Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Klitek

Kobiety najbardziej nie lubią spermiarzy A ja jestem całkowitym przeciwieństwem

Polecane posty

5 minut temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Ja dobrze wiem po co ona tak puka.

Wracając do książki...ale to ciekawe, że ktoś potrafi naprodukować x stron...i skąd czerpie pomysły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Klocowi prostemu prawie dwa metry wzrostu prymitywnemu próbujesz wytłumaczyć niuanse wymagające chociaż średniego ajkiu. Równie dobrze można psa uczyć fizyki kwantowej 😁

To jest facet? 😲

Ogladałam kiedyś świetny film: Geneza planety małp 😁 ogólnie nie jest to komedia, ale jak te małpy zaczęły dziko skakać podążąjąc do lasu mnie mega rozweseliło 😁 że ktoś miał taki pomysł na film 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Niburdiama napisał:

Chyba nie czytałam Na jagody 😎

Marzy jej się Sinobrody i żeby uchodzić za uduchowioną a tam kilka metrów mułu u niej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ktoś całkiem obcy napisał:

Marzy jej się Sinobrody i żeby uchodzić za uduchowioną a tam kilka metrów mułu u niej 😄

A propos karmy ktoś mi kiedyś opowiadał o kodach, ale chyba o programy chodziło. I był taki wątek, że przykładowo babka np. odrzuciła miłość jakiegoś faceta, wyszła, za mąż z rozsądku to np. wnuczka czy wnuczek nie może bodajże znaleźć miłości, bo zabijanie uczuć jest naruszeniem praw karmicznych czy etycznych, dokładnie nie pamiętam. I to wspomniało mi się w kontekscie wczoraj przywolanego tematu o legalizacji prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Dobra choi wam w d8pe. Nara.

No i to jest kwintesencja twojej prawdziwej twarzy prymitywki bez szkoły która bułkę bierze przez bibułkę, a brudnego uja do dzioba i później sacunku oczekuje😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam cie z twoja kolezanka. Ja szanuje swoją godność i rozum człowieka zatem wychodze bo brzydzi mnie twój umysl. Ale klitusiowa lubi panów rodem z planety małp soł miłej nocy wam życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

No i to jest kwintesencja twojej prawdziwej twarzy prymitywki bez szkoły która bułkę bierze przez bibułkę, a brudnego uja do dzioba i później sacunku oczekuje😁

Zmieniajac temat przyszła z tym ciastem i siedziała aż 30 min. Chyba pomysle nad kupnem piesełów 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PacjętkaChoroszczy napisał:

Zostawiam cie z twoja kolezanka. Ja szanuje swoją godność i rozum człowieka zatem wychodze bo brzydzi mnie twój umysl. Ale klitusiowa lubi panów rodem z planety małp soł miłej nocy wam życzę. 

Ale tam był prawdziwy przywodca, ktory podporzadkował inne małpki i go szanowaly oraz udali sie do domu tj. lasu. Bardzo fajna małpka, był bardzo sprytny i wydostał sie można powiedziec z wiezienia i wyprowadził innych 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niburdiama napisał:

Ale tam był prawdziwy przywodca, ktory podporzadkował inne małpki i go szanowaly oraz udali sie do domu tj. lasu. Bardzo fajna małpka, był bardzo sprytny i wydostał sie można powiedziec z wiezienia i wyprowadził innych 😛

Mnie to nie interesuje. Nie zmieniam tematu bo jest niewygodny. Dobra zegnam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PacjętkaChoroszczy napisał:

Mnie to nie interesuje. Nie zmieniam tematu bo jest niewygodny. Dobra zegnam. 

Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Niburdiama napisał:

To jest facet? 😲

Ogladałam kiedyś świetny film: Geneza planety małp 😁 ogólnie nie jest to komedia, ale jak te małpy zaczęły dziko skakać podążąjąc do lasu mnie mega rozweseliło 😁 że ktoś miał taki pomysł na film 😁

Kobieta tylko zyskała sobie przydomek "Wojciech, bandzior" z powodu prymitywizmu i patologicznych zachowań 😄

Oglądałem planetę małp i to jest realne bym założył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Właśnie nie Małgosiu, bo lubię coś porobić i chodzi o to, że kobieta która lubi wychodzić z inicjatywą coś ogarnie i wtedy ja nie muszę co przekłada się na mój komfort, bo mam czas żeby pobyć sam że sobą i ze swoimi zainteresowaniami. Oczywiście ja też wyjdę z inicjatywą jak mam wolne ręce , bo nikt nie jest terminatorem. Innymi słowy stawiał bym na uzupełnienie sie. 😁

To mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Ktoś całkiem obcy napisał:

Kobieta tylko zyskała sobie przydomek "Wojciech, bandzior" z powodu prymitywizmu i patologicznych zachowań 😄

Oglądałem planetę małp i to jest realne bym założył.

Ale to inny film. Geneza planety małp o małpce, ktora uciekła z więzienia dla małpek i wyprowadziła inne na wolnosc. To film o rebelii małp.

Edytowano przez Niburdiama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Mar_Gret napisał:

Ja już w końcu nie wiem kto to jest  PacjętkaChoroszczy......

Pewna Pani z Kafe, która kapie dripem 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mar_Gret napisał:

Widmo Ty to jestes wygodny leń. To sie sprawdza do czasu. Z czasem kobieta ma dość i czeka na odwrócenia ról. Pomyśl tylko, dawać i dawać.. 

Poza tym kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość naprawdę nie oczekuje komplementów a nawet ją trochę irytują bo musi albo udawać że jest miłe zaskoczona albo jeśli jest szczera odpowiada: Tak, wiem, ale dziękuję i nie wiedzieć czemu ale jest to niezbyt mile odbierane 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, parabatai napisał:

Poza tym kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość naprawdę nie oczekuje komplementów a nawet ją trochę irytują bo musi albo udawać że jest miłe zaskoczona albo jeśli jest szczera odpowiada: Tak, wiem, ale dziękuję i nie wiedzieć czemu ale jest to niezbyt mile odbierane 🙂

Umiejętne komplementowanie czy też lizanie doopy bez wydawania się fałszywym manipulantem albo spermiarzem to też jakas umiejętność, wyczucie którego wielu incelom brakuje xd

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, parabatai napisał:

Poza tym kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość naprawdę nie oczekuje komplementów a nawet ją trochę irytują bo musi albo udawać że jest miłe zaskoczona albo jeśli jest szczera odpowiada: Tak, wiem, ale dziękuję i nie wiedzieć czemu ale jest to niezbyt mile odbierane 🙂

Komplement delikatny, taktowny jest mile odbierany.   

3 minuty temu, Vlad Srakula napisał:

Umiejętne komplementowanie czy też lizanie doopy bez wydawania się fałszywym manipulantem albo spermiarzem to też jakas umiejętność, wyczucie którego wielu incelom brakuje xd

Oczywiście że tak 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mar_Gret napisał:

Komplement delikatny, taktowny jest mile odbierany.  

Oczywiste komplementy choćby nie wiem jak delikatne i taktowne były, dla mnie są tandetne i ich nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, parabatai napisał:

Oczywiste komplementy choćby nie wiem jak delikatne i taktowne były, dla mnie są tandetne i ich nie znoszę.

Dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, parabatai napisał:

Poza tym kobieta pewna siebie, znająca swoją wartość naprawdę nie oczekuje komplementów a nawet ją trochę irytują bo musi albo udawać że jest miłe zaskoczona albo jeśli jest szczera odpowiada: Tak, wiem, ale dziękuję i nie wiedzieć czemu ale jest to niezbyt mile odbierane 🙂

może nie oczekuje ale każda lubi jak są niebanalne i inteligentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie przepadam bo mogą nie być bezinteresowne. Jak ktoś dużo w to inwestuje to pewnie nie są a ktoś może nie mieć chęci się odwdzięczać xD

Edytowano przez Vlad Srakula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, parabatai napisał:

Co dlaczego?

Dlaczego nie lubisz? Komplementów? Takich taktownych delikatnych? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Bawidamek z Szczywilka napisał:

może nie oczekuje ale każda lubi jak są niebanalne i inteligentne

Mnie interesują tylko takie, które doceniają coś co nie jest dla mnie normą, w zwiazku z czym takim komplementem który ma dla mnie wartość może mnie obdarować tylko osoba która bardzo dobrze mnie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mar_Gret napisał:

Dlaczego nie lubisz? Komplementów? Takich taktownych delikatnych? 

 

Mnie interesują tylko takie, które doceniają coś co nie jest dla mnie normą, w zwiazku z czym takim komplementem który ma dla mnie wartość może mnie obdarować tylko osoba która bardzo dobrze mnie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×