Iść, ciągle iść, w stronę słońca.
Przez
+RC+, w Życie uczuciowe
-
Popularne
-
rym cym jeszcze mi na psyche wjezdza ta mysl ze zaplacenie fachowcom za zrobienie swapa to cos zlego
Przez zwyrol, w Życie uczuciowe
- 4 odpowiedzi
- 84 wyświetleń
-
- 29 odpowiedzi
- 288 wyświetleń
-
