka stara ...la amfę czy ten drugi starszy już sam wali?

A czym tak ci działam na nerwy?

Zawsze możesz dodać mnie do ignora nie wiem czy zapomniałeś czy o co chodzi? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×