Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

skarbuszku! cześć 👄 jestem...zaglądałam wczesniej, ale nikogo nie było :( więc się nawet nie wpisywałam... kiedy te urodziny???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez melduję się na rozkaz:) W pracy mam ostatnio niefajnie,nawet mi się nic nie chce pisac.Ale czytam:) Ola,przepraszam,ale chyba nic nie stworzę z powodow jak wyzej...Poza pracą wszystko ok;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola****, Jak to kiedy ?:) 16 stycznia o godz 13:02 topik będzie mieć pół roku. Taki mały dzidziuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola****, Jak to kiedy ?:) 16 stycznia o godz 13 : 02 topik będzie mieć pół roku. Taki mały dzidziuś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku , ja zaglądam ale nie mam za bardzo co pisać bo ja już kochaneczką nie jestem ( na szczęście:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku...dzięki za przypomnienie...ale ze mnie \"czajnik\" :) Mariella, trzym się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Organika :D Ale mogłabyś się podzielić doświadczeniem :P Albo przygotować się na... hehehe, na coś co zapewne wkrótce nastąpi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poslusznie sie melduje. Ja tam wodke lubie i wino lubie i whiskey. A jak urodziny to trzeba wypic. sluchajcie a nasz topik to chyba spod znaku Koziorozca, twardy z nego facet z zasadami i taki prawy nie zdradza :)) RODZYNEK ! Ale moj L od woczraj mily jak po nim pojezdzilam ze sie rozwodze, ze alimenty itp itd to mowi ze kocha. A ja nie kocham i tak wkolo Macieju. Dzisiaj nawet rano wstal o 6, pojechal po bulki do sklepu dzieci odwiozl a ja zolza nie moge sie na niego patrzec. Nie kocham i juz. Wczoraj NL w nocy wydzwanial ale spalam jak zabita. Dobrze ze nie sypiam z L w jednym lozku. Ma tendencje do komplikowania sobie zycia, no coz nie lubie nudy. Dziewczyny trzymajcie sie cieplo swieci sloneczko i chyba wiosna idzie. Ale fajny wierszyk o lozku moge skopiowac i przeslac NL???? PA na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tym Koziorożcem ??? NL jest Koziorozcem - najgorszy znak :), hipokryta i też zdradza:). A kto ma urodziny ???? Jaa??? nie!!!! Ja jestem lwica :) i jeszcze troszke mi zostało do kolejnych urodzin . A tak na marginesie - mój NL mnie nie kocha i ja wiem o tym i też Go nie kocham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Sniezna to witaj w klubie ja jestem Lwica a maz Koziorozec. Znam jeszcze pare takich malzenstw i wszedzie jest zle w takim ukladzie tzn. malzenskim wiec goraco polecam znajdz sobie Wage (SUPER!!!!!), Strzelca l;ub Skorpiona a gada Koziorozca zostaw niech zginie marnie:))) znaki powyzej sa super a Koziorozec nie dla Lwic. Chodziaz w lozku bywa dobry , na poczatku hi hi bo pozniej mu sie nie chce No dobra dosyc tych horoskopow chodzmy dziewczyny zrobic cos smiesznego. SNIEZNA a jakiego garniturku twoj NL szuka na ten slub i wesele. Rozumiem ze ma pasowac do pani blond z kolka gospodyn wiejskich. Kurde mam pare takich okazow w piwnicy sprzed 10 lat fiolet, zielen (zgnila) a muszke dorzuce za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Sniezna to witaj w klubie ja jestem Lwica a maz Koziorozec. Znam jeszcze pare takich malzenstw i wszedzie jest zle w takim ukladzie tzn. malzenskim wiec goraco polecam znajdz sobie Wage (SUPER!!!!!), Strzelca l;ub Skorpiona a gada Koziorozca zostaw niech zginie marnie:))) znaki powyzej sa super a Koziorozec nie dla Lwic. Chodziaz w lozku bywa dobry , na poczatku hi hi bo pozniej mu sie nie chce No dobra dosyc tych horoskopow chodzmy dziewczyny zrobic cos smiesznego. SNIEZNA a jakiego garniturku twoj NL szuka na ten slub i wesele. Rozumiem ze ma pasowac do pani blond z kolka gospodyn wiejskich. Kurde mam pare takich okazow w piwnicy sprzed 10 lat fiolet, zielen (zgnila) a muszke dorzuce za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahahahhahhaa Miel , to mnie rozbaiłaś:):):), NL to koziorożec , mój mąż to wodnik a Szef , który się przystawia to Waga :). hahha W d**ie mam ten garniturek , coś agresywna się zrobiłam ostatnio , musze wyładowac energie .... tylko gdzie , Mąż daleko , a NL mnie wkurza swoją obecnością i słabym sexem ::(::(:(:(. Mile napisz do mnie na priva sniezna1@tlen.pl lub gg2114061

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna masz maila na privie. Ale u nas cicho dzisiaj dziewczyny co wy zescie uciekly wszystkie??? A mi sie znowu nie chce pracowac. NL zaprasza na sniadanie do siebie i co mam robic jak hormonki graja no przeciez ile mozna w samochodzie. Wiecie co kusi mnie jak diabli i niektore z was pewnie wiedza dlaczego hi hi:) NO juz nie pracujcie tyle dajcie znac ze zyjecie. PA Jakby cos bardziej intymnie nie postowo to zapraszam na miel1@tlen.pl PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna masz maila na privie. Ale u nas cicho dzisiaj dziewczyny co wy zescie uciekly wszystkie??? A mi sie znowu nie chce pracowac. NL zaprasza na sniadanie do siebie i co mam robic jak hormonki graja no przeciez ile mozna w samochodzie. Wiecie co kusi mnie jak diabli i niektore z was pewnie wiedza dlaczego hi hi:) NO juz nie pracujcie tyle dajcie znac ze zyjecie. PA Jakby cos bardziej intymnie nie postowo to zapraszam na miel1@tlen.pl PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki miel , napisałm do Ciebie , ale nie dałaś mi autoryzacji na tlenie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna nie mam komunikatora juz ci odpisalam Ola tez masz odpowiedz. JTW co sie stalo? No zniknely dziewczyny albo pracuja a ja sie obijam i szukam natchnienia, hi hi. Czuje jak wena tworcza gdzies nademna krazy :) Dobra wracam do pracy. NIKA wyjdziesz ty z tego dola???? i ukrycia napisz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sniezna nie mam komunikatora juz ci odpisalam Ola tez masz odpowiedz. JTW co sie stalo? No zniknely dziewczyny albo pracuja a ja sie obijam i szukam natchnienia, hi hi. Czuje jak wena tworcza gdzies nademna krazy :) Dobra wracam do pracy. NIKA wyjdziesz ty z tego dola???? i ukrycia napisz cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miel, dzięki bardzo!!! oj masz wenę, masz... zachowaj jej trochę i na JUTRO ... :) jiw...czemu taka cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Dziewczynki, piekny dzis dzionek byl....sloneczko grzalo...moj L w piatek wyjezdza na cal;e 6 dni doksztalcac sie a ja w sobote planuje poimprezowac...a co mi tam:) w pracy mam mase roboty wiec troche malo czasu na wszystko...Chwilami czuje jakbym sie gubila w tym wszystkim ale teraz problemy ma moja siostra(maz -damski bokser)wiec staram sie wyplenic jej durne pomysly w stylu ratowania malzenstwa... alez ja madra jestem...gdyby to bylo takie proste...zaraz jade sie zobaczyc z NL.Tesknie dzis za nim jakos szczegolnie...:) co tam u WAS Dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sia
Witam moje drogie kolezanki!:)Nastukam cosik abyscie wiedzialy ,ze sledze Wasze rozterki. Wpadaja mi na poczte...i codziennie rano przed praca czytam co sie u Was dzieje. Tak naprawde nic nowego.To tak ja u mnie. Ciiiiisza...jak makiem zasial. Te 11 dni..bez mojej milosci wlacze sie jak wicznosc. Daje rade. Jest coraz lepiej. Rozsadek podpowiada mi ,ze dobrze jest.Nie wiem czy gdyby jednak mial dzielic ze mna swoje zycie byloby lepiej. Takiej obietnicy nie moglam zlozyc.Byc moze dlatego wrocil do tego co pewne.Ja przestaje juz rozpamietywac...rany zaczynaja swedziec;) tzn ,ze sie goja. Wam kochane zycze samych slonecznych nastrojow. Odezwe sie niebawem. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonil z prosba, żeby przelozyć, bo jakis student/studentka ma komisyjny egzamin, na ktorym musi byc rano w piatek. Wprawdzie powiedzial,ze jak ja póżniej nie mogę to on postara się zmienić date egzaminu komisyjnego, ewentualnie spotkanie bedzie o dzien krótsze, ale w sumie mogę i tak mu powiedzialam. Tylko smutno mi troche. Tesknie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kazda z nas teskni za swoim NL, za kims ktoby nas zaakceptowal , pokochal i byl idealem. Idealow nie ma, poszli na wojne, zgineli w Azji, szlag ich trafil. A my zyjemy jakas uluda w pogoni za miloscia doskonala. NO ale ja przynajmniej wiem ze zyje i cos przezywam takze jak bede miala 60 to na plazy z przyjaciolkami drina bede popijac wspominajac milosci mojego zycia.:) I umre ze smiechu. Ostatni NL zajal mi 2,5 roku z mojego zycia a wszystko przez jakas tepa wrozke, babochlopa bo mi wmowila ze to milosc mojego zycia a jak teraz o nim mysle to szlag mnie trafia. Moze wam kiedys opisze tak dla smiechu Dziadu jeden kalwaryjski. Trzymajcie kciuki jutro sniadanie u NL bo nowole brazylisja u mamci siedzi wiec zdecydowalam sie w koncu dzierlatka nie jestem no nie. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kazda z nas teskni za swoim NL, za kims ktoby nas zaakceptowal , pokochal i byl idealem. Idealow nie ma, poszli na wojne, zgineli w Azji, szlag ich trafil. A my zyjemy jakas uluda w pogoni za miloscia doskonala. NO ale ja przynajmniej wiem ze zyje i cos przezywam takze jak bede miala 60 to na plazy z przyjaciolkami drina bede popijac wspominajac milosci mojego zycia.:) I umre ze smiechu. Ostatni NL zajal mi 2,5 roku z mojego zycia a wszystko przez jakas tepa wrozke, babochlopa bo mi wmowila ze to milosc mojego zycia a jak teraz o nim mysle to szlag mnie trafia. Moze wam kiedys opisze tak dla smiechu Dziadu jeden kalwaryjski. Trzymajcie kciuki jutro sniadanie u NL bo nowole brazylisja u mamci siedzi wiec zdecydowalam sie w koncu dzierlatka nie jestem no nie. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak fajnie, że chociaż Wy poprawiacie mi humor:) Czytam i czytam a buzia sama mi się śmieje:) A to jest właśnie to czego mi teraz trzeba. W pracy mam tyle roboty, że czasami nie pamiętam jak się nazywam a do tego wczoraj się dowiedziałam, że mój NL się żeni:( Nie od niego zresztą:( Powiedzał mi to kelner pracujący w restauracji w której miałoby być ewentualne wesele:( Dodam tylko, że to restauracja moich rodziców:( Fajnie, co? Poczułam się jakbym dostała pięścią w brzuch. Normalnie nogi się pode mną ugieły. A musiałam robić dobrą minę żeby nikt się nie zorientował:( Przywdziałam uśmiech od ucha i wydałam z siebie radosny okrzyk \"Jak fajnie\". Oscar mi się za to należy;). Wczoraj i dzisiaj nie odbierałam telefonów od niego bo na razie nie jestem w stanie i nie chce mi się z nim rozmawiać. Niby nie powinnam się wkurzać bo on jest wolnym człowiekiem ale... boli. Co za idiota z niego... pytał akurat tam gdzie wiedział, że ja prędzej czy później się o tym dowiem. Może specjalnie? A w ten nadchodzący weekend miało być tak pięknie... mój L wyjeżdża i mieliśmy spędzić go razem. To chyba koniec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojojjj bidna jtw , tak bardzo zal mi Ciebie cios w brzuch i to poniżej pasa, mnie dół dopadł, zle mi , zaraz będę ryczeć , nawet cholerne zakupy nie pomogły , ani kosmetyczka:(:(:(:(:( bbuuuuuu. Ja wiem co mi dolega - obojetność NL. Boże SIA , jak ja Ciebie rozumiem , fajnie , że żyjesz..... Może jutro będzie lepiej..... Miłość uskrzydla,uczy latać, za Tobą pójdę w ogień i na koniec świata. Taaaaaa i juz ryczę , nienawidzę siebie , za TO!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×