Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Opowiem Wam straszną historię sprzed chwili..

Polecane posty

3 godziny temu, sebix libedowsky napisał:

ale mieszka z matka o pogladach pieprza

Założę się o paczkę czipsów, że opowiadasz o mnie swoim legendarnym znajomym, a potem wszyscy śmiejecie się chrumkając jak knury.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Caryca z czubrycą napisał:

Założę się o paczkę czipsów, że opowiadasz o mnie swoim legendarnym znajomym, a potem wszyscy śmiejecie się chrumkając jak knury.

😄😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Mowie chyba jasno, ze uderzal do mnie nie wspominajac, ze kogos ma i chcial mnie wpuscic w maliny, a ze kolega mnie odwiozl to wpadl w szal i wyszla cala natura i przy okazji sie wygadal, ze kogos ma. A ja te dziewczyne znalam z widzenia. Pisalam ze wyprowadzilam sie stamtad, bo nie lubie takich klimatow. Umiesz czytac ze zrozumieniem? 

Piotrek jest obcokrajowcem ponoć aż z Mongolii temu tak dziwnie pisze, ale i tak nieźle opanował trudny język Polski. 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kiii napisał:

Bardzo to przeżywasz. Czy każdy kto chce albo próbuje  nawet bardzo nieatrakcyjny jego problem. Chyba że prześladuje i takie są po je.bki.

Czy Ty przeżywasz i jestes za bardzo przewrażliwiony i już dointerpretowujesz fakty? A to tylko topik na forum przecież. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Piotrek jest obcokrajowcem ponoć aż z Mongolii temu tak dziwnie pisze, ale i tak nieźle opanował trudny język Polski. 

Hahahahaha 😄😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Założę się o paczkę czipsów, że opowiadasz o mnie swoim legendarnym znajomym, a potem wszyscy śmiejecie się chrumkając jak knury.

Widzisz, nawet Twoj kregoslup moralny przeszkadza tu co niektorym 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Założę się o paczkę czipsów, że opowiadasz o mnie swoim legendarnym znajomym, a potem wszyscy śmiejecie się chrumkając jak knury.

Pieprz, nie zaprzeczaj, że z takich mocno-mocno katolickich rodzin jak Twoja to wychodzą potem ludzie typu "amisz" :classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

Tu pączusie tu ptysie jak męża nie było tak nie ma a dópa rośnie!

W tym przypadku akurat cale szczescie, że nie ma 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

zeby dosiasc sie do naszego stolika jak zawsze 😁

Czytam książkę dalej i zerkam tutaj , a najlepiej jest w późnych porach nocnych bo śpią wtedy 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The Big Siur napisał:

Ogór, ty się lepiej córkami zajmij i Grażyną. I to okno w końcu otynkuj bo wygląda jakbyś w mieszkaniu od mopsu mieszkał :classic_cool:

Chyba synka ma to w piłke by pokopał lepiej 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, aaaaaaaaa napisał:

Hahahahaha 😄😂

juz sie tak nie podlizuj Promykowi 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Czytam książkę dalej i zerkam tutaj , a najlepiej jest w późnych porach nocnych bo śpią wtedy 😁

Pora sie pomału ewakuować, bo zaraz wybuchnie burza i wszyscy zaczna skakac sobie do gardeł, bo robi sie coraz bardziej goraco 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, The Big Siur napisał:

A ty ponoć aż w Jukonie aż karetką jeździłeś po puszczach :classic_biggrin:

Faktem jest że jeździłem w służbach ale kompletnie nieopłacalne i niewdzięczne. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, The Big Siur napisał:

Pieprz, nie zaprzeczaj, że z takich mocno-mocno katolickich rodzin jak Twoja to wychodzą potem ludzie typu "amisz" :classic_biggrin:

Co wyjdzie to się okaże za kilkanaście lat. Jak tam twoje młode? Widać już czy się nadaje do skrobania czy do rodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ciekawe kiedy nibur zapłodni jakiegos paczka. Stary już dość a tu dalej ani menzony ani bachora.

I vice versa 😁 Ale jak mnie tu ktos juz nazywal żoną Promyka to jakies widoki mam. A Ty raczej nie 😁😁😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Promyk nawet Niburdiama się z ciebie smieje

Niburdiama powiedz ile masz lat plis jesteś dla mnie nieodgadniona 😄 taka Ania z Zielonego wzgórza używająca mieszaniny XIX wieku i gen zet slow tak nagle z pupy. Powiedz to wyśle pieprz nogi 😄 

Ona młodsza od ciebie. Z 2 lata maks. To jest agent tak naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Promyk nawet Niburdiama się z ciebie smieje

Niburdiama powiedz ile masz lat plis jesteś dla mnie nieodgadniona 😄 taka Ania z Zielonego wzgórza używająca mieszaniny XIX wieku i gen zet slow tak nagle z pupy. Powiedz to wyśle pieprz nogi 😄 

Znowu zaproponujesz, ze wyslesz mi cos o Promyku na priv? 😁 nie wiem doprawdy ile razy mozna mowic, dziekuje, ale nie by dotarlo 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, The Big Siur napisał:

Ogór, ty się lepiej córkami zajmij i Grażyną. I to okno w końcu otynkuj bo wygląda jakbyś w mieszkaniu od mopsu mieszkał :classic_cool:

Znam z życia. Dostawał jakiegoś amoku po prostu nie rozmawiałem na ten temat i zabroniłem. Jak on przychodził nie wiem czy pił wòdę czerwony jak burak rano i miał jakieś shizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

Promyk nawet Niburdiama się z ciebie smieje

Niburdiama powiedz ile masz lat plis jesteś dla mnie nieodgadniona 😄 taka Ania z Zielonego wzgórza używająca mieszaniny XIX wieku i gen zet slow tak nagle z pupy. Powiedz to wyśle pieprz nogi 😄 

Tak właśnie się przyglądam czy to żona z nazwiskiem męża (czyt.awatar). Te nogi jakby na to wskazują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

I vice versa 😁 Ale jak mnie tu ktos juz nazywal żoną Promyka to jakies widoki mam. A Ty raczej nie 😁😁😁

Mam inne marzenia niż bycie żona. Już nie wspominając o bachorach. Mnie to nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Znowu zaproponujesz, ze wyslesz mi cos o Promyku na priv? 😁 nie wiem doprawdy ile razy mozna mowic, dziekuje, ale nie by dotarlo 😁

ale to pieprzowi wysle a nie tobie 😄 ja sie nie narzucam jak wolisz fantasmagorie to ja nikogo na siłę nie uszczęśLiwie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

I vice versa 😁 Ale jak mnie tu ktos juz nazywal żoną Promyka to jakies widoki mam. A Ty raczej nie 😁😁😁

Zapłodnienie ciebie przez widmoka byłoby cudem natury ale my to wiemy. Może razem pójdziecie do szkoły rodzenia jak szwarceneger i de vito.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Caryca z czubrycą napisał:

Tak właśnie się przyglądam czy to żona z nazwiskiem męża (czyt.awatar). Te nogi jakby na to wskazują.

Jestem Klaudia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, aaaaaaaaa napisał:

ale to pieprzowi wysle a nie tobie 😄 ja sie nie narzucam jak wolisz fantasmagorie to ja nikogo na siłę nie uszczęśLiwie 😄

Po raz drugi dzis to napisze: cale szczescie 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Zapłodnienie ciebie przez widmoka byłoby cudem natury ale my to wiemy. Może razem pójdziecie do szkoły rodzenia jak szwarceneger i de vito.

oczywiscie 😁 bedziemy sie uczyc razem wdechow i wydechow 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Niburdiama napisał:

Znowu zaproponujesz, ze wyslesz mi cos o Promyku na priv? 😁 nie wiem doprawdy ile razy mozna mowic, dziekuje, ale nie by dotarlo 😁

A czyli to tołdi ta narzeczona Libeda tak podchody robi i metodę by chociaż zmieniła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Po raz drugi dzis to napisze: cale szczescie 😁

to jak nie masz 60 lat to ja juz nic nie rozumiem 🧐

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×