Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Opowiem Wam straszną historię sprzed chwili..

Polecane posty

Jak ktos nie daje spokoju innym to tez nie powinien go miec. Na tym polega sprawiedliwosc. A teraz moge spac spokojnie 😊🌛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Nie produkuj się. Złorzeczenia które ktos wysyła pod mój adres wracają zawsze skąd przyszły zanim do mnie dotrą. Nie ruszają mnie twoje historie. Dobrze o tym wiemy że nie jestem ani stara ano samotna ani tym bardziej zgorzkniała. Pozostaje ci jedynie pisanie tych chorych fantazji w których cały świat prócz ciebie i twoich poplecznikow jest zły. Jesteś w gruncie rzeczy zepsutym i podłym człowiekiem. Ale to twoj problem. Chorób tez sie nie boję choćbyś mi życzyła najgorszego. Życie zawsze wie co i komu daje a ja z nim jestem pogodzona całkowicie soł. 😎 no to sajonara plastus. 

Akurat w tym Nibu ma wyjątkowo rację ;) Jesteś najbardziej zgorzkniałą, żeńską (choć w Twoim przypadku, ciężko założyć 100% pewność co do tego ostatniego 😄) jednostką, jaka pełzała po tym forum 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, slava ukraini napisał:

Akurat w tym Nibu ma wyjątkowo rację ;) Jesteś najbardziej zgorzkniałą, żeńską (choć w Twoim przypadku, ciężko założyć 100% pewność co do tego ostatniego 😄) jednostką, jaka pełzała po tym forum 😄

Niestety. A zaraz za nia jest Ogór. I cały korowód dziwnych żenskich nickow, ktore musza sie pojawiac ze swymi zlotymi myslami. Ogolem, nie dziwie sie, że siedza tu tak czesto z braku realnych przyjaciol, bo kto by z nimi wytrzymal. 

Dobranoc 😊🌛

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kiii napisał:

Nie chodzi o to, nawet niema najmniejszego doświadczenia.

Czasem jak czytam te posty to mam wrazenie, ze pisze to boni, bo brzmia jednakowo zgorzkniale z zamiarem dogryzania tak znienacka i zupelnie bez powodu tak jak gdybyscie nie mieli szczesliwego zycia prywatnego, wlasnych spraw tylko zyjecie czyims zyciem i tylko patrzycie, zeby dogryzc, a jak ktos was olewa to sie nakrecacie. Nawet mi was nie zal bo kto by żałowal kogos kto w 99% wylewa swoj żal do swiata za nieudane dziecinstwo, za nieudane zwiazki, za nieudana kariere i za nieudane życie 😎

Tak to piszesz jakby z autopsji. Tak to brzmi 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kiii napisał:

Chłopak jakieś zjawisko wyjątkowe, jak popatrzy a jak dotknie oj oj coś będzie albo i nie będzie.

Jest takie okreslenie falszywy przyjaciel i odnosi sie do ludzi, ktorzy do kazdego mowia co innego. Raz zgrywaja przyjaciela, a w rzeczywistosci przewaznie z zawisci robia wszystko by komus popsuc humor. I takich ludzi nalezy sie wystrzegac, poniewaz tworza toksyczne srodowisko. I takie osoby koncza same, bo ktos od nich odchodzi, poniewaz rozne rzeczy mozna wybaczyc, ale falszywosci praktycznie nikt nie wybacza, tylko dzieci dorastaja i nagle jest rozwod a ktos sie dziwi: ale dlaczego? Przeciez bylismy udanym malzenstwem..👋nie że pije do ciebie, ale tak mi sie nasunelo czytajac twe posty 😎

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi sie wylało, skoro sobie tak szczerze od serca rozmawiamy co i kto o kim mysli 😁

Zycze milego dnia po lekturze tych postow od serca 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak to tylko forum tym niemniej...falszywi przyjaciele:

1. źle reagują na czyjes sukcesy. czyt ladne zdjecia twarzy, nog...

2  ich obecnosc źle wpływa na samopoczucie. ...

3. obchodzi ich tylko czubek wlasnego nosa

4. umniejszają czyjejs wartości 

5. chcą tylko plotkować o innych ludziach czyt. gdyby mogli to zajrzeliby nawet do czyjejs d. 

😎

To ja tyle stwierdziłam 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie wyobrażam tak, że siedzi taki chłopina i zadaje pytanie żonie: a chleptali cie czy bylas czysta? I żona pluje mu do zupy kiedy on sie tylko odwroci i zyczy smacznego 😎

Czy to byłoby dla mnie dobre takiemu kolesiowi dokladac wiecej dogryzajac lub cieszyc sie, że sie przykladowo pochorował? Nie, wiec staram sie neutralnie podchodzic, jednak wrogom każdy życzy: na pohybel i jesli ktos nagle twierdzi jak ta co nazywa potworem ze by wspolczula to ogarnia mnie smiech 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×