Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
VenusHorizon4

Robię projekt drimcasta 2

Polecane posty

1 minutę temu, VenusHorizon4 napisał:

Czasami zasypiam o 4 po całym dniu giełdzie ps5 potrzebuje włączyć na 15 minut żeby nie zwariować 

A co robisz obecnie na giełdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, VenusHorizon4 napisał:

Ja wgl odrzucam długie gry teraz muszą byc arcade albo mieć konstrukcję po poziomie misji co nie męczy 

Gry gdzie robisz co chcesz i masz wolność i otwartość są moim konikiem, ale czasu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, +RC+ napisał:

Wszyscy się tasują bo GTA VI, a ja jakoś nie czuję tego... Te nowe gry coś nie potrafią mnie nosić... Pamiętam jak każdą gazetkę w 2003 kupowałem by tylko screeny z San Andreas oglądać i czytać jakie tam cuda będzie można robić... 

Byłem w pozycji za 10 czy 20tys jak było połowę tansze prawdopodobnie na premierę będzie roslo może po chwilowej korekcie ale to żółw 🐢 

Edytowano przez VenusHorizon4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Koralgor napisał:

A co robisz obecnie na giełdzie?

Douczam się i rozpracowuje swoją inwestycje by tym razem się udało 

Próbuje coś tesz znaleźć na pół roku ale jest ciężko wybrać ✅ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Onaaaa napisał:

Ładny język.

Język polski... 😉

Portugalia świetnie zagrała ostatni mecz... Nawet Ronaldo się wykazał.

Nie wszyscy zauważyli, ale pod koniec meczu, gdy już schodzili, Ronaldo spojrzał w kamerę i krzyknął: "I'm back!"

xD

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, +RC+ napisał:

Gry gdzie robisz co chcesz i masz wolność i otwartość są moim konikiem, ale czasu brak...

No nie mam czasu na jakieś rdr2 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, +RC+ napisał:

Gry gdzie robisz co chcesz i masz wolność i otwartość są moim konikiem, ale czasu brak...

5lat temu take two było 114 czy 140 nvm a dzisiaj 230 chyba 

Jednak 100% za pół dekady to słaby zasięg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VenusHorizon4 napisał:

No nie mam czasu na jakieś rdr2 

Szkoda, bo to nie jest gra... To jest wielka przygoda i doświadczenie.

 

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, +RC+ napisał:

Szkoda, bo to nie jest gra... To jest wielka przygoda.

 

Nie chce teraz bo na kowid mogłem wejść all in na dnie to se grałem w takie długie gry 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, +RC+ napisał:

Język polski... 😉

Portugalia świetnie zagrała ostatni mecz... Nawet Ronaldo się wykazał.

Jeżyk europejski.

No fajny mecz był i jeszcze z Anglią obstawiłam remis i trafiłam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Jeżyk europejski.

No fajny mecz był i jeszcze z Anglią obstawiłam remis i trafiłam 🙂

Anglia jak to Anglia... Nie mają polotu, jak nasi... Jedyna różnica, to że piłkarzy mają lepszych. 😆

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, VenusHorizon4 napisał:

Douczam się i rozpracowuje swoją inwestycje by tym razem się udało 

Próbuje coś tesz znaleźć na pół roku ale jest ciężko wybrać ✅ 

Może na wykop tag giełda albo na reddit jakieś wskazówki dadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, +RC+ napisał:

Anglia jak to Anglia... Nie mają polotu, jak nasi... Jedyna różnica, to że piłkarzy mają lepszych. 😆

Może i nie mają ale pewnie i z grupy wyjdą a nasi to całkowita porażka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Onaaaa napisał:

Może i nie mają ale pewnie i z grupy wyjdą a nasi to całkowita porażka. 

Podejrzewam, że nawet do 1/2 finału mogą dobić przy dobrych wiatrach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Koralgor napisał:

Może na wykop tag giełda albo na reddit jakieś wskazówki dadzą

Właśnie nie chce się dzielić bo znowu zasiejom we mnie gowwno jak libedovski wtedy kupiłem dobrze all in nVidiie bylo by dzisiaj 2mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, +RC+ napisał:

Podejrzewam, że nawet do 1/2 finału mogą dobić przy dobrych wiatrach. 

Zielony przylądek ich wykończy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zarobie to może ze steamdecka maszine zrobię drimcasta 2 cała biblioteka emu 1 + wybrane gry jako 2 można by dostosować wygląd systemu operacyjnego jakaś nakładki 

Póki co ps5 na biede może osobny nvme do środka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, +RC+ napisał:

Podejrzewam, że nawet do 1/2 finału mogą dobić przy dobrych wiatrach. 

Ai mówi że soul calibur 6 jest na pc możesz tesz se zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Onaaaa napisał:

Zielony przylądek ich wykończy 😄

Kiedyś dla Anglików z tych słabszych drużyn Szwecja była takim mostem nie do przejścia - cztery dekady się męczyli w spotkaniach z nimi i przez 12 łącznie meczy nie wygrali ani razu... Co z nimi grali, to przegrywali lub remisowali, choć bodaj w 2018 przełamali ten impas.

Edytowano przez +RC+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, VenusHorizon4 napisał:

Właśnie nie chce się dzielić bo znowu zasiejom we mnie gowwno jak libedovski wtedy kupiłem dobrze all in nVidiie bylo by dzisiaj 2mln

Odkujesz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, VenusHorizon4 napisał:

Ai mówi że soul calibur 6 jest na pc możesz tesz se zrobić 

Mogę, ale ostatnio po tym długim maratonie z PSX, GCN, Dreamcast się wypaliłem i teraz zbieram siły... Generalnie jesień-zima to taki okres, gdzie więcej gram... 😉 Lato rządzi się swoimi prawami... 😆 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, +RC+ napisał:

Mogę, ale ostatnio po tym długim maratonie z PSX, GCN, Dreamcast się wypaliłem i teraz zbieram siły... Generalnie jesień-zima to taki okres, gdzie więcej gram... 😉 Lato rządzi się swoimi prawami... 😆 

A co porabiasz latem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Koralgor napisał:

A co porabiasz latem?

Rower, bieganie, ogrodu doglądanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, +RC+ napisał:

Mogę, ale ostatnio po tym długim maratonie z PSX, GCN, Dreamcast się wypaliłem i teraz zbieram siły... Generalnie jesień-zima to taki okres, gdzie więcej gram... 😉 Lato rządzi się swoimi prawami... 😆 

Pewnie tesz nie grałeś w nowoczesne wydania gier segi zwłaszcza że 2027 będzie crysi taxi 🚕 remejk co dopnie projekt 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, +RC+ napisał:

Rower, bieganie, ogrodu doglądanie xD

Rower, bieganie, ogród, granie, gotowanie, komputery, laska, kościół. Fajne masz życie. Poukładane dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, +RC+ napisał:

Kiedyś dla Anglików z tych słabszych drużyn Szwecja była takim mostem nie do przejścia - cztery dekady się męczyli w spotkaniach z nimi i przez 12 łącznie meczy nie wygrali ani razu... Co z nimi grali, to przegrywali lub remisowali, choć bodaj w 2018 przełamali ten impas.

Szwecja łatwiejsza niż Anglia ale to każda drużyna ma tak że z niektórymi gra sie im lepiej a innymi trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×