Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
SerniczekPetliczek

Ale mam fuksa, ze jak sobie zlamalem nadgarstek, dwie kosci i krew mi leciala w Maju, to ja bylem wtedy w Anglii i nie musialem placic 15000zl FAK

Polecane posty

W Polsce musialbym pewno z 15000zl wybulic na operacje, bym sie do konca zycia nie wybulil

A tam poszedlem do szpitala w Anglii ze zlamanym nadgarstkiem, i na nastepny dzien juz mialem operacje i mnie zoperowali, i nic nawet nie zaplacilem

a w Polsce podobno z 15000zl musialbym za taka operacje, o ja pieerdole

dziekuje Boze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Polsce gdybym sie wyjeebal i zlamal sobie dwie kosci w nadgarstku, to nie jechalbym autobusem do szpitala tylko kuurwa szedl na tory kolejowe sie polozyc XD

malo brakowalo a juz bym nie zyl o ja pieerdole masakra co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet ubezpieczenia nie mam, bo jestem bezrobotnym, jednak to prawda, ze w Anglii bezrobotni maja duzo lepiej niz w Polsce XD

a tam mnie zoperowali w szpitalu i w ogole zdychalem w bolach i w meczarniach, a po operacji sie obudzilem i nic mnie nie boli i czuje sie swietnie 😄

dziekuje Boze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pamietam jak pravik menda sie ze mnie smiala u mnie na forum, ze mam cala lape w gipsie i ze sie wyjeebalem, a tutaj doktorzy mnie juz na nastepny dzien wyleczyli, dwie pielegniarki mlode i usmiechniete mnie uspily i chyba z 10 osob mnie operowalo haha

lekarze sie nie smiali 😄 tylko mnie zoperowali jee ❤️😄 dziekuje Wam doktorzy i lekarze, jestescie wspaniali 😄 Uratowaliscie mi zycie, dziekuje Wam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

babcia do mnie, ze o jakbym byl ubezpieczony to ile bym kasy dostal za takie zlamanie a ja mowie w chooyo mam jakies pieniadze, ciesze sie, ze mam reke zdrowa a co mnie jakies pieniadze, wycieram sobie pieniedzmi osrana duupe 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×