Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Jerry89

Nie rozumiem dlaczego są laski które nie są atrakcyjne

Polecane posty

Przecież w dzisiejszych czasach być kobietą i być nieatrakcyjną mało seksowną to po prostu szczyt lenistwa. dziewczyna Wystarczy że ubierze się seksownie w jakieś opjęte rzeczy ,pokażę nogę, założy szpilkę ,pochodzi na siłownię, będzie dbała o to co je ,umaluje się ładnie, pójdzie do fryzjera i już jest taką lochą że każdy facet się na nią Spogląda . u faceta niestety to tak nie działa bo jeżeli naturalnie nie ma spoko twarzy i nie jest wysoki to żadne zabiegi mu nie pomogą jedynie miliony na koncie mu pomogą natomiast to jest nieco trudniej osiągnąć niż seksowny wygląd przez kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie kompletnie wyrąbane mają albo na związki i/albo na męską atencję. Nie dla każdego związek czy zdanie w oczach płci przeciwnej to sens życia. Zrozumcie to wreszcie, dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, vvomba napisał:

Widocznie kompletnie wyrąbane mają albo na związki i/albo na męską atencję. Nie dla każdego związek czy zdanie w oczach płci przeciwnej to sens życia. Zrozumcie to wreszcie, dzieci.

To że panienka może mieć Wywalone na płeć przeciwną mogę się z tym zgodzić przecież czasem trafiają się laski niespełna rozumu natomiast to że ma Wywalone na siebie samą bo jak ktoś nie dba o wygląd to według mnie powinien iść do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobieta po 40tce zaczyna niebierac masy i włosia, bo testosteron pikuje. taka natura, by poszła do lasu i leśniczy zauważył zwierzyne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Trollu ile zbijasz kasy za te prowokacje 😜🤣

Najlepsze, że on nie troluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

Trollu ile zbijasz kasy za te prowokacje 😜🤣

3 miliony pesos z tygodniowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Najlepsze, że on nie troluje

Co to trollowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

A to tego nie wiedziałam. 😄

no widzisz...niedługo bedzie polowanie.. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jerry89 napisał:

dziewczyna Wystarczy że ubierze się seksownie w jakieś opjęte rzeczy ,pokażę nogę, założy szpilkę ,pochodzi na siłownię, będzie dbała o to co je ,umaluje się ładnie, pójdzie do fryzjera

Za dużo zachodu, nie opłaca się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Pisanie historii nieprawdziwych o sobie, to tak w skrócie 

 a niektórzy wpadają w mitomanie XD

Edytowano przez Nemesio Cervantes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Pisanie historii nieprawdziwych o sobie, to tak w skrócie 

Naprawdę myślisz, że on tego nie wie? 😉 Tłumaczysz trollowi co znaczy trollować 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, selkie napisał:

Za dużo zachodu, nie opłaca się 🙂

Każdy chce super wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie tak niedługo, jeszcze sporo mi brakuje do 40stki. xD

pierwsze oznaki dziczenia pojawiają sie ok 30 lat potem jest juz tylko gorzej..XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Jerry89 napisał:

Każdy chce super wyglądać

Ty robisz wiele, żeby tak było, a i tak nic ci to nie daje, czasem lepiej więc dać sobie może spokój 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem, może tak może nie, ja jak tutaj założyłam pierwsze konto to mi wmawiali dobre 3 miesiące że jestem trollem. 😂

Wiem, sama tak uważałam (nie wierzyłam, że można przyjść tu z taką historią, z jaką Ty przyszłaś i sygnować to własną twarzą w avku ;D).

Przy okazji, dlaczego moon ciągle pisze, że wciągasz? Miałaś jakieś eksperymenty z tym? Tak, wiem, że on kłamie o ludziach.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem jakie, nie zauważyłam u siebie nic takiego. 😄

masz farcika :classic_cool:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie wiem, może tak może nie, ja jak tutaj założyłam pierwsze konto to mi wmawiali dobre 3 miesiące że jestem trollem. 😂

 

10 minut temu, selkie napisał:

Wiem, sama tak uważałam (nie wierzyłam, że można przyjść tu z taką historią, z jaką Ty przyszłaś i sygnować to własną twarzą w avku ;D).

Przy okazji, dlaczego moon ciągle pisze, że wciągasz? Miałaś jakieś eksperymenty z tym? Tak, wiem, że on kłamie o ludziach.

Tutaj trollowanie, zarzucają każdemu oprócz prawdziwych trolli 😉i  każdy frustrat ma takie usprawiedliwienie jakby co. 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że szczupła kobieta jest ok, ale szczupły facet jest szkieletem, chudzinką, słabotą. Kobiety mają większe możliwości odpicowania sobie wyglądu twarzy, zmiany wizerunku nawet samymi włosami. A może niektóre z tego nie korzystają, nawet ze szminki czy tuszu. Najtrudniej jednak uznac za atrakcyjną nie dbającą o to ile je i czy to wpływa na jej wygląd. Kiepsko tez wypada ubierjąca się jak facet albo przykrywająca nadwymiarowymi swetrami i szarymi kolorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chochlik napisał:

Tutaj trollowanie, zarzucają każdemu oprócz prawdziwych trolli 😉i  każdy frustrat ma takie usprawiedliwienie jakby co. 😂

Zazwyczaj realistycznych userów jednak można rozpoznać. Elcia po prostu wjechała z historią, która była z miejsca brana za prowokację 😉 Ale szybko się okazało, że to prawdziwa userka.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic, mam nadzieję, że nic prawdy w tym nie ma, bo masz dzieci, Elcia 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Nie chcę tu pisać czemu on tak twierdzi i czemu ma do mnie złość, ale napewno nie dlatego że to prawda.

Ok, to całe szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Nemesio Cervantes napisał:

kobieta po 40tce zaczyna niebierac masy i włosia, bo testosteron pikuje. taka natura, by poszła do lasu i leśniczy zauważył zwierzyne...

ladnie opisales swoja grazyne 😄 i masz racje wiekszosc tych ktore maja mezow i 3 dzieci tak wyglada ale nie kazda baba spotkala w mlodosci lexa i wpadla

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×