Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Urmaj

Dzisiaj obudziłem się o 4

Polecane posty

miałem wzwód bolały mnie jajka i krocze ale szybko przeszło. 

Umówiłem się z 40stką na jutro. Dogadałem z rodzicami żeby był wolny samochód, obciąłem paznokcie, przytnę trochę jeszcze brodę i wąsy wokół ust, przygotowałem ubrania. Ogólnie się nie staram. Jakbym jechał do tamtej biologicznych to bym założył nowe buty, najlepsze ubrania, ogolił się i obcią włosy żeby wyglądać normalnie. Jeszcze muszę trasę sprawdzić bo dawno nie jeździłem do dużego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

tez bym sie z kims umowil ale nie mam z kim i nikt mnie nie chce

To nie są żadne wielkie mecyje mi tylko dwa lata zajęło, niecałe. Idź na dyskotekę. Ja może pojadę jak teraz nabiorę odwagi i wprawy w kierowaniu przy okazji spotkania. Jak miesiąc temu gadaliśmy o spotkaniu to pomyślałem że może ma młodsze koleżanki i że warto się z nią zakolegować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ojciec3BombelkaElci napisał:

tez bym sie z kims umowil ale nie mam z kim i nikt mnie nie chce

Ty jesteś kim? Bo nie nadążam z nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne trochę... bo z jednej strony jakby trochę Ci zależało, a z drugiej jakbyś miał się spotkać z nią wbrew sobie : ) ale chęć jest większa to może jednak dobry znak... Powodzenia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, BabaZBlokadąPisania napisał:

O 4 rano to od lat wstaję do pracy, więc pora na wstawanie jak najbardziej normalna 🙂

Poszedłem dalej jeszcze spać. Ja się prawie codziennie budzę w nocy na siku od wielu lat. Kiedyś się masturb owałem wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Urmaj napisał:

Poszedłem dalej jeszcze spać. Ja się prawie codziennie budzę w nocy na siku od wielu lat. Kiedyś się masturb owałem wtedy.

Mi się marzyło mieć przygotowaną pusie gdy się budze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Urmaj napisał:

To nie są żadne wielkie mecyje mi tylko dwa lata zajęło, niecałe. Idź na dyskotekę. Ja może pojadę jak teraz nabiorę odwagi i wprawy w kierowaniu przy okazji spotkania. Jak miesiąc temu gadaliśmy o spotkaniu to pomyślałem że może ma młodsze koleżanki i że warto się z nią zakolegować.

ale chamstwo xD przyjeżdża chłop na randkę by wyczaić czy ma młodsze koleżanki xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×