Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Opowiem Wam straszną historię sprzed chwili..

Polecane posty

4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Dokładnie. Hehe, to takie zabawne jak usiluje to zepsuc i jej nie wychodzi, zupelnie jak inne osoby jej pokroju 😁

Do tej pory się uśmiecham jak ona wczoraj z takim żalem do Ciebie , że zawsze idzie w odstawkę jak ja przychodzę. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

Niburdiama dlaczego zadajesz się z widmem z erotycznego? Jesteś nienormalna?

Na ogólnej zaczynałem doinformuj się 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Do tej pory się uśmiecham jak ona wczoraj z takim żalem do Ciebie , że zawsze idzie w odstawkę jak ja przychodzę. 😁

Niektórzy ludzie na proste triki daja się nabrać z taką łatwością ze to mnie nawet ju nie śmieszy. Raczej krip ez choi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Z tego co piszesz, to była tylko jego dziewczyna. 

I to jest jej problem. Nie mój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Do tej pory się uśmiecham jak ona wczoraj z takim żalem do Ciebie , że zawsze idzie w odstawkę jak ja przychodzę. 😁

Hehe, też mnie to wzruszyło i rozbawiło 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ja zwierzakom lubię pomagać i znowu miałem zgrzyt z weterynarzem, bo jadę kawał drugi tam a on pezez telefon z kimś gada. 😁 Kompletny brak profesjonalizmu i jestem zmuszony uczyć kultury takie chamstwo. 😄

Dokładnie. Lepiej pomoc zwierzakowi i zawieźć go do weterynarza niż człowiekowi, który tak Ci za to podziekuje, że jeszcze bedzie chcial sprowadzic na manowce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Niektórzy ludzie na proste triki daja się nabrać z taką łatwością ze to mnie nawet ju nie śmieszy. Raczej krip ez choi.

Ty i te twoje tricki manipulacyjne że zawsze je widać. 😁 Czymś jeszcze mnie zaskoczysz jak ja z góry wiem jak sie zachowasz.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ty i te twoje tricki manipulacyjne że zawsze je widać. 😁 Czymś jeszcze mnie zaskoczysz jak ja z góry wiem jak sie zachowasz.😄

😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Hehe, też mnie to wzruszyło i rozbawiło 😁

Napiszę nie znam. Jedno jest pewne jakby był nikim to byś tutaj nie pisała o tym. Co to obchodziło pisać. Zaprzeczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ty i te twoje tricki manipulacyjne że zawsze je widać. 😁 Czymś jeszcze mnie zaskoczysz jak ja z góry wiem jak sie zachowasz.😄

Jeszcze kiedyś mi powiedział, że jak kogos znajde to mu nagada, żeby go odstraszyc, tak jak tutaj niektorzy ludzie sie zachowuja wobec Ciebie i chca Cie mi obbrzydzić jak widac , a ja mam teraz miec czule serce i wylewac krokodyle łzy? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Hehe, też mnie to wzruszyło i rozbawiło 😁

Poczuła się jak opcja jak koło zapasowe i to było szczere. Oczywiście dzisiaj powie że żartowała bo głupio jej . 😁

Przepołowiłem tą książkę i jeszcze ze sto stron, ale nie jestem zawiedziony chociaż dużo kwestii brzmi znajomo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Jeszcze kiedyś mi powiedział, że jak kogos znajde to mu nagada, żeby go odstraszyc, tak jak tutaj niektorzy ludzie sie zachowuja wobec Ciebie i chca Cie mi obbrzydzić jak widac , a ja mam teraz miec czule serce i wylewac krokodyle łzy? 

Później wejdą w fazę żeby mnie zniechęcić do Ciebie , to takie wszystko przewidywalne jest u nich. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Ha ha my na erotycznym udawałyśmy martwe żeby się tylko Krzysiek od nas odczepił a ta głupia dziewczyna idzie prosto w łapy niezrównoważonego stalkera. Eh dobrze byłoby zobaczyć dalszy ciąg 

Tu nie takie cnotki cyce wysyłały przemcelom więc mnie już nic nie zdziwi. Ąę przed publika a na priv gorzej niż rzekoma jawna patola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Poczuła się jak opcja jak koło zapasowe i to było szczere. Oczywiście dzisiaj powie że żartowała bo głupio jej . 😁

Przepołowiłem tą książkę i jeszcze ze sto stron, ale nie jestem zawiedziony chociaż dużo kwestii brzmi znajomo. 

A ja znowu nie dokonczyłam, bo wjechały kwestie z innego zakresu tj. Black Hat Rust i tak jakoś odciagneło moja uwagę. I spotkalam te żonę, troche nieswojo sie poczułam, ze ja to spotkalo, ale co ja mam do tego. Rozumiem, ze meza ratuje, ale ja niestety nie pomoge. Poza tym sama mam ciężki rok i też musialam jakos sie wykaraskać z tego Promyku. I czekales na mnie az dam znac, że poszło dobrze, a poszło źle  😘

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Ha ha my na erotycznym udawałyśmy martwe żeby się tylko Krzysiek od nas odczepił a ta głupia dziewczyna idzie prosto w łapy niezrównoważonego stalkera. Eh dobrze byłoby zobaczyć dalszy ciąg 

Już trza było trzymać poziom i nie sprzedawać się że masz hejterskie zamiary , to więcej byś ugrała na nowym nicku. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Później wejdą w fazę żeby mnie zniechęcić do Ciebie , to takie wszystko przewidywalne jest u nich. 😄

Nie lubie takich ludzi, bo kojarza mi sie z nim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

A ja znowu nie dokonczyłam, bo wjechały kwestie z innego zakresu tj. Black Hat Rust i tak jakoś odciagneło moja uwagę. I spotkalam te żonę, troche nieswojo sie poczułam, ze ja to spotkalo, ale co ja mam do tego. Rozumiem, ze meza ratuje, ale ja niestety nie pomoge.

Najlepiej się nie wtrącać mając zdrowy egoizm w trosce o własne cztery litery. Z czasem wejdą Ci priorytety co jest ważne 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kiii napisał:

Napiszę nie znam. Jedno jest pewne jakby był nikim to byś tutaj nie pisała o tym. Co to obchodziło pisać. Zaprzeczasz.

Mowie chyba jasno, ze uderzal do mnie nie wspominajac, ze kogos ma i chcial mnie wpuscic w maliny, a ze kolega mnie odwiozl to wpadl w szal i wyszla cala natura i przy okazji sie wygadal, ze kogos ma. A ja te dziewczyne znalam z widzenia. Pisalam ze wyprowadzilam sie stamtad, bo nie lubie takich klimatow. Umiesz czytac ze zrozumieniem? 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Nie lubie takich ludzi, bo kojarza mi sie z nim. 

Nikt normalny nie lubi. 

Po co tyle ludzi tu przyszło wiesz jak nie znoszę tłoku 😊😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Mowie chyba jasno, ze uderzal do mnie nie wspominajac, ze kogos ma i chcial mnie wpuscic w maliny, a ze kolega mnie odwiozl to wpadl w szal i wyszla cala natura i przy okazji sie wygadal, ze kogos ma. A ja te dziewczyne znalam z widzenia. Pisalam ze wyprowadzilam sie stamtad, bo nie lubie takich klimatow. Umiesz czytac ze zrozumieniem? 

A to 1 co do ciebie podbijał zajety? Podniecasz sie i krygujesz niczym Ania z Zielonego wzgórza podstarzała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Najlepiej się nie wtrącać mając zdrowy egoizm w trosce o własne cztery litery. Z czasem wejdą Ci priorytety co jest ważne 😊

Wysluchalam i tyle. 😎  a teraz zajmuje sie soba i jestem tu z Toba. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Albo rutkowski. Tez lubi widowiska i przerost formy.

No ten to by cię przesłuchał odpowiednio , że nawet wiedziała byś to czego nie wiesz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, The Big Siur napisał:

Ty znasz jakikolwiek inny sposób okazywania sobie zainteresowania przez dorosłych ludzi jak częstowanie słodyczami? :classic_biggrin:

 

Hahahah 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nikt normalny nie lubi. 

Po co tyle ludzi tu przyszło wiesz jak nie znoszę tłoku 😊😁

zeby dosiasc sie do naszego stolika jak zawsze 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Ty znasz jakikolwiek inny sposób okazywania sobie zainteresowania przez dorosłych ludzi jak częstowanie słodyczami? :classic_biggrin:

Bo nie wiem czy wiesz, ale dla normalnego człowieka to te historie trzymałyby się kupy jakbyś pisała o 5-latkach a to auto co jechałaś z kolegą to byłoby na pedały :classic_biggrin:

Myślę że dragi wjechały za mocno. Był normalny człowiek I nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The Big Siur napisał:

Ty znasz jakikolwiek inny sposób okazywania sobie zainteresowania przez dorosłych ludzi jak częstowanie słodyczami? :classic_biggrin:

Bo nie wiem czy wiesz, ale dla normalnego człowieka to te historie trzymałyby się kupy jakbyś pisała o 5-latkach a to auto co jechałaś z kolegą to byłoby na pedały :classic_biggrin:

Ryksza trojkołowa 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niburdiama napisał:

Mowie chyba jasno, ze uderzal do mnie nie wspominajac, ze kogos ma i chcial mnie wpuscic w maliny, a ze kolega mnie odwiozl to wpadl w szal i wyszla cala natura i przy okazji sie wygadal, ze kogos ma. A ja te dziewczyne znalam z widzenia. Pisalam ze wyprowadzilam sie stamtad, bo nie lubie takich klimatow. Umiesz czytac ze zrozumieniem? 

Bardzo to przeżywasz. Czy każdy kto chce albo próbuje  nawet bardzo nieatrakcyjny jego problem. Chyba że prześladuje i takie są po je.bki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×