Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pannatunia

Szybka dieta

Polecane posty

Gość gość
Fajnie ,że ktoś tu jeszcze zajrzał ;) Ja osobiście nie chcę tabletek .Normalnie staram się jeść w miarę zdrowo tylko mam niekiedy takie okresy że jem jak popadnie i nie patrzę na porę dnia i ilość i stąd ta oponka:) Dziś mój 4 dzień .Nic nie schudłam od wczoraj ,przynajmniej nie da się tego określić na mojej wadze dalej 56kg. Wczoraj było mi trochę słabo i pobolewała mnie głowa. Mam nadzieję ,że dziś nie skuszę się na nic normalny obiad i deser tak mi się marzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam!Wczoraj rano się zważyłam i było 55kg! Także mam swoją wagę! Wczoraj jadłam normalny obiad ziemniaki 2 pulpety z sosem i buraczki i kolację parówkę grubą z buraczkami .Dziś też waga 55kg jestem po śniadaniu też parówka i kawa :)Postaram się jeść już normalnie tylko mniejsze porcje żeby miały odpowiednią ilość kal tak 1200 około.Polecam wszystkim tą dietę na szybkie ,awaryjne chudnięcie daje efekt jak widać -4 kg w ciągu tych paru dni i więcej nie chciałam . Będę pewnie czasem z niej korzystać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lambadadadadida
Mogę się do was dołączyć? Ja na szybkie odchudzanie polecam ocet jabłkowy. Nie spirytusowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NinaGafret
Szybka dieta to oczywiście ćwiczenia, brak słodyczy i smażonego, basen, rolki i co najważniejsze wspomagacze np. Raspberry Bio 5 I JA sama używałam tych tabletek. Schudłam 10 kg w niecały miesiąc i jestem z siebie dumna :) Polecam wszystkim którzy mają zacięcie i determinację, aby pięknie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam alternatywną suplementację. Tabletki Slimcea. Jak mamy diete to te tabletki nam dużo pomagają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja schudlam w tydzien z 45 kg do 41 kg po czym wylądowałam w szpitalu. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście sceptycznie podchodziłam do jakichkolwiek suplementów diety, uważając, że to sama chemia. Wolałam męczyć się na siłowni niż truć. Jednak namawiana i kuszona reklamami zawsze coś kupiłam, ale efekty były niewielkie a czasem nawet zaostrzały mój apetyt i moja waga zamiast maleć- wzrastała. Ale czego się nie robi żeby przyśpieszyć efekty. W końcu trafiłam na Afrikan Mango, naturalny suplement diety. Dla mnie super, sprawdźcie sami: http://nplink.net/btkjP7vM Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TamaraN
Chcesz szybko schudnąć? Weź się w garść i ćwicz. Jedz też mniej i bierz jakieś suplementy. Miałam ten sam dylemat co TY, ale się wzięłam za siebie. Kupiłam sobie www.acetomale.pl i się udało. 9 kg w miesiąc i działam dalej :) Nie poddaję się nigdy i uważam, że warto zadbać o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tara35
Z suplami, to tak trzeba ostrożnie. Najpierw lepiej skonsultować się z jakimś dietetykiem, bo w sieci są różne artykuły o odchudzaniu http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html?cookie=1 i też nie zawsze suple są wspominane jako coś koniecznego do odchudzania, a tak poza tym sport to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyśkaa4
spróbuj z therm line fast , wiem że z nim szybko się spala kilogramy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsumer
Zaczynając brać Foreverslim wcale nie spodziewałam się takich efektów.Ale z każdym kilogramem mniej cieszyłam się coraz bardziej.Schudłam bardzo dużo.Jedynym mankamentem odchudzania są znacznie mniejsze piersi i nadmiar skóry na brzuchu.Ale z tym da się żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SabinaROSIAK Poznań
ODŻYWIANIE PRZY OTYŁOŚCI (CHOLESTEROL) / NADWADZE / CUKRZYCY / NADCIŚNIENIU / CHOROBACH SERCA: INTELIGENTNE, TAKIE POLECAM. ***** 1. Jemy niskotłuszczowo czyli: INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU. 2. Niskowęglowodanowo, a zatem (energetyczne): NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU. 3. Puenta to tabele: IŻ PRODUKTU. P. S. Realizując klasyfikację IŻ, organizm sam wykorzystuje złogi trójglicerydów w żyłach, oczyszczając je. Zwyczajne biologiczne reakcje, które równocześnie eliminują miażdżycę i nadciśnienie, a także cukrzycę typu 2. Spożycie CHLEBA NA OSTEOPOROZĘ-IRL, szprotek wędzonych oraz fasoli czyli produktów o dużej zawartości wapnia wyjaśnia celowość umieszczenia tych produktów jako zalecane. 4. Wykluczamy jednak z menu (niezdrowe dla człowieka) tzw: WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU. 5. Zalecane w racjonalnym odżywianiu mamy natomiast (energetyczne): ODPAROWANE WĘGLOWODANY TJ. DO STRUKTURY C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
środki na odchudzanie to zawsze był dla mnie temat do którego podchodziłam z niedowierzaniem, bardzo sceptycznie. W momencie jak z koleżanką rozmawiałam na temat jej diety oraz jej sposobów na zrzucenie wagi wspomniała mi o tabletkach Slimcea. Dopytałam ją dokładnie na jakiej zasadzie działają i czy faktycznie to one dają jej takie efekty. Potwierdziła więc zamówiłam i sama sprawdziłam. Faktycznie tabletki Slimcea powodują spory spadek wagi. Schudłam ponad 10kg w niespełna 3 miesieczną kurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitline28cellreset
Możesz schudnąć jeden kilogram, dwa lub 10. Możesz mieć boleści i nudności oraz zawroty głowy. Ale po co?! Przecież jest wiele rozwiązań na rynku która sprawią że będziesz szczęśliwa. Z cellRESET poznasz co to znaczy efekt WOW a nie jojo. Jutro zaczyna się dzisiaj! Zobacz: www.facebook.com/fitline28cellreset

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylka568
Oj ja zawsze byłam sceptycznie nastawiona do suplementacji ale jakoś przy jednej z rozmów z moją koleżanką zmieniłam zdanie ona sama stosuję suplement przy odchudzaniu Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jej udało się zgubić 26kg w 2 miesiące ja jestem jak na razie miesiąc i zgubiłam 8kg;) to dla mnie super wynik;) bo już niedługo mój urlop i będę mogła pokazać się w bikini bez wstydu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od miesiąca stosuję tę dietę: http://dieta-personalna.eu/A1/387e6ad514/, Efekty według mnie są bardzo fajne bo w miesiąc schudłam prawie 2kg i czuje się dużo lepiej! Polecam wam dziewczyny sprawdźcie sobie i ustalcie własne diety bo warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sobie wymyśliłam, nie szybko tylko zdrowo :) bo szybko to ani dla skóry nie jest dobrze, ani dla organizmu też szału nie ma i jojo murowane. 3 miesiące na zrzucenie 15kg, mam jagody acai, mam ustawiony fajny lekki jadłospis - porobiłam sobie 60 przepisów na obiady , a wiadomo, ze nie da się codziennie robić czegoś samemu. I w planie jadłospisy na każdy dzień w tygodniu żeby w lodówce nie było nic, co nie jest planowe i co można podgryzać w tzw międzyczasie. Zobaczymy czy mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.iqacai.pl przyspiesza metabolizm, a w dodatku jest naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam dany suplement i udało mi się schudnąć 4 kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko i zdrowo schudłam przy stosowaniu suplementu IQacai, w 4 miesiące udało mi się schudnąć 12 kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od zawsze miałam problem z nadwagą ,walczyłam na różne sposoby ..tabletki odchudzające ,głodówki to powodowało jedynie efekt jojo i zamiast chudnąć kilogramów przybywało co raz więcej .Jakiś czas temu trafiłam na tę dietę http://dieta-luks.pl/44535 ,schudłam już 8 kg i nie ma żadnego efektu jojo ,jestem bardzo zadowolona i mam nadzieję że w przyszłym roku uda mi się wrócić do rozmiaru jaki miałam gdy byłam nastolatką czyli 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Indywidualna Dieta dla Ciebie za SMS (3,4kg w 14dni) na Redukcje lub na Masę dla Kobiety jak i mężczyzny. Dieta dostepna Tutaj http://fitprojekt.pl Pierwsza w Polsce .Schudnij zdrowo i szybko! Otrzymaj swoją indywidualną dietę dobraną do Twojego wieku w kilku prostych krokach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się udało po paru próbach schudnąć! Korzystałem z wielu diet, ale najlepsza wypadła ta: http://dieta-luks.pl/44865 udało mi się dzięki niej zgubić 20kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to był mój pierwsze tabletkijakie stosowałam.Owszem efekty widziałam u znajomej ale wiadomo jak to jest na jednych dany preparat działa dobrze na innych nie.Ale mimo moich poczatkowych wątpliwości i u mnie zdał pozytywnie egzamin.Wić w temacie suplementów trzeba mieć sporo szczęścia aby dobrze wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Foreverslim dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×