Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

jtw, ale co konkretnie się stalo? Kto kogo dlaczego kiedy? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JIW moja zaborczosc denerwuja mnie jego wyjscia z zona co drugi dzien do ktorejs kolezanki.... jej kolezanki moim zdaniem to nienormalne.... jak chce byc idealnym mezem-niech sobie bedzie beze mnie.... zrobilam awanture, on przytaknal i sie pieprznelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ij Kochaneczki dzieje sie dzieje Nikaa no zrobiłam wielkie zatrzymanie - na 3 tygodnie i dzisiaj dostalam dużego powera - jutro krótka randka. Było źle z nim i jest bez niego źle.... ale warto spróbować Millky no niby racja że tłum - reszta haremu zlikwidoana - ni epytam zy one jego czy odwrotnie....... Ale juz pisałam nie bardzo moge inaczej.... tłum ale nie czworokąt szzęśliwie..... inny uklad a jak układ to postępowanie uk;adowe..... warunkowe. Zobaczymy po jutrze co i jak się okaze....... Katinko tylko ni ewiedzialam - prosze . A tak pwna siebie byłam.... JTW - mam wrazenie ze to chwilowe - tak jak u mnie - zaakeptuję pewnie wielu różnych dziwnyh elementów. Nikka ja iebie rozumiem ale ratowanie za wszelka cene małżeńtwa to ni edobry pomysł........ zwłaszcza w kontekścieostatniej wypowiedzi Twego legalnego..... Idę zmyć maseczkę i się zabalsamować bo po solarium wyschłam troszke.....Ale jaka piekna będę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie by tez wkurzaly wyjscia z zona...Ale to mojego drugiego wkurzaja zakupy z mezem czy tez nadchodzace swieta i wcale mi z tym nie jest fajnie. dobrze ze zrobilas awanture.albo jest idealnym mezem albo kochankiem.tego i tego nie da rady zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja glupia jestemSkonczylam a nim a teraz rycze w poduszke i patrze na mojego legalnego i eszcze bardziej rycze. Kucze na glupote nie ma rady jeszcze poezja--ale Ty piekna bedziesz:))) jutro tez pedze na solarium:) kurcze, to tylko mysl ze to skonczylam, bo nie odczuwam tego w zaden sposob, jeszcze, ale mam wrazenie ze sie rozsypie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikaa, przepraszam, ale mam jeszcze brutalną nieco radę: jesli nie jestes pewna z kim chcesz być, zapomnij na razie o dziecku. Wtedy wszystko jest o niebo trudniejsze.... Chociaż wiem po co ja własciwie związałam się z moim byłym - żeby taki fajny czlowiek jak mój syn mógł przyjść na swiat. :):):):):):):) jtw, serduszka dla ciebie gorące...nie wiem co powiedzieć :(. Jesteśmy z Toba a ty bądź z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Połóż się spać, jtw... nie wiem, jak nie możesz zasnąć moze napij sie czegoś.... Mleka goracego? ;) Wyjeżdżasz przeciez niedługo, prawda? Zobaczysz, ze na pewno bedziesz swietnie sie bawic bez niego. Dobranoc.🌻 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jtw -proszę niech Ci niebędzie gorzej. Tak! napij się mleka, zrob sobie kąpiel, odpręz sie...wiem nie uwolnisz sie i tak od mysli o nim ale probuj na miłośc boską. Jeśli pocieszy Cie to troszkę to powiem Ci jeszcze raz - nie wierzę. Wiem, ze juz jutro on zadzwoni. 🌻 Jiw - ach...więc jeszcze bardziej to wszystko jak we filmie ;) A bark motylka był świetny. Szkoda, ze nie widziałaś mojego zmarszczonego czoła (dosłownie Neardental) Moja percepcja mocno już ograniczona...:) Milky - a gdziez tam olewam..siebie polewam....:P ;) Wiesz Milkunia ja tez nie cierpię tłoku. Tłoku, chamstwa i góralskiej muzyki. Tak myśle sobie , ze z tłoczenia i to pierwszego tłoczenia jedynieolej moze dobry wyjść:) No i mamy tu niezle oleje..oj rózne. Uwaga - bo wpadajac w poślizg mozna sobie krzywdę zrobic. Hm..no ale my kochamy ryzyko.:) Poezjo - przecieżja nic nie mowie.:) Udanej randki jutro. Czekamy na sprawozdanie... 👄 Nikaaa - Jessssus - Ja bym go walnęla! GG - a mnie sie podoba Twoja propozycja! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykanie na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykanie na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykanie na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykanie na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykanie na spanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! jestem pierwsza :)) A jednak mój pomysł zyskał głos (2 głosy) zyczliwej akceptacji :)) No dobra.. jakprzeżyjemy zime to może coś sie zorganizuje.. jakie tajne komplety...czycoś ;) Pić możemy denaturat lub cokolwiek.. i tak pijane z miłości jesteśmy... albo otumanione nieszczęściem.. albo jedno i drugie naprzemian. Mieszkam w ładnych okolicach.. wiec moze co zmajstrujem ;) Nikaa.. a mój maz to niestety ideał... i zdaje sie kocha mnie bardzo...ale to nie jest człowiek dla mnie...albo też ubzdurałam sebie jak Barbara w,,Nocach i dniach\"... Wiecie.. ja chyba jestem najbardziej z was wszystkich podła, bo zdradzam człowieka, który mnie kocha. Małżeństwo z pozoru najlepsze z możliwych, modelowe. A jednak pustka okrutna.. i nuda.. boję się ,ze za chwilę stanę sie niewidzialna a moje ciało pragnie czułości.. a dusza wzlotów, a serce- bycia zakochanym. Nikaa.. gdybym miała kogoś takiego w domu to nie zastanawiałabym się nad rozwodem tylko o niego wystąpiła. I jak słusznie któraś tu zauważyła - dla siebie...a nie dlatego,ze namawia cię kochanek. A mój ukochany ciągle powtarza, zę kocha żonę ale ma tak wielkie serce,ze mnie też kocha i to u niego rodzinne ,ze mężczyźni pojemne serca mają. Poszłam na taki układ świadomie, bo chodziło mi tylko o sex.. ale która z was moje drogie potrafi pójść z facetem do łożka nie kochając go??? No chyba,ze po pijaku.... Pozdrawiam was wszystkie moje siostry ;) i miłego dnia życzę oraz aby dzwonili i nas kochali :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GG,Kobieto wirtuoza-mnie sie propozycja tez podoba.Ustalmy cos ;) JTW-tez nie wierze.Jutro jest juz dzis,daj znac jak zadzwoni... Nika,wiem,ze to nieco późno napisze,ale :nie,nie pomoze wykasowanie jego numeru z komórki.Przeciez ten numer jest głęboko w głowie wyryty,albo i gdzie indziej....;) To takie tylko oszukiwanie siebie samego...Ja kasowałam,i jedyne co \"zyskałam\" to to,ze musiałam wpisywac,a nie wybierac z listy;) A ten Twój mężulo....No....Cóż.... Poezja,zatrzymac sie zawsze warto.Po to własnie,aby wiedziec,czy chcemy maili latających,czy ciszy dzwięczacej....Nie obwiniaj się. Katinka,widze,ze okres hossy;) Oby,oby... A gdzie Skarbuszek nasz kochany?Nie ma muzyki w tle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw moja brutalna prawda jest taka, ze jestem po badaniach i nie wiem czy w ogole bede mogla miec dzieci.nic mezowi nie mowie.Jeszcze w razie rozwodu wykorzysta to przeciwko mnie.... jeszcze poezja nwet mi sie nie chce ratowac tego malzenstwa, jak tylko na niego spojrze mam dosyc... milego dnia dziewczyny, ja jade na zakupy....z moim legalnym...chyba sie zabije....Moj On w czwartek wyjezdza na Swieta...bede pila chyba cale 4 dni...z rozpaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupia gęś Moj maz dla innych to tez ideal niestety...a jak on mnie kocha...uuuuuuuuu nawet nie wiecie jak on mnie kocha... Z moim ochankiem tez tak mialo byc.seks bez zobowiazan.Tylko troche nas trzepnelo i teraz swiata poza soba nie widzimy.... Trzymajcie sie dzis cieplo, bo cos wietrzycho wieje...a mnie czekaja swiateczne zakupy i porzadki...po co komu te Swieta??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ale z Was gadułki! Dobrze, że czuwam nad sytuacją, bo inaczej pewnie nie zdołałabym tego wszystkiego przeczytać. Tyle problemów poruszyłyście... JTW, nie wierze, że to koniec...hehehe ;) JIW, Ty to normalnie zgwałć tego swojego mana :D Milky już wolna, już czuje wiatr... w blond warkoczach ;) Katinka jak zwykle zagoniona :P Inki nie ma... :( Mariella czuwa na posterunku :P A nowe materacyki, hmmm, pachną mi klonikami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie wiem dlaczego nie wierzycie..... naprawde to KONIEC owszem .... zadzwonil..... i powiedzial m.in. ze stara sie byc teraz idealnym mezem kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JTW...pewnie żonka go do spowiedzi przedświątecznej wysłała, a może sam chce to zrobić... więc rozumiesz...żal za grzechy i postanowienie poprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nonononono
Jak to jest być kochankę w święta - kiedy on wraca do rodziny, może sie "nawraca" ... w każdym razie - > zostawia Was samym sobie. Przykre to , jak sobie dajecie radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo
jak zona do ktorej po swietach wroci proza zycia. jak smakuja te wigilijne zyczenia , kiedy Cie przytula a wyobraza sobie kochanke.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nononononon
No właśnie to wszystko jest smutne. Zal żony , którą mąż okłamuje, żal kochanki ,która topi smutki być może w lampce wina samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak samo
smutne , ale widac trzeba to przezyc zeby zrozumiec.kazda z nas wyciagnie z tego pewnie jakas lekcje . a moze nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam Skarbuszka - bo juz się zaczynałam martwić :) A gdzie Inuś? Skarbuszku - no to pewnie ze swoją podejrzliwościa mogłybyśmy jakies biuro dedektywistyczne otworzyc :P JTW - wiesz co? Teraz to on przesadził. Tobie powiedział, ze stara sie być przykładnym mężem? To okrutne. Po to zadzwonił? JTW... wiem co czujesz. Ale...ja teraz jemu nie wierzę! Może przesadziłas z wpuszczaniem go w zazdrośc i teraz on probuje wzbudzić ją wTobie? Myślę, ze to całkiem prawdopodobne.Trzymaj się ciepełka! ❤️ Mariellko - ja wiem czy hossa? Nie..cały czas podobnie. Tylko ja juz tak nie przezywam jak kiedyś. Chyba idę w dobrym kierunku? Albowiem ogłosiłam zatrzymanie. I trzymam sie tego. Nie roztrząsam, nie rodrabjiam na setki wątkow myślowych..Stoje. Kocham. Zobaczymy.:) Taaak...zamyśliłam sie nad pomarańczowymi wpisami....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam Skarbuszka - bo juz się zaczynałam martwić :) A gdzie Inuś? Skarbuszku - no to pewnie ze swoją podejrzliwościa mogłybyśmy jakies biuro dedektywistyczne otworzyc :P JTW - wiesz co? Teraz to on przesadził. Tobie powiedział, ze stara sie być przykładnym mężem? To okrutne. Po to zadzwonił? JTW... wiem co czujesz. Ale...ja teraz jemu nie wierzę! Może przesadziłas z wpuszczaniem go w zazdrośc i teraz on probuje wzbudzić ją wTobie? Myślę, ze to całkiem prawdopodobne.Trzymaj się ciepełka! ❤️ Mariellko - ja wiem czy hossa? Nie..cały czas podobnie. Tylko ja juz tak nie przezywam jak kiedyś. Chyba idę w dobrym kierunku? Albowiem ogłosiłam zatrzymanie. I trzymam sie tego. Nie roztrząsam, nie rodrabjiam na setki wątkow myślowych..Stoje. Kocham. Zobaczymy.:) Taaak...zamyśliłam sie nad pomarańczowymi wpisami....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jtw--on chyba troche przesadzil... ja bylam na zakupach z meze(poklocoilismy sie 5 razy w ciagu godziny),mmmmmmmmmmm jakie Swieta sa mile...Dzis ostatni wieczor kiedy widze sie z moim drugim Kochaniem(maz ma nocke) a potem 5 dni tesknoty.... rozmawialam z mezem.doszedl do wniosku ze nic nie naprawi tego malzenstwa i musimy sie rozejsc w spokoju...czy to dobrze???? a mojedrugie Kochanie po wczorajszym zerwaniu wyluzowalo...juz nie bedzie nalegal na odejscie...Tak mowi...wiec moze bedzie dobrze.. cos czuje ze w te Swieta bede tu czestym gosciem pozdrawiam Was...cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADZWONIŁ!!!:D:D:D A potem nawet do mnie przyjechał:) Jaki on jest słodki:) Uwielbiam go po prostu:) I to on zadzwonił pierwszy... i po 5 min był u mnie. Bo się stęsknił:) Jaka jestem happy:):) I prezencik mi przyniósł.... normalnie skrzydła mi za chwilę ze szczęścia wyrosną:):):) GG ---> nie tylko Ty jesteś niewdzęczną żoną. Mój mąż bardzo mnie kocha. Jest dobrym, naprawdę rewelacyjnym facetem. Dba o mnie, kocha mnie, pragnie mojego szczęcia... to mi ostatnio odbiło na puncie tego drugiego. Po prostu czegoś mi brak w naszym związku... może dziecka? Ale czy nie byłoby głupotą decydować się na baby w takim momencie? Kiedy nie jestem pewna czy to na pewno ten mężczyzna? Nie wiem... zerwać ten drugi związek? Przecież przez wyrzutu sumienia jestem lepsza dla \"legalnego\". A może pogodzić się z sytuacja na zasadzie \"czas pokaże\"? Sto pytań i żadnych konkretnych odpowiedzi. Pewnie znacie to z autopsji. JTW ---> ja też nie wierzę:) Mam przeczucie, że to jeszcze nie koniec... on będzie chciał wrócić. Zobaczysz. A Ty? NIKAAA ---> zostaw \"legalnego\" dla szczęścia własnego (ale mi się rymnęło;) Ciekawe czy mój jutro zadzwoni.. Dzisiaj mi powiedział, że nie dzwonienie do mnie wczoraj sporo go kosztowało. Kilka razy trzymał telefon w dłoniach i mówił sobie \"nie... niech ona pierwsza\". Dla zasady. Hihihi... Skąd ja to znam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×