BożaMisia 0 Napisano 1 godzinę temu Poproszę streszczenie z dzis i raport Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki2 8 Napisano 1 godzinę temu Nic się nie dzieje cały dzień, takie tam pitu pitu wszyscy Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 1 godzinę temu Łęe Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki2 8 Napisano 1 godzinę temu Mam troche wyrzuty sumienia, bo ostatnio przyjaciółce w grze pisałem, że gram w inną grę, a jej się smutno zrobiło i trochę ochłodzenie z jej strony i już chyba prędko z nią nie popisze, i rzadko wchodzi, też może przez to, że upały w Holandii są i nie chce jej się grać. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nerwowy skoczek 288 Napisano 1 godzinę temu 9 minut temu, BożaMisia napisał: Poproszę streszczenie z dzis i raport Kościelny mi pozamykał w pośpiechu kościół po mszy i wyprowadzał mnie zakrystią. Co to nie robi upał ze starymi dziadami. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 1 godzinę temu Daj se spokój bo się niepotrzebnie angażujesz w jakieś guwno relacje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, Nerwowy skoczek napisał: Kościelny mi pozamykał w pośpiechu kościół po mszy i wyprowadzał mnie zakrystią. Co to nie robi upał ze starymi dziadami. Tam to chociaż chlodno Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki2 8 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, BożaMisia napisał: Daj se spokój bo się niepotrzebnie angażujesz w jakieś guwno relacje spoko, Babka mi zawsze przemówi do rozsądku Pisałem koleżance, że kupiłem sobie nowy odtwarzacz, a ona że zajeebiście, a ja że się jaram i fajnie mi grają wokale 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Viavia 25 Napisano 1 godzinę temu 12 minut temu, BożaMisia napisał: Poproszę streszczenie z dzis i raport Streszczenie prosto z Częstochowy. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 718 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 14 minut temu, BożaMisia napisał: Poproszę streszczenie z dzis i raport 1. Lewandowski na emeryturce w Chicago Fire oficjalnie - Major League Soccer. 2. Kanada teraz rozpoczyna mecz z RPA. 3. Nawadnialiśmy się piwem z browaru Fortuna 4. Podlałem ogródek. Edytowano 1 godzinę temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 718 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) ... Edytowano 1 godzinę temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, +RC+ napisał: 1. Lewandowski na emeryturce w Chicago Fire oficjalnie - Major League Soccer. 2. Kanada teraz rozpoczyna mecz z RPA. 3. Nawadnialiśmy się piwem z browaru Fortuna Fajnie. 40 lat i fortuna za nic Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 228 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, +RC+ napisał: 1. Lewandowski na emeryturce w Chicago Fire oficjalnie - Major League Soccer. 2. Kanada teraz rozpoczyna mecz z RPA. 3. Nawadnialiśmy się piwem z browaru Fortuna 4. Podlałem ogródek. I ktoś zablokował temat o grillu Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 718 Napisano 1 godzinę temu 1 minutę temu, BożaMisia napisał: Fajnie. 40 lat i fortuna za nic 1 minutę temu, tymczasowablokada napisał: I ktoś zablokował temat o grillu Aha, zapomniałem o najważniejszym: 5. Leżak grał dziś w UFC na PS5, gra której nie wydano na PC 6. Fifi słuchał muzyki ze swojego odtwarzacza i była fantastyczna jakość audio. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 1 godzinę temu Przed chwilą, +RC+ napisał: Aha, zapomniałem o najważniejszym: 5. Leżak grał dziś w UFC na PS5, gra której nie wydano na PC 6. Fifi słuchał muzyki ze swojego odtwarzacza i była fantastyczna jakość audio. I to jest to czego oczekuje Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 228 Napisano 1 godzinę temu 2 minuty temu, +RC+ napisał: Aha, zapomniałem o najważniejszym: 5. Leżak grał dziś w UFC na PS5, gra której nie wydano na PC 6. Fifi słuchał muzyki ze swojego odtwarzacza i była fantastyczna jakość audio. I poruszyłam temat rzygania w autobusie "Prezydenta" podczas kampanii wyborczej Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 718 Napisano 1 godzinę temu (edytowany) 3 minuty temu, tymczasowablokada napisał: I poruszyłam temat rzygania w autobusie "Prezydenta" podczas kampanii wyborczej Tak, a ja celnie ripostowałem, że te bolszewickie zagrywki typu "gazjeta parvda" michnikowszczyzny zupełnie nie zadziałały w kampanii i nie uratowały Rafała, a zatem tym bardziej nie uratują tonącej PO tym bardziej teraz, gdy mają poważną aferę z życiem i zdrowiem zwykłych obywateli w tle. Edytowano 59 minut temu przez +RC+ Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Owsicki2 8 Napisano 59 minut temu (edytowany) Cały czas słucham Ibiza Euphoria to 8 płyt. Jakiś zrelaksowany jestem przez ten odtwarzacz, chyba mnie relaksuje dobre brzmienie Edytowano 58 minut temu przez Owsicki2 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 58 minut temu A co babka na to Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nerwowy skoczek 288 Napisano 55 minut temu 2 minuty temu, BożaMisia napisał: A co babka na to Margolcia to już stara djupa. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 228 Napisano 55 minut temu (edytowany) 5 minut temu, +RC+ napisał: Tak, a ja celnie ripostowałem, że te bolszewickie zagrywki michnikowszczyzny zupełnie nie zadziałały w kampanii i nie uratowały Rafała, a zatem tym bardziej nie uratują tonącej PO tym bardziej teraz, gdy mają poważną aferę z życiem i zdrowiem zwykłych obywateli w tle. Ktoś to musiał sprzedać dziennikarzom, bo wszędzie są o tym artykuły i to ktoś z najbliższego otoczenia. A przecież kampania była w tamtym roku Pytanie, co wtedy wziął i ile, że stracił przytomność, a ludzie nawet pogotowia nie wezwali. Przerażające Edytowano 54 minuty temu przez tymczasowablokada Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
+RC+ 718 Napisano 50 minut temu 3 minuty temu, tymczasowablokada napisał: Ktoś to musiał sprzedać dziennikarzom, bo wszędzie są o tym artykuły i to ktoś z najbliższego otoczenia. A przecież kampania była w tamtym roku Pytanie, co wtedy wziął i ile, że stracił przytomność, a ludzie nawet pogotowia nie wezwali. Przerażające Nawrocki zrobił sobie ogromny szacun u społeczeństwa i to także tych na lewo i teraz próbują się ratować takimi wyrzutkami ale to na zasadzie brzytwy i tonącego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 49 minut temu Gratuluję wyborcom tfuzka ponownie. To jest kùrwa skandal. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nerwowy skoczek 288 Napisano 46 minut temu 6 minut temu, tymczasowablokada napisał: Ktoś to musiał sprzedać dziennikarzom, bo wszędzie są o tym artykuły i to ktoś z najbliższego otoczenia. A przecież kampania była w tamtym roku Pytanie, co wtedy wziął i ile, że stracił przytomność, a ludzie nawet pogotowia nie wezwali. Przerażające Jakie sprzedać skoro to jest w książce. Wczoraj chwaliłaś za coś a dzisiaj wracasz do gnojenia, chorągiewo pełowska. Te urwy są zdolne absolutnie do wszystkiego nawet do trucia. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 46 minut temu 9 minut temu, Nerwowy skoczek napisał: Margolcia to już stara djupa. Widziałaś seweryna? Jprdl Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nerwowy skoczek 288 Napisano 45 minut temu 3 minuty temu, BożaMisia napisał: Gratuluję wyborcom tfuzka ponownie. To jest kùrwa skandal. Śliwka jest szczęśliwa bo pis pis Kaczyński Witek pis pis. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Nerwowy skoczek 288 Napisano 44 minuty temu Przed chwilą, BożaMisia napisał: Widziałaś seweryna? Jprdl Jak się stemplował? Przewinęłam dalej. Jak sobie pomyślę, że Prymas 3 lata z 1000 to jeden z moich ulubionych filmów, to mnie otrząsa. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
tymczasowablokada 228 Napisano 44 minuty temu 3 minuty temu, +RC+ napisał: Nawrocki zrobił sobie ogromny szacun u społeczeństwa i to także tych na lewo i teraz próbują się ratować takimi wyrzutkami ale to na zasadzie brzytwy i tonącego W sensie, że zabrał order Orła Białego Zełenskiemu? Bartosz Arłukowicz twierdzi, że to odebranie jest dziecinne, małostkowe i będzie miało poważne konsekwencje dla Polski 🥴 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 44 minuty temu 1 minutę temu, Nerwowy skoczek napisał: Śliwka jest szczęśliwa bo pis pis Kaczyński Witek pis pis. Odpuszczam już komentowanie bo to nie ma sensu żadnego Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
BożaMisia 0 Napisano 42 minuty temu Tam są takie haki i takie przekręty ze w tym kraju nigdy nie będzie normalnie. A ludzie dalej se sniom swój sen dobrobytu platfusa Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach