Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 1 godzinę temu A jak spudlował karnego to nie komentowałeś. Prawie pod koniec 1 połowy wykorzystał kolejną szansę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) Z trójki Ronaldo, Messi, Lewandowski, Leo sportowo starzeje się najlepiej - tu nie ma dyskusji. To jest, choć już wiekowy, czasem się mylący, to wciąż wyjadacz. Edytowano 1 godzinę temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, +RC+ napisał: Z trójki Ronaldo, Messi, Lewandowski, Leo sportowo starzeje się najlepiej - tu nie ma dyskusji. To jest, choć już wiekowy, czasem się mylący, to wciąż wyjadacz. A chlapcio jak się ciska. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 58 minut temu 1 minutę temu, Wasted napisał: A chlapcio jak się ciska. On kibiuje Austriakom.. Może lubi Bundesligę, ja wolę Premier League i La Ligę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 43 minuty temu 13 minut temu, +RC+ napisał: On kibiuje Austriakom.. Może lubi Bundesligę, ja wolę Premier League i La Ligę Po prostu jestem patriotą Puchar ma wrócić na Stary Kontynent. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 42 minuty temu 16 minut temu, Wasted napisał: A chlapcio jak się ciska. Gienia to ty sie ciskasz, takze spokojnie, bo znów będziesz zgłaszała za cos co sama robiłaś. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 41 minut temu 1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Po prostu jestem patriotą Puchar ma wrócić na Stary Kontynent. Wróci... z Hiszpanią, Francją lub Portugalią... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 33 minuty temu 7 minut temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Gienia to ty sie ciskasz, takze spokojnie, bo znów będziesz zgłaszała za cos co sama robiłaś. Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 24 minuty temu 17 minut temu, +RC+ napisał: Wróci... z Hiszpanią, Francją lub Portugalią... Teoretycznie to sens, ale poki co jeszcze mnie nie zachwycili. Ciekawy jestem też Anglików. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 25 Napisano 22 minuty temu (edytowany) 11 minut temu, Wasted napisał: Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Ok bo autistik chlapcio się oburzy i jego matrona więc mała nie dokazuj i nie rzucaj się w oczy to może hieny cię nie zauwaza Zrobiłam se sałatkę z kapusty i dobrze mi w odbyt, chyba rezygnuje ze słodyczy bo tak dobrze na 0dbycie bez nich jest Edytowano 22 minuty temu przez hoodoo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Dr Strangelove 0 Napisano 21 minut temu 11 minut temu, Wasted napisał: Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Ciekawe czy z pętem w dziobie też byłabyś taka wyszczekana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 25 Napisano 20 minut temu Przed chwilą, Dr Strangelove napisał: Ciekawe czy z pętem w dziobie też byłabyś taka wyszczekana Puchacz co tam stary zblazowany tramwajarzu dzieweczki molestujesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 20 minut temu 9 minut temu, Wasted napisał: Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Tyle ile będę chciał. I zaraz ci wytłumaczę jeszcze raz, bo jestem cierpliwy. Jeżeli piszesz komus "zgłoszone" za słowo "pi.zda", a sama spamujesz forum tekstami typu "pi.zda obsmrodzona" - nie jestes lepsza, jesteś hipokrytką. Dziękuję za uwagę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 12 minut temu 6 minut temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Tyle ile będę chciał. I zaraz ci wytłumaczę jeszcze raz, bo jestem cierpliwy. Jeżeli piszesz komus "zgłoszone" za słowo "pi.zda", a sama spamujesz forum tekstami typu "pi.zda obsmrodzona" - nie jestes lepsza, jesteś hipokrytką. Dziękuję za uwagę Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 25 Napisano 11 minut temu Przed chwilą, Wasted napisał: Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. myslisz ze autystyczny konsumęt reakcyjny und krytyk kulturalny zrozumie roznice no niestety watpie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 9 minut temu 1 minutę temu, hoodoo napisał: myslisz ze autystyczny konsumęt reakcyjny und krytyk kulturalny zrozumie roznice no niestety watpie Oczywiście, że nie zrozumie, więc na darmo się produkuję. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 25 Napisano 8 minut temu (edytowany) 1 minutę temu, Wasted napisał: Oczywiście, że nie zrozumie, więc na darmo się produkuję. oni tu buduja caly imidz i musza miec reputacja a nie jakastam swobodna, spontaniczna ekspresja Edytowano 8 minut temu przez hoodoo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 7 minut temu 1 minutę temu, Wasted napisał: Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. Non stop używasz tu wyzwisk ad personam. A zgłaszanie moich 2 kont za taką uwagę jest słabe. Dostałem powiadomienia za co- dokładnie tylko za przypomnienie ci jak sama sie zachowujesz. Także, spokojnie to tylko forum, nie bądź taka wrażliwa na krytykę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 6 minut temu Forma ekspresyjna. Ku... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 5 minut temu (edytowany) AAAAAAAAAA!!!!! 2:0 Messi, Messi, Messi! Edytowano 4 minuty temu przez +RC+ 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 3 minuty temu No wybitny chłop jest - wybitny... Absolutnie się chowa i Cristiano i Mbappe... Nie ma mocnego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach