Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Powód do śpiewania Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Piątej klepki Ci brakuje Gina, czy masz faze z innego powodu ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Piątej klepki Ci brakuje Gina, czy masz faze z innego powodu ? Ciągaj Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Ciągaj Ty Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Umcykcyk 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Ty ty, babce w czerwonym szlafroku ponizajacy sam siebie koleko Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu (edytowany) Przed chwilą, szmul napisał: ty, babce w czerwonym szlafroku ponizajacy sam siebie koleko Wywalone mam na nią, marzy mi się twoja szara spódnica z wycięciem A tak serio dobranoc Edytowano 4 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Wywalone mam na nią, maży mi się twoja szara spódnica z wycięciem Serio maży? A może smaży? 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Wywalone mam na nią, maży mi się twoja szara spódnica z wycięciem fajnie jakbys podszkolil ortografie to moze jakas agresywna herod baba sie skusi bo ja jestem zbyt leniwa zeby masochiste tyrac. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Serio maży? A może smaży? Poprawiłem byka, więc odwal się Gina Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, szmul napisał: fajnie jakbys podszkolil ortografie to moze jakas agresywna herod baba sie skusi bo ja jestem zbyt leniwa zeby masochiste tyrac. Poprawiam ortografię, ale po edycji, więc możesz poczekać chwilę zanim mnie ocenisz Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu 1 minutę temu, szmul napisał: fajnie jakbys podszkolil ortografie to moze jakas agresywna herod baba sie skusi bo ja jestem zbyt leniwa zeby masochiste tyrac. Co za imitacja... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Co za imitacja... Ty jesteś imitacją kobiety, bo mnie obgadujesz szloro Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 4 godziny temu 1 minutę temu, Tremendous napisał: Co za imitacja... potrzebuje silnej reki, Pokę lubilam ale byla straszna xD ciagnie go do agresorek. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Ty jesteś imitacją kobiety, bo mnie obgadujesz szloro Napisałam to jawnie w temacie, w którym byłeś obecny, by objawić twoją żenuę. Więc to nie było obgadywanie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Napisałam to jawnie w temacie, w którym byłeś obecny, by objawić twoją żenuę. Więc to nie było obgadywanie. Napisałaś to rano i dostałem cynk od kogoś stąd co się dzieje, ale w twarz mi tego nie potrafiłaś powiedzieć Taka jesteś inteligentna ? Zobaczymy. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Napisałaś to rano i dostałem cynk od kogoś stąd co się dzieje, ale w twarz mi tego nie potrafiłaś powiedzieć Taka jesteś inteligentna ? Zobaczymy. Odwal się ode mnie szuro i nie zaczepiaj. Idź posłuchaj muzyki z tego badziewnego filmu 365 dni czy coś. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 4 godziny temu szuro xD 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 4 godziny temu moze sobie ai posluchac xD Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Tremendous napisał: Odwal się ode mnie szuro i nie zaczepiaj. Idź posłuchaj muzyki z tego badziewnego filmu 365 dni czy coś. Szurać, to możesz tyłeczkiem w spódniczce o podłogę jak Cię facet za drzwi wystawi Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: Szurać, to możesz tyłeczkiem w spódniczce o podłogę jak Cię facet za drzwi wystawi Dobra wyjdź już miękiszonie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 348 Napisano 4 godziny temu ale z niego bambik Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, Tremendous napisał: Dobra wyjdź już miękiszonie. Ty wyjdź, bo jak Cię wyniosą to będzie ciekawie I skończ pjerdolić głupoty za plecami na mój temat. Edytowano 4 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu 1 minutę temu, Makaron ..... napisał: Ty wyjdź, bo jak Cię wyniosą to będzie ciekawie I skończ pjerdolić głupoty za plecami na mój temat. A co ty możesz. Trącisz żenadą. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu (edytowany) 4 minuty temu, Tremendous napisał: A co ty możesz. Trącisz żenadą. Ty za to kopjujesz Magdę S. i słabo wypadasz Obgadujesz, kręcisz i pjesz to twoja domena w internecie. Edytowano 4 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Ty za to kopjujesz Magdę S. i słabo wypadasz Kopjuję powiadasz. To ty się ośmieszasz przed nią, a ona z ciebie zwałe ciśnie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, Tremendous napisał: Kopjuję powiadasz. To ty się ośmieszasz przed nią, a ona z ciebie zwałe ciśnie. Tak obgadałaś mnie. Może, ale byłem szczery, więc noża w plecy sobie wbijać nie dam Ty jako koleżanka możesz jej się nawet dać kołem łamać. Edytowano 4 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Tremendous 16 Napisano 4 godziny temu Przed chwilą, Makaron ..... napisał: Tak obgadałaś mnie. Może, ale byłem szczery, więc noża w plecy sobie wbijać nie dam Masz rację. Sam się kompromitujesz wystarczająco. Turlaj dropsa kudłaty. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 225 Napisano 4 godziny temu 28 minut temu, Tremendous napisał: Powód do śpiewania W taką pogodę tylko woda Dużo wody. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Makaron ..... 3 Napisano 4 godziny temu (edytowany) 1 minutę temu, Tremendous napisał: Masz rację. Sam się kompromitujesz wystarczająco. Turlaj dropsa kudłaty. Nie, bo nie obgaduje innych jak Ty i mam yaya by powiedzieć prawdę. Twoja prawda to wyzwiska w moim kierunku Gina Edytowano 4 godziny temu przez Makaron ..... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach