taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 5 minut temu, murb napisał: Byłam, byłam! Domy zdrojowe i te sprawy to klimatu w sam raz dla takiej panci jak ja. A jakiś Maxi Kaz się trafil? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień Lepiej jeździć małym fiatem niż na forum być frustratem. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, taka_pokraka napisał: A jakiś Maxi Kaz się trafil? Z balkonikiem w roli Ferrari. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał: Niniejszym chciałabym zaprosić Babę, żeby u mnie pomieszkała. Ma szajbę na punkcie malowania ścian a ja potrzebuję człowieka od brudnej roboty Ja bym też malowała ale odstrasza mnie sprzątanie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Baba 463 Napisano 8 Kwiecień 6 minut temu, Lobotomia über alles napisał: Najlepszy plemnik spośród kilkuset milionów. Nie będę drążyć. Gdyby mnie choroba nie usidliła, pewno bym dłużej milczała na forum. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 4 minuty temu, Lobotomia über alles napisał: Twarda rzeczywistość ewolucji. No bo nie, że się trafiło ziarno ślepej kurze. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 8 Kwiecień 11 minut temu, Nerwowy skoczek napisał: Pokaż. ok bardziej chrzaszcze, na pupie takie, kreca mniehttps://ibb.co/Z6H7s4cY Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Baba 463 Napisano 8 Kwiecień 3 minuty temu, Nerwowy skoczek napisał: a ja potrzebuję człowieka od brudnej roboty Więc potrzebujesz firmy od sprzątania, nie malarza. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień Przed chwilą, szmul napisał: ok bardziej chrzaszcze, na pupie takie, kreca mnie Fajna. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 2 minuty temu, Nerwowy skoczek napisał: Hahaha, prawie to samo napisałam, ale się rozmyśliłam 2 minuty temu, murb napisał: Z balkonikiem w roli Ferrari. to nie złośliwie. Ja np. mam takie szczęście, że jeśli jest jakiś Maxi Kaz w pobliżu to się do mnie przybuja Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 3 minuty temu, szmul napisał: ok bardziej chrzaszcze, na pupie takie, kreca mnie Bardzo fajna, ołówkowa? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, taka_pokraka napisał: to nie złośliwie. Ja np. mam takie szczęście, że jeśli jest jakiś Maxi Kaz w pobliżu to się do mnie przybuja Ja to już jestem przezroczysta. Nawet pijacy mnie nie zaczepiają. 🥹 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, taka_pokraka napisał: Bardzo fajna, ołówkowa? tak, dresowa taka 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał: Ja prokrastynuję zamawianie mebli kuchennych. Aż mi flaki skręca. Ja meble kuchenne w następnej kolejności wybieram narazie wybrałam brodzik i kabinę, nowy gres do łazienki. Mebli lazuenkowych jeszcze nie. Może być słabo z gotowymi bo duza łazienka, ale będę szukać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Baba 463 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał: Sprzątanie to dla mnie najmniejszy problem. Malowanie jest mniej pracochłonne i przyjemniejsze od sprzątania. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Dangerous 65 Napisano 8 Kwiecień 48 minut temu, 250GodzinTak napisał: Won stąd i dla ciebie pani Gienia i pani Salowa. Tam są drzwi Tak. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 2 minuty temu, murb napisał: Ja to już jestem przezroczysta. Nawet pijacy mnie nie zaczepiają. 🥹 Bo pijaki to mają wysokie standardy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 8 Kwiecień fak juz mam biala sciane jakas podrapana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 8 Kwiecień pijak to musi byc pijany zeby mu sie podobalo cokolwiek xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, taka_pokraka napisał: Bo pijaki to mają wysokie standardy Tak sobie będę mówiła. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał: Moje łazienki mam nadzieję, że są niezniszczalne, bo cały czas mi się podobają Moja dolna na juz 19 lat więc niby tragedi nie ma. W międzyczasie i tak coś poprawialiśmy ale już czas. Gorzej będzie z podłogami na całym dole w tym w salonie nie chce zbijać gresu ale ten nie jest już ok. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Baba 463 Napisano 8 Kwiecień 12 minut temu, Nerwowy skoczek napisał: Mam lęki, że narobię zaciekosmugonierówności. Takie leki mogą występować przy farbie olejnej nakładanej pędzlem, ale tego z pewnością robić nie będziesz. Obawy występują tylko przy braku chęci. Nie wszystko musimy lubić. Ja tak mam przy gotowaniu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
mówi Caligula 8 Napisano 8 Kwiecień 2 godziny temu, murb napisał: Do rozważenia. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Baba 463 Napisano 8 Kwiecień 36 minut temu, Bodnarajca napisał: To co widziałaś na TVN to było wykastrowane. Nie słuchałam, sprawdziłam tylko tekst. "...Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od barw Jutro mieni się od ..." Jelita mi potargało. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 15 minut temu, mówi Caligula napisał: 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 1 minutę temu, murb napisał: Nie wiem jak Ty ale ja dalej czekam na sympatyczniejsze wcielenie kolegi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
murb 812 Napisano 8 Kwiecień 5 minut temu, taka_pokraka napisał: Nie wiem jak Ty ale ja dalej czekam na sympatyczniejsze wcielenie kolegi Do mnie taka klasyka przemawia. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lobotomia über alles 9 Napisano 8 Kwiecień 2 minuty temu, murb napisał: Do mnie taka klasyka przemawia. "Czytając stare kroniki, poematy i żywoty Pan Cogito doświadcza czasem uczucia fizycznej obecności osób dawno zmarłych" 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
taka_pokraka 281 Napisano 8 Kwiecień 4 minuty temu, murb napisał: Do mnie taka klasyka przemawia. Jak dla mnie Kaligula jest dość kontrowersyjną postacią. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Lobotomia über alles 9 Napisano 8 Kwiecień 2 minuty temu, taka_pokraka napisał: Jak dla mnie Kaligula jest dość kontrowersyjną postacią. Symbol (z gr. σύμβολον sýmbolon) – semantyczny środek stylistyczny, który ma jedno znaczenie dosłowne i różną liczbę znaczeń ukrytych. Odpowiednik pojęcia postrzegany zmysłowo. Najbardziej ogólnie jest to zastąpienie jednego pojęcia innym, krótszym, bardziej wyrazistym lub najlepiej oddającym jego naturę, albo mniej abstrakcyjnym. Jest to znak odnoszący się do innego systemu znaczeń, niż do tego, do którego bezpośrednio się odnosi[1]. Przykładowo symbol lwa oznacza nie tylko dany gatunek zwierzęcia, lecz często także siłę lub władzę. Symbole są arbitralnie ustanowionymi jednostkami komunikacyjnymi, dzięki temu różniącymi się od znaków, które tworzą związki między znaczonym i znaczącym w jednorodnym kontekście kulturowym[2]. Obiekty tworzące związek symboliczny w jednej kulturze, mogą mieć inne znaczenia w innych kulturach, co odróżnia symbol od jednoznacznej alegorii. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach