Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Niburdiama

Pora juz wstawać do roboty

Polecane posty

4 godziny temu, Miecz napisał:

Próbujesz być złośliwa? Czytam waszą "nadprodukcję" (bez wypieków na twarzy, niestety) i zastanawiam się o co tak naprawdę kaman. I gdzie jest tego kres. Chcecie się wzajemnie wyautować? 

Ja mam życie osobiste, więc zapewniam, że praktycznie w ogóle nie jestem złośliwa czy msciwa z drobnymi wyjątkami, gdy mam ochote dać komuś prztyczka w nos, by wyhamował. I właściwie w żadnym innym przypadku nie, pewnie dlatego, że jestem sfokusowana na innych sprawach. Poza tym mawiaja, że karma wraca - nie, to nie jest złośliwość - i sadze, że coś w tym jest, a więc raczej skupiam sie na sobie i na tym, co przynosi dzien i z wygody nie chce mi się tracić energii na drobnostkowe licytacje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Niburdiama napisał:

Ja mam życie osobiste, więc zapewniam, że praktycznie w ogóle nie jestem złośliwa czy msciwa z drobnymi wyjątkami, gdy mam ochote dać komuś prztyczka w nos, by wyhamował. I właściwie w żadnym innym przypadku nie, pewnie dlatego, że jestem sfokusowana na innych sprawach. Poza tym mawiaja, że karma wraca - nie, to nie jest złośliwość - i sadze, że coś w tym jest, a więc raczej skupiam sie na sobie i na tym, co przynosi dzien i z wygody nie chce mi się tracić energii na drobnostkowe licytacje. 

To ma sens jeżeli taki post jest odpowiedzią na pierwszy "zaczepliwy" post a nie po fakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×