Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 3 godziny temu A jak spudlował karnego to nie komentowałeś. Prawie pod koniec 1 połowy wykorzystał kolejną szansę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 2 godziny temu (edytowany) Z trójki Ronaldo, Messi, Lewandowski, Leo sportowo starzeje się najlepiej - tu nie ma dyskusji. To jest, choć już wiekowy, czasem się mylący, to wciąż wyjadacz. Edytowano 2 godziny temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, +RC+ napisał: Z trójki Ronaldo, Messi, Lewandowski, Leo sportowo starzeje się najlepiej - tu nie ma dyskusji. To jest, choć już wiekowy, czasem się mylący, to wciąż wyjadacz. A chlapcio jak się ciska. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Wasted napisał: A chlapcio jak się ciska. On kibiuje Austriakom.. Może lubi Bundesligę, ja wolę Premier League i La Ligę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 2 godziny temu 13 minut temu, +RC+ napisał: On kibiuje Austriakom.. Może lubi Bundesligę, ja wolę Premier League i La Ligę Po prostu jestem patriotą Puchar ma wrócić na Stary Kontynent. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 2 godziny temu 16 minut temu, Wasted napisał: A chlapcio jak się ciska. Gienia to ty sie ciskasz, takze spokojnie, bo znów będziesz zgłaszała za cos co sama robiłaś. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Po prostu jestem patriotą Puchar ma wrócić na Stary Kontynent. Wróci... z Hiszpanią, Francją lub Portugalią... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 2 godziny temu 7 minut temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Gienia to ty sie ciskasz, takze spokojnie, bo znów będziesz zgłaszała za cos co sama robiłaś. Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 2 godziny temu 17 minut temu, +RC+ napisał: Wróci... z Hiszpanią, Francją lub Portugalią... Teoretycznie to sens, ale poki co jeszcze mnie nie zachwycili. Ciekawy jestem też Anglików. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 11 minut temu, Wasted napisał: Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Ok bo autistik chlapcio się oburzy i jego matrona więc mała nie dokazuj i nie rzucaj się w oczy to może hieny cię nie zauwaza Zrobiłam se sałatkę z kapusty i dobrze mi w odbyt, chyba rezygnuje ze słodyczy bo tak dobrze na 0dbycie bez nich jest Edytowano 2 godziny temu przez hoodoo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Dr Strangelove 0 Napisano 2 godziny temu 11 minut temu, Wasted napisał: Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Ciekawe czy z pętem w dziobie też byłabyś taka wyszczekana Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Dr Strangelove napisał: Ciekawe czy z pętem w dziobie też byłabyś taka wyszczekana Puchacz co tam stary zblazowany tramwajarzu dzieweczki molestujesz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 2 godziny temu 9 minut temu, Wasted napisał: Ile razy ci trzeba powtarzać, że „także” w tym kontekście piszemy rozłącznie? Tyle ile będę chciał. I zaraz ci wytłumaczę jeszcze raz, bo jestem cierpliwy. Jeżeli piszesz komus "zgłoszone" za słowo "pi.zda", a sama spamujesz forum tekstami typu "pi.zda obsmrodzona" - nie jestes lepsza, jesteś hipokrytką. Dziękuję za uwagę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 2 godziny temu 6 minut temu, Doktor E.Pallazzo napisał: Tyle ile będę chciał. I zaraz ci wytłumaczę jeszcze raz, bo jestem cierpliwy. Jeżeli piszesz komus "zgłoszone" za słowo "pi.zda", a sama spamujesz forum tekstami typu "pi.zda obsmrodzona" - nie jestes lepsza, jesteś hipokrytką. Dziękuję za uwagę Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 2 godziny temu Przed chwilą, Wasted napisał: Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. myslisz ze autystyczny konsumęt reakcyjny und krytyk kulturalny zrozumie roznice no niestety watpie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Wasted 30 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, hoodoo napisał: myslisz ze autystyczny konsumęt reakcyjny und krytyk kulturalny zrozumie roznice no niestety watpie Oczywiście, że nie zrozumie, więc na darmo się produkuję. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 2 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, Wasted napisał: Oczywiście, że nie zrozumie, więc na darmo się produkuję. oni tu buduja caly imidz i musza miec reputacja a nie jakastam swobodna, spontaniczna ekspresja Edytowano 2 godziny temu przez hoodoo Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 2 godziny temu 1 minutę temu, Wasted napisał: Ty to używasz ad personam, ja napisałam to w formie ekspresyjnej, rzucone w eter. Zresztą to było dawno temu. Non stop używasz tu wyzwisk ad personam. A zgłaszanie moich 2 kont za taką uwagę jest słabe. Dostałem powiadomienia za co- dokładnie tylko za przypomnienie ci jak sama sie zachowujesz. Także, spokojnie to tylko forum, nie bądź taka wrażliwa na krytykę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 1 godzinę temu Forma ekspresyjna. Ku... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) AAAAAAAAAA!!!!! 2:0 Messi, Messi, Messi! Edytowano 1 godzinę temu przez +RC+ 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 701 Napisano 1 godzinę temu No wybitny chłop jest - wybitny... Absolutnie się chowa i Cristiano i Mbappe... Nie ma mocnego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Doktor E.Pallazzo 8 Napisano 1 godzinę temu Jprdl ale du.py dali. Prawie jak mun widmokowi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 1 godzinę temu podoba mi sie moj awek, szkoda ze jakas plaska naiwniaczka nie uzna ze to ja z problemami ze srakom i sie nie zabuja w aparycji ehh Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 1 godzinę temu love od pierwszego wlozenia paczcie jaki chad a jakie wnetrze stockowe z katalogu pacz lalka huh musze yaya wywalic i wyzywac od geyow albo cos zeby jakas laseczke wyrwac teraz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Puchacz Solny 0 Napisano 1 godzinę temu 5 minut temu, hoodoo napisał: podoba mi sie moj awek, szkoda ze jakas plaska naiwniaczka nie uzna ze to ja z problemami ze srakom i sie nie zabuja w aparycji ehh a mój ci się podoba? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 2 minuty temu, Puchacz Solny napisał: a mój ci się podoba? nie. sory. za duzy benis i ten ryj. wole melony. facety to nie na trzezwo i chyba trzeba znieczulenie brac niestety Edytowano 1 godzinę temu przez hoodoo 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
JajaWywaloneBoże 5 Napisano 1 godzinę temu Wszedzie gdzie nie wejde tam obsesja bab na punkcie chlapcia. W przyrodzie to występuje tylko gdy baba jest zainteresowana pentem delikwenta więc coś na rzeczy jest Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
hoodoo 27 Napisano 1 godzinę temu ciekawe czy nadal wychodzi komputer świat Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Еlciаа 1026 Napisano 1 godzinę temu 15 minut temu, hoodoo napisał: love od pierwszego wlozenia Mój tekst. xd Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach