Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Witam wszystkich, dzieki Funia...:) rozwiazałam sprawę obiadów tak, że przygotowuje je dzień wcześniej, a potem odgrzewam i jakoś wyrabiam.... Wy widzę macie problem z malejącymi piersiami...ja wręcz odwrotnie:( z miseczki B przeszłam do D!!!!! Bardzo chce żeby zmalały, ale nie chce też, żeby obwisły, dlatego ćwicze, może mniej skomplikowanie, niż w podanym przez was topiku, ale jak narazie nie wszą:) no i stosuję krem ujedrniajacy do biustu...z firmy Eris, rewelacyjny ( bynajmniej jak dla mnie). Pogoda fajna, słoneczko swieci.....ALE JA JESTEM STRASZNIE GŁODNA... dzis na powaznie zaczełam dietę i o niczym innym nie myslę jak tylko jedzeniu:(:( Dopóki jestem w pracy, to jestem bezpieczna z dala od jedzenia, ale jak wrócę do domu...!!! tam stoi lodówka pełna wysokokalorycznego jedzenia!!!! Nie wiem czy dam rady pozdrowionka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
witajcie kochane 🌼 pozdrowionka dla wszystkich...👄 ale dzis pogoda szkoda ze nie mam juz urlopu...:( w pracy szkoda gadac... jak wyszlam rano z biura to wroce teraz przed 15 dzis serwowlam mleko i platki + banan i 2 marchewki i na goscinnych pokojach dostalam kawalek ciasta drozdzowego... skusilam sie mam nadzieje ze to wychodze wkrotce... ja sie odrobie to poszukam jakis fajnych pzrepisow i wam zaserwuje....:) :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
VIKTUSKA!! ja też mam wielki biust!! D!! rozumiem Cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Hejjj dziewczyny!! jejku ja mam ten sam problem z piersiami zmalaly mi okropnie:(:(:(:(:( az wsytd z takim rodzynkami chodzic heh musze sprobowac tych masazy:) dziś zjadlam: * 3 kanpaki brr az trzy!!! z jajkiem * pomidora z cebulka na jogurcie i 4 male paluszi rybne i nie jem juz nic wiecej bo idę dziś na urodiznowego grilla i wole nie przekraczac 1000kcal bo pewnie cos tam zjem:( pozatym to Ciesze sie bardzo bylam dizs u ciotki zwęzac spodnie!!! bo byly za luzne !!! i jestem very happy:):) pozdrwaiam was gorąco wpadne jutro teraz idę do wanny i zrobie sobie peeling kawowy!:) pap cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
dziewczyny !!! jak czegos nie pobaranilam to powinnyscie miec moja fotke w swoich skrzynkach...:) pozdrawiam i ide odpokutowac te dzisiejsze ciacha....:( juz nic dzis nie jem!!!!!!!!!!!!! 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Bambasiu! widze tylko kawałek drzewek... i koniec, dalej sie nie otwiera :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
postaram sie zrobic to jeszcze raz ... mam nadzieje ze tym razem dobrze... przyszlam wlasnie z 1 godzinnego spaceru z chlopakami.. myslicie ze odpokutowalam te dwa ciacha drozdzowe??? czas sie wziasc porzadnie za gimnastyke a nie za narzekanie...:( moj biust tez sie zmniejszyl:( ale teraz wzielam sie za to porzadnie i codziennie wcieram krem ujedrniajacy moze pomoze? pozdrowionka...🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambasia
wyslalam jeszcze raz mam nadzieje ze poszlo i jest okey :D 🖐️🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
mam, dostałam zdjecie,dzieki bamBasiu :-) co Ty paplałaś ze do nas nie pasujesz ?? mloda "dupka" jestes - jakby to ujął moj ukochany ;-) a dzieciaczki wypisz wymaluj mamusia :-) szczegolnie starsze dzieciatko :-) ide spac, buziaczki dla Was wszystkich moje Kochane !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Hej koffane:) wczoraj bylam na urodiznowym grillu i jestem dumna z sibie bo nie zjadlam kiełbaski:) ale za to jadłam paluszki i wafelki wrrrr i wypilam tak z 4 kieliszki wodki wrrrrr:(:(:(:(:(:(:(:( dlatego dziś się ograniczam !! jem: *talerz zupki ogórkowej *szklanka mleka * 2 jabłuszka * 3 brzoskwiniki i duuuuzoooooo wody muszę wytrzymać!!!pomozcie!!heh a u was jak dietka????mam nadzieje ze ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj...cieżko z dietką....głodna piekielnie jestem, bo zjadłam tylko mleko z musli i pół małej pomarańczki:( ale dam radę.... trzym się Maajka, bądź dzielna:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
brr a ja jestem zalamana:(:( mialam sie pilnowac!! a tu kurna zamiast tego co mialam zjesc bylo: *sucha grahamka:P *2 brzoskwinki *zupa z proszku * kawa mrozona wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:P:P: i po cio mi ona byla wrr juz nic nie jem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
HEEEEJ!!! dziś serwuje: *jogurick z otrębami *zupa ogórkowa * 2 jabłuszka * i coś jeszcze napewno brrr jutro moja rodiznka robi imprezke i pieke dziś same placki tuczące brrr masakra a takie pyszne że aż ślinka cieknie pewnei jutro bede musiala troszke sprobowac bo mama mi nie daruje wrrr i jak tu trzymać sie dietki??:(:( idę do kuchi piec dalej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
a wy gdzie sie podziewacie??? jak wam dietka idize??? mam nadizeje ze lepiej niz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Czesc dziewczyny! jaki koniec ??:-) nie ma zadnego konca!:-) nie mialam sily pisac przez ostatnie dni, zab mnie bolal jak jasna cholera, bylam spuchnieta jak bomba! od lekow przeciwbolowych i antybiotykow wyladowalam na pogotowiu bo watroba mi siadla, dostalam zastrzyk przeciwbolowy i czuje sie teraz jak w siodmym niebie :-) a cio u Was slychac ? :-) nie mialam tez glowy do dietki, ale juz dzisiaj sie trzymam :-) a ha, widzialam w kiosku taka ksiazke: przepisy do diety 1000 kal, kosztowała 24,90, czy ktoras z Was moje Kochane ja kupila ? bo ja sie wlasnie zastanawialam i zastanawialam az zniknela z kioskow :-( podobno szla jak cieple buleczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! fajnie, że jednak nie koniec dietki:) Mam nadzieję Grubciaa, że już wszystko w pożądku, co? ja trzymam dietkę, choć wczoraj byłam na grillu i pozwoliłam sobie pofolgować:( ale dzis wraca już rygor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoriaa
Grubcia ---> fajnie ze masz tyle wzrostu schudniesz moze sie zala[piesz na modelke ;) ja tez jestem od 2 tyg, na 1000 kcal niezle mi idzie schudlam (jakos duzo ale to chyba prze to ze ciezko fizycznie pracuje ) z 4 kg wogole sie wreszcie przestawilam na zdrowe jedzenie 3 razy dziennie po malych ilosciach duzo H2O, nie mam dzieki temu zadnej ochoty na slodycze !!! potrafie juz obojetnie przejsc kolo dzialu ze slodyczami ..a nawet obok postawionych w domu na stole moich ulubionych ciasteczek czy cukierkow bananowych :D mam nadzieje ze i Ty zlapiesz to odchudzanie "za rogi " i bedziesz miala nad nim pelna kontrole ..pamietaj to Ty decydujesz co masz robic a nie potrzeby Twojego organizmy znaczy sie w tym wypadku akurat chodzi o glod :P trzymjacie sie wszystkie odchudzaczki caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Viktuska, juz mi lepiej z tym zebem, ale zanosi sie na dluzsze leczenie :-( a ha i chciałam Cie zapytac ile kosztuje ten krem do ujedrniania biustu ktory kupilas i jaka dokladnie ma nazwe? ja kupilam z AA za 20 zł i jakos szybko schodzi, ale mowiac szczerze po kilku dniach z efektow jestem zadowolona :-) Czesc Wiktoriaa, mam nadzieje ze bedziesz nas odwiedzala zeby sie z nami podzielic swoimi sukcesami w odchudzaniu:-) co do wzrostu... hmmm kiedys pewien facet z w-wy zrobil mi zdjecie na ulicy jak sie okazalo byl z jakiejs agencji z w-wy i proponowal mi cos tam, chcial pogadac z rodzicami itp ale mi byla w glowie nauka wtedy, to bylo 10 lat temu!!! teraz za chiny nie nadawalbym sie na modelke jestem za gruba i za stara :-) zreszta... nie marzy i nie marzyla mi sie kariera modelki:-) to powspominalam stare czasy no:-) a z tym odchudzaniem to juz jestem na prostej, chyba dojrzalam do schudniecia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co Grubciaa, skończył mi się w zeszłym tygodniu ten krem i poszłam go kupić, ale okazało się ze go nie ma. pani poleciła mi ten z serii AA:):):):) też jestem baaardzo zadowolona, nawet bardziej niż z tego z Eris:), kt óry kosztował przeszło 20 zł, ale nazwy nie pamiętam dokładnie. Z tej firmy jest tylko jeden krem do biustu. Ale ten AA jest nawet jeszcze lepszy, wiec nie ma sensu zmieniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
Viktuska ja jeszcze zamierzam wyprobowac z Avonu, mialas kiedys? w nastepnym katalogu bedzie tanszy, chyba 19,90 a ze mam dodatkowo znizke bo kupuje na konto kolezanki to wyjdzie ok 14 zł:-) Uzywalas tych rzeczy z Avonu ? ja jeszcze mam zel antycellulitisowy, jestem z niego zadowolona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywałam tego z Avonu, ale za bardzo nie byłam zadowolona..... ale z kremu na celulitis tez nie byłam zadowolona, a skoro ten krem Tobie odpowiada, to może i z kremu na biust bedziesz zadowolona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubciaaa
No moje drogie Kobietki! jak tam Wam idzie dietka? ja dzisiaj w nocy zjadlam kanapke i banana :-( porazka... jestescie wogole czy rzucilyscie diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funia
Witam Kobietki!! Praca, praca, praca, nie mam czasu jeść, przynajmniej tyle:) z Avonu krem do biustu mnie się nie przydał niestety, lepszy był antycellulit... ale też nie rewelacyjny. Muszę kupić ten z AA, zobaczę co u mnie zdziała. Muszę lecieć, mam tyle pracy, że nie mam czasu nawet kawy wypić!! Miłego dnia i wybaczcie, że tak mało się oddzywam.... ale cóż, taki lajf:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pumpernikiel
Witajcie dziewczyny! Jesteście super- czytanie tego co piszecie to prawdziwa przyjemność. Mnie wybija 5 dzień diety, ale........ hmm no cóż Jestem ciut rozczarowana(a przestrzegam ilosci kalorii) Moze cos robię źle? Aha i mam pytanie- kiedy wam zaczęły "lecieć" pierwsze kilogramy? i ile przy trzymaniu tej diety powinno sie zrzucic w miesiącu? a moze np. trzeba zupełnie wyeliminowac jakies produkty (mimo ze wchlaniając je i tak sie utrzymuje 1000?) pozdrawiam bardzo mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej...nieczytalam wszystkich waszych wypowiedzi...ale tak jak wy jade na 1000 albo mniej np. dzis zjadlam juz 590kcal i nic juz nie ruszam a pozniej spacer i moze z 50brzuszkow a ile moge schudnac na takiej diecie lub na 1000??bo zalezy mi zeby z 7kg w 3tygodnie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna23
A ja nie moge sie powstrzymac zeby nie jesc.. Probowalam kilak razy i nic .... Az moj facet zaczal mi dogryzac... tzn mi sie tak wydaje, ze kazda uwaga na temat wagi to przytyk do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, a szczególnie nowe odchudzaczki: Pumpernikiel, to trudno powiedzieć, to wszystko, to sprawa indywidualna. ja odchudzam się od paru dni i schudłam tylko 2 kg. Może powinnać zacząć ćwiczyć ( nie wiem czy to robisz). Jeść nie powinnaś słodyczy i potraw mających zbyt dużo tłuszczu. Poprostu ja - nie wiem czy tyle schudniesz, szczególnie, że w początkowych tygodniach nie traci się zbyt wiele, to dieta na dłuższą metę. Smutna 23 - nie przejmuj się facetem, pokaż mu swój charakter, i udowodnij, że możesz przestać. Ja też miałam ten problem, szczególnie wieczorem. Tak organizuje sobie czas, żeby wtedy być z dala od lodówki:) Poza tym od wszystkich słyszałam, że ta dieta nie ma sensu, i nie dam rady. Zawziełam się!! Pokażę im że dam!!1 A gdzie podziały się stare odchudzaczki??? czyżbym została sama:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, a szczególnie nowe odchudzaczki: Pumpernikiel, to trudno powiedzieć, to wszystko, to sprawa indywidualna. ja odchudzam się od paru dni i schudłam tylko 2 kg. Może powinnać zacząć ćwiczyć ( nie wiem czy to robisz). Jeść nie powinnaś słodyczy i potraw mających zbyt dużo tłuszczu. Poprostu ja - nie wiem czy tyle schudniesz, szczególnie, że w początkowych tygodniach nie traci się zbyt wiele, to dieta na dłuższą metę. Smutna 23 - nie przejmuj się facetem, pokaż mu swój charakter, i udowodnij, że możesz przestać. Ja też miałam ten problem, szczególnie wieczorem. Tak organizuje sobie czas, żeby wtedy być z dala od lodówki:) Poza tym od wszystkich słyszałam, że ta dieta nie ma sensu, i nie dam rady. Zawziełam się!! Pokażę im że dam!!1 A gdzie podziały się stare odchudzaczki??? czyżbym została sama:(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×