Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
+RC+

Messi, Messi, Messi!

Polecane posty

Z trójki Ronaldo, Messi, Lewandowski, Leo sportowo starzeje się najlepiej - tu nie ma dyskusji. To jest, choć już wiekowy, czasem się mylący, to wciąż wyjadacz. 😉

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, +RC+ napisał:

Z trójki Ronaldo, Messi, Lewandowski, Leo sportowo starzeje się najlepiej - tu nie ma dyskusji. To jest, choć już wiekowy, czasem się mylący, to wciąż wyjadacz. 😉

A chlapcio jak się ciska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wasted napisał:

A chlapcio jak się ciska. 

On kibiuje Austriakom.. Może lubi  Bundesligę, ja wolę Premier League i La Ligę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, +RC+ napisał:

On kibiuje Austriakom.. Może lubi  Bundesligę, ja wolę Premier League i La Ligę 😉 

Po prostu jestem patriotą 😉 Puchar ma wrócić na Stary Kontynent. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Wasted napisał:

A chlapcio jak się ciska. 

Gienia to ty sie ciskasz, takze spokojnie, bo znów będziesz zgłaszała za cos co sama robiłaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał:

Po prostu jestem patriotą 😉 Puchar ma wrócić na Stary Kontynent. 

Wróci... z Hiszpanią, Francją lub Portugalią... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Doktor E.Pallazzo napisał:

Gienia to ty sie ciskasz, takze spokojnie, bo znów będziesz zgłaszała za cos co sama robiłaś. 

Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, +RC+ napisał:

Wróci... z Hiszpanią, Francją lub Portugalią... 😉

Teoretycznie to sens, ale poki co jeszcze mnie nie zachwycili. Ciekawy jestem też Anglików. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wasted napisał:

Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? 

Ok bo autistik chlapcio się oburzy i jego matrona więc mała nie dokazuj i nie rzucaj się w oczy to może hieny cię nie zauwaza

Zrobiłam se sałatkę z kapusty i dobrze mi w odbyt, chyba rezygnuje ze słodyczy bo tak dobrze na 0dbycie bez nich jest 

Edytowano przez hoodoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Wasted napisał:

Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? 

Ciekawe czy z pętem w dziobie też byłabyś taka wyszczekana 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dr Strangelove napisał:

Ciekawe czy z pętem w dziobie też byłabyś taka wyszczekana 😄

Puchacz co tam stary zblazowany tramwajarzu dzieweczki molestujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Wasted napisał:

Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? 

Tyle ile będę chciał. I zaraz ci wytłumaczę jeszcze raz, bo jestem cierpliwy. Jeżeli piszesz komus "zgłoszone" za słowo "pi.zda", a sama spamujesz forum  tekstami typu "pi.zda obsmrodzona" - nie jestes lepsza, jesteś hipokrytką. Dziękuję za uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Doktor E.Pallazzo napisał:

Tyle ile będę chciał. I zaraz ci wytłumaczę jeszcze raz, bo jestem cierpliwy. Jeżeli piszesz komus "zgłoszone" za słowo "pi.zda", a sama spamujesz forum  tekstami typu "pi.zda obsmrodzona" - nie jestes lepsza, jesteś hipokrytką. Dziękuję za uwagę 

Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Wasted napisał:

Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. 

myslisz ze autystyczny konsumęt reakcyjny und krytyk kulturalny zrozumie roznice no niestety watpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hoodoo napisał:

myslisz ze autystyczny konsumęt reakcyjny und krytyk kulturalny zrozumie roznice no niestety watpie

Oczywiście, że nie zrozumie, więc na darmo się produkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Wasted napisał:

Oczywiście, że nie zrozumie, więc na darmo się produkuję.

oni tu buduja caly imidz i musza miec reputacja a nie jakastam swobodna, spontaniczna ekspresja 😄 

Edytowano przez hoodoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wasted napisał:

Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. 

Non stop używasz tu wyzwisk ad personam. A zgłaszanie moich 2 kont za taką uwagę jest słabe. Dostałem powiadomienia za co- dokładnie tylko za przypomnienie ci jak sama sie zachowujesz.  Także, spokojnie to tylko forum, nie bądź taka wrażliwa na krytykę 😀 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

AAAAAAAAAA!!!!! 2:0 Messi, Messi, Messi!

Edytowano przez +RC+
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybitny chłop jest - wybitny... Absolutnie się chowa i Cristiano i Mbappe... Nie ma mocnego 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×