Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ojciec3BombelkaElci

Niedlugo zakladam moje sluchawki za 1000zl z kablem za £35, odpalamm sobie technobase.fm i biore sie za hackowanie i serwery, jee zycie jest piekne, gdy ma sie mozg i nie trzeba miec pracy ani szefa HAHA

Polecane posty

2 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

JEE DZIEKUJE BOZE

Jakie maz podaj model?

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytam kiedyś miałem kupić nową Unitrę ale walą za bardzo sopranem,.nie ma środka pasma. Markowa UNITRA ale na chińskich podzespołach. kupiłem Anker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Audio Technika ATH-msr7b

ale kabel ktory byl do nich jest troche do duupy, musialem nowy kupic w internecie, i wydalem az £35 xD

i z lepszym kablem duzo fajniej graja 😛

Ale niedlugo mam zamiar uzbierac sobie kase na DAC z wejsciem do balanced 4.4mm podobno to tez niezle gra xD

ogolnie jak sobie podlaczam te sluchawki do wiezy z tym kablem za £35 to muzyki moge sluchac godzinami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

Audio Technika ATH-msr7b

ale kabel ktory byl do nich jest troche do duupy, musialem nowy kupic w internecie, i wydalem az £35 xD

i z lepszym kablem duzo fajniej graja 😛

Ale niedlugo mam zamiar uzbierac sobie kase na DAC z wejsciem do balanced 4.4mm podobno to tez niezle gra xD

ogolnie jak sobie podlaczam te sluchawki do wiezy z tym kablem za £35 to muzyki moge sluchac godzinami xD

Opinie są różne tych słuchawek,  zależy do czego podłącza na czym słucha.

Dac jakiś sprzęt z wyjściem optycznym czy cyfrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kiii napisał:

Opinie są różne tych słuchawek,  zależy do czego podłącza na czym słucha.

Dac jakiś sprzęt z wyjściem optycznym czy cyfrowym.

nie wiem, podobno najlepiej graja z 4.4mm balanced kablem, jak sie podlacza do czegos, ale ja je podlaczam do wiezy technics, chociaz wole glosniki z wieza, ale ja na te sluchawki nie narzekam, ale to dlatego ze mam kabel dobry, a ty czytasz opinie ludzi co raczej sobie kabla nie dokupuja innego tylko korzystaja z tego badziewia, ktory maja w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

Oczywiscie technobase odpalam sobie w formacie aac przez program VLC bo tam jest network stream a nie z przegladarki i gra calkiem fajnie xD

Podobno dobrego basu nie mają.

Ja mam w słuchawkach equalizer, mogę ustawić na koncert filharmonii.

Basowy profil i dens techno czyli aby cyk cyk.

Ja kupiłem specjalnie w każdym zakresie nic mu nie brakuje.

Obsługują  kodek Aac na linuxie. Apple ma inny kodek lepszy.

Teraz nowsze  jeszcze  mają lepszy kodek.

Płaci za licencję kodeka w słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

Oczywiscie technobase odpalam sobie w formacie aac przez program VLC bo tam jest network stream a nie z przegladarki i gra calkiem fajnie xD

Podobno dobrego basu nie mają.

Ja mam w słuchawkach equalizer, mogę ustawić na koncert filharmonii.

Basowy profil i dens techno czyli aby cyk cyk.

Ja kupiłem specjalnie w każdym zakresie nic mu nie brakuje.

Obsługują  kodek Aac na linuxie. Apple ma inny kodek lepszy.kodek.mam.ale aplle nie.

Teraz nowsze  jeszcze  mają lepszy kodek.

Płaci za licencję kodeka w słuchawkach.

Edytowano przez kiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No z oryginalnym kablem bas jest kiepski, ale ja mam dobry kabel do nich i bas jest ok, a tez rozkrecilem je i ze srodka wyciagnalem gabeczki i jest dla mnie super bas, to sa sluchawki ktore mozna sobie modyfikowac i rozne kable dokupywac, a nie jakies jednorazowe.

Jak je zakladam na uszy to czasem cala noc muzyki slucham caly dzien 8-10 godzin dziennie slucham muzyki bez przerwy i jest 10/10 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem tez sluchawki ultrasone pro 750i to jak je do wiezy podlaczalem to wychodzilem z ciala bo pieknie graly, ale te audio technika  z lepszym kablem za £35, z wyciagnietymi gabkami tez sa super xD

mam zamiar sobie kupic do niej jakies earpady z owczej skory, ktore tez podobno polepszaja dzwiek xD

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie z tym kablem co mam to jest krystaliczny dzwiek, slychac w chooy detali i w ogole, a bas jest delikatny i subtelny 😄

normalnie mozna sie rozmarzyc i rozplynac tak graja 😄 naprawde zajeebiscie 😄

nie warto czytac recenzje tylko samemu sie przekonac, ale dobry kabel robi duza roznice 😄

pasmo przenoszenia 5-50000 nie ma na co narzekac, powaznie xD

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

u mnie z tym kablem co mam to jest krystaliczny dzwiek, slychac w chooy detali i w ogole, a bas jest delikatny i subtelny 😄

normalnie mozna sie rozmarzyc i rozplynac tak graja 😄 naprawde zajeebiscie 😄

nie warto czytac recenzje tylko samemu sie przekonac, ale dobry kabel robi duza roznice 😄

pasmo przenoszenia 5-50000 nie ma na co narzekac, powaznie xD

Apple górują jak laptopy jak telefony przez ten kodek specjalny do dźwięki. I słuchawki  airpods.

Słuchasz na windowsie na linuxie jest bida. Sterowniki są zamknięte płatne. Aplle masz w pakiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyt CD mało kto kupuje, Jak masz muzyczkę na dysku. Dobrą jakość jest Spofity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie madry Panw  sklepie mowil, ze sluchawki bluetooth porzadne to zaczynaja sie od 4000zl wzwyz

dla mnie sluchawki bluetooth to bieda, bo powtarzam poraz 5, dobry kabel robi roznice. A ja z windowsa czy linuxa nie korzystam, tylko z OpenBSD, a na tym systemie bluetooth nie jest w ogole nawet wspierany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

nie interesuje czy ktos kupuje plyty cd czy nie, ja kupuje i chuuj mnie inni

kiitek nie zawracaj mi juz gitary prosze, bo jestem zajety

Era płyt CD wchodzi do lamusa tak jak płyta winylowa. Zaprzestali produkcji płyt mają zapasy  zgromadzone trochę pociagną.

Nawet gry na konsole rezygnują z napędu, jak płyt brak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja mam chyba z 200 plyt CD oryginalnych wiec i tak mam wyjeebane, mam co sluchac xD

Ale kiedyś coś nowego będzie, odrazu brak całkowicie mają jakieś zapasy. Trzeba się liczyć z tym producenci rezygnują z tego nośnika danych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

producenci rezygnuja bo ludzie to deebile a ja deebilem nie jestem i sobie bede sluchal dalej plyt CD a nie placil za wypozyczanie muzyki albo sluchanie reklam XDD

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

producenci rezygnuja bo ludzie to deebile a ja deebilem nie jestem i sobie bede sluchal dalej plyt CD a nie placil za wypozyczanie muzyki albo sluchanie reklam XDD

 

Technologia idzie do przodu. Nie opłacalne dyski SSD czy pendrive pojemność rośnie mają być większe i tańsze

 

Dysków HDD talerzowych też już nie produkują. Każdy ma net.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie ide do przodu z technologia, bo jestem bezrobotny i nie stac mnie na technologie. zatrzymalem sie w latach 90 i muzyki slucham z wiezy technics Made in Japan, ktora mam od dziecka, bo mama kupila, gdy mialem 5 lat i do tej pory mi dziala i gra xD i daje duzo radosci ❤️ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

stare laptopy tez mi wystarcza, mam thinkpada x200 z 2008 i do tej pory mi zasuwa jak nowy macbook xD

nic mi sie nie wiesza ani nic xD wszystko pieknie super dziala, szczegolnie gdy korzystam z terminala i bawie sie na serwerze albo pisze na irc z ziomeczkami przez irssi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

ja nie ide do przodu z technologia, bo jestem bezrobotny i nie stac mnie na technologie. zatrzymalem sie w latach 90 i muzyki slucham z wiezy technics Made in Japan, ktora mam od dziecka, bo mama kupila, gdy mialem 5 lat i do tej pory mi dziala i gra xD i daje duzo radosci ❤️ xD

Technologia kupujesz telewizor za 5 lat już będzie standard 8k za 5 lat.

Kupisz używany 4k , tak samo z innymi rzeczami.

Kiedyś był 480p kineskopowy pòżnirj plazma 720 p pòżniej HD teraz 4k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×