Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grubciaaa

Dieta 1000 kalorii - przeniosłam sie ze zdrowia i urody

Polecane posty

Gość rzirafka
witam Was wszystkie, stare i nowe- jeszcze nowsze niz ja;-) padlo pytanie "co z wasza dietka?" ogolnie rzecz biorac to nie wiem czy jem 1000 kalorii,,, wiem tylko ze moja dieta bardziej wyglada jak dieta montignaca ale co najwazniejsze widze efekty!!! na czczo wypijam napar z pokrzywy- zaje*iscie polecam-oczyszcza i w ogole super sie po nim rano czuje od razu moje kiszki zabieraja sie za niedokonczana robote z dnia poprzedniego i spokojnym ktrokiem ide do kibelka...;-) zreszta chyba wiecie ze pokrzywa ma fajne wlasciwosci. na sniadanie jej 3-4- cienkie kromki razowe z salata i poledwica czy makrela, w kazdym razie najadam sie, potem po pol godzinie pije sobie wode do woli i herbate pu- ehr. obiad to zazwyczaj zupka bez zadnych knnorow itd taka fajna z prawdziwych pomidorow np...na szczescie mam jest mistrzem gotowania takiego lajtowego, nie tlusto i bez zasmazek po zupie czasem mieso jakies chude najczesciej grillowane w piekarniku z jakas fajna zalata czy kalafiorem czy brokulem- wiadomo zero ziemniakow ( dzis byl np makaron sojowy- fajna sprawa, zakupilam tez razowy i zamierzam go jakos przygotowac) czasem starcza mi sama zupa moze byc jej duuuzo no i jakies owoce czy cos po paru godzinach, lub znowu razowiec z czyms... a w ciagu dnia do 5 pu- ehr i woda i wcale nie jestem glodna, pilnuje sie tylko zeby nie przegryzac pomiedzy bo troche mniedo tego ciagnie, ale jest spoko. !!waga z 55 spadla na 52,4!!! acha i robie na maxa duzo brzuchow - jak tylko nic nie robie to sie klade i robie... i takie serie po 100 fajnie jest super sie czuje. pozdrawiam Was p.s. a jak Wam idzie? jak wyglada przecietny dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
podaję przepis bo przypadkowo udalo mi sie cos dobrego 320g cukinii (61) 720 kapusty (195) 65 marchwii (16) 120 papryki (28) 100 cebuli (20) 75 koperku (12) łyżka otrębów (20) łyżka koncentraty pomidorowego (31) wszystko wrzucamy do garnka i dusimy do miękkości aha ja wsypuje duuuuuzo bazylii to wszystko co z tego wychodzi to 1 400 pysznego jedzonka które w calości ma 383 kcal ( na porcje już latwo się dzieli) do tego kolba gotowanej kukurydzy i obiad jest taki ze palce lizac ( do tego kcal jest tak malo ze mozna pozwolic sobie na jakis deserek) a propos deserów- wyczytalam ze bardzo korzystnie jest zjadac codziennie malą porcję lodów ( sorbetów lub śmietankowych) ponoć organizm potrzebuje sporo energii by sie po nih ogrzać... a taki big milk algidy ma niecale 90 kcal ( nie mówiąc o sorbetach co maja 60) no to juz skoncze pozdrawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO ŁADNIE!!!! szukam naszego topiku, szukam i szukam, a on tak strasznie nisko... o czym to świadczy?? Że nikt tu nie zagląda. Zmieniłam wczoraj kolor włosów...czas na zmiany. w ciemniejszych czuję sie jakoś inaczej. Dietka dalej u mnie stosowana, ale od kiedy zimniej się zrobiło, znowu robię się bardziej głodna:( A przed tem już przyzwyczaiłam się do takiego trybu odchudzania:( pozdrowionka [ cześć] 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
HEEEJ!! Dawno mnie tu nie bylo:):) Wiec co u mnie...powoli jem coraz więcej gdyz uzyskalam juz wage TAKA JAKĄ CHCIALAM!!! i jestem wery happyyy :!!!!!!!!!Kazdy zauwaza juz ze schudlam i ze wygladam inaczej i to mnie bardzo cieszy i mobilizuje:) Zdaje sobie sprawe ze nie moge sie teraz rzucic na jedzonko bo bym zrobila najwiekszy blad w swiecie hehe popsrtu stopniowo zwiekszam dawki jedzenia juz sie tak nie ograniczam:):) Oczywisice bede do was wpadac i opisywac czy przypadkiem nie przytlam heh bo tego nie chce a z wami jest raźniej:):) zycze wam wszytkim zebyscie wkoncu osiagnely taka wage jaka chcecie tak jak ja:) troche wysilku a ile potem z tego radosci??takze nie poddawajcie sie za nic:):) jade dzis do ciotki na wies brrr koszmar pomoc im przy ziemniakach heheh normalnie masakra jak ja tego nie lubie ale pospalam troszke kalori i bede mogla troszke weicej zjesc:):) GORĄCO WAS POZDRAWIAM wpadne pozniej papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaajka
a tak wogole gdzie wy się podziewacie???? Grubciaaa, Mimka, Juuulka, Stefa, bambasia, VIKTUSKA i reszta?????? cio to ma znaczyc??heh nie opuszcajcie naaas:)jak tam dietka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAJKA, JAK JA CI ZAZDROSZCZĘ!!! Oglądałam dziś spodnie, a pani mi powiedziała, że na mnie to 42! zanim zaczęłam odchudzanie nosiłam 42!! I co z tego, że numeracja zaniżona:( Diete trzymam, waga lekko spada. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mAAJKA, JAK JA CI ZAZDROSZCZĘ!!! Oglądałam dziś spodnie, a pani mi powiedziała, że na mnie to 42! zanim zaczęłam odchudzanie nosiłam 42!! I co z tego, że numeracja zaniżona:( Diete trzymam, waga lekko spada. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
ciesze sie ze sa jakies efekty, moze jeszcze nie u wszystkich nas ale jesli jedna osiagnela swoja wage to GRATULACJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim dziewczynom! wiecie co Wam powiem.. w czwartek wazylam 77 kg :-) choc na chwilke waga pokazywala ta liczbe bo dzisiaj juz 79 :-( a wszystko przez weekend:-( bylam u tesciowej, a tam takie pyyyszne jedzonko! ale dzisiaj juz STOP z zarciem :-) Viktuska -> tez bylam u fryzjera... zobil mi extra fryzure, mowie Ci wygladalam tak, ze dwie osoby zaczepily mnie na ulicy zeby powiedziec ze mam super wloski :-) a trzy moje kolezanki tez ida do do tego fryzjera zeby sie obciac:-) wyprostowal mi wlosy prostownica, super efekt, tyle ze teraz po myciu znowu sie kreeca :-( chyba sobie kupie prostownice no! no a powiem Wam jeszcze ze chyba widac ze troszke schudlam bo kilka osob ktore mnie nie widzialy od 2 m-cy powiedzialu ze robi sie laska ze mnie hihihi no to sie pooooooooooooooooochwalilam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha
Grubcia, ktos Ty? czlonkini klubu czolgow ciezkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczka
cze dziewczyny od dziś z wami zaczynam dietę 1000 kcal prosze weżcie mnie di siebie heheh jest mi tak żle z moją wagę i czuję sie samotna w swojej walce mam 169 cm ważę 72 kg, chcę zrzucić 12 kg mam nadzieję że dam radę dziewczyny napiszcie mi w jakim tempie wam uudało sie schudnąć ppliss bo to mnie zmotywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha -> a skad wiedziales/as ze naleze do tajnego stowarzyszenia czołgów ciężkich ? coz za intuicja... gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha -> a skad wiedziales/as ze naleze do tajnego stowarzyszenia czołgów ciężkich ? coz za intuicja... gratuluje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):) WAGA WSKAZAŁA DZIŚ 63KG!!!!!! SZEŚĆ KILO MNIEJ OD POCZĄTKU DIETY!!!! Grubciaaa, Ty cały czas jesteś laska:) Moje włoski też lepiej mi się podobają niż ta poprzednia fryzura:) Sa ciemniejsze i gładsze:) Ale za często nie radzę Ci używać prostownicy, zniszczysz sobie włosy i będzie z nich perz, sprubuj mleczka wygładzającego, albo serii z fructisa wygładzającej. Daje fajny efekt. Sprubowałam tego peelingu, o którym pisałyscie...REWELACJA!!!! Jaszczka- jasne, że przyjmniemy Cię do sibie. WITAM:) ja zaczęłam dietę gdzieś na początku sierpnia - do tej pory schudłam 6 kg ha, ha a Ty kto? do grupy ciężkich przypadków kretynów należysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):) WAGA WSKAZAŁA DZIŚ 63KG!!!!!! SZEŚĆ KILO MNIEJ OD POCZĄTKU DIETY!!!! Grubciaaa, Ty cały czas jesteś laska:) Moje włoski też lepiej mi się podobają niż ta poprzednia fryzura:) Sa ciemniejsze i gładsze:) Ale za często nie radzę Ci używać prostownicy, zniszczysz sobie włosy i będzie z nich perz, sprubuj mleczka wygładzającego, albo serii z fructisa wygładzającej. Daje fajny efekt. Sprubowałam tego peelingu, o którym pisałyscie...REWELACJA!!!! Jaszczka- jasne, że przyjmniemy Cię do sibie. WITAM:) ja zaczęłam dietę gdzieś na początku sierpnia - do tej pory schudłam 6 kg ha, ha a Ty kto? do grupy ciężkich przypadków kretynów należysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):) WAGA WSKAZAŁA DZIŚ 63KG!!!!!! SZEŚĆ KILO MNIEJ OD POCZĄTKU DIETY!!!! Grubciaaa, Ty cały czas jesteś laska:) Moje włoski też lepiej mi się podobają niż ta poprzednia fryzura:) Sa ciemniejsze i gładsze:) Ale za często nie radzę Ci używać prostownicy, zniszczysz sobie włosy i będzie z nich perz, sprubuj mleczka wygładzającego, albo serii z fructisa wygładzającej. Daje fajny efekt. Sprubowałam tego peelingu, o którym pisałyscie...REWELACJA!!!! Jaszczka- jasne, że przyjmniemy Cię do sibie. WITAM:) ja zaczęłam dietę gdzieś na początku sierpnia - do tej pory schudłam 6 kg ha, ha a Ty kto? do grupy ciężkich przypadków kretynów należysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki me kochane! dawno mnie tu nie bylo, bo po primo,bylam troszke poza domem, secundo,w ogole nie trzymam dietki:) kurcze,chcialabym sie wreszcie troche zmusic do ograniczenia pochlanianych pokarmow i normalnie nie moge! Maaajka,super, ze Ci si udalo:)! powiedz tylko,prosze, ile zrzucilas w ile? zeby tak mniej wiecej wiedziec ile czasu potrzeba na pozbycie sie paru kilogramow:) VIKTUSKA, TOBIE rowniez gratuluje!:)podziwiam, za wytralosc:) mi ostatnio cos w ogole nie idzie:( pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
witajcie laski :] jak juz sie tak chwalimy to ja tez moge :] diete stosuje od miesiaca i 2 dni iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii schudłam 7 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze 5 i bede najszczesliwsza z ludzi po prostu turlam się ze szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki! co tu tak pusto???:( ja sie juz zdazylam nazrec, wiec chyba znowu dzis tej dietki nie zaczne...chociaz moze sprobuje sie troszke pozniej poograniczac;) pozdrawiam Was serdecznie,odzywajcie sie czesciej,bo tu pustki takie, ze hej! papa cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kobitki! co tu tak pusto???:( ja sie juz zdazylam nazrec, wiec chyba znowu dzis tej dietki nie zaczne...chociaz moze sprobuje sie troszke pozniej poograniczac;) pozdrawiam Was serdecznie,odzywajcie sie czesciej,bo tu pustki takie, ze hej! papa cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzirafka
mimka co Ty tam opowiadasz...ze diety nie zaczniesz, wez sie w karby i dajesz czadu - dieta w ruch... fajnie jest na diecie;-) i cwiczymy!!! jestem za tym zebysmy sie bardziej zmobilizowaly do cwiczen;-) niech kazda napisze cos, jakie cw robi, jakie na co, i czy w ogole fajnie... jak sie okaze ze jedne duzo cwicza to inne sie zmobilizuja;-) Aby zaczac powiem ze glownie robie brzuszki- ile sie da... w seriach takich po 100- 150, chociaz zaczynalam od takich po 50 i malo ducha nie wyzionelam;-) przedwczoraj udalo mi sie zrobic 1000 w ciagu dnia wlasnie takimi seriami po 100-150. no wczoraj troche forma spadla i bylo 600 ale i tak sie ciesze- bo lepsze to niz nic... a brzuch zaczyna jakos wygladac;-) pozdrawiam Was dziewczyny;-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zamierzam sie jutro wybrac na aerobik wodny:-) czy moze ktoras z Was byla na takich cwiczonakch? bo ja pierwszy raz :-) to tak a\'propos ruchu, bo z cwiczeniami to u mnie ostatnio słabo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja zamierzam sie jutro wybrac na aerobik wodny:-) czy moze ktoras z Was byla na takich cwiczonakch? bo ja pierwszy raz :-) to tak a\'propos ruchu, bo z cwiczeniami to u mnie ostatnio słabo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel
ello!! grubcia co do tego aerobiq w wodzie - słyszłam (i widziałam) ze to rewelacja... moja ciotka tam chodzila i wagowo moze za duzo nie zrzuciła ale W KAZDYM udzie stracila po 2 cm a w biodrach to chyba z 6... napisz jak wrazenia pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzirafka,no racja:D! wprawdzie dzisiaj znowu se pojadlam w nadmiarze, ale co tam, moze chociaz na wieczor wyjdzie troszke lepiej:) Grubciaaa,na aerobik wodny chodzilam w zeszlym roku, fajna sprawa. w sumie, nie wiem, czy cos po nim schudlam, ale miesniom troche czadu dawalo:) w ogole bardzo przyjemne cwiczonka, naprawde z wielka ochota dralowalam na nie co tydzien z mamuska:) a ja na jutro umowilam sie z kolezanka na aerobik, ale zwykly:), tak sobie mysle, ze moze zmobilizuje mnie to do tego, zeby jur\\tro troszke mniej zjesc, co nie? a co do cwiczen, to na ogol robie je na wszystkie partie ciala.wiecie, codziennie tak po 30 minut gimnastyki z takiej jednej rewelacyjnej ksiazki.jestem naprawde z nich zadowolona (z cwiczen:)) pozdrawiam Was wszystkie :) ps.ciekawe jak tam u Funii po slubie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzirafka,no racja:D! wprawdzie dzisiaj znowu se pojadlam w nadmiarze, ale co tam, moze chociaz na wieczor wyjdzie troszke lepiej:) Grubciaaa,na aerobik wodny chodzilam w zeszlym roku, fajna sprawa. w sumie, nie wiem, czy cos po nim schudlam, ale miesniom troche czadu dawalo:) w ogole bardzo przyjemne cwiczonka, naprawde z wielka ochota dralowalam na nie co tydzien z mamuska:) a ja na jutro umowilam sie z kolezanka na aerobik, ale zwykly:), tak sobie mysle, ze moze zmobilizuje mnie to do tego, zeby jur\\tro troszke mniej zjesc, co nie? a co do cwiczen, to na ogol robie je na wszystkie partie ciala.wiecie, codziennie tak po 30 minut gimnastyki z takiej jednej rewelacyjnej ksiazki.jestem naprawde z nich zadowolona (z cwiczen:)) pozdrawiam Was wszystkie :) ps.ciekawe jak tam u Funii po slubie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×