Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Klitek

Kobiety najbardziej nie lubią spermiarzy A ja jestem całkowitym przeciwieństwem

Polecane posty

Bo im bardzo zależy na seksie i są w stanie zrobić wszystko żeby go otrzymać mi wcale nie zależy na seksie bo libido oraz potencja spadły mi do zera więc z łatwością przychodzi mi powstrzymywanie się od wszelkich czynności seksualnych więc na seks na pewno też bym nie nalegał ani nie próbowałbym się przypodobać żeby Otrzymać seks

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napalone baby lubią spermiarzy ale facety takich nie lubią tylko lubią łazic za tymi które nie chcą jak petenci xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kobiety najbardziej nie lubią zapijaczonych polusów, bbc może być spermiarzem i kobiety kompletnie ignorować a i tak będą do niego wzdychać, a polakiem gardzić też niezależnie od tego co on będzie robił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Vlad Srakula napisał:

Napalone baby lubią spermiarzy ale facety takich nie lubią tylko lubią łazic za tymi które nie chcą jak petenci xD

a jak poznać, że baba jest napalona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kris888 napisał:

a jak poznać, że baba jest napalona?

Po tym że chłopa odpycha tym że na niego leci i nie ignoruje bo czeba lazic za niechętnymi księżniczkami i je molestować, namolic i truć im doope xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vlad Srakula napisał:

Po tym że chłopa odpycha tym że na niego leci i nie ignoruje bo czeba lazic za niechętnymi księżniczkami i je molestować, namolic i truć im doope xD

takich to nie spotkałem w swoim życiu, a przynajmniej nie były napalone na mnie 😄

Edytowano przez kris888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kris888 napisał:

a jak poznać, że baba jest napalona?

jak inicjuje kontakt fizyczny z bbc to znacy ze jest gotowa na dar w postaci pachnacego tropikalnymi owocami nasienia

 

od polaka oczywiscie kazda kobieta ucieka i unika z nim kontaktu fizycznego jak moze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, kris888 napisał:

takich to nie spotkałem w swoim życiu, a przynajmniej nie były napalone na mnie 😄

Nie wiem czy to wygląda jak z kuzynkami i sąsiadkami patuskami, może masz subtelniejszy target i nawet nie zauważyłeś xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

Nie wiem czy to wygląda jak z kuzynkami i sąsiadkami patuskami, może masz subtelniejszy target i nawet nie zauważyłeś xd

dla kuzynek to jak starszy brat jestem. a co do sąsiadek normalne kobiety, żadne patuski.

aczkolwiek z widzenia to i parę karyn znałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Vlad Srakula napisał:

subtelniejszy target

nie ma czegoś takiego, są tylko kobiety bardziej i mniej wymagające, te tzw. subtelne ulegną tylko elitarnemu bbc, te mało subtelne dadzą pierwszemu bbc jakiego w życiu zobaczą na żywo. nie ma czegoś takiego jak "zdobywanie kobiety" w gatunku ludzkim, to wymysł polusó którzy nie mogli się pogodzić z tym że kobiety wolą kręcić duupą przed bbc a nie przed ich mikro flakami ze spodziectwem i stwierdzili że będą je "zdobywać" za pomocą manipulacji i przemocy. to kobieta okazuje zainteresowanie pierwsza, bbc tylko demonstruje swoją potęgę wszędzie gdzie jest. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, polak = śmieć napisał:

jak inicjuje kontakt fizyczny z bbc to znacy ze jest gotowa na dar w postaci pachnacego tropikalnymi owocami nasienia

 

od polaka oczywiscie kazda kobieta ucieka i unika z nim kontaktu fizycznego jak moze 

A ja preferuje tylko Polaków, żadne inne nacje mnie nie interesują i znam wiele kobiet które mają takie same preferencje, więc nie wiem skąd u Ciebie taka kulawa wiedza na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

A ja preferuje tylko Polaków, żadne inne nacje mnie nie interesują i znam wiele kobiet które mają takie same preferencje, więc nie wiem skąd u Ciebie taka kulawa wiedza na ten temat.

bo dałaś sobie do łba włożyć propagandę że pijany menel z małym fiuutem to jest szczyt twoich możliwości. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, polak = śmieć napisał:

od polaka oczywiscie kazda kobieta ucieka i unika z nim kontaktu fizycznego jak moze 

ale jakieś kobiety z Polakami jednak są, więc nie każda ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, kris888 napisał:

ale jakieś kobiety z Polakami jednak są, więc nie każda ucieka.

to na ogół za sprawą przymusu psychicznego, materialnego, a czasami i fizycznego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz BBC? Mi się wydaje że facety najbardziej lubią karyny i ok maja prawo nie moja sprawa xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Bo im bardzo zależy na seksie i są w stanie zrobić wszystko żeby go otrzymać mi wcale nie zależy na seksie bo libido oraz potencja spadły mi do zera więc z łatwością przychodzi mi powstrzymywanie się od wszelkich czynności seksualnych więc na seks na pewno też bym nie nalegał ani nie próbowałbym się przypodobać żeby Otrzymać seks

lubią lubią simpowa darmowa atencja smaczna 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Bo im bardzo zależy na seksie i są w stanie zrobić wszystko żeby go otrzymać mi wcale nie zależy na seksie bo libido oraz potencja spadły mi do zera więc z łatwością przychodzi mi powstrzymywanie się od wszelkich czynności seksualnych więc na seks na pewno też bym nie nalegał ani nie próbowałbym się przypodobać żeby Otrzymać seks

Bzdura bo prawdziwe kobiety lubią komplementy dlatego ubiorem podkreślają seksapil. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kris888 napisał:

a jak poznać, że baba jest napalona?

bedzie sie pokładac na faceta, jak na materac, albo opierac o ramie ale poprawiac ubranie. na pewno skaraca odleglosc miedzy korpusami

  • Haha 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Bzdura bo prawdziwe kobiety lubią komplementy dlatego ubiorem podkreślają seksapil. 

Określilabym te kobiety raczej jako pewne siebie, świadome swojej wartości. 

Prawdziwa kobieta to pojęcie względne.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MysteriousGirl1985 napisał:

Określilabym te kobiety raczej jako pewne siebie, świadome swojej wartości. 

Prawdziwa kobieta to pojęcie względne.

Może wyjdę na prostaka, ale u mnie się sprawdza metoda, że jak kobieta lubi komplementy i żeby jej poświęcać uwagę , oraz jest pewna siebie to zawsze się dogadam z taką już niezależnie od relacji. To jest też wygodne dla mnie, bo taka lubi wychodzić z inicjatywą i ja mam wtedy mniej na głowie. No i najważniejsze taka w typie liderki jest zwykle sympatyczna z natury co przekłada się na komfort psychiczny i koło się zamyka. A później wszystko inne można dogadać. Wiem prostota ale to jest znowu wygodne.😁

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Może wyjdę na prostaka, ale u mnie się sprawdza metoda, że jak kobieta lubi komplementy i żeby jej poświęcać uwagę , oraz jest pewna siebie to zawsze się dogadam z taką już niezależnie od relacji. To jest też wygodne dla mnie, bo taka lubi wychodzić z inicjatywą i ja mam wtedy mniej na głowie. No i najważniejsze taka w typie liderki jest zwykle sympatyczna z natury co przekłada się na komfort psychiczny i koło się zamyka. A później wszystko inne można dogadać. Wiem prostota ale to jest znowu wygodne.😁

Wiadoma sprawa. 😝

A dzisiaj rzuciło mi się w oczy tu jakby ogłoszenie coś o Holandii aż sprawdziłam koszty życia i wychodzi, że ktoś zarabia np. 2,5 k€-3 k€ i wydaje około 3 k € 😕

Chlebek, kg sera, obiad na miescie, wynajem mieszkania, opłaty, media już nie wliczając paliwa to wyszło około 3 k€ 😕

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kris888 napisał:

ale jakieś kobiety z Polakami jednak są, więc nie każda ucieka.

 Nie jakieś, a przeważnie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mar_Gret napisał:

 Nie jakieś, a przeważnie 😉

to chyba w pokoleniu urodzonym przed latami '80 jeszcze. kobiety w tym wieku faktycznie maja mniejsze szanse na bbc, po tylu latach zycia z patologicznym menelem tez same sa zniszczone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Może wyjdę na prostaka, ale u mnie się sprawdza metoda, że jak kobieta lubi komplementy i żeby jej poświęcać uwagę , oraz jest pewna siebie to zawsze się dogadam z taką już niezależnie od relacji. To jest też wygodne dla mnie, bo taka lubi wychodzić z inicjatywą i ja mam wtedy mniej na głowie. No i najważniejsze taka w typie liderki jest zwykle sympatyczna z natury co przekłada się na komfort psychiczny i koło się zamyka. A później wszystko inne można dogadać. Wiem prostota ale to jest znowu wygodne.😁

Widmo Ty to jestes wygodny leń. To sie sprawdza do czasu. Z czasem kobieta ma dość i czeka na odwrócenia ról. Pomyśl tylko, dawać i dawać.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, polak = śmieć napisał:

to chyba w pokoleniu urodzonym przed latami '80 jeszcze. kobiety w tym wieku faktycznie maja mniejsze szanse na bbc, po tylu latach zycia z patologicznym menelem tez same sa zniszczone. 

W jakim sensie zniszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, polak = śmieć napisał:

psychicznym, fizycznym. 

Po części się zgodzę z Tobą, nie żebym z menelem była ale życie to jednak życie, potrafi dać w kość.Także  psychicznie bardziej. Fizycznie nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×