Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Gdzie polecacie wyjechac na 3 dni ?

Polecane posty

Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

znajdz mi za 60zl nocleg w sopocie albo zakopanem bo wymieniles ze wszedzie w pl byles. za 60zl to masz w schornisku pttk pokoj wieloosobowy z lazienka na korytarzu na 50 osob.

bilet lotniczy w dwie strony jak dobrze poszukasz to max 200zl a benzyna na 300km to 150zl

za 800zl to masz 7 dni w egipcie ze wszystkim

 

Hahahahha , no z tym Egiptem poleciales grubo. Nie dalej jak we wrzesniu moj brat tam byl, wydal 4k..  a noclegi jak szukasz w kwaterze prywatnej to z palcem w dopie znajdziesz do 80zl czlowieku, wejdz soboe chocby na booking. Zagranica wychodzi sto razy drozej niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jerry89 napisał:

A czy to coś złego że ja wolę zwiedzać sobie Polskę ?w d0pie mam tą zagranicę, nie wiem dlaczego niby to miało by być lepsze

Tu akurat masz moje poparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800zl w egipcie to wy...sz na sam samolot, a jesli uwazasz ze jeszcze w tej cenie bedziesz Miał przez tydzien nocleg, atrakcje i jedzenie to chyba tylko na takiej zasadzie, ze jakis ciapaty skunks będzie cię dymal w dope i dawal za to jedzenie, a nocleg ci da swoj w piwnicy ze szczurami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Wino w centrum Paryża mieliśmy za darmo do obiadu. Do wyboru buteleczka  białego lub czerwonego. Nigdy więcej bym tego świństwa do ust nie wzięła. Jedzenie takie, że odeszliśmy od stolika  z dwóch obiadów zrezygnowaliśmy. Zgadza się, że wszystkie pamiątki i ciuchy to chińszczyzna. Tylko, że ja robiłam zakupy w sklepach dla przeciętnego zjadacza chleba. Ekskluzywne restauracje i sklepy podziwiam z zewnątrz. 

Jestem typem: wszystko, albo nic. Nie mam zamiaru wyjezdzać z domu żeby spoglądać jak inni szaleją. Zwiedzanie zabytków i inne takie mnie nigdy nie kręciło.

Popatrzę, zrobię zdjęcia i po balu. Po roku usuwam z plików połowę fotek 🤣 

Trochę jestem w tym względzie dziwadłem.

Bzdury piszesz nie chciała byś spać ja Władysław Jagiełło i się bzykać tam? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Bzdury piszesz nie chciała byś spać ja Władysław Jagiełło i się bzykać tam? 

Kobiety nie lubią się bzykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Kobiety nie lubią się bzykac

Tak  pierwsze czytam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Bzdury piszesz nie chciała byś spać ja Władysław Jagiełło i się bzykać tam? 

W tych zamkach i pałacach wali stęchlizną, że zwiedzanie robi się niemiłe. A gdzie tam bzykanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, przewr(l)otna napisał:

W tych zamkach i pałacach wali stęchlizną, że zwiedzanie robi się niemiłe. A gdzie tam bzykanie 

Próbowałaś na tronie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Chochlik napisał:

To nie ksenofobia, nie umi w angielski, nigdzie nie jeździł i się zwyczajnie boi. Nie potrafi wyszukać tanich lotów i noclegów. Dlatego woli w Polsce. 

ee tam ja tez nie umiem w angielski i sobie radze 😄 to nie przeszkoda wiekszosc ludzi zna dobrze nietrudno znalezc kogos kto sie przyda jezykowo 😄 noclegi i loty to kazyd kto ma konto na kafeterii umie wyszukac bo wchodzisz w wyszukiwarke i masz przeciez te noclegi w pl pewnie na tym samym rezerwuje co i zagraniczne.

sa biura podrozy mozna np. na esky kupic wycieczke na weekend czyli pakiet nocleg i przelot

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, marawstala napisał:

W Szczawnicy jest bardzo ładnie.

Dobrze, że jesteś. Może polecisz coś z twoich okolic. Może Jaskinia Raj? 

Byłam, widziałam, zmarzłam w środku lipca 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Próbowałaś na tronie 🤣

Kuźwa. W różnych dziwnych miejscach się bzyjam, ale na tronie jeszcze nie.

Chyba, że masz na myśli ten porcelanowy w łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, marawstala napisał:

W Szczawnicy jest bardzo ładnie.

Tak, nawet teraz jesienią. Nie wiem tylko czy wyciąg jest czynny na górę, nie pamiętam nazwy. Widoki piękne. Ładnie jest też w dalszych okolicach Dunajca. Przy okazji pozdro dla Wioli z Piwnicznej Zdrój. Tam też jest ładnie.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Qwerty88 napisał:

ja jade w góry słowackie za tydzień. Bedziemy spać w pokojach wieloosobowych wiec jak jakiś facet bedzie mi sie gapił na stopy to bede wiedziała że to ty 😜 

ale się Ci swingerzy teraz muszą nakombinować 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Qwerty88 napisał:

Na 3 dni nie ma szans żeby ci wyszło taniej w europejskiej stolicy niz w PL. Libed chciał błysnąć , ale mu nie wyszło. Pociągnij temat to ci wrzuci mape swoich wszystkich podróży z całego życia  żeby ci udowodnić racje 😜 

oczywiscie ze wyjdzie jak porowna jakies atyrakcje w stylu zakopane do czegos a nie lesniczowke w puszczy do paryza

polska jest bardzo droga takei sa fakty wszyscy polacy w dlugie weekendy ruszaja w te same miejsce wiec czesto taka praga jest tansza ja za dojazd do niej zaplace mniej niz nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Szczawnicy myślałem ale mam tam bardzo daleko więc nie opłaca się jechać na 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

ee tam ja tez nie umiem w angielski i sobie radze 😄 to nie przeszkoda wiekszosc ludzi zna dobrze nietrudno znalezc kogos kto sie przyda jezykowo 😄 noclegi i loty to kazyd kto ma konto na kafeterii umie wyszukac bo wchodzisz w wyszukiwarke i masz przeciez te noclegi w pl pewnie na tym samym rezerwuje co i zagraniczne.

sa biura podrozy mozna np. na esky kupic wycieczke na weekend czyli pakiet nocleg i przelot

 

Ale strach przed nowym trzeba przełamać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

oczywiscie ze wyjdzie jak porowna jakies atyrakcje w stylu zakopane do czegos a nie lesniczowke w puszczy do paryza

polska jest bardzo droga takei sa fakty wszyscy polacy w dlugie weekendy ruszaja w te same miejsce wiec czesto taka praga jest tansza ja za dojazd do niej zaplace mniej niz nad morze

chyba na rowerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sebix libedowsky napisał:

lska jest bardzo droga takei sa fakty wszyscy polacy w dlugie weekendy ruszaja w te same miejsce wiec czesto taka praga jest tansza ja za dojazd do niej zaplace mniej niz nad morz

Byłeś człowieku w Pradze kiedyś bo tak się składa że ja tam byłem To co się dzieje w Zakopanem to jest nic w porównaniu do Pragi tam jest po prostu milion ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, WychodzeNaChwile napisał:

ale się Ci swingerzy teraz muszą nakombinować 😜

on nie jest swingersem tylko stopkarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, sebix libedowsky napisał:

ee tam ja tez nie umiem w angielski i sobie radze 😄 to nie przeszkoda wiekszosc ludzi zna dobrze nietrudno znalezc kogos kto sie przyda jezykowo 😄 noclegi i loty to kazyd kto ma konto na kafeterii umie wyszukac bo wchodzisz w wyszukiwarke i masz przeciez te noclegi w pl pewnie na tym samym rezerwuje co i zagraniczne.

sa biura podrozy mozna np. na esky kupic wycieczke na weekend czyli pakiet nocleg i przelot

 

Nie trzeba znać wszystkich języków.

Wystarczy mieć telefon z funkcją -AI Live Translate Call.

Tlumaczy w czasie rzeczywistym kilkanaście języków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Jerry89 napisał:

Hahahahha , no z tym Egiptem poleciales grubo. Nie dalej jak we wrzesniu moj brat tam byl, wydal 4k..  a noclegi jak szukasz w kwaterze prywatnej to z palcem w dopie znajdziesz do 80zl czlowieku, wejdz soboe chocby na booking. Zagranica wychodzi sto razy drozej niz w Polsce

podalem ci link bo wiedzialem ze napiszesz cos takiego

w zakopanem tez mozna zaplacic 10k za weekend to nie sztuka zaplacic drogo 😄 no ja rezerwuje rpzez booking i nigdy nie widzialem w pl w turystycznych miejscach za 80zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jerry89 napisał:

Kobiety nie lubią się bzykac

Nie wiesz każda kobieta chce poczuć się jak księżniczka to czemu nie skorzystać.

Wiedzieć zakorzenione głęboko w podświadomości od małego dzieciństwa.

Księciu na koniu jednorożce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jerry89 napisał:

800zl w egipcie to wy...sz na sam samolot, a jesli uwazasz ze jeszcze w tej cenie bedziesz Miał przez tydzien nocleg, atrakcje i jedzenie to chyba tylko na takiej zasadzie, ze jakis ciapaty skunks będzie cię dymal w dope i dawal za to jedzenie, a nocleg ci da swoj w piwnicy ze szczurami

slepy jestes ? link ci wkleilem kupujesz w biurze podrozy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Qwerty88 napisał:

on nie jest swingersem tylko stopkarzem

ale miałem na myśli Ciebie 😄

wspólny wyjazd i nocleg w wieloosobowym pokoju 😜

'spałam z 10 osobami. a to tylko wczoraj...'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

no ja rezerwuje rpzez booking i nigdy nie widzialem w pl w turystycznych miejscach za 80zl

^pytanie i odpowiedź w jednym zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, przewr(l)otna napisał:

Kuźwa. W różnych dziwnych miejscach się bzyjam, ale na tronie jeszcze nie.

Chyba, że masz na myśli ten porcelanowy w łazience.

Księżniczka w zamku nawet jest wieża. Spuścisz włosy jakoś to będzie 

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×