Malik gondwana 39 Napisano sobota o 20:15 13 minut temu, Wasted napisał: Nie będę cię klepać. Nie mój target. Ps. Madzia już dawno używała tekstu i mgłę mózgowej. Ty myślisz że masz przewagę na forum bo masz pipe? Drogi Gienku forum to nie jest Real i tu jesteś nickiem z internetu jak każdy i możesz być równie dobrze Januszem 50 letnim. YOU HAVE NO POWER HERE. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano sobota o 20:18 1 minutę temu, Malik gondwana napisał: Ty myślisz że masz przewagę na forum bo masz pipe? Drogi Gienku forum to nie jest Real i tu jesteś nickiem z internetu jak każdy i możesz być równie dobrze Januszem 50 letnim. YOU HAVE NO POWER HERE. Nie wygląda żeby pipa coś dawała tez w realu menelowi bo by nie siedziała u tatusia po 30 tce A łysa z kotami Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 20:18 (edytowany) 5 minut temu, 250GodzinTak napisał: Masz problem ze sobą. Idź na kozetkę człowieku o dwóch twarzach. Te ciągłe dos/ryw/anie jest tak infantylne i żałosne, że nie wiem czy to suchar czy co. Ta stara baba co żyła z tobą, chyba niczego cię ne nauczyła, ty konfidencie Polecisz kogoś? Przecież ty tylko oczy otworzysz i od razu gdzie jest doktor, gdzie jest doktor z Ewka. Oprócz kłótni to niewiele tutaj wnosisz. Edytowano sobota o 20:19 przez poza kontrolą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 20:19 Przed chwilą, poza kontrolą napisał: Polecisz kogoś? Przecież ty tylko oczy otworzysz i od razu gdzie jest, doktor, gdzie jest doktor z Ewka. Oprócz kłótni to niewiele tutaj wnosisz. A ty to wnosisz taki content że klękajcie narody. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 20:20 4 minuty temu, Malik gondwana napisał: Ty myślisz że masz przewagę na forum bo masz pipe? Drogi Gienku forum to nie jest Real i tu jesteś nickiem z internetu jak każdy i możesz być równie dobrze Januszem 50 letnim. YOU HAVE NO POWER HERE. Ale o co ci chodzi? Po co znowu mnie zaczepiasz? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 20:22 2 minuty temu, Wasted napisał: A ty to wnosisz taki content że klękajcie narody. W porównaniu do twoich tematów to jest przepaść Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano sobota o 20:26 2 minuty temu, poza kontrolą napisał: W porównaniu do twoich tematów to jest przepaść Tematy typu "Auuu!" i zero odpowiedzi Nawet łysa wpisuje się tylko jak się zapowiada jakas afera 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Malik gondwana 39 Napisano sobota o 20:27 5 minut temu, Wasted napisał: Ale o co ci chodzi? Po co znowu mnie zaczepiasz? Może zrozumiesz że wieczne szczekanie na wszystkich wokół jest bez sensu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 20:29 2 minuty temu, Kuń wylewa szambo w lesie napisał: Tematy typu "Auuu!" i zero odpowiedzi Nawet łysa wpisuje się tylko jak się zapowiada jakas afera "Tany tany" Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 20:29 1 minutę temu, Malik gondwana napisał: Może zrozumiesz że wieczne szczekanie na wszystkich wokół jest bez sensu Jesteś jak ten cymbał #freebunio, chodzisz i próbujesz dosrywać, a potem olaboga, ależ hejtują. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano sobota o 20:30 1 minutę temu, poza kontrolą napisał: "Tany tany" Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Kuń wylewa szambo w lesie 10 Napisano sobota o 20:31 Przed chwilą, Wasted napisał: Jesteś jak ten cymbał #freebunio, chodzisz i próbujesz dosrywać, a potem olaboga, ależ hejtują. Podobno ktos w nocy siedział na forume i zakładał tematy o doktorku nie wiesz może kto? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 20:32 1 minutę temu, Kuń wylewa szambo w lesie napisał: Podobno ktos w nocy siedział na forume i zakładał tematy o doktorku nie wiesz może kto? 12 minut temu, Wasted napisał: Ale o co ci chodzi? Po co znowu mnie zaczepiasz? 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Malik gondwana 39 Napisano sobota o 20:38 11 minut temu, Kuń wylewa szambo w lesie napisał: Tematy typu "Auuu!" i zero odpowiedzi Nawet łysa wpisuje się tylko jak się zapowiada jakas afera Rzeczywiście ciężko to klinicznie wyjaśnić Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1882 Napisano sobota o 20:45 25 minut temu, poza kontrolą napisał: Polecisz kogoś? Przecież ty tylko oczy otworzysz i od razu gdzie jest doktor, gdzie jest doktor z Ewka. Oprócz kłótni to niewiele tutaj wnosisz. Pierwsze słyszę Napisz do Elki i poproś o blika, boś nerwowy. Lub napij się konfidencie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1882 Napisano sobota o 20:46 16 minut temu, Wasted napisał: Jesteś jak ten cymbał #freebunio, chodzisz i próbujesz dosrywać, a potem olaboga, ależ hejtują. Bicu to chyba musi być gejoza, bo nadaje na jednych falach z Moonem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 20:49 (edytowany) 3 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Pierwsze słyszę Napisz do Elki i poproś o blika, boś nerwowy. Lub napij się konfidencie. Nerwowy?. teraz wywaliłem jaja do miski i sobię cziluję. Edytowano sobota o 20:49 przez poza kontrolą Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 20:49 2 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Bicu to chyba musi być gejoza, bo nadaje na jednych falach z Moonem Nie wiem, ale jest wyjątkowo upierdliwy i odpychający. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 20:57 27 minut temu, poza kontrolą napisał: "Tany tany" No tak, lepiej pisać wiecznie o wywalonych jajach, 11 cm, jajach na czole, czy wywalać prywatę z typiarą od romansu internetowego. To jest to. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1882 Napisano sobota o 21:02 11 minut temu, Wasted napisał: Nie wiem, ale jest wyjątkowo upierdliwy i odpychający. Trzeba mieć wyjątkowy tupet, żeby brać kasę od samotnej matki na gry i wrzucać prywatne wiadomości szczerbatej baby, która po rozmowie z nim nagle zrobiła się mokra ech co za infantylna dziadyga Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1882 Napisano sobota o 21:03 5 minut temu, Wasted napisał: No tak, lepiej pisać wiecznie o wywalonych jajach, 11 cm, jajach na czole, czy wywalać prywatę z typiarą od romansu internetowego. To jest to. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 21:05 1 minutę temu, 250GodzinTak napisał: Trzeba mieć wyjątkowy tupet, żeby brać kasę od samotnej matki na gry i wrzucać prywatne wiadomości szczerbatej baby, która po rozmowie z nim nagle zrobiła się mokra ech co za infantylna dziadyga Hahaha. 🩵🩶🩷 Fakt, tupetu nie brakuje. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Malik gondwana 39 Napisano sobota o 21:06 2 minuty temu, 250GodzinTak napisał: Trzeba mieć wyjątkowy tupet, żeby brać kasę od samotnej matki na gry i wrzucać prywatne wiadomości szczerbatej baby, która po rozmowie z nim nagle zrobiła się mokra ech co za infantylna dziadyga Jak myślisz Magdon co wolą faceci, 'szczerbatą' ale fajną kobietę czy ciebie ściętą 'na chlopaka'? 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
poza kontrolą 48 Napisano sobota o 21:07 Przed chwilą, Malik gondwana napisał: Jak myślisz Magdon co wolą faceci, 'szczerbatą' ale fajną kobietę czy ciebie ściętą 'na chlopaka'? Zainteresowanie jej osobą chyba mówi samo za siebie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1882 Napisano sobota o 21:08 3 minuty temu, Wasted napisał: Hahaha. 🩵🩶🩷 Fakt, tupetu nie brakuje. Nazwę go tulipan Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 22 Napisano sobota o 21:09 Przed chwilą, 250GodzinTak napisał: Nazwę go tulipan Tulipan poza kwiatem kojarzy się też z butelką po piwie, więc pasuje. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach