Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość doooti
co do tej diety z ziemniakami to nie radze bo jeszcze się utyje i co wieceej do odchudzania a tego żadna nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabbP
Witam Wszystkim xD Ja waże 70 kg. przy wzroście 170 cm. Bardzo bym chciała schudnąć tak z 10 kg. Mam na to trzy miesiące, ponieważ chcę wyglądać ładnie i szczuple idąc do nowej szkoły. Na tym forum jest dużo diet, ale nie wiem którą mogłabym wybrać. Help! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez musze teraz troche zrzucic - a tak dokladnie to 10 kg. mam na to 68 dni. doradzcie dziewczyny jaka dieta jest najlepsza i sprawdzona. z gory dziekuje ;* powodzenia lasencje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sharptuastic
Hej! Mam 13 lat, 167 wzrostu i waze 71kg, bardzo chcialabym schudnac idac do nowej szkoly, najlepiej zeby byla to szybka dieta, czytalam o wczesniejszych ale nie wiem ktora bylaby dla mnie najlepsza. Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LienkaBodkovana
Od teraz startuję z dietą 10-dniową! Już sie nie mogę doczekać efektów. Generalnie to chcę zrzucić 10 kg w ciągu miesiąca... Stan obecny: 163 cm, 81 kg Stan pożądany: 70 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarant
LienkaBodkovana, jak tam idzie Ci dieta dziesięciodniowa? zeszło Ci trochę kilogramów? pytam, bo jestem zainteresowana jej zastosowaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adriene
Witam was dziewczyny.Jeszcze kilka lat temu przy wzroście 157 ważyłam 70 kg.Jakoś nie miałam silnej woli aby przejść na jakąkolwiek dietę.Zresztą wydawało mi się, iż nie podołam .Kupowałam coraz to szersze ubrania, aby zamaskować swoje tzw ,,niedoskonałości,,.Przyjechała kiedyś do mnie kuzynka, która była na diecie Kopenhaskiej.To nie jest dieta odchudzająca, ale dieta, która polepsza przemianę materii.Zobaczywszy u niej efekty (spadła z wagi 6kg) stwierdziłam, że skoro ona potrafiła to ja też.Pierwsze dni były ciężkie, ale przebrnęłam.Spadłam z wagi 4 kg w 13 dni.Niby niewiele, ale jednak wszyscy znajomi zauważyli.To zmotywowało mnie do tego aby przejść na kolejną dietę.Nie pamiętam nazwy tej diety, ale była ona podobna do kopenhaskiej.Schudłam przez 14 dni 4 kg.Potem była dieta grejpfrutowa 7 dni 2 kg.Tydzień przerwy znowu dieta grejpfrutowa.Potem jadłam wszystko, ale liczyłam kalorie.Chudłam 1 kg na tydzień.Ale najlepiej wspominam dietę surówkową.Wprost ją uwielbiam.Po diecie surówkowej schudłam 3 kg w tydzień.Ćwiczyłam 3 razy dziennie po 15 minut,czytałam dużo artykułów o dietach, które podtrzymywały mnie na duchu piłam 2 l wody mineralnej niegazowanej,zielone herbatki czułam się jak balon, ale nie poddałam się.Dzisiaj ważę 53 kg.Nie miałam efektów jojo.Nie przekraczam wagi 55 kg.Trzeba powtarzać sobie: uda mi się, dam radę.Dieta powinna być przyjemnością, a nie męczarnią, bo wtedy zero efektu.Pozdrawiam was i trzymam kciuki aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LienkaBodkovana
Niestety nie mogłam zacząć zadnej diety, bo mialam sluzbowy obiad. Teraz wszystko rozplanowalam tak, zeby nic mi nie pokrzyzowalo planow. Jutro startuje z 10-dniowa. MAm juz w lodowce zapas kefiru... chyba z 7 butelek ) Bede dawala znac jak efekty. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarant
uch, ostatnimi czasy bardzo kiepsko zaczynałam odchudzanie. ataki, ataki i ataki ciągłego głodu. dzisiaj rozpoczęłam jednak małym kefirkiem. przez najbliższe dni planuję bardzo dużo ćwiczyć. zaraz lecę pobiegać, mam nadzieję, że pogoda się nie sknoci :) potrzebuję zrzucić 15 kilo, z czego mam nadzieję z 8 poprzez tą dziesięciodniową dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mints
jak ta 10 dniowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LienkaBodkovana
i jak tam dziewczyny? u mnie 3 dzien wlasnie i 1 kg mniej... ale byly male miesne grzeszki ;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Zwracam sie do LienaBodkovona! Jak Ci poczlo z dieta 10-dniowa?Juz minelo troche czasu wiec jestem bardzo ciekawa czy sa zadowalajace dla Ciebie rezultaty.Jle kg do tylu?.Ja chce zaczac od jutta,boje sie czy wytrzymam.Musze!!!,mam 168wz,a waze 78kg.Zdecydowanie za duzo.Interesuje mnie -10.Trzymajcie kciuki i podzielcie sie dobrymi informacjami ,komu sie udalo,bo to daje "kopa!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Tu jeszsze razja.Przepraszam Cie skopalam Twoj pseudonim,wybacz!PodkowaA.W.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amarant
czwarty dzień. dużo ćwiczę, dlatego i trzy kilogramy mniej, zobaczymy, co będzie dziesiątego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
NO.... to juz cos!!!!4 dni i 3 kg-super!. Ja tak jak mowilam jestem od dzisiaj.Wypilam narazie 2 kawy i jeden 500gr.kefiru.Narazie nie odczuwam glodu,ale chcialabym tez juz pokonac 4 -ty dzien i reszte!Napisze potem moich poczynaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patatek
ja jutro zaczynam diete 13-dniowa, tzw kopenhadzka... mam nadzieje, ze wytrwam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Napewno wytrwasz!!! Ja mam 2 dzien 10-dniowej,czuje sie dobrze i kilo mniej!Jutro zaczynam 2 dni twarogowe,ciesze sie i nie moge doczekac bo troche wiecej do jedzenia.Odezwe sie po2 dniach twarogowych,Sama jestem ciekawa.Pozdrawiam wszystki e odchudzajace sie w tym czasie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Czesc!,jestem po czwartym dniu.3 kg mniej!.Zaczynam dni jajeczne.Podoba mi sie ta dieta bo nie chodze glodna i nie mysle wciaz o jedzeniu.Odezwe sie za dwa dni,hejka!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barmut
Witam wszystkich, ja jestem dzis na 8 dniu - jest jak na razie o.k. Najgorszy dzien byl wczoraj - 7 dzien - mialam problemy wytrzymac do wieczora aby isc spac, bo wieczorem sie juz nic nieje. Moja startowa waga przed rozpoczeciem dietki 80kg - teraz mam 75kg. Juz tyle wytrzymalam to reszta bedzie pikus. Cwicze codziennie przez 1 godz. Biore dodatkowo CENTRUM + 50(dla seniorow) bo jest tam wiecej witamin - przynajmniej dla osob ktore mniej jedza ( niechcialabym aby mi wlosy na tej diecie ucierpialy) Pozdrawiam, dam znac jak idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Witam! Dzisiaj zaczynam ostatnie 2 dni z warzywami.Obecnie razem 4 kg mniej.Mam nadzieje,ze jeszcze 1 kg dam rade. Potem bede cos jeczsze myslec nad kolejnymi kilogramami bo zadowala mnie waga 68-70,a na tej przypuszczalnie dojde tylko do73kg. Moze ktos wie czy mozna te dietke 10-dniwa powtorzyc tak zaraz jedna po drugiej?????napiszcie ,prosze!!!!czy zaczac jakas nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo.
cześć, przeczytałam mniej więcej wszystkie diety i spisałam taką jakby swoją na podobieństwo waszych. godziny śniadania, obiadu, kolacji wypisałam i będę się ich trzymać, będę też starała się jeść tylko 3 posiłki dziennie i nie podjadać. ważę 54 kg, a chcę 48 kg. do tej diety ćwiczenia dochodzą ; brzuszki, bieganie, rower, czasem też rolki ;) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetak
Cześć dziewczyny. Dziś rozpoczęłam dietę 10-dniową. Trzymajcie za mnie kciuki. Będę informowała o spadku wagi(jeśli taki nastąpi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo.
Anetak ;) ja wczoraj rozpoczęłam, trzymaj się. :D też będę was informować o spadku wagi :D pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo.
dziś jem tak : śniadanie ; biały ser gdzieś 97 kalorri, ogórek zielony mały i pomidorek do tego. obiad ; dwie łyżki stołowe ryżu, dwa kiszone ogórki, pół papryki. podwieczorek ; 2 jabłka. a kolacje zjem taką ; dwa wafle ryżowe po ok. 40 kalorii jeden + 2 plasterki szynki z warzywami. ZAWSZE PO JEDZENIU PIJĘ TĄ HERBATĘ PU-ERH CZERWONĄ. co o tym sądzicie? dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Czesc dziewczyny! Jestem po zakonczonej diecie i 5 kg mniej.Czuje sie juz duzo lepiej i przedluzam sobie dietke.Musze miec te moje 68-70kg.Trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podkowa, czy jest jakieś ograniczenie jeżeli chodzi o ilośc dni bycia na diecie? Czy mogę ją stosować w kółko, aż do pożadanego efektu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetak
Cześć dziewczyny. Właśnie mija trzeci dzień diety a ja mam 3 kg mniej. Czuje się świetnie a te spadające kilogramy bardzo mnie motywują do dalszej walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzinkowa
ja najszybciej schudłam 3,5 kg w 2 tygodnie. a zrobiłam to tak: łykałam suplement diety slim 15, stosowałam dietkę south beach i codziennie biegałam około 2 km :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luna 18101995
Dziesięciodniowa dieta \"Dieta Maltańska\": Dzień 1 i 10: Śniadanie - jogurt naturalny Obiad - Sałatka z sałaty zielonej, pomidora, ogórka, rzotkiewki i szczypiorku Kolacja - płatki Nesstle Fitness Dzień 2 i 9: Śniadanie - 2 kanapki czarnego chleba z sałatą zieloną, ogórkiem, pomidorem, rzotkiewką i szczypiorkiem Obiad - jogurt naturalny z dwiema kanapkami czarnego chleba Kolacja - płatki nesstle Fitness Dzień 3 i 8: Śniadanie - płatki Nesstle Fitness Obiad - 2 zniemniaki ugotowane, sałatka warzywna i 1 kromka chleba czarnego Kolacja - jogurt naturalny Dzień 4 i 7: Śniadanie - jabłko duze i jogurt naturalny Obiad - Zupa (obojętnie jaka) Kolacja - jogurt naturalny Dzień 5 i 6 Śniadanie - płatki Nesstle Fitness Obiad - Zupa (obojętnie jaka) Kolacja - jogurt naturalny i duży owoc Ta dieta jest naprawdę skuteczna i krótka, chudnie się w niej nawet do 10 kg, ja sama wypróbowałam, schudłam 8,5 kg i czuje się świetnie, a co najważniejsze po zakończeniu diety nie ma efektu jojo, a rezultaty diety pozostają na długo ;D \"Skończ z tyciem, ciesz się życiem\"!!! Serdecznie polecam tę dietę!!! na prawdę działa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Labedzicawieczniemloda
Witam!:) Luna!moje pytynie do ciebie,zaiteresowala mnie ta dietka.Czy platki jemy z mlekiem czy same i ile!!!!!!!!!!!!!!!!:()=:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×