Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Rym Cym +

Jest tylko jeden powód dla którego PS5 w wersji Pro jest sprzedawana w wersji bez napędu, a ten jest dostępny ale do dokupienia oddzielnie.

Polecane posty

powód jest prosty - by jak najwięcej użytkowników odzwyczaiło się od pudełkowej dystrybucji.

dlatego też cena napędu jest tak wysoka, by odstraszyć nabywców, sony wcale nie liczy na dobrą sprzedaż napędów - przeciwnie, sony liczy na pozbycie się pudełkowej dystrybucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego jeżeli robisz z siebie fanboja jakiejkolwiek marki, czy to apple, sony, microsoft, jakieś produkty kosmetyczne - cokolwiek, to de facto robisz z siebie jelenia do krojenia... bo jesteś wiernym nabywcą produktów od tylko jednej firmy, która ma cię wyłącznie za dojną krowę i leżak niestety dokładnie w taką rolę się wpisuje. kupowanie kabla na zasadzie, że musi być od sony, gdy inny, tańszy jest równie dobry, a nawet lepszy, bo z oplotem... nie da się nazwać tego czymś mądrym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem i żaden ze mnie fan, ale wolałbym czarny kabel do czarnego niż z chińskiego marketu biały. Marka jest Marka i jak zaczną robić buble, to się zmieni na inną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ty będziesz wiedział złamali w końcu ps 5 i chodzą na niej piraty ?

niektóre wersje softu są już podatne na jaibreak... ważne by być w odpowiedniej wersji i by zatrzymać auto aktualizację... tu masz info na bieżąco w temacie.

https://x.com/ps5_hacking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Rym Cym + napisał:

niektóre wersje softu są już podatne na jaibreak... ważne by być w odpowiedniej wersji i by zatrzymać auto aktualizację... tu masz info na bieżąco w temacie.

 

U kogoś wiem że czwórka śmiga na piratach, ale nie chciałem wnikać w szczegóły tylko wiem że "złamana" 

A powiedz mi jeżeli chodzi o tą szarą retro limitowana seria wersja z napędem za dopłatą , czy piraty będą na tym chodzić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

U kogoś wiem że czwórka śmiga na piratach, ale nie chciałem wnikać w szczegóły tylko wiem że "złamana" 

A powiedz mi jeżeli chodzi o tą szarą retro limitowana seria wersja z napędem za dopłatą , czy piraty będą na tym chodzić? 

to wszystko wersja oprogramowania, nie samej konsoli... musisz patrzeć na wersję softwear'u i po tym sprawdzać czy dana wersja ma jailbreaka dostępnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Rym Cym + napisał:

to wszystko wersja oprogramowania, nie samej konsoli... musisz patrzeć na wersję softwear'u i po tym sprawdzać czy dana wersja ma jailbreaka dostępnego.

Czyli możliwe. A  zwykła piątka z napędem jeżeli chodzi o przerobienie jej na piraty jaki koszt , bo zmierzam do tego czy w ogóle opłacalne to jest  ?

Bo na dwójce i trójce tak jak na jedynce  były piraty i ucichło w kolejnych wersjach , a okazuje się że czwórka hula złamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Czyli możliwe. A  zwykła piątka z napędem jeżeli chodzi o przerobienie jej na piraty jaki koszt , bo zmierzam do tego czy w ogóle opłacalne to jest  ?

Bo na dwójce i trójce tak jak na jedynce  były piraty i ucichło w kolejnych wersjach , a okazuje się że czwórka hula złamana...

nie wiem czy jakieś serwisy już oferują, bo teraz generalnie na ps5 entuzjaści sami robią sobie jailbreak wg tutorialów online, jest on dostępny póki co tylko na wcześniejszych wersjach oprogramowania... później jak już exploity się rozwiną, jak w czwórce, to powstanie cała masa oprogramowania i usług hackowania. 

na chwilę obecną raczej nieopłacalne brać się na ps5, chyba, że ma się żyłkę do zabaw w te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Rym Cym + napisał:

latego też cena napędu jest tak wysoka, by odstraszyć nabywców, sony wcale nie liczy na dobrą sprzedaż napędów - przeciwnie, sony liczy na pozbycie się pudełkowej dystrybucji.

Ćpałeś coś? Oficjalna cena napędu optycznego BLURAY to 549 chyba a teraz zobacz w jakich cenach są do pcet 

Hhttps://www.x-kom.pl/g-5/c/1067-nagrywarki-blu-ray.html

Dlaczego według ciebie sony ma dokładać do interesu że było taniej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Wiesz chodzi mi o konkrety bez szczegółów, bo i tak się nie znam na tym i pomijając też legalność takiego procederu.

czyli w skrócie póki co na ps4 jak najbardziej, na ps5 trzeba czekać aż się scena i exploity rozwiną bo to wciąż świeża sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I też gdzie nie byłem u kogoś kto ma jeszcze trójkę plejaka każdy na piratach leci. Tylko że o tym się nie mówi, bo kiedyś jawnie dawałeś konsole do zaczipowania i brałeś gry za grosze na bazarze same piraty i grało się. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

I też gdzie nie byłem u kogoś kto ma jeszcze trójkę plejaka każdy na piratach leci. Tylko że o tym się nie mówi, bo kiedyś jawnie dawałeś konsole do zaczipowania i brałeś gry za grosze na bazarze same piraty i grało się. 😄

U mnie półka gier ps3 oryginalnych 0 pirata😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

Za rok jak doprodukują napędy optyczne cena wróci do 549

A ty jak masz wiedzę w tym zakresie , to ja się dziwię że nie trzepiesz floty nie wychodząc z domu. Idealne warunki zarobkowania dla fobika/ skrajnego introwertyka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

I też gdzie nie byłem u kogoś kto ma jeszcze trójkę plejaka każdy na piratach leci. Tylko że o tym się nie mówi, bo kiedyś jawnie dawałeś konsole do zaczipowania i brałeś gry za grosze na bazarze same piraty i grało się. 😄

Skończyłem ps2 fat robić w ps2 pro max to 1080i + fps no limit 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

U mnie półka gier ps3 oryginalnych 0 pirata😅

Ja dopiero na piątkę mam oryginały, bo jedynke i dwójke miałem przerobione. No ale wtedy nie miałem floty na czarne oryginały. Tak zaciekawiło mnie , bo czwórkę na własne oczy widziałem "przerobioną" i ta piątka mnie zainteresowała bo się śmieją u nas, że dawno złamana a kupujemy gry po dwie stówy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja dopiero na piątkę mam oryginały, bo jedynke i dwójke miałem przerobione. No ale wtedy nie miałem floty na czarne oryginały. Tak zaciekawiło mnie , bo czwórkę na własne oczy widziałem "przerobioną" i ta piątka mnie zainteresowała bo się śmieją u nas, że dawno złamana a kupujemy gry po dwie stówy 😁

Ja nie wiem czy będę zbierał może sprzedam a ps3 slim zrobiłem sobie 1tb z ds3 usbc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

Skończyłem ps2 fat robić w ps2 pro max to 1080i + fps no limit 

W lepszej rozdziałce teraz masz tyle z tego zrozumiałem. A sejwy można przenosić z jednej na drugą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

Ja nie wiem czy będę zbierał może sprzedam a ps3 slim zrobiłem sobie 1tb z ds3 usbc

Ukryte funkcje w jedynce sam pisałeś a dwójka co ma za potencjał że cieszy się zainteresowaniem wśród tych którzy coś tam przerabiają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Rym Cym + napisał:

powód jest prosty - by jak najwięcej użytkowników odzwyczaiło się od pudełkowej dystrybucji.

To może tak ale mało kto się odzwyczai dla mnie cyfra nie ma magii to jak piraty w sumie jeszcze gorzej bo mi z konta zeszlo xD pirat to przynajmniej wypieki że za darmo na policzki huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ukryte funkcje w jedynce sam pisałeś a dwójka co ma za potencjał że cieszy się zainteresowaniem wśród tych którzy coś tam przerabiają?

No zamiast 480i scart euro 50 klatek masz 1080i hdmi + unlok klatkarzu 

Gierki są fajne tekken 3 z automatow w najlepszym wydaniu hardware bo konwersje zrobiło samo namco pod ps2 albo tekken tag tournament czyli ogólnie chodzą tekkeny 123ttt45 tak samo metal slagi, remejk Die Hard Arcade w grafice oryginalnej lub ps2 remejka w locie, fanowskie gta6 na bazie gta vc, airblade deskorolka w przyszłości, jamraj cortex, dead or alive 2 crazy taci czy virta tenis 2 z dc, silient hill 2 i 3 a teraz popularny jest remejk 2jki, mortal kombat 123 z automatow, no i klasyki mgs23, ffx, rrv max payne 12 czy colin 34...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Ponieważ jest bardzo dobry napisał:

A wiadomo że darmo jak lachon da

nie ma nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

rozdziałce

No gdyby nie 85 cali bym się w to raczej nie bawil robotę robi ogromny obraz + 1080i + dzialajacy realizm w tv sony który mam 100/100 wyostrza gowwno tak że szok 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×