Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Niburdiama

Nie napisałam tu nigdy ani jednego negatywnego

Polecane posty

1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

5-1, masz zadanie na jutro do rozwiązania przy kawce.

niczym brzeczenie os i szerszeni 🤣 toż to prawdziwy miod dla moich uszu 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Tołdi ty codziennie jesteś na bani jak twój narzeczony Libed bo bełkocze jak ty. 😁Kto to finansuje ...😁

Ekipa groźnego Promyka  ściąga mi haracze w Małopolsce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Durniu bez szkoły i żadnych kwalifikacji nie masz żadnego syna i klepiesz biedę z mops 😆

Ty uważaj z tymi szkołami, przypominam, że od nastu lat nie potrafiłeś zarobić żłotówki, mistrzu 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Pseudoefedryna napisał:

Fuj cóż za język z pałacu jakiegoś chyba 😄

W twoim tonie wprost z Paryża 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pseudoefedryna napisał:

Aaa ten brzuchaty to mój mąż? 😄 nie skojarzyłabym że to o mnie jakbyś nie powiedziała haha ale ja nie mam męża 😄 a już tym bardziej brzuchatego 😄

Jeszcze nie masz ale masz narzeczonego w Polsce przecież który jest po szkole specjalnej, bo jeździ po całym świecie nie wychodząc z domu 😆

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny kladzcie sie do lozka. Jutro trzeba spakowac kredki do plecaka i lekcje odrobic 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Jeszcze nie masz ale masz narzeczonego w Polsce przecież który jest po szkole specjalnej, bo jeździ po całym świecie nie wychodząc z domu 😆

Beka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ty uważaj z tymi szkołami, przypominam, że od nastu lat nie potrafiłeś zarobić żłotówki, mistrzu 😄

Z czegoś jednak żyłem i miałem nawet na używki co świadczy że jakiś dochód musiałem mieć tępaku bez szkoły 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

No dobra, czas się żegnać. Nie doceniałam Bimbusi. Potrafi zmotywować krzycha do kosmicznych popisów. Było.wesoło 😄

Spakuj na jutro ksiazki do tornistra i badz grzeczna na lekcjach 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

No dobra, czas się żegnać. Nie doceniałam Bimbusi. Potrafi zmotywować krzycha do kosmicznych popisów. Było.wesoło 😄

Coś ty bibambaba potrafi 😄 gorzej że teraz będzie kontynuować 3 dni sama do siebie. Ja mam szczere wyrzuty sumienia jak się nakreci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

I chyba nie rozpoznałam Krejzi, mojego forumowego krasza gdybym przeszła.na drugą stronę. Ale wtopa 😄

🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

I chyba nie rozpoznałam Krejzi, mojego forumowego krasza gdybym przeszła.na drugą stronę. Ale wtopa 😄

To chyba slaby ten krasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pseudoefedryna napisał:

Coś ty bibambaba potrafi 😄 gorzej że teraz będzie kontynuować 3 dni sama do siebie. Ja mam szczere wyrzuty sumienia jak się nakreci:p

Ten, co dopiero napotkał kasę samoobsługową będzie miał przynajmniej zajęcie 😉 dobrej nocy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Durniu bez szkoły i żadnych kwalifikacji nie masz żadnego syna i klepiesz biedę z mops 😆

Nie wiem jak Śliwka, ale niektórzy na tych zasiłkach to podobno całkiem nieźle umieją się ustawić i żyją lepiej niż niejeden tyrający na etacie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Niburdiama napisał:

Beka XD

Ale jak oni panicznie się wstydzą że są narzeczeństwem jakby mieli robić coś mocno zakazanego. Tołdi to chociaż umie zdanie z dużej złożyć, bo jej narzeczony za żadne pieniądze nie potrafi  nawet z dużej i w słupkach pisze jakieś bełkotliwe informacje 😁 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Śliwka Jukońska napisał:

I chyba nie rozpoznałam Krejzi, mojego forumowego krasza gdybym przeszła.na drugą stronę. Ale wtopa 😄

Nie od dzisiaj masz ciężki zapłon jak stary diesel, bo dobrych parę lat ci jeszcze zajmie że nie jestem Krzycho 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Nie od dzisiaj masz ciężki zapłon jak stary diesel, bo dobrych parę lat ci jeszcze zajmie że nie jestem Krzycho 😆

Ale to nie ja się przedstawiałam na priv jako krzycho górski 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ten, co dopiero napotkał kasę samoobsługową będzie miał przynajmniej zajęcie 😉 dobrej nocy 🙂

Właśnie co do tych kas to spotkałam się z nimi nawet w jakichś zatęchłych spożywczakach typu ‚chata Polska’ to ja serio nie wiem gdzie on chodzi do sklepów ze wiecznie narzeka na brak kas

ty a może on nie sciemnial 10 lat i serio siedzi w tym jukon? A my go tak szkalujemy że mitoman 😄

Edytowano przez Pseudoefedryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ty uważaj z tymi szkołami, przypominam, że od nastu lat nie potrafiłeś zarobić żłotówki, mistrzu 😄

Za to wie jak wziąć kuutasa proboszcza do ust. Obrzydliwe. 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, parabatai napisał:

Nie wiem jak Śliwka, ale niektórzy na tych zasiłkach to podobno całkiem nieźle umieją się ustawić i żyją lepiej niż niejeden tyrający na etacie 😄

Pewnie się nie przyzna łajza jeżeli wyłudza od państwa flotę, ale i tak bym sie nie spodziewał kokosów z jej zapłonem 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Ale jak oni panicznie się wstydzą że są narzeczeństwem jakby mieli robić coś mocno zakazanego. Tołdi to chociaż umie zdanie z dużej złożyć, bo jej narzeczony za żadne pieniądze nie potrafi  nawet z dużej i w słupkach pisze jakieś bełkotliwe informacje 😁 

Rykłam 😄😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pseudoefedryna napisał:

Właśnie co do tych kas to spotkałam się z nimi nawet w jakichś zatęchłych spożywczakach typu ‚chata Polska’ to ja serio nie wiem gdzie on chodzi do sklepów ze wiecznie narzeka na brak kas

Do gieesu pewnie, czy jak to tam się nazywa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Śliwka Jukońska napisał:

Ale to nie ja się przedstawiałam na priv jako krzycho górski 🙂

Pierwsze słyszę abym się tak przedstawiał na priv i gdyby tak było to już byś wrzucała skrina w nadziei że mnie wyhejtujesz 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Śliwka Jukońska napisał:

Do gieesu pewnie, czy jak to tam się nazywa.

 

W sumie on o 4 rano pozyskuje to może w PGR 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×