Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuzka

jak wierzyc w milosc kochanka?

Polecane posty

a ja wlasnie wrocilam ze spotkania z moim nielegalnym.... znow wiem ze jestem cudowna...dla niego;) wlasnie mi przyslal smsa wierze ze im bardziej sie kocha tym wiecej sie czyni gdyz milosci ktora nie jest niczym wiecej niz uczuciem nie moglbym nazwac miloscia jtw, udanego dnia jutro:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze mam kochanka tez o czyms swiadczy.... wcale nie czuje sie dobrze (w roli kochanki), jak sledzisz topik to wiesz o tym doskonale.... i wcale nie jestem z tego dumna a o zyciu wiem.... oj wiem.... i nie zycze ci zebys az tak dobrze poznala zycie jak ja go doswiadczylam. Najgorszemu wrogowi nie zycze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to,nikt jeszcze dzisiaj?...Do tej pory??? Ja prezent chyba dzis dostane.Spotkanko,ktore pewnie zacznie sie i skonczy jak u wyzej wpisanej:)Własnie,i jak,był,pogadaliscie??? Jak było?Co było??Pisz.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariello, siostro...ja jestem :)...też sie zastanawiam czemu dziś tu tak pusto... gdzie Skarbuszek, Inki, Milky, Katinka, Poezja, JTW, JIW... wszystkie na spotkanka poleciały czy co??? ja tez chcę...ale póki co muszę uzbroić się w cierpliwośc...łatwo mówić gorzej zrobić... Buziaki dla was 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ze przezyłaś wiele nie
znaczy ,ze najwiecej ... tak samo jak piszesz, ze ja nawet nie wiem ile ty przeszłaś - ty tak samo nie wiesz co ja przeszłam - a ręczę ci ze przejscia mam za dwie osoby z każdej strony , ciężkie , wciąż trwające i nie widać że będzie lepiej , bo w tej sytuacji jaką mam to niemożliwe narazie . chce tylko napisac ,ze irytujące jest to jak ktoś , kto czyta tylko weżyki liter - ocenia ,ze sie ktoś zna na życiu czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyneczki Idę sobie kupić prezent sama bo mi nie doniesie go nikt....... Bielizna bedzie wzorem którejś..... różowa do nowego różowego sweterka,który kupił sie bez okazji na poprawę humoru...... Randki nie było ale ogólnie to chyba będzie lepiej przynajmniej narazie - bo ja znowu w szopnach nałogu jestem (nałogu w sensie Ten Pan). Miłe maile ale dużo słó padło wtedy kiedy stanowcza taka byłam a teraz dużo innych i jakis żal w środku..... nic tu czasu potrzeba i wtedy wszystko sie okarze....... A randka pewnie w przyszłym roku..... ale chyba wyboru niemam. Mariella Ola buziaki dl aWas Kochaneczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tylko chcialam sie podzielic refleksja, ze kiedys mnie wsadza za morderstwo mojego slubnego.... nic to, ide sobie humor poprawic i naprawic swoje tipsy, czyli 2 godziny przyjemnosci w gabinecie kosmetycznym... pozdraiwam dziewczyny:) jtw-jak minal dzien???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Poezja na zakupy, a Nikaa do kosmetyczki... a tu człowiek musi w pracy siedzieć :( ale od jutra mam wolne , hurraaa!!!! za to dziś czekam na małe spotkanko, co prawda to jeszcze nic pewnego...ale liczę że tak będzie...w przeciwnym razie złapię doła...jak stodoła!!!!!! buziaki!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Poezja na zakupy, a Nikaa do kosmetyczki... a tu człowiek musi w pracy siedzieć :( ale od jutra mam wolne , hurraaa!!!! za to dziś czekam na małe spotkanko, co prawda to jeszcze nic pewnego...ale liczę że tak będzie...w przeciwnym razie złapię doła...jak stodoła!!!!!! buziaki!Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... a... ja chciałam tylko powiedzieć, że właśnie wtranżalam milkywaye (kupiłam sobie pudło promocyjne)... i... i... jeszcze kupiłam sobie cienie w kolorze ziemi (niebo - bueee), puder i błyszczyk... no. i jest fajowo... bo palę faję, palę mosty i pal sześć. ;-)... no i Nasz Topik rifreszinguję i podciągam, bo coś obciągnięty ;-) się zrobił i w dołek wpadł. ;-) no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeeeja:-) jaki dołek milky;-) nasze kochaneczki w niebie a my twardo lubimy po ziemi podciągać temat, dzisiaj tłoczę melnik w absolutnej ciszy, bo ciszy ciąg (nie obciąg) dalszy;-) z ukłonami rąbię w ziemię (tak twardo) wszystkim na dole, po srodku i w niebiosach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja znowu jestem-wczoraj poczułam, ze za małonprezentów sobie kupiłam i dzisiaj poszłam dokupić. Zdecydowałam sie tylko na wielkie pudło rafaello. A miała być koszulka nocna:( Zachwyciła sie poczatkowo oferta salonu Dermiki, a mianowicie relaksujacym masażem czekoladowym. Ale , bagatela, kosztuje on chyba 250 czy 280 zl (jeden). Doszłam więc do wniosku, ze kupię sobie kiedys czekolady za 50 zl , potem za 80 zl wezmę masaz odchudzający i w sumie za 130 zl bede miała dwa w jednym ;) Czy ktos mi wytłumaczy dlaczego on nie chce do mnie dzwonic tylko chce, zebym ja dzwoniła do niego? Od razu uprzedzę ze nie o forse chodzi :) - nie analizując juz nawet jego charakteru, oboje , czyli on też, mozemy oficjalnie dzwonic z pracy za granicę prywatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas na coś mocniejszego, rzucę sie na absoluta;-) absolutnie samotna od dłuuuuuuuuuuuuugiego czasa;-), to tak z gruuuuuuuuuubsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jiw:-) prawie w czasie zgrane;-) nie wytłumacze Ci niestety, bo rozmowy przez tel. to nie \"nasza\" specjalność\" dobrze, że chociaz wiesz, ze on sam sie nie odezwie-liczy na Ciebie, natomiast u mnie było odwrotnie, teraz cichosza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ty absoluta to ja też- mam mandarynkowego-pychotka! Lubie być sama. Lubie tez miec swiadomość, że jak samotność mi się znudzi to ktos jest. Urlopowiczko, ty juz po zakupach prezentowych ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och i ach JIW;-) zawsze wiedziałam, że samotność moim przeznaczeniem;-) juz po zakupach, ale w tym roku sobie nic nie sprezentuję:-( wszystka kasa na dzieciaki:-) uwielbiam im robic prezenty!!! no to chlup w samotny dziób (nie taki samotny znowu, przeciez my to conajmniej we dwie)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D+o+b+r+a+n+o+c
KOCHANIE IDE SPAC ZARAZ A TY MOJA NAJ?pomysl przad snem o kocurku swym niech ci sie przysni ja zapomnialem ci napisac raz tak myslalem i wyobrazalem sobie nas rozpalonych w obieciach i przasnilo mi sie ze bylem u ciebie i nikogo nie bylo we wsi a my latalismy po domu i piescilismy sie kochalismy sie w pokoju w kuchni potem w stodole i na na dwor poszlismy i potem w lesie ty mowisz gdzie ja mowie obojetnie i pobieglem za toba ty weszlas w lesie na Ambone oj to byl dobry pomysl sami odcieci od swiata a ta ambona taka wielka i tam zaczelismy sie kochac kochanie piescilem cie tak namietnie ze nie wytrzymywalas z rozkoszy gryzlas mnie i drapalas.potem ty krzyknelaS kladz sie i zaczelas mnie piescic od glowy az po same stopy myslalem ze sie spuszcze z rozkoszy.potem siadlas na mnie I jezdzilas ach kochanie.pragne cie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D+o+b+r+a+n+o+c
KOCHANIE IDE SPAC ZARAZ A TY MOJA NAJ?pomysl przad snem o kocurku swym niech ci sie przysni ja zapomnialem ci napisac raz tak myslalem i wyobrazalem sobie nas rozpalonych w obieciach i przasnilo mi sie ze bylem u ciebie i nikogo nie bylo we wsi a my latalismy po domu i piescilismy sie kochalismy sie w pokoju w kuchni potem w stodole i na na dwor poszlismy i potem w lesie ty mowisz gdzie ja mowie obojetnie i pobieglem za toba ty weszlas w lesie na Ambone oj to byl dobry pomysl sami odcieci od swiata a ta ambona taka wielka i tam zaczelismy sie kochac kochanie piescilem cie tak namietnie ze nie wytrzymywalas z rozkoszy gryzlas mnie i drapalas.potem ty krzyknelaS kladz sie i zaczelas mnie piescic od glowy az po same stopy myslalem ze sie spuszcze z rozkoszy.potem siadlas na mnie I jezdzilas ach kochanie.pragne cie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula
JUZ IDE NIE WYPUSCISZ?OKI!Nie zamykaj drzwi wpadne okolo 12stej..rogrzejemy sie i przygotuj poduszki zebys mogla sie nakryc na glowe gdy bedziesz wyla z rozkoszy jak bede ci wsadzal mego Boa i dociskal jak..aj..koncze bo.. Witam was mam na imie Magda mam kochanka i choc jestesmy daleko od siebie smsujemy to wlasnie te teksty ktore on do mnie pisze jak myslicie czy on naprawde mmnie kocha?wiem glupie pytanie Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziula
Jeszcze mi pisze on jest szalony ponad 150zloty na smsy co miesiac. tak wiem gdzie bedziesz nie trudno cie znalesc dojde po odglosie chrapania..przygotuj sie wiesz bluzeczke z guziczkamu zebym mogl je rozpinac i penetrowac twe cialko i najlepiej jak bedziesz bez majteczek..pragne cie.pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaneczki moje slodziutkie! jestem zakrecona nowym mezczyzna, bardzo przystojnym i bardzo he he wolnym i bardzo zainteresowanym. moj ukochany czy moze moj byly ukochany teraz szarpie sie i miota, ale ja chce sprobowac z kims innym. nie wiem co bedzie ale... mariello dolaczam do ciebie 😘 bardzo mi przykro ale nie bedzie mnie tu przez ostatni tydzien roku. milky wybacz 🌼 sciskam was wszystkie mocno i czule i ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!!Nareszciie wolne, no powiedzmy.Od rana biegam ze szmata:)Zaraz musze skoczyc na zakupy a juz sobie wyobrazam co sie tam dzieje.Mam ochote zabic mojego slubnego.Zostawia wszedzie taki syf ze plakac mi sie chce.Moj nielegalny wyjezdza na Swieta i wpadnie podzielic sie oplatkiem-chyba zawyje z rozpaczy:( jiw---jak mija dzien??? ola-jak spotkanko??? lece dziewczyny, milego dnia Wam zycze.Nie stojccie za duzo w kolejkach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochaneczki wszyskie myslami w przyszłości już? albo na spotkaniach świątecznych albo w towarzystwie ściery? Nikaaa nie narzekaj.... ja nie mam spotkania przed Świeami z nikim zupełnie i żaden Pan nie przyjdzie się podzielić opłatkiem i prezentem A śłiczna bielizna do sweterka jest i jesmi z tym dobrze Tylko dlaczego znowu sama sobie kupuje prezent? I czy to już zawsze tak będzie? Bo legalny nie ma pomysłu na prezent od paru lat..... O mam chandrę! Ciekawe czemu? Inki - gratuluje i zacieram łapki na powodzenie....... Katinka - dziękuję...... przeczytałaś ostatniego maila - uspokoiłam się, uwierzyłam i hmmmmmmm zobzcze jak na tym wyjdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No gdzie Wy no gdzie? mariella i ola - Wy zawsze byłyscie o tej porze Inki, Millky, urlopowiczka , jiw, jtw, katinka, tzj, nikaaa, organika No gdzie poszłyscie kobiety no gdzie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na zakupach...o matko, ludzie poszaleli. nawet prezent slubnemu kupilam, taka dobra jestem.a tak w gruncie rzeczy jestem zla baba.... Moj nielegelany wlasnie ode mnie wyszedl...podzielilismy sie oplatkiem i pozegnalismy(w sposob bardzo namietny----jak zwykle bylo cudnie;)) a teraz siedze i zastanawiam sie za co sie zabrac?Za ciasta, za rybe??Alez te swieta to bedzie farsa.po prostu tragikomedia.Moj nielegalny wyjechal i wroci dopiero w poniedzialek, moj slubny na cale szczescie idzie w swieta jakos tam do pracy.wezme po prostu winko i poprawie sobie humor.... jeszcze poezja--dalej meczy Cie chandra?? Inki---gratulacje, trzymam kciuki:) Madziula---napisz cos o sobie:) a moze zamiast ciasta i ryby solarium????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, czy to ja jestem nienormalna czy on? wlasnie moj slubny zrobil mi awanture ze mu upralam spodnie i nie ma w czym jechac do sklepu.a on w tych drugich nie pojedzie i koniec,.i nie mysle.No nie mysle bo pralam ciemnerzeczy i wrzucilam jego spodnie.bo przeciez mialam je uprac z bailymi obrusami.najlepiej w 1 dzien swiat.... a moj nielegalny jest daleko jak cholera i skreca mnie juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„...Ten szczegolny dzien się budzi niosac cieplo w kazda sien. To dobroci dzien dla ludzi, tylko jeden raz do roku taki dzien...”Wesolych, radosnych, spokojnych Swiat, ciepla, milosci, zyczliwosci oraz wszystkiego co najlepsze... „...potem przyjda dni powszednie, braknie nagle cipelych slow. Najasniejsza gwiazda zblednie i niepokoj jak co roku wroci znow...”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo miłości wszystkim życzę. I spokoju, tylko czasami dla smaczku, przerywanego. 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M a r k o polo
Zycze wszystkim kochaneczkom ❤️ Śniegu po nerki Wesołej pasterki Prezentów moc Sexu co noc Pysznego bigosu Gwiazdki z kosmosu I udanego wskoku do 2005 roku! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×