VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 1 godzinę temu, 250GodzinTak napisał: Idźcie chłopy na piwo i pogadajcie o kobietach i pieniądzach A co mnie kobiety obchodzą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 316 Napisano 20 Maj (edytowany) 2 minuty temu, VenusHorizon4 napisał: A co mnie kobiety obchodzą Tak się może kiedyś zakrecisz w tym wyjeebaniu aż same będą podchodzić a tobie się już nie będzie chciało z żadnom bo przestano cię obchodzić na zawsze i już nie będzie się umiało zrobić tak żeby zaczęły obchodzić xD Edytowano 20 Maj przez szmul Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
VenusHorizon4 128 Napisano 20 Maj 2 minuty temu, szmul napisał: Tak się może kiedyś zakrecisz w tym wyjeebaniu aż same będą podchodzić a tobie się już nie będzie chciało z żadnom bo przestano cię obchodzić na zawsze i już nie będzie się umiało zrobić tak żeby zaczęły obchodzić xD Chyba już tak mam Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1855 Napisano 20 Maj 5 minut temu, VenusHorizon4 napisał: A co mnie kobiety obchodzą No to o tabletach pogadacie 13 minut temu, +RC+ napisał: One są niezwykle malutkie przed żywieniem się i są w stanie wejść wszędzie, nawet w gacie niestety - nie żartuję... miałem kiedyś bardzo blisko jajec kleszcza Generalnie uwielbiają miękike miejsca, czyli uda, łydki, brzuch i podbrzusze... watro dobrze sprawdzać, bo wyjęcie dziada całego przed upływem doby od wbicia się, mocno redukuje szansę przenoszenia boleriozy... Około 30% populacji kleszczy ją przenosi. Najlepsze jest to, że te preparaty i obroże na kleszcze dla kotów wcale nie działają i koty kleszcze łapią.. Moje te dwa co wychodzą, to codziennie im wyciągam po kilka. Jeden był przy samym ogonie.. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
jamuonmi 422 Napisano 20 Maj 2 minuty temu, Sernikowski napisał: Czesia vel Czelsi jest moja albo ewentualnie jakiegoś faceta z imprezy i leci na niego, a ja nudziarz, do kosza. No to jest nas dwoje ; ) Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj 5 minut temu, 250GodzinTak napisał: No to o tabletach pogadacie Najlepsze jest to, że te preparaty i obroże na kleszcze dla kotów wcale nie działają i koty kleszcze łapią.. Moje te dwa co wychodzą, to codziennie im wyciągam po kilka. Jeden był przy samym ogonie.. Najlepiej działają jeszcze te talki co się sypie kota/psa... Jak miałem ON-ka, to nic nie działało, poza tym talkiem... Minus taki, że pierwsze godziny daje właścicielowi mocno po nosie, aż łzy lecą... Ale skuteczne. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 20 Maj (edytowany) 3 minuty temu, Sernikowski napisał: Ja przestanę pisać do niej i tyle, znudziła mi się Xd Może sama się odezwie do mnie kiedyś, to popiszemy . Ale pewnie już poznała kogoś na imprezie i niedługo będzie kolejne spotkanie. Przykre... Masz koleżankę, ale randomowe deebile ci bzdury z d*py napiszą i już sobie odpuszczasz znajomość... Szkoda, że tak się dajesz urabiać randomom i nie masz własnego zdania... Twoja sprawa. Edytowano 20 Maj przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 22 Maj 39 minut temu, Sernikowski napisał: Pisaliśmy wczoraj z Czesią i nadal się przyjaźnimy :D. Nawet ją rozbawiłem i się śmiała ze mnie. Chyba jej dobrze, jak po tyrce zmęczona wbija do gry, a tu Filipek ją bawi znowu ;p. Ja też muszę się wziąć za granie niedługo. Fajnie, że wreszcie komuś nie udało się ciebie zbajtować i że frendszip trwa nadal. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 687 Napisano 22 Maj 4 minuty temu, Sernikowski napisał: A dlaczego miałoby się udać? Kumplujemy się z Czesią już ze dwa miechy. Bo już pisałeś że łykasz bejta, że dwóch murzynów ją grało na koncercie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach