Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...KRĘĆ MI DUPA KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ KRĘĆ MI DUPĄ KRĘĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzio na Prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiem. Może Bodzio przestraszył wszystkich swoją buchającą męskością? A ja w sklepie byłam-prezenty kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rankiem :D Wszystkie kochaneczki jeszcze śpią? Jiw, co ciekawego kupiłaś? Czy to mikołajkowe prezenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dobrze ze mamy weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to dopiero mam problem,musze kupic prezent meza siostrze,a ona jest wielka damula!jaki mikolajkowy prezent proponujecie dla kogos kogo sie niecierpi?ona zwykle kupuje mi najtansze smierdzace perfumy lu zamala bluzke z przeceny,to dopiero taktowna dama!ja jednak kocham swieta i pragne by kazdy mial usmiech na twarzy,gdy otwiera prezent.najchetniej dalabym jej stary prezent z zeszlego roku,no ale nie bede taka wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kittykat
pomyliłaś topiki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No milkyway musi się wpisać obok kittykata, coby słodko było bardzo! Jest tu kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Różne prezenty kupiłam, na Mikołajki, od Mikolaja ;), na święta. Nawet sprawnie mi poszło. JEMU prezentu nie kupuję. Kończę robic kartkę, taką specjalnie dla niego :), a prezent może przy okazji...mam wrażenie , ze ostatnio zasypywałam go prezentami, jeszcze chwila a bedzie zasypany! W okresie \'\'międzyświatecznym\' będę miała duzo czasu na przemyślenia-będę sama w domu-syn z tatą jada na pare dni na narty, a ON tez na narty ze swoim synem (doroslym!). Na szczęscie nie będą a tych samych górach! Chociaz może szkoda...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w klubie IQ FUN ;) Na początek BOSKI Garfield! Narodowy Test na Inteligencję.... Czas trwania 30 minut! Któż z nas nie marzył o skoku na Bungie ;) Odcinek bez prezentacji Power Point?! Nieeeee ;) (bezpłatna przeglądarka PowerPointów jest tutaj) Kobieta i facet - opowieści z trasy... muzi_neporozumi_zenam.pps Kącik czytanki :) Na zamku króla Artura żył pewien dworzanin. Od lat ogarnięty był dość typową obsesją popieszczenia języczkiem ślicznych piersi Królowej. Tylko świadomość kary śmierci połączonej z kastrowaniem powstrzymywała go przed zaspokojeniem swoich żądz. Pewnego razu dworzanin zdradził swoje rozterki nadwornemu medykowi. Medyk zaproponował pewne wyjście z sytuacji, więc panowie zawarli dżentelmeński układ. Medyk miał użyć swoich wpływów oraz magicznych ziół, aby umożliwić spełnienie marzeń dworzanina, za co ten zobowiązał się zapłacić tysiąc dukatów w złocie. Następnego dnia, medyk jak zwykle przygotował leczniczą kąpiel dla Królowej. Korzystając z chwili królewskiej nieuwagi, wsypał do staniczka szczyptę białego proszku wywołującego uporczywe swędzenie. Kiedy tylko Królowa się ubrała, proszek natychmiast zaczął działać. Nie pomagały żadne maści, swędzenie wciąż narastało na sile. Doszło nawet do obrazy kilku posłów obcych mocarstw. Nieprzystojne drapanie się po biuście odbierało Królowej cały majestat. Król w końcu posłał po medyka.... Medyk rzecz obadał dokładnie, a jakże, po czym stwierdził, że tylko specjalny enzym występujący w ślinie, dozowany przez cztery godziny, może wyleczyć uczulenie. Na zamku jest pewien dworzanin, a testy wykazały, że jego ślina może być całkiem dobrym lekarstwem. Król natychmiast posłał po dworzanina... Zobowiązany kontraktem medyk, dał dworzaninowi garść antidotum, które ten szybko włożył do ust i udał się do apartamentów Królowej. Przez bite cztery godziny dworzanin poużywał sobie za wszystkie lata. Kiedy czas minął, dworzanin był kompletnie wyczerpany a także wyleczony ze swojej obsesji. Następnego dnia medyk spotkawszy dworzanina na zamkowym dziedzińcu, zgodnie z umową zażądał tysiąca złotych dukatów. Zaspokojony już dworzanin zaczął się wykręcać od zapłaty, wymawiając się niewielkim wysiłkiem ze strony medyka. Mocno zniesmaczony medyk udał się do swojej komnaty, gdzie przygotował następną porcję swędzącego proszku. Rankiem medyk udał się do apartamentów Króla, gdzie wsypał proszek w świeżo wyprane królewskie gacie. W południe... Król posłał po dworzanina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja odkryłam kim jest Bodzio. Bodzio jest programem antywirusowym na przyklad-odkąd sie pojawił wcale sie nie klonuję! Tak, tak parabola uczuć, he... Mój kochanek zna/znał oprócz mnie tylko jedną Polkę (nie tak dobrze jak mnie, co prawda;) ) i na tej podstawie głosi teorię, że Polki sa bardzo humorzaste i tu tak obrazowo rysuje w powietrzu ogromna parabolę... jtw, jak ci jest, źle, ale wiesz , że niedługo będzie ci dobrze, to jest ci lepiej? (Fajne pytanie, co!) Milky, najslodsza, własnie posłałam syna do sklepu po słodycze! Myślałam o Tobie wczoraj-skąd bierze się tyle siły, żeby zerwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jiw... Może z upokarzającego całokształu? Może z nadziei na nic? Może z całej \"niedobrości\" tego całego układu, w którym słodkości znaaaaaaaaacznie mniej było niż goryczy? Oj były momenty... były... Myślałam, że \"wychodzenie z tego\" mnie zabije... Dusza rozpadała się na kawałki... Ale może wyświechtane \"co mnie nie zabije, to mnie wzmocni\" ma sens? Coraz bardziej w to wierzę... :-) jtw, nigdy nie jest tak źle, by nie mogło być... lepiej! :-D Pomyśl, jakie, siłą kontrastu, po tym, co złe, będzie szczęście! Nooo... pojadłam makaroniku ze szpinkiem (podać przepis?), teraz twarz wyświechtam i ruszam do mikołajkowo-przedświątecznego marketu walczyć z żywiołem. Jadę kupić prezent. Sobie. :-) Dużo słodyczy milkyway Wam śle i życzy:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż mówi do żony: - A może byśmy się dzisiaj trochę pokochali ? Żona odpowiada: - Nie, boli mnie cos dzisiaj głowa: Mąż: - A to się świetnie składa, bo właśnie nasmarowałem sobie małego aspiryną, więc wolisz doustnie czy w czopku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba przestaje wierzyc w szczescie Milky JIW.... wcale nie wiem czy bedzie dobrze, wolalabym stabilnie.....a nie....zle......dobrze.....niebo....pieklo.... sekundy szczescia.......... tygodnie tesknoty wykanczam sie pomalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Cmokaczki Sobotnie..:D)) Dla kochaneczek👄)) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o
Kurcze ale ja mam trafa..;) kurcze no.. znowu na czele;)) ((🌼))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw, skąd się bierze siła? cd. Od Was też! Np. od Ciebie, od tego, że pomyślałaś o mnie, skąd się bierze tyle siły :-D A może mam jakąś misję do spełnienia? ;-) ... bom jest milijon he he? ... bo chcę pokazać, że siłę zawsze można znaleźć? ... bo chcę pokazać, że można się z tego wyzwolić? Nie gratulujcie mi jeszcze ;-) Nigdy mi nie gratulujcie ;-), bo już nigdy, nigdy, po tym wszystkim, nie będę taka, jak kiedyś... zaraz zaraz... a może będę lepsza? słodsza? ale już nie idiotka??? :-) ;-) jtw, Tobie nie jest z tym dobrze. Co robić? Hmmmm... Wolisz piekło-niebo-piekło-niebo-piekło-niebo... piekło-piekło-niebo-piekło-piekło-niebo... czy pieeeeeeeeeeeeeekło-pieeeeeeeeeeeeeeeekło-pieeeeeeeeeeeeeekło_do_kwadratu-pieeeeeeeeeeeeeeekło_do_sześcianu- pieeeeeekło_silnia!!!!, a potem gdzieś-między-niebem-a-piekłem i coraz bliżej NIEBA? Ja wybrałam to drugie... Wiem, że dobrze wybrałam. Ale u Ciebie może być inaczej. Może u Ciebie jest jakaś nadzieja. Na coś. Łotewa it izzzz... Na to, co Ty chcesz. A ten dół? ... to tak po prostu czy coś się stało? Jadę do tego marketu, bo mi wszystko wykupią. Wrócę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz wróciłam. Jest tu kto? Milky, chociaz moja sytuacja jest nietypowa, ale równie beznadziejna. Ja swoje sprawy tutaj powinnam zacząć załatwiać i tak , chociazby dlatego, że coraz bardziej sama siebie nielubiłam przez te lata. No ale co dalej? Moge założyc topiki \'\'zwiazek na odległość\'\'; \'\'związek z cudzoziemcem\'\', \'\'duża różnica wieku w związku\'\'. Czasami zastanawiam sie jak może byc tak źle skoro jest tak dobrze, albo odwrotnie. Wydaje mi się, ze ja z wiekszym lub mniejszym bólem będę znosiła taką sytuację. A może mi sie tylko wydaje? A jak długo on zniesie taką sytuację? Fajnie jest pozartowac sobie o oswiadczynach, ale nie ma co sie oszukiwać... Pocieszam się , że po pierwsze on jak sam twierdzi (i chyba sie jednak nie myli) jest samotnikiem i dużo czasu poświęca pracy, a po drugie ja pojawiłam sie teraz w jego zyciu nagle, on już zdecydował wczesniej, że zero jakichkolwiek zwiazków, nawet jednodniowych, więc staram się nie miec wyrzutów sumienia, że komuś zajmuję miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×