Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

2 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

slepy jestes ? link ci wkleilem kupujesz w biurze podrozy

 

to znajdź teraz Egipt na 3 dni za 800 zł. Bo na razie znalazles 13 dni za 2750

Po drugie 3 gwiazdki w Egipcie to gorzej niż schronisko w PL, wracasz w pakiecie z karaluchami czy innym robactwem. Plus zemsta faraona wliczona w cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Dobrze, że jesteś. Może polecisz coś z twoich okolic. Może Jaskinia Raj? 

Byłam, widziałam, zmarzłam w środku lipca 🤣

A mogę, polecam Park legend wszyscy się zachwycają symulacja lotu na miotle, można sobie wejść na Łysicę, tam w okolicy jest też osada średniowieczna, i trochę dalej klasztor na Świetym krzyżu... wcześniej jest też jakieś Muzeum Hammonda. W Stronę Jaskini Raj to mamy zamek w Chęcinach i Tokarnie... w samych Kielcach też jest co zobaczyć... a jak nie tu to do Sandomierza można się wybrać.

Edytowano przez marawstala
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, WychodzeNaChwile napisał:

ale miałem na myśli Ciebie 😄

wspólny wyjazd i nocleg w wieloosobowym pokoju 😜

'spałam z 10 osobami. a to tylko wczoraj...'

ja jestem aseks, wiec moga orgie robic w pokoju, mnie to nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sebix libedowsky napisał:

ja rezerwuje rpzez booking i nigdy nie widzialem w pl w turystycznych miejscach za 80zl

koło term można kwatery znaleźć za 240 ze śniadaniem. Na osobe im wyjdzie po 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Mariusz4 napisał:

Tak, nawet teraz jesienią. Nie wiem tylko czy wyciąg jest czynny na górę, nie pamiętam nazwy. Widoki piękne. Ładnie jest też w dalszych okolicach Dunajca. Przy okazji pozdro dla Wioli z Piwnicznej Zdrój. Tam też jest ładnie.

Palenica... byłam tylko latem ale jakieś babeczki mówiły, że o każdej porze roku jest tam bardzo ładnie... fajny klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

podalem ci link bo wiedzialem ze napiszesz cos takiego

w zakopanem tez mozna zaplacic 10k za weekend to nie sztuka zaplacic drogo 😄 

Oj można, można 🤣 

My celowo nie pojechaliśmy swoim autem, żeby się nie martwić o miejsce,  parkingowe, korki i wiadomo. Zima, trza się napić herbatki z prądem 🤭 Dom wczasowy mieliśmy  oddalony jakieś 30 minut drogi od Krupówek i skoczni narciarskiej.  3 dni  zamawialiśmy taxi, która nas odbierała i odwoziła. Wykupiliśmy posiłki w domu i na mieście zaliczyliśmy kilka restauracji. Na terenie skoczni to już nie mówię ile się płaciło za zwykłą kawę czy grzańca i karczek pieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, marawstala napisał:

A mogę, polecam Park legend wszyscy się zachwycają symulacja lotu na miotle, można sobie wejść na Łysicę, tam w okolicy jest też osada średniowieczna, i trochę dalej klasztor na Świetym krzyżu... wcześniej jest też jakieś Muzeum Hammonda. W Stronę Jaskini Raj to mamy zamek w Chęcinach i Tokarnia... a jak nie tu to do Sandomierza można się wybrać.

Na zamku w Chęcinach też byłam i w Naglowicach ( muzeum Reja). Zamek w Chęcinach to ruiny, ale z wieży widać pola, gdzie nagrywano bitwy do filmu Pan Wołodyjowski?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Qwerty88 napisał:

ja jestem aseks, wiec moga orgie robic w pokoju, mnie to nie ruszy

Od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Qwerty88 napisał:

ja jestem aseks, wiec moga orgie robic w pokoju, mnie to nie ruszy

jak się łóżko trzęsie to trudniej pisać na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kiii napisał:
4 minuty temu, kiii napisał:

Od kiedy?

Od zawsze z przerwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Skąd taki pomysł?

cope, wie ze żadna by z nim nie chciała bo każda woli bbc to wmawia sobie że w ogóle nie lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Na zamku w Chęcinach też byłam i w Naglowicach ( muzeum Reja). Zamek w Chęcinach to ruiny, ale z wieży widać pola, gdzie nagrywano bitwy do filmu Pan Wołodyjowski?.

Ruiny ale dobrze odrestaurowane... Ja to kojarzę jakąś scenkę jadącą w oddali ciężarówkę (wydaje mi się że to ten film?) : ) na coś takiego filmowcy nie mieli wtedy wpływu obecnie może jakos by ją 'wygumkowali' : ) ale może mieszam filmy... kojarzę jakby ruiny i w tle maleńka ciężarówkę.

Nie chce mi się odpalac kompa, ale mam gdzieś na nim fotki zamku i widoku z góry.

Uciekam, dobrej nocy : )

Edytowano przez marawstala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Skąd taki pomysł?

czytaj między słowami:

Kobiety, z którymi tego próbowałem, nie lubią się bzykać ze mną, bo nie mają z tego przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

 

Z przerwami na wymianę bateri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Skąd taki pomysł?

Chodzi tylko o bzykanko na tronie w zamku 🤣 

Dowcip mi się przypomniał. Obym nie spaliła.

Przychodzi facet do pracy z podbitym okiem. Kumpel się pyta kto mu to zrobił?

Żona mi przywaliła mrożonym kurczakiem.

Za co?

A bo wiesz. Schyliła się do zamrażarki po kurczaka.  Zobaczyłem ten wypięty tyłeczek i nie mogłem się powstrzymać...

To ona nie lubi od tyłu?! 

Lubi.

Ale, nie w Biedronce.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, marawstala napisał:

Ruiny ale dobrze odrestaurowane... Ja to kojarzę jakąś scenkę jadącą w oddali ciężarówkę (wydaje mi się że to ten film?) : ) na coś takiego filmowcy nie mieli wtedy wpływu obecnie może jakos by ją 'wygumkowali' : ) ale może mieszam filmy... kojarzę jakby ruiny i w tle maleńka ciężarówkę.

Nie chce mi się odpalac kompa, ale mam gdzieś na nim fotki zamku i widoku z góry.

Uciekam, dobrej nocy : )

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Jerry89 napisał:

Byłeś człowieku w Pradze kiedyś bo tak się składa że ja tam byłem To co się dzieje w Zakopanem to jest nic w porównaniu do Pragi tam jest po prostu milion ludzi

bylem z 4 razy i nie wiem o czym mowisz o tlumie na moscie karola ? w zakopanem wiecej ludzi poza tym bylem na moscie karola w zimie w styczniu o 2 w nocy prawie nikogo nie bylo 😄 latem mozna most poogladac z rowerkow wodnych na rzece mozna wynajc za jakeis 20zl za godzine

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Nie trzeba znać wszystkich języków.

Wystarczy mieć telefon z funkcją -AI Live Translate Call.

Tlumaczy w czasie rzeczywistym kilkanaście języków.

niezupelnie bo kazdy jezyk tlumacyz na angielski i dopiuero dalej czyli dobre dla anglika albo z angielskiego na inny

na tyle to znam zeby sei dogadac jak analfabeta 😄 mnie chodzi o swobodna komunikacje na kazdy temat a tego nie zastapi zaden tlumacz no chyba ze zywy 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Qwerty88 napisał:

to znajdź teraz Egipt na 3 dni za 800 zł. Bo na razie znalazles 13 dni za 2750

Po drugie 3 gwiazdki w Egipcie to gorzej niż schronisko w PL, wracasz w pakiecie z karaluchami czy innym robactwem. Plus zemsta faraona wliczona w cene

bzdura mozesz miec karaluchy w 5 gwiazdkowym jak i nie miec w 3 gwiazdkowym masz tam opinie mozesz przeczytac opinie ludziu ktorzy wrocili wczoraj czy przedwczoraj i tyle. poczytaj od czego zaleza gwiazdki w hotelach podpowiem ze nie od tego czy sa karaluchy lub nie ma ale czy basen jest podgrzewany telewizor w pokoju itd. nic wspolnego z czystoscia to  nie ma a zemsta farona w kazdym hotelu bedzie taka sama jak korzuystaja z tych samych wodociagow czyli w danym miescie wszystkie hotele beda mialy te same flore bakteryjna co wiecej w soku kupionym w sklepie tez bedziesz miala te same bakterie moi znajomi tak w pl mieli jak wroicili z egiptu i wypili to co kupili na lotnisku 😄

ten hotel tez czasami kosztuje dwa razy tyle wszystko do terminu zalezy

madere widzialem za 1399zl masz europe i hotel 4 gwiazdki

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Qwerty88 napisał:

koło term można kwatery znaleźć za 240 ze śniadaniem. Na osobe im wyjdzie po 80

on pisal 60-80zl za pokoj to w ile osob chcesz tam spac zwykle to pokoje dwuosobowe a za dom obok term to moi znajomi placili na wekend za dwa dni ponad tysiac i miescilo sie tam 6 osob z dziecmi

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, BNWO łyszkowice napisał:

cope, wie ze żadna by z nim nie chciała bo każda woli bbc to wmawia sobie że w ogóle nie lubia

16 minut temu, WychodzeNaChwile napisał:

czytaj między słowami:

Kobiety, z którymi tego próbowałem, nie lubią się bzykać ze mną, bo nie mają z tego przyjemności.

13 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Chodzi tylko o bzykanko na tronie w zamku 🤣 

Dowcip mi się przypomniał. Obym nie spaliła.

Przychodzi facet do pracy z podbitym okiem. Kumpel się pyta kto mu to zrobił?

Żona mi przywaliła mrożonym kurczakiem.

Za co?

A bo wiesz. Schyliła się do zamrażarki po kurczaka.  Zobaczyłem ten wypięty tyłeczek i nie mogłem się powstrzymać...

To ona nie lubi od tyłu?! 

Lubi.

Ale, nie w Biedronce.

Dzięki za wasze odpowiedzi, chciałam zobaczyć co odpowie autor tematu.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, sebix libedowsky napisał:

niezupelnie bo kazdy jezyk tlumacyz na angielski i dopiuero dalej czyli dobre dla anglika albo z angielskiego na inny

na tyle to znam zeby sei dogadac jak analfabeta 😄 mnie chodzi o swobodna komunikacje na kazdy temat a tego nie zastapi zaden tlumacz no chyba ze zywy 😄

 

Samsung s24 ma dobrego tłumacza. Nowość. 

Dogadać się można też na migi. Nigdy nie zapomnę jak siłą od śmiechu wstrzymywała się kelnerka gdy zamawiałam na migi dwie kawy na wynos. Poznała mnie rano przed hotelem i znowu oczy jej się śmiały. 

Miała na twarzy hidżab? One różnie te nakrycia twarzy nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Samsung s24 ma dobrego tłumacza. Nowość. 

Dogadać się można też na migi. Nigdy nie zapomnę jak siłą od śmiechu wstrzymywała się kelnerka gdy zamawiałam na migi dwie kawy na wynos. Poznała mnie rano przed hotelem i znowu oczy jej się śmiały. 

Miała na twarzy hidżab? One różnie te nakrycia twarzy nazywają.

mam samsunga s24 albo s23 nawet ultra nie pamietam ktory ten z tamtego roku  to nie opcja samsunga tylko googla i mozesz mi wierzyc w to co pisze. to sie do niczego nie nadaje i przydaje w skrajnych wypadkach np. w chinach bo tam i tak prawie nikt nie zna innego jezykla poza chinskim a nikt nie zna chinskiego. mozna menu przetlumaczyc zeby pozniej sie nie okazalo ze ci przyniosa na obiad żywe zwierzę albo jakies jaja ptaka z małymi ptaszkami w srodku 😄

ty mowisz o komunikacji byle jakiej jak ktos cos potrzebuje na tyle to angielski zna prawie kazdy ja mowie o swobodnej komunikacji na kazdy temat czyli mieszkasz z obcokrajowcami robicie imprezy codziennie itd. i gadacie pare godzin do tego zaden tlumacz sie nie nadaje a magnes czy kawe to mozna kupic bez znajomosci jezyka nawet jak sprzedawca mowi po arabsku i tlumacz zbedny. inaczej rozumiemy slowo komunikacja 😄

 

 

 

Edytowano przez sebix libedowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, sebix libedowsky napisał:

mam samsunga s24 albo s23 nawet ultra nie pamietam ktory ten z tamtego roku  to nie opcja samsunga tylko googla i mozesz mi wierzyc w to co pisze. to sie do niczego nie nadaje i przydaje w skrajnych wypadkach np. w chinach bo tam i tak prawie nikt nie zna innego jezykla poza chinskim a nikt nie zna chinskiego. mozna menu przetlumaczyc zeby pozniej sie nie okazalo ze ci przyniosa na obiad żywe zwierzę albo jakies jaja ptaka z małymi ptaszkami w srodku 😄

ty mowisz o komunikacji byle jakiej jak ktos cos potrzebuje na tyle to angielski zna prawie kazdy ja mowie o swobodnej komunikacji na kazdy temat czyli mieszkasz z obcokrajowcami robicie imprezy codziennie itd. i gadacie pare godzin do tego zaden tlumacz sie nie nadaje a magnes czy kawe to mozna kupic bez znajomosci jezyka nawet jak sprzedawca mowi po arabsku i tlumacz zbedny. inaczej rozumiemy slowo komunikacja 😄

 

 

 

Swobodna komunikacja z obcokrajowcami? 

Odpada. Nie jestem poliglotką. Języki obce są mi obce 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Swobodna komunikacja z obcokrajowcami? 

Odpada. Nie jestem poliglotką. Języki obce są mi obce 🤭

a mi jeden nie jest do końca obcy ALE

do tego co opisuje beton to trzeba znać różne konteksty

jak Polakowi powiesz 'żeby nie było tak jak kiedyś jak nie było Teleranka' to doskonale wie, o co chodzi

dla obcokrajowca, władającego naszym językiem to nie jest zbyt oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×