Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolk_a

sos do groszku z marchewką na ciepło - jak się robi?

Polecane posty

Gość Jolk_a

Kiedyś jadłam groszek z marchewką z przepysznym sosem, nigdzie nie mogę znaleźć przepisu :( Czy używa się do tego celu zalewy ze słoika, w której był groszek i marchew? jakie przyprawy? proszę pomóżcie, jeśli znacie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpisz w google - przepisy kulinarne albo sos do marchweki i groszku i gotowe, możesz pichcić. a swoją drogą podziwiam ile wy, dziewczyny zadajecie niepotrzebnych pytań, zamiast sięgnąć do źródła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janmuszek... a po kiego Ty wogóle odpowiadasz????????? Podziwiam męską umiejętnośc wytykania kobiecych wad.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa... i jeszcze jedno. Czyżby Janmuszek nie zauważył, że temat jest na forum \"Gotowanie, dom, ogród\"???? Kobieta zapewne powinna na tym forum zapytać o miłosne igraszki :))) A czepnęłam się Ciebie bo nie lubię czepialstwa i poczuj na swojej skórze jak to jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro pytasz...odpowiadam ponieważ z reguły człowiek ciekawy na początek szuka sam np.w książkach kucharskich albo w źródłach, o których pisałem. nie znoszę kobiet niezaradnych. a wady ma każdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka_a
może jednak ktoś zna ? (ps. szukałam przez google i nie ma tam tego, co mnie interesuje, zamiast drwić, może dasz linka do konkretnej strony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odczułem na swojej skórze, z przykrością stwierdzam fakt - nie znoszę kobiet, które są nie wykazują chęci odnalezienia wcześniej samej czegoś im potrzebnego. wybacz ale mamy XXI wiek i kobieta winna być silniejsza i sprawniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ty jolka szukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolk_a
janmuszek - Twoją opinię już znam i Tobie podziękuję ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolk_a
anuluję poprzedniego posta Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a maszco mi tam
Młoda marchewka z groszkiem Składniki • pęczek lub dwa młodej marchewki • puszka groszku lub szklanka świeżego albo mrożonego • pęczek koperku • 3/4 szkl. śmietany kremówki • 2 łyżeczki mąki • sół, cukier, pieprz Etapy przygotowania 1. Marchewkę oczyścić i pokroić w talarki, zalać śmietaną, dodać troszkę wody i ugotować. Pod koniec gotowania dodać groszek (mrożony dodajemy wceśniej). Zagęścić mąką wymieszaną z wodą, przyprawić solą, łyżeczką cukru i pieprzem. Na końcu wymieszać z posiekanym koperkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dawid sakowski bardzo dobrze sie uczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×