Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

Czesc II malzenstwa z PseudoParyżanką 😁

😄 u a taka jestem wyluzowana, ihahaha, u a poszedl znowu baton w nowiuskie stringi ta Nibonbona nie chce w ogole sluchac ze ma sie nie zadawac z Promyczkiem

 Sluchasz mnie betonixie? 

L: chodzmy poplywac

😄 u a ale mnie cisnie ten wredny ....,.....,....,.....u a znowu poszedl baton w stringi z napinki 

L: dobrze sie czujesz? Jestesmy w Paryzu chodzmy do disco

😄 jakie disco, screeny mam do wytapetowania scian z Widmokiem na skrzynke pchac, co ty w ogole gadasz do Nibumbu...

L: ja wychodze

😁

 

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Pseudoefedryna napisał:

Nibambaba i tak da lajka

dobrali się 

Przygotowalam dla ciebie mila niespodzianke na rozpoczecie dnia tak jak ty dla mnie te screeny o Promyku. Do kawy bedzie piana na ustach ktorej dostaniesz po przeczytaniu historii o malzenstwie PseudoParyżanki 😁 nie musisz dziekowac, ale jakby co drzwi stoja otworem 😁 bon apetit 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Wioskowy głupek 😄

 

 

Gram wam na nerwach lepiej niz sam Chopin 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektore z Was juz musialy isc spac, zeby rano nasmarować chleb pasztetowa i salcesonem dla pociech czy brzuchatych Telesforow 😁

Tak tylko chce nadmienic na dobre rozpoczecie dnia, ze w artykule w necie jest opisane, iz socjopatki nie potrafią utrzymywać relacji społecznych, manipulują innymi i dążą do postawionych sobie celów, nie zważając na innych np za wszelka cene chca wysylac screeny o Promyczku czy zniechecic do rozmowy 😁

Pozdrawiam Was goraco moje hejterki i zapraszam do kolejnej porcji hejtu w moich tematach, bo na mnie nie robi to absolutnie zadnego wrazenia 😁

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Śliwka Jukońska napisał:

Aż niewiarygodne.

A czy dziś też mogę liczyć po raz 35667775 na tę zacną historie o Dziadku Mrozie z wąsem i o Promyczku sprzed 5, 10 czy 15 lat ? 😁 za każdym razem jak ją przytaczasz aż lezka kreci sie w oku 😎 cyklopa oczywiscie 👋

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×