Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

Gość tumek30
Zapraszam na www.pozytywneuczucia.pl Każdy wpis bardzo mi pomoże, a od września dla najaktywniejszych internautów darmowe doładowania telefonów. Zapraszam. To nic nie kosztuje, a naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, pozdrawiam Was cieplutko, napiszcie czasem co u Was...jak sobie o topiku przypomnicie czasem (jak ja dzisiaj) :) u mnie już dawno o kochankowaniu nie ma mowy, cieszę się że ten etap już jest za mną... teraz? jestem szczęśliwa, próbuję układac sobie zycie, choć przeszkód nie brakuje. Buziaczki dla "starej gwardii" 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..i wiecie co..?? ja nadal z nim kontakt mam ale juz inny, jest swietnym kumplem i moge z nim na kazdy temat pogadac, czasem sobie wspominamy ale raczej ze smiechem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy pamietam haslo do nicka :D tak sobie czytam od poczatku :) wlasnie w posce ze strony piatej, napisanym przez mnie 30.08.2004 o godz 09.52 wyczytalam, ze moj syn idzie do szkoly...matko toz na dzien dzisiejszy on juz konczy podstawowke :D:D:D pozdrowienia slonca ! :) (chyba zapomnialam tego hasla bo kazalo mi wrocic :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnym oczom nie wierzę:-D Ten temat znowu wyplynął? Ja już też od dawna "w vanishu wymoczona" i nigdy więcej ;-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem na niego zerkam nostalgicznie :)😭 milo jest miec jakis etap zycia zapisany bo na starosc pamiec juz nie ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbuszku, pytalas kiedys...wiec odpowiadam.... juz zapomnialam o tamtym etapie :) Dziewczyny co u WAS Opowiadajcie, ale miło WAS tu znowu widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslicie, ze Zuzka nadala 'jedzie' , wsluchuje sie w serenady i trzaska tatuaze z bravo ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylysmy. oblakane. bywa. tu bylam :) Jakie to dziwne tak bolało nie chciało się żyć a teraz takie nieważne niemądre jak nic (ks. Jan Twardowski) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milky...kurcze troche zazdraszczam, tez bym chciala cos czuc znowu :) tylko jakos tak dziwnie mi sie .......nie chce :o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auuuuu ann
nie pytaj czy wierzyc w miłośc kochanka, zapytaj raczej czy jest jakas dla której mąz zostawił rodzinę, a wtedy poznasz odpowiedź to się raczej żadko zdarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkywayyyy
Zapomniałam hasła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam,że pamiętam hasło do mojego nicka ;) Ponieważ ostatnio często chciałabym wrócić do przeszłości,ciekawa jestem,co słychać u wszystkich,które znałam tylko z wpisów tutaj. Tyle lat minęło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkywayyyy
tesknię za Wami :-) Mariella, a ja jakie miałam hasło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×