hoodoo 27 Napisano 1 godzinę temu ale dramaty lesbijek jedna lizala drugiej pochwe a teraz ja wyzywa od najgorszych i jej nastawia typa przeciwko niej i maja bulwers matko ile imocji wspolczuje ludziom tych dylematow az jestem zmeczona jak troche posluchalam de/bylek Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, Еlciаа napisał: Mój tekst. xd jest to zwrot będacy w powszechnym uzyciu przez homo sapiens huh Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach