Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ojciec3BombelkaElci

ciekawi mnie kim jest nowa userka u mnie na forum w ogole, widze ze sie loguje co jakis czas, ciekawe kto to

Polecane posty

Dziwisz sie ze nikt ci na forum nie przyjdzie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kazdy moze byc adminem, wystarczy sie uczyc i sobie wynajac vps, u nas w bsdforall mozna vps 12 miesiecy za 60 dolarow i kazdy moze miec swoje forum to latwe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Katiuszka u mnie z 700 postow nabila i jakos nic sie nie stalo, fakt ze potem mnie James zabral na puby i mi z 6 piw postawil i sie najeebalem i skasowalem profil Leo XDDD

tak to jest ludzie mi proponuja albo dragi albo piwo w pubie a ja nie potrafie odmowic, tylko zawsze yes of course, please thank you XDD

a potem dramy z katiuszka mam na forum, i tak bylo, zaawsze jak wypilem albo przycpalem i do niej pisalem wtedy to ona sie wkurzala na mnie albo sie nie dogadywalismy

co ja poradze ze nie jestem jej wymarzonym idealem niepijacym i niecpajacym... teraz w sumie plywam wiec juz sam nie pije, ale jak wroce do UK to na pewno sobie przycpie znowu albo wypije piwko w pubie, stawiaja mi to co mi tam xD ja za nic nie place xD bo mnie kochaja przyjaciele haha XD

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ogole ja wolalbym zeby u mnie na forum ludzie pisali po angielsku a nie po polsku, a Katiuszka chyba nie umie angielskiego, bo ona tylko po polsku, nawet w innych dzialach mi po polsku pisala pravik tez, ehh

do pisania po polsku jest forum w public kibel/sedes/toilet tam mozna sobie pisac po polsku

gdzie indziej po angielsku, bo tam wchodza ludzie z calego swiata a nie polaczki tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie, ze nikt nie ma problemu zeby google captcha wypelniac i ip do wielkiego brata i reklamy ogladac i pelno javascriptow ale do mnie wszyscy maja problem ze jestem adminem a moje forum zle bo reklam nie ma i w ogole, masakra ... ale polaczki tacy sa niestety, OGRANICZENI XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×