Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

witaj, Zapalko!:) nie martw sie tym, ze dietki Ci nie ida...ja sama wiem cos o tym bardzo dobrze...o slodyczach juz nie wspominajac:) ale ten topik faktycznie pomaga przezwyciezyc czasami zle chwile i zabrac sie do roboty nad swoim kochanym cialkiem:) bedzie na pewno dobrze witaj w naszym gronie:) a co do mojego brzucha - nadal jest wielki i chyba przejde sie do tego lekarza, bo mnie juz k... bierze no stracilam dzisiaj cierpliwosc...zeby czlowiek nie mogl sobie normalnie zjesc...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Heeej!! mimka czym prędzej lepiej idz do tego lekarrza!!!nawet sie nie zastanawiaj!!:) zapalko witam w naszym gronie:):) u mnie z dieta lajcik naweeet...ale ja chce schudnac jeszcze 5kg!!! czy to tak duzo??brr a nie moze mi cos waga zleciec w dół:(:(:(juz niweim cio robic.... dziś jak zawsze imprezka to si wyszaleje.... zjadlam sobie juz sniadanko o 10 a jest 11.30 i ja nadal jestem glodna ciosik nie tak ze mna jest:(??nigdy tak nie mialam ...sącze wode mineralna juz pol butelki wypilam....moze jak wypije do konca to mnie zatka..... wpadne pozniej pozdrowkaaaa gorąco cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...ja od dwoch dni przekraczam 1000 a to z powodu okresu:(chociarz wczoraj chyba sie zmiescilama dzis ok.1500:(No z dnia na dzien sie staram...ale coz z tego...ale powoli wyjdzie:):)od dzis cwicze regularnie i od jutra coraz bardziej sie staram....w koncu mam tylko ok.14tyg. do urodzin a chce wtedy wygladac bosko czyli musze zrzucic ok.12kg:):)A chcialabym zeby juz ok.pazdziernika bylo widac efekty.... P.S.kupilam sobie dzis spodnie:)balsam do ciala z AVON-u SENSES(mandarynkowy)i super blyszczyk do ust z Joko...sorki ze sie chwale ale jakos mi tak fajnie...acha i postanowilam zmienic uczesanie...czesze sie jak indianka z warkoczykami do tylu wygladam jak hipiska tym bardziej ze nosze takie bransoletki ktore robie z muliny:):)jescze tylko jakeis szmatki i prawdziwa HIPI ze mnie:):)JA chcialabym sie tez pozegnac bo bede tu zadko zagladac bo chce skonczyc z tym calym odchudzaniemw necie a wziasc sie za pisanie ksiazki:):)Choc mam 14lat to ma pewien pomysl na jej napisanie:):)Znikam ze wszystkich forum:)Milego odchudzania i wierze ze kazdej z nas sie uda...W KONU SA Z NAS NIEPOWTARZALNE LASKI A CALY SWIAT JEST NASZ......Milo bylo....Paa...kiedys jeszcze wpadne...Wielkie buzki:*:*:*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapalka
Hej Mimka, hej Maaajka, coś mi sie wydaje że od najbliższego poniedziałku będę tu stałą bywalczynią. Póki co życzę Wam powodzenia i trzymam mocno kciuki!! Do zobaczenia zatem po niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, dziewuszki, co z Wami...??? zagladam i zagladam, a tu cisz taka, ze hej:) Grubciaaa, Maaajka, Juuulka, Stefa, bambasia, VIKTUSKA... gdzie Wy som:)???? bo ze Funia nieobecna, to rozumiem, slub jutro, co nie? koniec odchudzania?:) czekam na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee, dziewuszki, co z Wami...??? zagladam i zagladam, a tu cisz taka, ze hej:) Grubciaaa, Maaajka, Juuulka, Stefa, bambasia, VIKTUSKA... gdzie Wy som:)???? bo ze Funia nieobecna, to rozumiem, slub jutro, co nie? koniec odchudzania?:) czekam na Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Hej dziewczyny!!! Jade dziś na 2 dni do Zakopanego więc wpadne i rozpisze się co u mnie dopiero w pon.....zapewne całkiem zawale diete .....pozdraaaawiam idę balangowac i pozwiedzać!!:)papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOLESS
WITAM WITAM I O WAGĘ PYTAM :):) ZARTUJE.. DORADZCIE MI CZY TA DIETA JEST ZDROWA PRZY MOIM WIEKU (18 LAT) I JAK DLUGO MOGE JA STOSOWAC I ILE SCHUDNE W MIESIAC. Najwazniejsze to, jak kazda dieta nakazuje, pic duzo wody dziennie. polecam umieszczenie kilku butelek wody mineralnej(niegazowanej)w roznych miejscach w domu, tak aby gdziekolwiek sie nie znajdziesz, wypic pare lykow. Ponadto, bardzo wskazane jest wypijanie co najmniej ,ale nie wiecej niż 5 filizanek herbaty wspomagającej odchudzanie(dziennie). Pamiętajmy o pozywnym,ale nie za dużym sniadaniu(250-300 kcal). Po sniadaniu konieczny jest ruch. Aby schudnąć, należy spożywać dziennie nie wiecej niż 1000kcal dziennie, przestrzegam jednak przed nadmiernym i obsesyjnym liczeniem każdej jednostki energetycznej-prowadzi to do niepotrzebnych zmartwien. Najlepiej jeśli rozlozymy sobie nasze ~1000kcal na pięc posiłków, z których ostatni nie bedzie spozyty pozniej niż o 19:00 (jelsi chodzimy spac np. o 23:00). Jeśli pomiedzy posiłkami, których grafik umieszczam poniżej, poczujemy glod alternatywa ma być: woda, herbata lub kawa(sporadycznie z mlekiem-daje uczucie sytości) lub,ale niekoniecznie jakis owoc lub warzywo. Niektórym pomaga kostka czekolady,a wiadomo ze od takiej dziennej dawki słodyczy nikt nie przytyje od razu. Dzien kończymy energicznym spacerem trwającym 30min. Raz w tygodniu pozwól sobie na nieco wiekszy obiad tzn. np.500kcal. (Pobudka np. 8:00) 9:00 sniadanie >250-300 kcal 11:30 II sniadanie > 100-150 kcal 14:30 obiad > 300-350 kcal 16:30 podwieczorek > 100kcal 19:00 kolacja >100-250kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoless
mam maly biust a tylek taki...oo..okragly..musze to zmienic bo nie wygladam proporcjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! juz jestem, nie mialam dostepu do netu przez kilka dni :-( u mnie tak jak zwykle... raz na wozie, raz pod wozem ;-( w sobotkę podżarłam sobie troche bo świętowałysmy razem z siostrą urodzinki... wczoraj i dzisiaj juz jest ok :-) PAOLESS -> witamy w naszym gronie :-) na tej diecie mozesz schudnac ok 4 kg miesiecznie. dieta na pewno nie zaprowadzi cie do zadnej choroby:-) chudnie sie dosc wolno ale skutecznie o ile oczywiscie po zakonczeniu diety nie zacznie sie czlowiek obzerac jak swinka :-) a ile wazysz i mierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PING PONG
CZESC DZIEWCZYNY UWAZAM ZE MOZTO JEST NAJLEPSZA DIETA 1000KCAL ALE JET JEDEN WARUNEKJ JEST JEDEN MUSI TO BYC POD KATROLA LEKARZA!A POZA TYM NIE MA CUKROW NIE POWINO BYC W TEJ DIECI JA STOSUJE TAKA DIETE ALE OD LEKARZA DIETETYKA!TAKZE POLECAM KONSULTACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PING PONG
CZESC DZIEWCZYNY UWAZAM ZE MOZTO JEST NAJLEPSZA DIETA 1000KCAL ALE JET JEDEN WARUNEKJ JEST JEDEN MUSI TO BYC POD KATROLA LEKARZA!A POZA TYM NIE MA CUKROW NIE POWINO BYC W TEJ DIECI JA STOSUJE TAKA DIETE ALE OD LEKARZA DIETETYKA!TAKZE POLECAM KONSULTACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoless
:) DZIEKS ZA SLOWA OTUCHY NA DOBRY POCZATEK mam 175 cm wzrostu, wazę 65 kg, wiem ze to nie otylosc,ale moim problemem jest okropnie maly biust, jestem prawie plaska, a jesli "u góry" nic nie mam to powinnam jakoby dopasowac do tego cala reszte> czyli maly tylek i szczyplutkie uda. tez za Was trzymam kciuki, ilekolwiek chcecie sschudnac, sciskam i pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
HEEEEEJ DZIEWCZYNY MOJE KOFFANE!! paoless--->>ja mam ten sam problem....moj biust od odchudzania zrobil sie o rozmiar mniejszy!!!!!jestem coraz płaściejsza już kolezanki się ze mnie śmieją:(:(hehe ale jakoś to będzie chyba se powiększe biust silikonem hehe nieno zartuje:):)ale tez mam problem z tym:(:( co tu robic??? wrocilam z Zakopca....diete zawalilam po całości hehe maskara zjadlam zapiekanke po pijackiej imprezie o 4 rano ale warto bylo wyszalalm sie na maxa a dziś jade do ciotki na wieś brr ale mi sie nie chce ale musze odwiedzic rodzinke a wiecie jak to się je na wsi tłusto i porządnie --> nie znaczy ze zdrowo mam nadzieje ze nie przytyje hehe a u nich to mozliwe.... dziś: *jogurcik jogobella *omlet z 2 jaj z dżemem *jabłko *śliwki *kawałek batonika DANUSIA *brr i moja zmora paluszki wpadne pozniej pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ 🖐️ cos tu pustawo ostatnio!!!!!!!! ja mam troche utrudnienie w dostepie do netu ale co tam..... ;) z moja dieta roznie :( raz pod wozem , raz na....:( ostatnio zwazylam sie w markecie i ..........o zgrozo wychodzilo na to ze nic z tego odchudzania nie wyszlo????????? po cichach odczuwam ze tak, na domowej wadze tej na ktorej sie waze od poczatku tez male bo male ale kroczki do przodu ........... wiec co jest grane?????? ostatnio mam znow ciagotki na slodkie........:( chyba trzeba bedzie zakupic znow chrom menu na dzis bylo: owsianka z rana, ciacho urodzinowe...:( zupa jarzynowa i 0,5 bulki z salata zielona i ogorkiem 5 sliwek no i mysle ze koniec... postawilam sobie kolo siebie i na widoku wode niegazowana.... aha jeszcze male capucino - 50 kal ale zawsze :( moj mezulo zauwazyl ostatnio efekty peelingu kawowego.... wygladzila mi sie skora na udach ...zauwazalnie wiec... Maaajka dzieki za podsuniety pomysl 👄 pozdrowionka dla wszystkich!!!! gdzie jestescie i co tam u was???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
hejj! wrócilam !!! nareszcie bo jeszcze dzień i bym prztyła z 3kg!!! troszke sobie odpoczełam na tej wsi i opalilam przyanjmniej!!heh ale dłuższe siedzenia tam nie wyszloby mi na dobre a raczej mojej sylwetce... dziś było: *kromka białego :szok3: chleba (niesety innego nie mieli brrr koszmar ehe) 2 pomidorki, jajko *kawalek arbuza *batonik musli jakiś taki nowy na jogurcie kolo 150kcal ma *paluszki brr zmora :szok3: *2 ziemniaczki, 3 ogórki kiszone na occie, gotowany plaster mięsa wieprzowego :szok3: nie dalam sobie wcisnąć smażonych w panierce * grahamka z 2 pomidorkami nioo a peeling kawowy jest świetny!!ja kazdemu o nim mowie bo naprawde warto!!! ja sie pozbylam prawei calkiem cellulitu dzieki niemu!:) brrr isnty koszmar eheh wpadne jutro i więcej cos napise bo juz spiaca jestem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! ja wczoraj wieczorem najadalam sie jak swinka :-( chleba z szynką i z dzemem... :-( zwalam to na okres! ja pamietam ze kiedys jak wyjechalam na wies to przez 3 tyg. przytylam 8 kg!!! ale ciotka serwowala nam takie dania ze kurcze ciezko by bylo nie przytyc i jeszcze obrazala sie na smierc jak tego nie zjadlysmy. moja siostra ze strachu ze ciotka bedzie krzyczala jadla reszte tego czego ja juz nie moglam w siebie wepchnac i przytyla wtedy 12 kg!!! niezle co?? takze ja na wies do rodziny juz wiecej nie pojade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam wszystkich ( nowe i stare odchudzaczki). Jestem szczęśliwa:) Waga spadła poniżej 65 kg:):) Teraz następnym progiem jest poniżej 60kg:) Dietę trzymam cały czas, choć wyskoki zdarzały się:( ja w tym roku jak narazie nigdzie nie byłam:( Może uda mi się wypad do Chorwacji ze znajomymi. Ale to dopiero we wrześniu. Nie zastanawiałam się co wtedy z moja dietą:( pozdrawiam wszystkich wpadne później, bo już do pracy po urlopie wróciłam:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, witam wszystkich ( nowe i stare odchudzaczki). Jestem szczęśliwa:) Waga spadła poniżej 65 kg:):) Teraz następnym progiem jest poniżej 60kg:) Dietę trzymam cały czas, choć wyskoki zdarzały się:( ja w tym roku jak narazie nigdzie nie byłam:( Może uda mi się wypad do Chorwacji ze znajomymi. Ale to dopiero we wrześniu. Nie zastanawiałam się co wtedy z moja dietą:( pozdrawiam wszystkich wpadne później, bo już do pracy po urlopie wróciłam:) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
HEEEJ!! Dziś sobie zrobilam prawie caly dzionek na samych owocach *jogurt na rano *ciniminis *śliwy *jabłka *pomidory *troszke paluszków trzeba korzystać z uroków świezych owoców poki jeszcze są:):) Viktuska GRATULUJE!!oby tak dalej:) Grubciaa ja tez postanowilam nie pokazywac sie tam przez kilka najblizszych tygodni a nawet miesiecy heheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
witajcie dziewuszki!!!!!!!!!!! wróciłam z gór i jestem zadowolona-od pocztq mojej diety zgubilam 5 kg!!! jeszcze z 7 i bedzie git a teraz zapisuje sie na silownie. pozdrawiam bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
HEEEEJ MOJE KOFFANE ODCHUDZACZKI!!!które ostanio strasznie nas zaniedbują:( ja staram sie być prawie codziennie:(:( a was nie ma:(:( jak wam idzie odchudzanie?????bo coś nic sie nie chwalicie ani nie żalicie:(:( pumpernilkiel---->WITAM SERDECZNIE!:) i gratuluje:) ja też bym chciala zeby mi waga coś drgnęła a tu ani rusz:( a dziś serwuje: *jajko z pomidorkami (ale połączenie heh) *śliwy *gotowana pierś kurczaka,2 malutkie ziemniaki, pomidorki *ciniminis *jabłko ostanio kupilam sobie gazety TINE i REWIE tam piszą czasem o fajnych przepisach wspomagających odchudzanie:) i podobno kiedy waga staje dobry jest sok z karczocha który wspomaga pracę wątroby...a przy zatwardzeniu picie soku z śliwek aż musze sobie te dwa sorki wypróbować:) dziś jak co czwartek wybieram się na imprezkę:)musze korzystać z uroków wakacji:) POZDRAWIAM!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
ello maajeczko!!! jak w tych gazetkach sa jakies ciekawe przepisy na SMACZNE jedzonko to napisz tu kilka w wolnej chwili :] pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim....:):) Maajka, jestem, jestem, ale jakoś czasu nie mam nic pisać... Ostatnio straciłam motywację do diety, ale walczę dalej..... popieram pumpernikiel....ja też się chętnie dowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
hej- jestem tu nowa... zamierzam za 2 dni zaczac diete 1000 kalorii , czemu dopiero za 2 dni? bo teraz mam 2 ostatnie takiej diety co mnie dreczy ale sie chudnie ... mam nadzieje ze jestescie wyrozumiale i nie uznacie tego za przejaw glupoty czy czegos innego, ale chce wrocic do mojej wagi 48-49 kilo- tyle mialam na koniec liceum a teraz zaczne 3 rok studiow i mam 55 (2 dni temu) . wzrost 159 . wierze ze rozumiecie ze moge sie zle czuc choc wg wszelkich tabel nie mam nadwagi... wiem ze ta dieta, ktora aktualnie stosuje nie jest za fajna, bo sie slabo czuje na niej itd, ale to ze trwa tylko 4 dni i podobno daje 3-4 kilo mnie do niej pociagnelo. nie pisze nawet jaka to dieta bo wiem ze glupek ze mnie itd. i nie warto sie na jej temat rozpisywac. licze na Wasze wsparcie, pozdrawiam wszystkie odchudzajace sie;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
a i jeszcze jedno, czy mozecie mi kochane podac sposob jak robic te peelingi z kawy-skoro pomagaja na cellulit to musze sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
HEJ! Witam nową odchudzaczke w naszym gronie:) malutko chcesz warzyć ale skoro mowisz ze tak się lepiej w tej wadze czujesz to napewno nie bedziemy mowic ze jestes glupia:):) peeling kawowy robi sie banalnie, stosuje sie go 2-3razy w tyg nie częsciej! zaparzasz sobie 2-3 łyzeczki zwykłej kawy parzonej...i odlewasz wode zeby zostaly same fusy dodajesz jakiegokolwiek balsamy mieszasz...i potem popsrtu wcierasz masując w skore ud pośladkow brzucha itp mozesz sobie dodac torche cynamonu podobno szybciej spala tkanke tłuszczowa:) a ja dziś zawalialm:( zamiast porządnego śniadania zjadłam kawał ciasta z jabłkami brrr koszmar ale nie mogalam sie powstrzymac leee:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAOLESS
powiedzcie, kiedy najchetniej jecie? tzn.jecie to czego nie powinnyscie lub nadprogramowo? wówczas, kiedy czujecie cos smacznego, gdy inni jedzą , a moze wlasnie kiedy innych nie ma? a byc moze jak macie zly humor lub jestescie zestresowane. jednym slowem> maly ranking.odpowiedzcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×