Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Nie rozumiem dlaczego są laski które nie są atrakcyjne

Polecane posty

42 minuty temu, selkie napisał:

Za dużo zachodu, nie opłaca się 🙂

Ja mam tu inne obawy, że to ładnie się ubrać i umalowac oznacza robienie z siebie karyny 😉 i nie ma nic wspólnego z prawdziwym dbaniem o siebie. 

Ale fakt, nie opłaca się robić z siebie karyny by wyrwać sebixa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Chochlik napisał:

Ja mam tu inne obawy, że to ładnie się ubrać i umalowac oznacza robienie z siebie karyny 😉 i nie ma nic wspólnego z prawdziwym dbaniem o siebie. 

Ale fakt, nie opłaca się robić z siebie karyny by wyrwać sebixa 😂

masz cos do sebixow 😄 ?

a wpier... chesz 😄 ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

bo prostu wiekszosc ludzi nie dopuszcza do siebie mysli ze mozna byc tak glupim jak niektorzy dlatego nazywaja ich trollami.

 

ty jesteś poza skalą, byłeś nazywany już ydyotą, trollem , ..łupkiem i dalej nie dopuszczasz do siebie myśli, ze cos jest nie tak XD.

nawet krejzji już odpadła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Mariusz4 napisał:

Najgorsze jest to że szczupła kobieta jest ok, ale szczupły facet jest szkieletem, chudzinką, słabotą. Kobiety mają większe możliwości odpicowania sobie wyglądu twarzy, zmiany wizerunku nawet samymi włosami. A może niektóre z tego nie korzystają, nawet ze szminki czy tuszu. Najtrudniej jednak uznac za atrakcyjną nie dbającą o to ile je i czy to wpływa na jej wygląd. Kiepsko tez wypada ubierjąca się jak facet albo przykrywająca nadwymiarowymi swetrami i szarymi kolorami.

sto% racji. 

kobieta szczupla to teroteycznie kobieta atrakcyjna w miare, do tego nikt nie patrzy na wzrost lasek (no chyba ze ma 190cm to wiadomo, ze dziwoląg, ale takich praktycznie nie ma), facet musi miec spoko ciało, spoko twarz, wzrost i do tego być kims (czyt: miec dobra prace i dobrze zarabiac)

podczas gdy kobieta nie musi byc nikim specjalnym, nawet kasjerka z biedry , jesli jest w miare atrakcyjna to sobie bez problemu kogos znajdzie, z kolei kasjer z prziecietnym wyglądem? na 99% do konca zycia samotnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemesio Cervantes napisał:

ty jesteś poza skalą, byłeś nazywany już ydyotą, trollem , ..łupkiem i dalej nie dopuszczasz do siebie myśli, ze cos jest nie tak XD.

nawet krejzji już odpadła....

zatroszcz sie o grazynke zamiast o mnie bo podobno dostrzal dzików jakis jest to mzoe do domu nie wrocic 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

zatroszcz sie o grazynke zamiast o mnie bo podobno dostrzal dzików jakis jest to mzoe do domu nie wrocic 😄

 

taki komentarz przy okazji...hehe..nie ma nic śmieszniejszego kiedy wsiowy głoopek poucza innych ....XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

sto% racji. 

kobieta szczupla to teroteycznie kobieta atrakcyjna w miare, do tego nikt nie patrzy na wzrost lasek (no chyba ze ma 190cm to wiadomo, ze dziwoląg, ale takich praktycznie nie ma), facet musi miec spoko ciało, spoko twarz, wzrost i do tego być kims (czyt: miec dobra prace i dobrze zarabiac)

podczas gdy kobieta nie musi byc nikim specjalnym, nawet kasjerka z biedry , jesli jest w miare atrakcyjna to sobie bez problemu kogos znajdzie, z kolei kasjer z prziecietnym wyglądem? na 99% do konca zycia samotnosc

wreszcie napisales cos madrego ale kogo to wina ze chlopy biora byle tepaczke byle szczupla ?

prosciej byc facetem wystarczy ze bedziesz mial dobra prace i se kupisz babe jaka chcesz a kup sobie faceta ? no wlasnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, selkie napisał:

Ty robisz wiele, żeby tak było, a i tak nic ci to nie daje, czasem lepiej więc dać sobie może spokój 🙂

wyżej wała nie da się podskoczyć. nie zmienie twarzy na lepszą, nie zdobędę milionów na koncie oraz nie urosne do 190cm.

ale na to co moge to wyciskam maxa, co daje mi to, ze dla pasztetów i przecietniakow na maxa, jestem calkiem atrakcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, sebix libedowsky napisał:

wreszcie napisales cos madrego ale kogo to wina ze chlopy biora byle tepaczke byle szczupla ?

prosciej byc facetem wystarczy ze bedziesz mial dobra prace i se kupisz babe jaka chcesz a kup sobie faceta ? no wlasnie.

 

 

a kogo przepraszam mają brać? grubego szreka?? chyba logiczne, ze faceci chcą miec szczupła kobiete. tzn zeby byla jasnosc, dla mnie chuda laska to tez jest aseksualna, ja osobiscie najbardziej lubie kształtne kobiety, koniecznie aby była dobra noga + tyłek, styl fitness women, tylko takie mnie mega kręcą

a co do tego, ze prosciej byc facetem, chyba se jaja robisz, facet aby rochał dobre towary to musi miec wyglad + kase, to jest połączenie które ma bardzo mało facetów, dlatego tylko mały procent gosci rocha ile wlezie, a reszta albo zyje w samotnosci albo mają tak mały przebieg, ze przecietna laska w wieku 20 lat juz miala wiecej kotasów na koncie niz oni kobiet przez cale zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jerry89 napisał:

sto% racji. 

kobieta szczupla to teroteycznie kobieta atrakcyjna w miare, do tego nikt nie patrzy na wzrost lasek (no chyba ze ma 190cm to wiadomo, ze dziwoląg, ale takich praktycznie nie ma), facet musi miec spoko ciało, spoko twarz, wzrost i do tego być kims (czyt: miec dobra prace i dobrze zarabiac)

podczas gdy kobieta nie musi byc nikim specjalnym, nawet kasjerka z biedry , jesli jest w miare atrakcyjna to sobie bez problemu kogos znajdzie, z kolei kasjer z prziecietnym wyglądem? na 99% do konca zycia samotnosc

Nie wszyscy faceci gustują w amebach z którymi nawet nie mają wspólnych tematów byle była ładna, szczupła i wymalowana. 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, sebix libedowsky napisał:

masz cos do sebixow 😄 ?

a wpier... chesz 😄 ?

 

Chcesz się pojedynkować? Mi jednakowoż jako kobiecie przysługuje prawo zastępstwa. 😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wszyscy faceci gustują w amebach z którymi nawet nie mają wspólnych tematów byle była ładna, szczupła i wymalowana. 😄

Błąd. nie wszyscy , nie dlatego, że sobie wybierają i odtrącają te atrakcyjne, tylko po prostu większość facetów może pomarzyć o takich laskach i pozostaje im tylko sobie zwalić konia na fotkach lub filmikach takich panienek, a wiążą się  z laskami przeciętnymi z wyglądu bo na lepsze je nie stać. To jest dosłownie jak z samochodami, większość aut na ulicach to auta "stosunkowo przeciętne", ani grat ani jakiś super furex. ludzie jeżdza dokładnie tym na co ich stać, jak ktoś ma więcej kasy to kupuje z salonu audi/bmw/merola/lexusa/volvo itp, jak kogos nie stac, ale cokolwiek zarabia to kupuje 10 letniego opla/forda/mazde itp, jak ktos  w ogole jest bidakiem to albo nie ma auta albo ma rozpadającego się gniota 20 letniego. z kolegi ktos bardzo bogaty jeździ porshe ferrari itp.. , czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jerry89 napisał:

a kogo przepraszam mają brać? grubego szreka?? chyba logiczne, ze faceci chcą miec szczupła kobiete. tzn zeby byla jasnosc, dla mnie chuda laska to tez jest aseksualna, ja osobiscie najbardziej lubie kształtne kobiety, koniecznie aby była dobra noga + tyłek, styl fitness women, tylko takie mnie mega kręcą

a co do tego, ze prosciej byc facetem, chyba se jaja robisz, facet aby rochał dobre towary to musi miec wyglad + kase, to jest połączenie które ma bardzo mało facetów, dlatego tylko mały procent gosci rocha ile wlezie, a reszta albo zyje w samotnosci albo mają tak mały przebieg, ze przecietna laska w wieku 20 lat juz miala wiecej kotasów na koncie niz oni kobiet przez cale zycie.

a baby kogo maja brac ochlejmordę która wyczekuje browara jak rozbitek ratunku ? tak wiem jakie proste chlopu lubie baby takie halinki z miesnego zeby bylo za co zlapac nie musisz mi tlumaczyc ja nie baba 😄wiem co sie prostemu zapijaczonemu chlopu podoba 😄 jeszcze zeby miala hybrydy i rzesy z aliexpres i tylek na wierzchu

nie musi miec wygladu nie widziales brzydkich z ladnymi laskami ?

tylko te które nogi rozkladaja co dyskoteke przed takimi jak ty

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Chochlik napisał:

Chcesz się pojedynkować? Mi jednakowoż jako kobiecie przysługuje prawo zastępstwa. 😉

nie bo boje sie ze jestes babochlopem 😄

ja uciekam przed wielkimi babami bez pojedynkowania 😄

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, sebix libedowsky napisał:

a baby kogo maja brac ochlejmordę która wyczekuje browara jak rozbitek ratunku ? tak wiem jakie proste chlopu lubie baby takie halinki z miesnego zeby bylo za co zlapac nie musisz mi tlumaczyc ja nie baba 😄wiem co sie prostemu zapijaczonemu chlopu podoba 😄 jeszcze zeby miala hybrydy i rzesy z aliexpres i tylek na wierzchu

nie musi miec wygladu nie widziales brzydkich z ladnymi laskami ?

tylko te które nogi rozkladaja co dyskoteke przed takimi jak ty

 

 

 

prosty chłop? a to przepraszam jaki gust fizyczny ma "skomplikowany chłop?" bo raczej idę w ciemno o grubą bańkę, że typ kobiet, które mi się podobają, to również podobają się 90% facetom, w tym bogatym atrakcyjnym ludziom. więc jeśli ja jestem prosty to rozumiem ,że cały niemalże świat jest prosty i wg twojego rozumowania to tylko typ, który ma grubego szreka, który z mordy przypomina walec to jest wartościowy gość, a no i obowiązkowo taki, który w życiu alkoholu się nie napił haha, komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

Błąd. nie wszyscy , nie dlatego, że sobie wybierają i odtrącają te atrakcyjne, tylko po prostu większość facetów może pomarzyć o takich laskach i pozostaje im tylko sobie zwalić konia na fotkach lub filmikach takich panienek, a wiążą się  z laskami przeciętnymi z wyglądu bo na lepsze je nie stać. To jest dosłownie jak z samochodami, większość aut na ulicach to auta "stosunkowo przeciętne", ani grat ani jakiś super furex. ludzie jeżdza dokładnie tym na co ich stać, jak ktoś ma więcej kasy to kupuje z salonu audi/bmw/merola/lexusa/volvo itp, jak kogos nie stac, ale cokolwiek zarabia to kupuje 10 letniego opla/forda/mazde itp, jak ktos  w ogole jest bidakiem to albo nie ma auta albo ma rozpadającego się gniota 20 letniego. z kolegi ktos bardzo bogaty jeździ porshe ferrari itp.. , czaisz?

Ja czaje to co ty mi tutaj próbujesz tłumaczyć jak krowie na rowie, szkoda tylko że ty kompletnie nie zrozumiałeś tego co ja napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja czaje to co ty mi tutaj próbujesz tłumaczyć jak krowie na rowie, szkoda tylko że ty kompletnie nie zrozumiałeś tego co ja napisałam.

ja zrozumiałem, ale to jest głupie szufladkowanie, jeżeli atrakcyjna to musi być ameba. no ok, niech i ci będzie, ale przynajmniej jest atrakcyjna i ma dzięki temu jeden z ważniejszych atutów, bo każdy facet patrzy na wygląd. a co ma powiedzieć ameba + brzydal i grubas? to jest dopiero porażka. 

Wiadomo, że totalnym topem, to jest laska, która jest wykształcona, inteligentna, dobrze zarabiająca + 10/10 wygląd, ale takich nie ma dużo a te które są to mają takie wymagania, że rzeczą praktycznie niemożliwą jest ją zdobyć jeżeli samemu nie jestes z totalnie wyższych sfer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wszyscy faceci gustują w amebach z którymi nawet nie mają wspólnych tematów byle była ładna, szczupła i wymalowana. 😄

To jest tak, jak z facetami których akceptują kobiety, najpierw to potem to i jedziemy dalej z pytaniami. Wiadomo, że każda ze stron powinna byc przystępna w rozmowie. Mająca co robić sama ze sobą. I temu jaki powinien być facet nie ma się co dziwić. To w końcu ma być przywódca stada, dbający o zapewnienie jakości życia, w razie chęci na potomstwo albo jak się domyślam, ewentualnego zdarzenia podczas którego nastąpi zapłodnienie, żeby stał się nim albo chociaż miał z czego płacic alimenty. Facet od kobiety natomiast, jak natura podpowiada, tak z rozpędu i na szybko głównie wymaga atrakcyjności fizycznej, żeby miał chęć tworzyć z nią potomstwo czy to chcący czy niechcący.

Edytowano przez Mariusz4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, sebix libedowsky napisał:

nie bo boje sie ze jestes babochlopem 😄

ja uciekam przed wielkimi babami bez pojedynkowania 😄

 

Gdybym była to nie potrzebowała bym zastępstwa 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jerry89 napisał:

ja zrozumiałem, ale to jest głupie szufladkowanie, jeżeli atrakcyjna to musi być ameba. no ok, niech i ci będzie, ale przynajmniej jest atrakcyjna i ma dzięki temu jeden z ważniejszych atutów, bo każdy facet patrzy na wygląd. a co ma powiedzieć ameba + brzydal i grubas? to jest dopiero porażka. 

To w takim razie słabo zrozumiales, ja właśnie nie szufladkuje ludzi i nie rozumiem podziału na ładne i głupie oraz brzydkie i inteligentne, bo tak to nie dziala, ja w większości kobiety które znam z widzenia są odwrotnością tej teorii. (oczywiście nie wszystkie) ale są też takie po środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Jerry89 napisał:

Błąd. nie wszyscy , nie dlatego, że sobie wybierają i odtrącają te atrakcyjne, tylko po prostu większość facetów może pomarzyć o takich laskach i pozostaje im tylko sobie zwalić konia na fotkach lub filmikach takich panienek, a wiążą się  z laskami przeciętnymi z wyglądu bo na lepsze je nie stać. To jest dosłownie jak z samochodami, większość aut na ulicach to auta "stosunkowo przeciętne", ani grat ani jakiś super furex. ludzie jeżdza dokładnie tym na co ich stać, jak ktoś ma więcej kasy to kupuje z salonu audi/bmw/merola/lexusa/volvo itp, jak kogos nie stac, ale cokolwiek zarabia to kupuje 10 letniego opla/forda/mazde itp, jak ktos  w ogole jest bidakiem to albo nie ma auta albo ma rozpadającego się gniota 20 letniego. z kolegi ktos bardzo bogaty jeździ porshe ferrari itp.. , czaisz?

kórwa człowieku wiążesz się z kimś kogo kochasz wiadomo że musi pociągać ale to nie zawsze obiektywnie ktoś naj naj a i tak masz na to wyj3bane xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mariusz4 napisał:

To jest tak, jak z facetami których akceptują kobiety, najpierw to potem to i jedziemy dalej z pytaniami. Wiadomo, że każda ze stron powinna byc przystępna w rozmowie. Mająca co robić sama ze sobą. I temu jaki powinien być facet nie ma się co dziwić. To w końcu ma być przywódca stada, dbający o zapewnienie jakości życia, w razie chęci na potomstwo albo jak się domyślam, ewentualnego zdarzenia podczas którego nastąpi zapłodnienie, żeby stał się nim albo chociaż miał z czego płacic alimenty. Facet od kobiety natomiast, jak natura podpowiada, tak z rozpędu i na szybko głównie wymaga atrakcyjności fizycznej, żeby miał chęć tworzyć z nią potomstwo czy to chcący czy niechcący.

Tak ja to wszystko wiem co opisałeś, chodziło mi tylko o to że istnieją faceci dla których liczy się jeszcze tez coś więcej oprócz atrakcyjności fizycznej.

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tak ja to wszystko wiem co opisałeś, chodziło mi tylko o to że istnieje faceci dla których liczy się jeszcze tez coś więcej oprócz atrakcyjności fizycznej.

Tak, nie dopisałęm dalej, że facet, jak i kobieta może rozważać dalsze etapy. Czyli np, żeby kobieta była kontaktowa, opiekuńcza, te cechy może wymagać facet, ale dopiero po zatwierdzeniu, że mu sie podoba z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mariusz4 napisał:

Tak, nie dopisałęm dalej, że facet, jak i kobieta może rozważać dalsze etapy. Czyli np, żeby kobieta była kontaktowa, opiekuńcza, te cechy może wymagać facet, ale dopiero po zatwierdzeniu, że mu sie podoba z wyglądu.

Po cholerę wy powtarzacie o tym podobaniu się z wyglądu, przecież to tak oczywiste jak to że słońce swieci, nikt normalny nie będzie z osobą która go nie pociąga fizycznie.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Po cholerę wy powtarzacie o tym podobaniu się z wyglądu, przecież to tak oczywiste jak to że słońce swieci, nikt normalny nie będzie z osobą która go nie pociąga fizycznie.

Kobiety podobno mogą jak bardzo kręcą je inne cechy charakteru osobowości akceptować wygląd jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mariusz4 napisał:

Kobiety podobno mogą jak bardzo kręcą je inne cechy charakteru osobowości akceptować wygląd jaki jest

Widze że wiesz że dzwoni, za to nie wiesz w którym kościele, jeżeli jakaś kobieta jest w związku z facetem który w ogóle jej nie pociąga fizycznie to albo jest chora psychicznie, albo leci na coś innego (np kasa, status, wygodne życie) albo jest już z nim i np mają wspólne dzieci a on przestał się jej podobać z czasem ale dalej z nim jest bo się boi odejść. To tylko przykłady które pierwsze mi przyszły na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Jerry89 napisał:

Wiadomo, że totalnym topem, to jest laska, która jest wykształcona, inteligentna, dobrze zarabiająca + 10/10 wygląd, ale takich nie ma dużo a te które są to mają takie wymagania, że rzeczą praktycznie niemożliwą jest ją zdobyć jeżeli samemu nie jestes z totalnie wyższych sfer

A kto by taką nudzuare chciał chyba tylko prawnik z kijem w dopie lachon to ma być pocieszny i glupkowaty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×