Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość pumpernikiel
witajcie dziewczęta! otóż w mojej głowie pojawił sie 1 problem. ZAŁÓŻMY że udało mi sie schudnąć tyle ile chcę. i TU wlasnie pojawia sie problem- JAK TO UTRZYMAC??????????????????? piszcie kochane jakie macie propozycje PS w dalszym ciągu czekam na zdjęcia jagodzianka12@pf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
heej!! ja mam dziś BIG KACA!!!koszmar istny:(:( a cio do utrzymania wagi zwiększaj stopniowo ilość kalori np co tydzien o 200kcal więcej i powinno byc wszytko ok:) aa i wyslam Ci fotke i czekam na twoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
trzeba ma naxa duzo cwiczyc...wtedy bedziesz zwiekszala liczbe kalorii i rozkrecisz sobie osganizm zeby tego nie magazynowal pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski! Pumpernikiel! wyslalam ci fotke i czekam na twoja :-) u mnie waga stoi jak zaczarowana :-( PAOLESS -> ja najczesciej jem wtedy kiedy jestem przygnebiona, kiedy nie widze sensu w zyciu, kiedy mam problemy itp wtedy moge zezrec 3 tony wszystkiego co leci a to tylko poteguje mojego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
ja jem... jak inni jedza, jak sa pysznosci i stol zastawiony...jak pachnie grillik, jak mam robi wypieki, jak babcia cos pichci....ogolnie jak inni jedza. jak siedze sama i mam dola to nie chce mi sie totalnie nic- nawet jesc... a najbardziej chce mi sie jesc jak je moj chlopak- on je non-stop to jest meczace. pozdrawiam;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
Czesc dziewczyny! Moge sie do Was przylaczyc? Bardzo mi sie spodobalo to co piszecie, a najbardziej Wasze menu - sa SUPER!!! Sa dla mnie ispiracja i postanowilam tez zaczac 1000kcal, bo to zdrowo. Ja dzis zjadlam na sniadanie: grahamke z serkiem wiejskim lekkim , dwa plasterki szyneczki i pomidora. Moze byc? Piszcie nadal co jecie, to mi naprawde pomaga! I w ogole kim jestescie, ile macie lat - bo ja 26, mam na imie Edyta i jestem nauczycielka. Pozdrawiam Was kochane. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) rzirafka, Editha- witam:) Ale sobie w sobote pofolgowałam:( zjadłam trzy kawałki ciasta:( I od razu waga wstecz:( Paoless, ja z ta checią na jedzenie mam różnie....kiedy siedze na urodzinach i wszyscy wcinaja pyszności, kiedy mam zły nastój i zwyczajnie czasami bez powodu.... Pumpernikiel- stopniowo zwiekszaj ilość kalorii o 200 co 2 tygodnie, i ćwicz trochę. Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie:) rzirafka, Editha- witam:) Ale sobie w sobote pofolgowałam:( zjadłam trzy kawałki ciasta:( I od razu waga wstecz:( Paoless, ja z ta checią na jedzenie mam różnie....kiedy siedze na urodzinach i wszyscy wcinaja pyszności, kiedy mam zły nastój i zwyczajnie czasami bez powodu.... Pumpernikiel- stopniowo zwiekszaj ilość kalorii o 200 co 2 tygodnie, i ćwicz trochę. Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witjcie;) Troszke mnie nie bylo, ale informuje ze schudlam juz 8 kilo od kiedy sosuje 1000kcal:) Wczoraj zjadlam kawalek ciasta ale co tam:) Caluski dla wszystkich nowych odchudzaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
Heeej! Juulka--->GRATULUJE!!!! Editha---> WITAM SERDECZNIE:) wpadne pozniej hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewuchy! moje wszystkie stare i nowe odchudzaczki!:) ale sobie ostatnio odpuscilam...:) w ramach samoakceptacji pozwolilam sobie zrec wszystko w dowolnych ilosciach:) i wiecie,co?wcale nie jest mi z tym zle, wrecz przeciwnie, uwielbiam jesc i wreszcie czuje, ze zyje:D brzusio uroslo, ale co tam:) poza tym, bylam w koncu u lekarza, z tymi moimi ciaglymi wzdeciami. okazalo sie, ze to nie jest wina obzarstwa, czy czegos w tym stylu, tylko po vprostu mam bardzo slaba watrobe i sledzone i stad te problemy. pani doktor powiedziala, ze musze zmienic nawyki zywieniowe, wytlumaczyla mi co i jak i tyle:) w zwiazku z tym, jeszcze bardziej zaczelam wcinac, bo jak sobie wytlumaczylam, ze gruby brzuszek to wcale nie moja wina, no to wiecie...:D dobra, ale od dzis trzeba sie ciutej poograniczac, zebym zas nie przesadzila w druga strone:) wiec witaj dietko 1000 kcal:) buziaki dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoless
ej, a jak zjem 2 tabliczki czekolady (po 500kcal/szt.) to tez taki dzien bedzie sie zaliczal do dni "diety 1000kcal" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoless
ej, a jak zjem 2 tabliczki czekolady (po 500kcal/szt.) to tez taki dzien bedzie sie zaliczal do dni "diety 1000kcal" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoless
ej, a jak zjem 2 tabliczki czekolady (po 500kcal/szt.) to tez taki dzien bedzie sie zaliczal do dni "diety 1000kcal" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paoless
ej, a jak zjem 2 tabliczki czekolady (po 500kcal/szt.) to tez taki dzien bedzie sie zaliczal do dni "diety 1000kcal" ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
Fajnie, ze mnie zauwazylyscie:) Byma dzis na dlugim spacerze z synkiem - ma roczek i uwielbia place zabaw:) Wlasnie wrocilismy i zjadalam obiad : pieczony filet z kurczaka z surowka z ogorka, pomidorka, cebuli i jogurtu naturalnego. A na spacerze jablko i brzoskwinie. A teraz ide do łazienki robic pranie, pappa. Przyjdze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
Fajnie, ze mnie zauwazylyscie:) Byma dzis na dlugim spacerze z synkiem - ma roczek i uwielbia place zabaw:) Wlasnie wrocilismy i zjadalam obiad : pieczony filet z kurczaka z surowka z ogorka, pomidorka, cebuli i jogurtu naturalnego. A na spacerze jablko i brzoskwinie. A teraz ide do łazienki robic pranie, pappa. Przyjdze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Editha
Fajnie, ze mnie zauwazylyscie:) Byma dzis na dlugim spacerze z synkiem - ma roczek i uwielbia place zabaw:) Wlasnie wrocilismy i zjadalam obiad : pieczony filet z kurczaka z surowka z ogorka, pomidorka, cebuli i jogurtu naturalnego. A na spacerze jablko i brzoskwinie. A teraz ide do łazienki robic pranie, pappa. Przyjdze wieczorkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
dorwalam fajny text w newsweeku o TŁUSZCZU i puenta jest taka - trzeba jesc polowe i ruszac sie na maxa- wtedy mozna sobie tac z owym tluszczem rade, a ja na maxa sie brzuszkuje od 4 dni- po ok 200 cos robie- polecam naprawde, a waga moja 53 wiec jeszcze ok 4 kilo. dobrznoc buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
witam was dziewuszki!!!!!!!!!!!!!!! za zdjęcia dzieqje bardzo (ale laski z was takie, ze FIU FIU) ja sobie z dietka radze- widac efekty- 6 kg od kiedy zaczełam.. choc czasem jak widze jak inni jedzą (np migdały w czekoladzie ) to mnie skręca. Z ta siłownią to nic nie wyjdzie, bo mi kasy i motywacji zabrakło... ale co tam- ćwiczyc i tak nie lubię :P aha błagam was kochane- potrzebuje chudych przepisów- no i łatwych... maaaajeczko ty zdaje sie mialas cos podrzucic... zreszta nie musz byc latwe- maja miec malo kalorii no to macham łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
350 kalorii Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. z tej stronki- http://przegladdiet.w.interia.pl/diety1.html fajne przepisy jak dla mnie pozdrawiam i dobranoc dziewczyny;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
cosik tam mam jakies przepisy które same przyzadzam np: 1.) składniki na 4 porcje : Opakowanie sera Ricotta ( 250g) 3 łyżki mleka ząbek czosnku Łyżka bazylii majeranek oregano sol pieprz 4 pomidory ciemne pieczywo winogrona, orzechy i szczypiorek do dekoracji ser wymieszaj z mlekiem, az uzyskasz jednilitą masę . Dodaj posiekany czosnek , bazylię , majeranek i oregano. Dopraw solą i pieprzem. gdy pasta będzie gotowa wstaw ja na kilka godzin do lodówki. opłucz pomidory i przekrój na pół , usuń pestki i napełnij je pastą , oraz posmaruj serem kromeczki . udekoruj połówkami orzechów włoskich , winogronami, szczypiorkiem i czym tam jeszcze chcesz 1 porcja ma około 260 kcal. 2.) nikokaloryczna przekaska: kolo 200 kcal - zastepuje posilek 300 gr truskawek pokrojonych w cwiartki- 100 kcal 4 suchone sliwki- 40kcal 10gr otreb- jakies 20 kcal 100 gr jogurtu 0%tł 0% cukru (np z sanoka owocowy) mieszam zjadam i mnie zapycha na spory czas:-) 3.) Galaretkę najlepiej Winiary rozpuścić w połowie zalecanej ilości wrzątku i odstawić do wystygnięcia. Gdy jest chłodna, ale jeszcze się nie zcina dodać drugą połowę płynu może to być maślanka lub jogurt naturalny (ja dodaję z Bakomy), dokładnie wymieszać i odstawić do stężenia. Powstaje coś w rodzaju dietetycznego "ptasiego mleczka", można wylewać na płaskie naczynia i potem krojić, można robić różne kolory, Baza jest pyszna, zdrowa i niskokaloryczna a kombinacje ze sposobem podania dowolne. 4.) Słodkie krążki: 1/2 kabaczka, 1/2 łżki oleju, lub najlepiej bez oleju - patelnia teflonowa. Kabaczka obrać se skórki, pokroić w plasterki grubości ok.1cm (jeśli są gniazda nasienne, to je wykroić, ale tak, żeby jak najmniej pozbyć się miąższu), wykładać na gorącą patelnię i smażyć ok 2 min, dodać łyżkę wody i dusić pod przykryciem ok 1 min. (aż zmiękną). Pycha, słodziutkie i mało kaloryczne. 100g kabaczka ma ok 18ccal. Można krążki posypać np słodzikiem w proszku (jak cukrem pudrem) 5.) Gołąbki light;) składniki: mięsko mielone z indyka albo cielęce (polecam cielęce) pieczarki cebula kasza gryczana lub brązowy ryż sól,pieprz,duuuuuużo majeranku kapusta (polecam włoska) marchewka,vegeta,ziele ang,liść larowy pieczarki drobiutko w kostkę smażymy na oliwie z oliwek z cebulkż, doprawiamy do smaku solą i pieprzem. Mięso mielone doprawiamy solą, pieprzem, dużo majeranku, dodajemy ugotowany na pół-twardo ryż lub kaszę i uduszone pieczarki z cebulą mieszamy ręka na jednolitą masę (gołąbki te można robić także bez kaszy lub ryżu), z kapusty wykrajamy trzon (kaczan) i wrzucamy kapuchę do wrzącej, gotujacej się wody aż listki zaczną same odstawać (blanszowanie to się zwie). Zdejmując delikatnie każdy liść z kapuchy (ciągle ma być we wrzątku gotującym się) nakładamy do środka farsz i zakładamy brzegi tak, żeby nic nie wypadło. Jak zrobimy all gołabeczki, to na dno garnka kładziemy 2 wierzchnie liście z kapuchy, sypiemy trochę vegety, wrzucamy liść laurowy, ziele ang, trochę startej marchewki i układamy warstwami gotowe gołąbeczki ;). Na ostatnią warstwę znów sypiemy marchewkę, vegete, ziele i listka;) i przykrywamy liśćmi kapustki z wierzchu zalewamy całość zimna wodą z kranu - cały gar i stawiamy na gaz-średni! gotujemy ok.2h i 15min przed końcem gotowania dodajemy małą puszkę koncentratu pomidorowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
i jeszcze cosik znalazlam::) 6.) Cebiche Składniki: 1 kg ryby (np. filet z dorsza) 1 kg cytryn (limonek) 1 ząbek czosnku 3 ostre czerwone papryczki 1 cebula 2 żółte papryki pomidor sos chili imbir, sól, pieprz natka pietruszki Sposób wykonania: Filety pokroić na małe kostki, dodać zmiażdżony czosnek i doprawić do smaku solą i pieprzem. Wycisnąć sok z limonek i zalać filety tak, aby sok je przykrył. Dodać drobno pokrojoną ostrą paprykę i cebulę odraz odrobinę sosu sojowego. Odstawić na pół dnia, po czym dodać resztę składników i przyozdobić pokrojoną w prążki żółtą papryką, pomidorem, posiekaną natką pietruszki i imbirem. Wartość odżywcza 1 porcji: kcal 271 białko 55,2 g tłuszcze 4,3 g węglowodany 22,3 g 271 kcal 7.) Kurczak z warzywami i ryżem * 1/4 piersi z kurczaka (ok.100g) * pól paczki paprykarzu - mrożonki (ok.250g) * łyżka keczupu * 2-3 łyżki ryżu * wegeta do smaku Czas przygotowania ok.20 minut. Kurczaka drobno kroimy i wrzucamy do niewielkiej ilości wody przyprawionej wegetą. Gotujemy. Dodajemy paprykarz, łyżkę keczupu. Czekamy aż warzywa zmiękną. Ryż gotujemy w osolonej wodzie, wykładamy na talerz, polewamy sosem. Dekorujemy zieleninką i jemy ze smakiem ;-) ok. 320 kcal 8.) Leczo papryka pomidory marchewka pierś z kurczaka zgrillowana przyprawy Wszystko pokroić w kosteczkę. Najpierw ugotować marchewkę w małej ilości wody, dodać paprykę, potem pomidorki (bez skóry); potem dodać kurczaka i posolić, można dodać paprykę sproszkowaną i inne zioła do smaku; BARDZO MAŁO KALORII 40 DKG - TYLKO 150 KCAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risotto drobiowe Składniki: 40g ryżu ( 56 kcal), 200g pieczarek (30 kcal) 100g piersi kurzej(145kcal), 110g brokuły (26kcal) sól, pieprz, bulion w proszku(20kcal) ziemniak 100g (62kcal) razem 339 kcal Wykonanie: ryż ugotować 10 minut w bulionie, dodać pieczarki pokrojone w plasterki, mięso upieczone na grillu lub w piekarniku i pokrojone w paseczki, brokuły i przyprawy. Wymieszać, gotować 10 minut. pyszne!!! To moje ulubione-odchudzone danie Wołowina z grzybami Składniki: -150g chudej polędwicy (185kcal) -250g pieczarek lub mrożonych grzybów (37,50kcal) -1 kostka bulionu grzybowego (Knorr, Winiary) ( 22 kcal) - 2 cebule dymki ze szczypiorem 40g ( 10kcal) -1/2jogurtu naturalnego ( 55kcal) sól, pieprz, sok z cytryny (8kcal) przygotowanie Umyte i osuszone mięso skropić sokiem z cytryny, lekko posolić i popieprzyć, odstawić na pól godziny. Do teflonowego garnka wlać około 1 szklanki wody i kostkę bulionu. Zagotować. Włożyć mięso. Przykryć. Dymkę niezbyt drobno pokroić, wrzucić do mięsa. Dusić na wolnym ogniu pod przykryciem. Zbytni ubytek wody stopniowo uzupełniać. Co jakiś czas przewracać mięso na drugą stronę. Gdy będzie na wpół miękkie dodać pieczarki lub grzyby grubo pokrojone. Małe sztuki zostawić w całości. Gdy mięso będzie miękkie (ok. 2 - 2,5 godz. ) wyjąć z rondla, sos z grzybami dodatkowo doprawić do smaku. Mleko lub jogurt z lodówki wymieszać bardzo dokładnie z mąką ziemniaczaną i wlać do wrzącego sosu stale mieszając. Podawać z buraczkami, młodą lub kiszoną To tez bardzo lubie, bo jest sycące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
wow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 dzieqje dziewczęta. Kochane jestescie jak nie wiem co!!!!!!!!!!!!!1 Nawet nie wiem od której z tych pyszności zacząć... juz mi slinka cieknie.......... mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogulka
hej dziewczyny!!! jestem z wami :-) jutro jest 1. wrzesnia a ja zaczynam diete 1000 kalorii i cwicznia. podziele sie z wami moim planem: 5.45-6.15-cwiczenia z gazety "schape".co miesiac inna czesc ciala, szklanka soku z wycisnietych owocow (mamusia mi robi ;-)) 8.00-15.00-szkola a w szkole kanapka z czarnym chlebkiem lub chrupkim 15.15.-obiad w domu czyli albo kurczak albo ryba do tego salatka po poludniu-pol godzinki na rowerze 18.00-lekka kolacyjka czyli jogurt jablko oczywiscie znajac zycie i moj tryb zyciagodziny beda sie zmieniac ale najwazniejsze zeby byc systematycznym :-) moj wzrost to 166 cm a dzisiejsza waga to 63 a moja wymarzona waga to 55 kg! daje sobie 2. piekne miesiace na piekna sylwetke! dziewczyny wspierajmy sie i dzielmy sie doswiadczeniami i poradami. chetnie nawiaze nowe znajomosci: krogulka@wp.pl lub moje gg: 4381724 pozdrawiam i trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka20
sprobowałam ten peeling kawowoy rewelacja!!!!!!!!!!!juestem w szoku takie efekty juz po pierwszym uzyciu polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jej, ile nowych dziewczyn ! witamy Was serdecznie! stare odchudzaczki jak najbardziej tez witam gorąco ! mam troche mniej czasu na pisanie bo robota az mi sie w rekach pali, no ale zagladam tu do naszego kacika regularnie :-) z przepisow tez chetne skorzystam jak tylko bede miala chwilke na gotowanie :-) Myszka20 ja z peelingu tez jestem zadowolona bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło jej, ile nowych dziewczyn ! witamy Was serdecznie! stare odchudzaczki jak najbardziej tez witam gorąco ! mam troche mniej czasu na pisanie bo robota az mi sie w rekach pali, no ale zagladam tu do naszego kacika regularnie :-) z przepisow tez chetne skorzystam jak tylko bede miala chwilke na gotowanie :-) Myszka20 ja z peelingu tez jestem zadowolona bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
namawialyscie namawiałyście i spróbowałam... ten peeling kawowy to istna rewelacja!!!!!!!!!!! już teraz mam pupcię jak niemowlak(moze ciut większą), a co bedzie jak to powtórzę.... :P aha- zrobilam "ptasie mleczko". palce lizać mialam próbowac reszty ale babcia zrobila goląbki i nie dało rady sie oprzec... ale w sumie tez raczej dietetyczne byly.. a jak wasza dietka? pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×