Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
npc

hawkthrone heights wyszla bo sie boi ze cos jej po pijaku pocisne xddd

Polecane posty

16 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

to mnie srun zaczepia od rana, ja tutaj nie szukam kolegow, szukam katiuszki, ktos wie, gdzie jest moja ukochana?

Jak zaczepia? 😄

Edytowano przez Hawthorne Heights

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, James Sunderland✓ napisał:

Meliniarz chce nabijać ludzi widłami, efekt Bandery? 

Nie znam żadnego meliniarza 😁

Wróć, jednak znam, leżaka i pravola xD

Edytowano przez Hawthorne Heights
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Nie znam żadnego meliniarza 😁

Wróć, jednak znam, leżaka i pravola xD

A Marte Kroplewską znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hawthorne Heights napisał:

Nie znam żadnej marty bo skąd mam znać.

Kradłaś jej foty przez wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Hawthorne Heights napisał:

To nie byłam ja, pewnie ktoś robił jaja.

Klaudiusz jesteś pośmiewiskiem na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie pisac z klaudiuszem juz, nie lubie jej, niech spadaja z tym srunem i sie odczepia ode mnie :) i od innych tez, bo sie przysrywaja ciagle do bica, praavika, lezaka, a mnie srun sie podlizuje teraz, zeby sie podlizac klaudiuszowi, bo tak to nigdy od tego typa zadnej sympatii nie doswiadczylem, zawsze tylko patrzyl jak mi pojechac i mnie ponizyc, zeby to on byl tym lepszy a wszyscy inni gorsi, bo srunek jest naj i samiec alfa XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu mnie wyzywal od schizoli, i spamowal moje forum gejowskimi przerobkami i jakiims oblesnymi 'pasztetowymi' a teraz mysli, ze bede z nim normalnie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh w UK sobie odpieerdalam diete 16+8 czyli 16 godzin bez jedzenia glodowki i niejedzenie po 18 godzinie a w ciagu dnia jedzenie o tej 10:00 do 18:00 normalne porcje a do tego urosna mi miesnie od plywania i w przyszlym roku bede wygladal jak spelnienie m arzen 😄

a potem jakby mi katiuszka wskoczy w ramiona ale byloby fajnie 😄🧡

Edytowano przez Ojciec3BombelkaElci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche nie chcialem sie z nia spotykac bo ja suchoklates z lysa glowa to tak troche nie wypada, teraz plywam kraulem w lodowatej wodzie, juz troche technike poprawilem i wlosy zapuszczam, to ma wiekszy sens pierwsze spotkanie, ehh pomarzyc sobie mozna 😄

ze przyjedzie do mnie do Leamington na motorze i sie spotkamy wow 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak odpowiadajac na pytanie, to nie srun, nie dostaniesz u mnie rabatu na vps, mimo, ze ja jestem odpowiedzialny za fundusze i do mnie na konto w Anglii ida pieniazki od klientow, to przykro mi, nie jestem instytucja charytatywna, mam nadzieje, ze ostatni raz probowales wysepic cos ode mnie, sep sobie od klaudiusza pieniadze i od jej ojca XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, KochamKlaudiusza napisał:

nie chce mi sie pisac z klaudiuszem juz, nie lubie jej, niech spadaja z tym srunem i sie odczepia ode mnie 🙂 i od innych tez, bo sie przysrywaja ciagle do bica, praavika, lezaka, a mnie srun sie podlizuje teraz, zeby sie podlizac klaudiuszowi, bo tak to nigdy od tego typa zadnej sympatii nie doswiadczylem, zawsze tylko patrzyl jak mi pojechac i mnie ponizyc, zeby to on byl tym lepszy a wszyscy inni gorsi, bo srunek jest naj i samiec alfa XDDD

No to mun te przeróbki gejowskie robi z tobą od lat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, James Sunderland✓ napisał:

No to mun te przeróbki gejowskie robi z tobą od lat xD

mi to sie slabo robi jak sobie przypomoinam jak zapraszalem klaudiusza do mnie na forum, a do niej cyberpunk ze moje forum jest niebezpieczne i jej sraal do glowy, bo ona jakas chyba niepelnosprytna a srun, ze wysylam u mnie na forum foty siurka, nastepne bajeczki

a Katiuszka jakos do mnie wpadla na forum nie pytajac nikogo o zdanie, i nabila z 700 postow i jakos nic jej sie nie stalo, a siurka tez jej nie wyslalem B) wiec srun i cyberojciec wiadomo, mitomany i klamcy B) zeby zatrzymac sraudiusza dla siebie i potem zgrywac cwaniaka na forum dla bab B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×