Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość No jasne
Moja kuzynka stosowała ta dietę z tym że się jakoś inaczej nazywała. Schudła 4,5 kilo (ona ma spora nadwagę) ale głównie dlatego że mieściła się w 800 kcal. Po przestaniu (kcal nie zwiększyła) przytyła prawie 8. Więc powodzenia i miłego tycia. Dieta bez jojo.... taaaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkowa A.W.
Trini80-witaj:) Ja niestety nie wiem czy mozna ja stosowac bez przerwy!. Wiem tylko,ze przytylam bardzo szybko jak talko przestalam ja szosowac:(. Proboj!,moze ja za szybko zaczelm jesc normalnie!,ale nie zalamuje sie i jeszcze nie raz podejnme walke:):) Teraz bede chciala sprobowac dietki mojesj porzedniczki,pozrawiam():

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patatek
hm, brzmi ciekawie :) a nie orientujesz sie, jakie platki mozna jesc zamiast nestle fitnes? niestety, mieszkam poza granicami polski i nie mam mozliwosci zakupienia nestle ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham_jesc
hej ;d mam 176 cm i waże 88 kg ( półtora roku temu poród ). ważylam 70. prosze mi powiedziec- te ziemniaki na poczatku to skuteczne bo jutro zaczynam. lubie ziemniaki i mysle ze to fajnie zjesc ich tyle nie laczac z niczym? bede pisac o efektach. chyba ze macie cos lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuio
mam pytanie odnośnie diety 10-dniowej. Ile piłyście kefiru dziennie, oraz ile sera, jajek, mięsa i warzyw jadłyście? Tak mniej wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meganmeganmegan
Najszybsza dieta? Paczka fajek dziennie + kawy ile wlezie + 2-3 godziny snu + praca przed kompem. Efekt: 2 tygodnie i 10kg mniej + podkrazone oczy, sucha szara cera ale figura swietna. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiaczek
Mam pytanie odnośnie diety 10-dniowej. Czy do tego białego serka można choćby pomidorek dołączyć? Czy rygorystycznie trzeba trzymać się planu diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooosiaczek
Jeszcze dodam że mam 165cm wzrostu i ważę 65kg :( chciała bym schudnąć tak z 8kg. Czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kochane dziewczeta co z Wami!!!????:( inne topiki jakos do przodu,a tu taki zastuj? dezwijcie i wymiencie sie pogladami,juz jestescie po dietkach czy calkiem zrezygnowane? Ja po dziesieciodniowej,teraz od 2 dni na francuskiej.Trzeba przeczytac ksiazeczke,czy warto zobaczymy,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teysha
Ja tam nie zalecam waszych metod .. Są skuteczne ale te składniki smakują okropnie ;] Mam swoją diete i sie jej trzymam . Mianowicie : Codziennie jem : marchew jabłka nektarynki Soki wieloowocowe oraz sok z pomidorów jogurty naturalne herbate z 1 kostką cukru pomidory sałatke z pomidorem olejem(oliwą) i z cytryna.. Tego sie trzymajcie .. ale przedewszystkim nie wolno jeść słodyczy , pieczywa , coli czy pepsi oraz tego co ma duzo kal.. jeśli ktos chce sie odniesc do tego co napisałam piszcie ;] tu i na mój nr gg. 13969861.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggxd
ja od jutra zaczynam dietę 3x3 . Trzymajcie kciuki ! :) oto jadlospis dla chętnych. : g. 8.00 - 10 dag białego chudego sera g. 10.00 - 2 jajka na twardo g. 12.00 - 2 parówki lub 10 dag wędliny g. 14.00 - szklanka soku pomidorowego g. 16.00 - 2 jabłka g. 18.00 - kefir lub jogurt no tego doliczam różne ćwiczenia. Rano brzuszki, oraz biegam . pozatym conajmniej 10 km na rolkach, trening tańca, pływanie [ gdy jst ładna pogoda] mam nadzieje ze schudnę. :) mam tydzień na schudniecie aby zmieścic sie w sukienkę w jaką mam isc na rozpoczęci roku.. mam nadzieje ze mi się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandrunika.xdd
Mam pomysł na diete ;].Niedługo się zaczyna szkoła to więc ja będę stosowac taką diete:rano 1 kanapke 0,5l wody niegazowanej.W szkole tylko na piciu 1l w sql wypije;].Po powrocie ze sql przed obiadem wypije 0,5l wody, a między obiadem popije herbate, jakiegoś lodzika który ma do 120kalori i potem na 40 min na rowerek albo coś w tym stylu.za 2 godz. zjem coś małego i zrobie 25 brzuszków. a na wieczór pobawje się z pasmi i będzie GIT a w dni wolne też coś w tym stylu będzie i mam nadzeje że spale te 6 kg;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iggaa
ej majonez bardzo tuczy !! uwierzcie mi !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxanuxxx
hmm cos jak akurat ja wejde na te forum to nie ma niokogo. mam 5miesieczna coreczke i baaagaż po ciąży..i to niezły.. i chce go zrzucić. teraz 18-go jest chrzest mojej kruszynki a chciałabym jakoś wyglądać... przed ciążą byłam szczuputka a teraz... załamka po prostu... od jutra zaczynam dietę..jaką? pospisywalam rozne diety i wieczorem wybiorę po prostu najlepszą... i będę zdawać wam relacje jak sobie radzę ;) czyli mam dwa tygodnie żeby zrzucić jak najwięcej z mojej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kangur13
Wiecie czy dita "odchudzanie na zawołanie" faktycznie dzieła. Czytałam na różnych forach że działa. Ale czy to by nie była dieta cud jeść wszystko, nnie ćeiczyć, chudnąć i bez efektu jo-jo. To troche naciągane.Nie sądzicie. Jeżeli ktoś stosował tą diete proszę napiszcie co o niej sądzicie. Czekam na odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izula13
Od jutra zaczynam dietę 10 dniową. Mam nadzieje że będą efekty.;) Trzymajcie za mnie kciuki :) (przydadzę mi się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudlam10kg
[Taśka.... ] z pierwszej strony ma rację... Nie jedzcie papierosów! haha ;D ja schudłam 10kg przez ok. 3 mies. na początek dieta 1000kcal, po miesiącu dieta 1500kcal, a teraz już jem normalnie... Ale bez sportu nidyrydy... ja codziennie, podkreślam CODZIENNIE w WAKACJE wstawałam o 6h i biegałam. biegałam ok. 40-50 minut. są efekty. ogromne. Dieta nie jest na tydzień, na miesiąc. Dieta jest na całe życie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roses
hej dziewczyny!! przeczytałam wszystkie wypowiedzi na tym forum i tak się zastanawiam co dalej. Muszę schudnąc bo przez ostatnei pół roku przytyłam i to sporo a to wszystko dzięki tabletką antykoncepcyjnym, zaczęłam wiecej jeśc i zrobiłam się leniwa co było dla mnie rzeczą dziwną bo przedtem nie mogłam usiedziec w jednym miejscu . Niestety nie mam silnej woli , na diecie kopenhaskiej wytrzymałam 5 dni i poległam czułam sie okropnie a do tego kilogramy prawie nie ubywały. Postaram się od jutra zacząc diete 10-dniową może coś tam spadnie, moim marzeniem jest 10-15 kilo, po prostu chciałabym wrócic do poprzedniej wagi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxDxxxDxxx
w sumie to ja nie mam dużej nadwagi ale chcę właśnie zrzucić kilka kg. tak dla dobrego samopoczucia i wgl swobody bo wiadomo ciuchy trzeba kupować o wiele większe żeby było wygodnie itp. więc poradźcie... ;) czy wystarczy jeść tylko gotowaną żywność, odstawić słodycze i trochę poćwiczyć????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuspieknis
Startuję od jutra z 10 dniową.Byloby od dzisiaj ale weszlam na forum już po śniadaniu.Szkoda .Dam znać czy jest skuteczna na kimś kto odchudza się cale życie-czyli na mnie.Kilogramy nie spadają tak latwo kiedy ma się prawie 35 i milion diet za sobą.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuspieknis
Staję sobie rano na wagę patrzę a tu koszmar minionego lata.Znowu 76,5(w/g mojej ''nowoczesnej'' wagi lazienkowej).Teraz mam wolne ale za kilka dni wracam do pracy i nie mogę w tym stanie się pokazać.Liczę na tą dietę.Efekt jojo mnie nie obchodzi-mam go zawsze.Muszę schudnąć tu i teraz bo ciężko mi się ruszać.Witaj kefirku i cala reszto zobaczymy czy jakakolwiek dieta na mnie jeszcze dziala.Trzymajcie za mnie kciuki ,ja będę trzymala za was.Pozdrowienia.PannoMalgorzatko dieta którą Pani stosuje obecnie jest skuteczna -sama ją stosowalam i naprawdę dziala.Dzialalaby dalej gdyby nie mój ''chwilowy kilkumiesięczny ''powrót do jedzenia wszystkiego na czele ze slodyczami w ilościach oszalamiających.Teraz potrzebuję kopa w postaci szybkiego zgubienia kilku kilogramów.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teysha
Witam. Wiek nie ma znaczenia. Ważne że jestem grubsza on innych. Pasuje mi zrzucić koło 5kg jak najwcześniej, Proszę o możliwe diety do wykonania.. Owoce czy Kefir. jeStem nastolatką wiec trudnych rzeczy nie wykonam . Z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuspieknis
Witam czy wszyscy przestali się odchudzać?Nikt się nie odzywa.Zimno mi od tych kefirków,dobrze że już prawie koniec dnia.Jutro będzie twarożek ale wolalabym jajka.Może zamienię dni.Wlasnie czytalam o diecie Dukana to może być cos ciekawego.Korci mnie i chyba ją zastosuje po 10dniowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcypianka
Dla wszytskich szukajacych jakiejś porzadnej, profesjonalnej diety szczerze polecam http://allegro.pl/item975187517_dieta_odchudzanie_dietetyk_schudnij_na_wiosne.html Kupiłam od tych pań dietetyczek dwa miesiące temu i rewelacja!!! nareszcie wiem co z czym jeść, schudłam i czuje się świetnie ,a do tego nei chodzę głodna jak na innych dietach!! Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmaajkaax
hej, a co do diety ziemniaczanej margo, to można używać soli do ziemniaków?. Bo ogólnie nie jest ona za przydatna,gdy się odchudzasz, ale też ziemniaki bez soli nie są za pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_96
Śniadanie : słaba herbata ( gorzka ) mała kanapka 2 śniadanie : owoc, warzywo Obiad : 1 jajo ugotowane na twardo lub miękko, BEZ SOLI! pomidor Podwieczorek : owoc, warzywo Kolacja : jogurt, mała kanapka, gorzka herbata a po za tym : kolację należy jeśc przed godziną 19.30 ! dużo ruchu nie solić potraw ! mam nadzieję że pomogłam. ;) pozdrawiam. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gugua
Hej wszystkim ;* Ja dzisiaj rozpoczełam diete 5 dniową z poczatku tematu :) Trzymajcie kcióki , jak schudne to napisze ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×