Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość Gugua
Hej :* Dzisiaj 2 dzień dietki :] Wczoraj zjadłam łącznie 4 jabłka i samą wode piłam Dzisiaj jakieś hmm.. 5 ziemniaków jedna herbata z cytryną i troche wody :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayty
jak dla mnie najlepiej jest poprostu zacząć mniej jeść ,jeść wolno ,kusząc się każdym kęsem,3 małe posiłki dziennie , nie podjadać przed posiłkami, ograniczyć słodkości,jeść dużo owoców i warzyw ,nie jeść po 18/19 ,pić dużo wody mineralnej i herbaty polecam zieloną i czerwoną , plus oczywiście sport .W tydzień na pewno 3/4 kg się straci ( ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna .
Tak naprawdę to te wszystkie ' diety cud ' nie działają . Owszem chudnie się , ale potem tyjesz dwa razy więcej . Aby schudnąć poprostu należy nie opychać się do końca jedzeniem , mam tu na myśli , aby ie dojadać aż to syta , pić duzo wody i jeść więcej warzyw i owoców zamiat chipsów , batoników czy innych rzeczy . I ruszać sie duzo , ćwiczyć brzuszki , jeździć rowerem , biegać itd . Bo siedząc i stosując w kółko dity nie stracicie kilogramów . Tyle mam do powiedzenia . Pozrawiam i życzę powodzenia ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba : (
cześć mam 13 lat i waże 65 kgprzy wzrocie 159 cm. !!!!!!!!!!!!!! ; / to jest masakraa .! mam zamiar zacząc ta diete z kefiirem co wy na too ?? jak myslicie schudnee ?? musze wiedziec bo niedługo ide na weselee i musze zmiescic sie w suukienke !!! i do tegoo jest jeszcze choopaak .. któryy nie lubii takichh gruubyych dziewczyn ale ogólnie sie mu podoobamm ,, w ciuuchachh >! ;/ aale w stroojuu .. bleeeee... jak mysleicie pomoze ta dieetaa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polik
szukam dojrzalej kobiety na wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alpro soya
mozna rowniez ograniczyc znaczaco spozycie miesa, ktore jest zazwyczja tluste i tuczace. a dla uzupelnienia diety w pelnowartosciowe bialka polecam po prostu produkty sojowe, deserki, napoje, smietany - alpro soya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliSha
No nie wiem czy uda się 5kilo w 5 dni ale to zależy tylko i wyłącznie od organizmu;)) ja robiłam i polecam jadłam same owoce przez pięć dni bo więcej nie mogłam wytrzymać ja jadłam pomarańcze i mandarynki no czasem zjadłam banana jedz ile chcesz nie pozwól by twój organizm był osłabiony w 5 dni schudłam 3-4 kilo ale jak już mówiłam to zależy od organizmu pij tylko wodę. Pij wody i jedz owoców jakie chcesz i ile chcesz a napewno ci się uda tylko uważaj przy powrocie do normalnego jedzenia wszystko powoli jak szybko straciłaś to i tak możesz przybyć nie ma gwarancji. Zachowaj równowagę w jedzeniu a na pewno ci się uda szchudnąć bez powrotnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julciia;**
Ja rok temu bylam chuda jak patyk, a teraz mam nogi jak kobieta < oprocz ud, bo mi jeszcze troche brakuje w udach jezeli bym miala byc kobieta dorosla >. Teraz mam grube nogi. Rok temu staralam sie przytyc do 37 kilo, a wazylam 35. Teraz waze 45,2 kilo. Probuje schudnac ale nie pomaga cwicze 1,30 godziny < podnoszenie ciezarow, bieganie, skakanie na skakance, jezdzenie na rowerze, cwiczenie gimnastyczne >. Jem rano: -bulke -jajko -activie -pije wode Popoludniu: -mala porcja ziemniakow -ogorki -pomidora Wieczorem: -ogorka -pomidora -kanapke z malo kalorycznym serem Mam na imie Julia, mam 12 lat. To moje gg 33623984.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziemniok
chciałam dopytać o dietę z ziemniakami, planuję zacząć jutro i waham się między nią a ta z kefirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Mam na imie Renata,29 lat.Wzrost 172,waga 63,5kg. Niecaly miesiac bylam na diecie 500-700 kcal.Waga startowa 69,5kg.Jednego dnia jadlam okolo 400 czasami 700 kcal.Pije duzo kawy wiec uczucie glodu bylo do wytrzymania:-) Moja wymarzona waga to 60 kg.Duzo czytalam na temat diet w ktorych je sie przez caly dzien tylko 1 produkt np.kefir,jajka,To nie jest dla mnie.Lubie owoce i warzywa.Moj problem wynika z tego ze jem wieczorami,uwielbiam pieczywo,nie lubie miesa,nie jem masla,nie sole potraw.Nie lubie cwiczyc:-( Dzisiaj jest moj pierwszy dzien z dietka.Sniadanie -kawa,jablko. Trzymam kciuki za wszystkich odchudzajacych sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupki
W życiu tylu idiotyzmów nie przeczytałam. Więc dla wszystkich niedouczonych ćwoków liczących tylko kalorie kilka złotych rad. Są dwa sposoby odchudzania: w chuj mało kcal i bilansik energetyczny ujemny albo wyższa szkoła jazdy- reakcje chemiczne w naszym zajebistym i nieprzewidywalnym laboratorium czyli ciele. Tam nie energia zawarta w wiązaniach chemicznych jest istotna, ale szereg skomplikowanych reakcji, które wynikają ze struktury związków , katalizatorów i bla bla bla nie chce mi się tłumaczyć. Chudnijcie jak chcecie, jak Wam wygodnie ,ale zamknąć mordy ci z Państwa, którzy gówno wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reska
Hej jak dla mnie dieta na samych jajkach okazała się zbawienna.W końcu drgnęła waga! Nie jestem szczupła i muszę dużooooo zgubić (przy 161 cm ważę 9kg) jestem 3 dzień na diecie jajkowej i schudłam już 4kg! Niesamowite!!!! Dzięki za ten pomysł!!! Raz w miesiącu chyba taką dietkę sobie zrobię, żeby schudnąć jeszcze ok. 30 kg buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danio456
Po wielu drakońskich dietach godzinach liczenia kalorii postanowiłam wspomóc się foreverslimem.W końcu po dwóch miesiącach waga pokazała 13 kg mniej.Zamierzam powtórzyć jeszcze raz tą samą kurację bo mam do zrzucenia jeszcze ok 7 kg,POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyczka9222
hej dziewczyny ! ;) Nie moge czytać takich wypowiedzi o dietach cud ! badz glodówkach ;((( jestem dietetyczką wiem co powinnosie jesc co pic i jak cwiczyc ;) bez glodówek bez meczenia mozna schudnac od 5 do 25 kg na msc ;) jesli chcecie dobra diete a takze dobre cw na miesnie i spalanie tkanki piszcie .... kala.domin@onet.pl cena za porade diete to tylko 20 zł a u dietetyka zaplacicie majatek bo sama tworze urozmaicone niedrogie obiadki sniadania w swojej dzialalnosci od 600-1300 zł wiec u mnie taniej zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i reklama sie nam klania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolettka39
Skuteczna dieta to dieta zasadowa. Żeby zastosować dietę zasadową nie trzeba zmieniać radykalnie jadłospisu. Wystarczy do jadłospisu włączyć proszek zasadowy, regularnie stosować i patrzeć jak odkwaszony organizm sam pozbędzie się nadmiaru tłuszczu. Mi w ten sposób udało się schudnąć 7 kg w ciągu miesiąca.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka moze ktoras z was byla albo jest na dukanie albo south beach, nie wiem za ktora sie diete zabrac, na ktorej bedzie mniejszy brzuch, oponka moze mi doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j a nie schudlam po tym proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby istniała szybka dieta, to bym chętnie z niej skorzystała, w tym artykule chudzianka.pl/slimette-najlepsze-tabletki-odchudzajace/ jest dużo ciekawych informacji o Slimette, czy może ktoś korzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianka33
Szybkie diety raczej nie daja trwałego efektu.Dobrym rozwiązaniem jest przyjmowanie tabletek Foreverslim.Cała kuracja powinna trwać trzy miesiące wtedy uzyskuje się najlepsze efekty.Ale mi na tych tabletkach udało się schudnąć szybciej.Ale najważniejsze jest to że odchudzanie jest skuteczne i trwałe bez efektu jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
superszybkieodchudzanie.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zapoznać się z GOTOWYM programem odchudzania Limvena Dieta kaloryczna, kilku poziomowa, z przepisami na dietetyczne posiłki. Uzupełnienie o koktajle odchudzające w mojej ocenie bardzo dobre. Smaki Czekolada, Wanilia, Truskawka. Doskonale, hamują łaknienie, uzupełniają organizm w najpotrzebniejsze substancje. Dieta przynosi efekty już po krótkim czasie pod warunkiem przestrzegania zaleceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ! Postanowiłam zacząć dietę 10 dniową tą z kefirem:) Podobno są niezłe rezultaty na niej a ja mam tylko tydzień na zgubienie oponki. Nie ważę strasznie dużo 168 cm i 59kg .Chciałabym schudnąć do 55 .Mam nadzieję,że mi się to uda. Może ktoś się do mnie dołączy jeśli jeszcze tu ktoś zajrzy ?:) postaram się pisać codziennie jak mi idzie i czy coś się zmieniło z wagą:) będzie to nawet dla nowych jakieś porównanie . wiem że możliwy jest efekt jojo ale naprawdę teraz mnie to nie interesuję .Teraz liczy się wynik i czas . Pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze raz ja GOŚĆ z wypowiedzi u góry. Chciałam dodać że dietę będę zaczynać od jutra to jest 16.04.15 i moja potrwa krócej bo nie mam tyle czasu 8 dni .Postanowiłam zrezygnować z tych mięsnych dni na rzecz warzywnych . To taka modyfikacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Dziś mój pierwszy dzień . Idę właśnie po kawę z mlekiem bez cukru.Nie wiem czy można z mlekiem ale ja innej nie lubię. Będę piła po 1,5 l kefiru dziennie i jakieś 2l płynów typu herbata czy woda. U mnie dochodzą jeszcze kalorie z syropu bo mam kaszel i z tabletek do ssania strepsils one są na gardło. Mam nadzieję ,że się na nic nie połakomię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam .To mój 2 dzień kefirowy . Waga już spadła dziś 58kg .Bardzo się cieszę . Nie mam elektronicznej wagi więc tak tylko w zaokrągleniu mogę podawać . Motywuje mnie to na dzisiaj .Wczoraj nawet nie byłam głodna .Kusiło mnie nieco wieczorem- bo to moja pora na objadanie się ,żeby skubnąć coś z lodówki normalnego lub jakieś frytki usmażyć ale na szczęście się oparłam .Mam nadzieję ,że dziś pójdzie mi równie dobrze . Muszę się wcisnąć w kieckę i spodnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej!Dziś mój 3 dzień -twarożkowy pierwszy- kupiłam serek wiejski naturalny .Moja waga dziś to 56 kg! Może więc mi się uda .Już jest -3kg . Myślałam,że to pewnie będzie wolniej ale proszę. Dodam ,że jestem z siebie dumna bo wczoraj byłam w kawiarni i wzięłam tylko kawę bez ciastka choć kusiło mnie bardzo :)))Wczoraj miałam wgl mniej zajęć więc bardziej mnie kusiło podjadanie ale byłam ciekawa efektu jak wytrzymam i bardzo dobrze bo inaczej pewnie byłoby plus 3 i w nic bym się nie wcisnęła:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupując tabletki nie korzystałam z żadnych rankingów.Efekt działania Foreverslimu widziałam u koleżanki schudła sporo a ja jej pozazdrościłam.U mnie przez trzy miesiące spadek wagi to 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×