Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

A u mnie:D>....... \"Na całej połaci-śnieg. W przeróżnej postaci-śnieg. Na siostry i braci-zimowy plakacik-śnieg...śnieg. Na naszą równinę-śnieg. Na każdą mieścinę-śnieg. Na tłoczek przed kinem- na ładną dziewczynę-śnieg...śnieg. Na pociąg do Jasła- na wzmiankę,że zgasła-na napis:\"brak masła\", na starte dwa hasła,na flaszki od wódki,na tego te skutki... Na puste ogródki, na dzionek za krótki... Na w sinej mgle dale-śnieg. Na \"kocham cię stale!\"-śnieg. Na żale,że wcale i na - tak dalej-tak dalej- tak dalej-tak dalej- tak dalej-tak dalej- śnieg śnieg śnieg śnieg....\" Pozdrawiam gorąco herbatkowo-malinowo:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezly ten fankub taneczny ja sie pisze :D:D ja najbardziej.Wystarczy ,e sie ubi tanczyc reszta niewazna .Ja uwielbiam i niewazne czy umiem dobrze czy gorzej. Szczesliwa ... kto tam ;) hihih milo cie widziec i pozdrawiam Aga-ta ... papatkam Ci z Buziaczkem 🖐️👄 Cordula ... :) moze porzucamy sie sniegowymi kulami alb balwana ulepimy co ?? hihihi Buziam cieplo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozstrój nerwowy-śnieg Na rodziny zmowy-śnieg Na śmiertelne znużenie-śnieg Na fajek palenie-śnieg Na przepisy prawa-śnieg Fajna zabawa-śmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi: oczywiscie bawimy sie ;) ja juz fortece zrobiłam;) bede sie chowac heheheh;) na fortece zimowe-śnieg na policzki pąsowe- snieg na gorące pragnienia -snieg na szalone wspomnienia-snieg i na gorącej herbatki malinowej ostatki:):D Cmokale dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubię zimy, nie lubię śniegu, chcę już wiosnę!!!!!! Chcę już poczuć zapach tego wiosennego powietrza, ciepło pierwszych wiosennych promieni słońca... I bardzo chcę wierzyć, że wraz z tym nadejdzie wiosna dla mnie... Hmmm... Więc chyba nie pobawię się z Wami;) Pepper chyba bardzo zapracowana, coś do Nas nie zaglada... Szarku, wiem że tam jesteś;) Posyłam 👄 dla CiebieJ Kadarko, jest takie powiedzenie, że co nas nie zabije to nas wzmocni, ale czytając co napisałaś pomyślałam sobie, że jest jakaś granica... że rzeczywiście parę kopów w życiu może sprawić że przestajemy czuć tylko dlatego żeby nie bolało... Czy to możliwe, że człowiek potrafi (w obronie własnej) osiągnąć taki stan?? Bardzo chcę wierzyć, że nie... Trzymaj się! Kiedyś w końcu musi być lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> jestem i tak jak Ty nie cierpię zimy i śniegu i mrozu i chcę już wiosny, ale to jeszcze kurcze 2 miechy trzeba będzie poczekać:( Musimy czekać, nic nie zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wkoncu sie dostalam na to forum w domu to jest masakra co sie dzieje z moim netem :( na lepienie balwana - snieg na zabawe do rana - snieg ....;) i dalej nie umiem wiec bede rzucac kulkami sniegowymi ;) Cordula i Reinmar dostali :P:P:P:P hihihhi Kadarka Trzynaj sie ... :D:D:D duzo usmiechu na pocieszenie i kulka sniezna ;) hihihihhi 👄 Aalex w taki razie wiosenny kwiatek dla Ciebie ;) Ja lubie zime ale co za duzo to nie zdrowo i nie moge doczekac sie wiosny ... Pepper faktycznie gdzies zaginela pomacham jej znowu 🖐️ ;):) Szarek ... :D:D tobie tez posylam usmieszek z wiosennym kwiatuszkiem 🌻... na wszystko trzeba czasu i wiosna przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex kwiatek mi nie wyszedl wiec jeszcze raz ;) 🌻 Wszystkim nocnym markom i tym co ida spac 😴 kolorowych wiosenno - zimowo -snieznych snow i oby nie byly takie pomaranczowe ja te moje sloneczniki :) ...tusie🖐️...ziaczki👄 dla wszystkich a dla Corduly i Reinmara i kadarki po kulce snieznej :P:P:P:P dodatkowo ;) Tradycyjnie Buziam 👄 cieplo do podusi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaa zapomnialam Cordula moje to sa takie \"inteligentne\" kulki z czunikami i sterownikami - takie teraz cacka robia ;) wiec moze byc ciekawe :P ... zmykam PAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Tradycyjnie z kawą na biurku, białą i słodką:) Mi... Dziękuję za kwiatuszka:D Szarku... To czekamy na wiosnę razem:) Dwa miesiące, to nie tak długo, zobaczysz, ani się obejrzymy a będzie ciepło:) Pozdrawiam obecnych i mniej obecnych;) Miłego dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 🖐️ i od razu podziele się refleksją... Nie wiem czy któreś z was oglądało wczoraj film na Polsacie wieczorem..mnie ten obrazek tak dokumentnie przybił i i wyprowadził z równowagi.. ze nawet Validol nie pomógł. Tak się wczułam w rolę ze normalnie dostałam spazmów -dzisiaj oczywiście oczy zapuchnięte ale już est ok..:) Nie widziałam filmu w całości (w międzyczasie brałam prysznic) ale to co najważniejsze do moich oczu dotarło.. Najbardziej dobił mnie fakt że to było oparte na faktach autentycznych !!! Akcja z 1993 roku -przeciez to nie średniowiecze.. !!! Żeby ludzie byli aż tak zaślepieni i nietolerancyjni..?? tyle okrucieństwa z powodu pewnej \"inności..\'?? W głowie mi sie to nie mieści ....przecież fakt transsexualizmu jest znany od dawna .... Dla tych którzy nie widzieli : kobieta a raczej dziewczyna uwięziona w męskim ciele..ciągle udowadnia swoją męskość i wpada w szemrane towarzystwo...potem ją (a raczej jego ) gwałcą i na końcu zabijają - koszmar..! serce mnie kłuje jeszcze dzisiaj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ze zdenerwowania pomyliłam fakty ..oczywiście chłopak w ciele kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze Wam psuje poranna sielankę ale ..życie to nie tylko kwiatuszki i całuski... A ja naprawdę nie moge się jeszcze uspokoić ..ręce mi się trzesą. Jak można tak upodlić człowieka..? ten gwał z brutalnym pobiciem był gorszy dla niego/niej niż dla "typowej" kobiety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam a u nas zamiec i nic ine widac 👄 zaniedlugo to chyba nas zasypie :( ... Aalex - nie ma za co polecam sie na przyszlosc ;) i czestuje kawka Aga-Ta :) 🖐️ Ja wczoraj nie moglam spac , jak to ktos ... taki nocny duszek ze mnie byl wczoraj ;) ogladalam do na tv4 \"Chlopcy i dziewczyny\" przyjemny tym bardziej ,ze gral moj ulubiony alktor tam ;) noi oczywiscie bardzo przystojny hihihihi Buziam zamieciowo 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa, wszyscy wiemy że życie to nie bajka, doświadczamy tego codziennie... Też oglądałam ten film i również mnie poruszył...:( Na świecie jest tyle zła, tyle ludzi cierpi, a co gorsze - dzieci... Jednak, mimo że mnie to przeraża, nie jestem w stanie tego zmienić, jedyne co mogę, to być dobrym człowiekiem i w przyszłości dobrze wychować swoje dzieci... Bo w nich tak naprawdę nadzieja na lepsze jutro... I kto powiedział, że jest tu sielanka, albo że ma być... Ten topik jest dla wszystkich, którzy mają potrzebę wygadania się... Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa, wszyscy wiemy że życie to nie bajka, doświadczamy tego codziennie... Też oglądałam ten film i również mnie poruszył...:( Na świecie jest tyle zła, tyle ludzi cierpi, a co gorsze - dzieci... Jednak, mimo że mnie to przeraża, nie jestem w stanie tego zmienić, jedyne co mogę, to być dobrym człowiekiem i w przyszłości dobrze wychować swoje dzieci... Bo w nich tak naprawdę nadzieja na lepsze jutro... I kto powiedział, że jest tu sielanka, albo że ma być... Ten topik jest dla wszystkich, którzy mają potrzebę wygadania się... Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex - rzeczą charakterystyczną dla tego topicu jest właśnie ta słodycz i cukierkowatośc -nie chce nikogo obrażać ale dzisiaj jestem w \"kąśliwym\" nastroju...:( Przynajmniej ja odniosłam właśnie takie wrażenie ..z jednej strony fajnie ...wszyscy sie uśmiechaja ..machaja ...i buziują,,ale to jest takie nierzeczywiste -można powiedziec ze aż kiczowate.. Jutro na pewno będę inaczej patrzyła na sprawę ..no ale dzisiaj jest jak jest.. Domyślam się ze to jest taka odskocznia od codziennego bólu ..ale mimo wszystko brakuje mi tu odrobiny ironii i sarkazmu..to nadaje takiej prawdziwości. Co ja plotę...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgaTa... Nie zgodzę się z Tobą... Charakterystyczna jest tu życzliwość osób które tu zaglądają, a które niestety nie należą do szczęśliwych... Czy mamy wciąż i wciąż płakać i narzekać jak mamy źle?? Jakie życie jest złe??? Zgadzam się, że może czasami jest słodko... ale co w tym złego?? Wolę się porzygać (sorry) od słodyczy niż użalać się i płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -masz rację oczywiście.. muszę wylać troche zółci na innym tpicu -to mi przejdzie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ ja jestem szczęśliwa.... :) Mimo wszystko jestem szczęśliwa, więc bardzo proszę nie wrzucać mnie do jednego worka z nieszczęśliwymi, bo nie chcę zacząć krakać tak jak oni :) Natomiast prawdą jest iz ten topik zmienił troche swój charakter na przestrzeni tych stuileśtam stron. Nieunikniona ewolucja. Pisałam o tym kiedys. Wszystko płynie.... Nawet z tamtego składu chyba niewiele Was zostało (Was - bo ja dołaczyłam znacznie później). Coś znika, coś sie pojawia - wieczorne winka, niezobowiązujące pogaduszki, sielanka. Widocznie teraz jest czas na to... I taka potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope:) Przepraszam... To się już więcej nie powtórzy;) Troszkę źle się wyraziłam, pisałam w pośpiechu;) Sama też przecież nie uważam się za nieszczęśliwą:) Wybacz!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ta Mam jakies dziwne wrazenie ,ze to sie torche tyczy mojej osoby - hmmm.Tak jestem pogodna , ale nie mam zamiaru za to przepraszac i nikt mi tego nie moze zabronic - to jest moj sposob odreagowania ...co nie znaczy ,ze nie umiem utozsamiac sie z bolem i byc obojetna na cierpienie.Tez nie moge sie pogodzic z okrucienstwem jakie jest na swiecie i jakie dotyka Was, innych, mnie ... Nikt nie powiedzial, ze zycie to Idylla !!! ... Jestetm tu nowa i moze niepotrzebnie ... sie wtracam ... W kadym razie pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba powoli mi przechodzi..:) Najlepiej rozładowuje ostra polemika z jakimś ograniczonym, tępym gowniarzem.;) wtedy sie można wyzyć intelektualnie ..:) Tutaj wszyscy sa na dobrym poziomie -więc nie mam na to szans..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak..teraz ludzie zaczna sie na mnie obrażać... mi.. wcale niczego do ciebie nie mam, powiem więcej lubię Cię :) tylko jak jestem wkurzona -to potrafię byc przykra dla otoczenia ..wybacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przymrużeniem oka;) Sposobów na poderwanie faceta są tysiące. Niemal wszystkie bywają skuteczne. Kłamie ten, kto twierdzi, że mężczyźni są skomplikowani. To proste istoty. Aby ich poderwać wystarczy byle chwyt, ale jeśli któraś z naszych Bojowniczek ma z tym problem, to sposoby przedstawione poniżej mogą się przydać. 1. Na nieśmiałą. Genialnie proste. Z koca uszyj sobie długą, przyciężkawą i ohydnie niemodną sukienkę. Skombinuj okulary w grubych oprawkach z żaluzjami i plastrem (coś a’la wczesna Natalia Kukulska) i rusz w miasto. Zachwycisz równie nieśmiałych. 2. Na ofiarę. Na ten numer znajdziesz chłopaka – opiekuna. Przechodząc obok tego jedynego ostentacyjnie zgub przejazdówkę, potknij się i złam nogę w trzech miejscach. Jeśli dobrze dobrałaś metodę na pewno on rzuci ci się z pomocą. Jeśli nie – sorty, dzwoń po karetkę. 3. Na wampa. Trochę ograny, ale ciągle skuteczny numer. Czerwone paznokcie, minimalistyczna mini, maksymalistyczny dekolt i już. Aż dziwne, że faceci na takie coś lecą. No, ale już wcześniej ustaliliśmy, że to mało rozumne Kubusie Puchatki. Ciągle tylko „małe co nieco”. 4. Na fankę sportu. Trudne, ale niezwykle skuteczne. W barze głośno komentuj oglądany przez panów mecz, wyzywaj sędziego od najgorszych najgorszych rzucaj teksty w stylu : „Tak to możesz grać w Zjednoczonych Nowy Sącz!”. Musisz też pić piwo i zapuścić brzuch. 5. Na chłopa. Zapomnij o depilacji i dobrych manierach. Bekaj, przeklinaj i co chwilę pociągaj nosem. Koniecznie załatw skądś film o DDR-owskich kulomiotach. Ich urok to Twój cel! Na ten numer na pewno poderwiesz jakiegoś intelektualistę. W końcu mężczyzna w domu jest potrzebny. 6. Na Martynę Wojciechowską. Podejrzyj jakim autem jeździ ten przystojniaczek. Doczytaj o nim w „Auto Świecie”, podpytaj brata i już! Przy następnym przypadkowym spotkaniu pochwal jego konie (mechaniczne), linię (nadwozia) i ryk (silnika). Jak nic weźmie Cię na przejażdżkę … 7. Na Barbie. Najczęściej stosowana metoda. Spal się na solarium, utleń włosy i chichocz za każdym razem, gdy obiekt Twoich westchnień otworzy usta. Nawijaj o szminkach, ubieraj się na różowo a do komórki przyczep maskotkę. Absolutnie nie mów nic mądrego – możesz go spłoszyć!!! 8. Na Kopciuszka. Co chwilę mów, jaka jesteś nieszczęśliwa. Że tu Ci oczko poszło, że tam zgubiłaś frotkę. Cały czas podkreślaj, że przy nim byłoby Ci o wiele lepiej, że jest Twoim „opatrznościowym”. Wiem, wiem, powinno być jeszcze „mężem”, ale to słowo jest zakazane przy mężczyznach! Dla podkreślenia efektu przywitaj go kiedyś z miską prosa i owsa. Powiedz, że akurat przebierasz. I rada uniwersalna: Mów tajemniczo!!! Podczas dyskusji z mężczyznami koniecznie posługuj się kompletnie niezrozumiałymi dla nich wyrazami. Lekko ich tym zawstydzisz, ale też zainteresujesz. Poniżej lista trudnych pojęć: - miłość, - wierność, - porządek, - zmywanie, - teściowa, - pasemka, - Mostowiakowie (równie dobrze mogą być: Kowalscy, Malinowscy, Nowakowie, Kiepscy itd.), - gra wstępna, - meteorologia, - literatura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ..jestes niezastapiona..!:D Mam nadzieje ze nikt sie na mnie nie obraził..za rano...:) Mam teraz fuul pracy -więc na razie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🖐️!!! Aalex, po prostu czuję się ugotowany:D , ale będę wiedział jakie stosujecie chwyty:) Jednak poważnie zastanowiłbym się nad używaniem w obecności mężczyzny tak niecenzuralnych słów jak miłość, wierność, teściowa:) Aga-Ta, świat jest czasem fatalny i bez takich sytuacji, teraz jest 60 rocznica, ale już nie powiem czego, aby nie przerażać. Tam dopiero było.. A ja bardzo cieszę się, że tu jest tak milutko, tanczymy w klubie, popijamy herbatkę:) i rzucamy kulkami. A właśnie.. pach, pach,....pach! Wszyscy trafieni:) :) Zawsze miło się tu zagląda, ale na pewno topic zmieni się na wiosnę. Zapłoną serca, pojawią sie stokrotki:) i mam nadzieję, że forum zapełni się szczęśliwymi wpisami, jak to spotykam się z nim/nią już 2 tydzień i jest bosko:) Posyłam wszystkim Paniom wiosenne 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Papatki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze że tu jest miło..:) kryzys mi minął i wszystko wygląda inaczej...:) zaraz będę spadać więc pa pa 🖐️!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ostatnio się nie odzywałam także na GG jestem nieobecna, nie odpowiadam na maile.... W ogóle ostatnio jestem nieobecna, prawie dla nikogo....:(Zamykam się w sobie, zapadam:(. Nie przeszkadza mi Wasze dobre poczucie humoru- wręcz pomaga mi czytanie Waszych wypowiedzi. Ale przeżywam ostanio trudne chwile, mam zwyczajnie mówiąc doła, zastanawiam się nawet, czy to nie początki depresji....:(A do tego cierpię na potworne bóle głowy - na tle nerwowym. Pewnie nie lubicie takich wypowiedzi, bo kto lubi.Marudzę i truję.Ale naprawde tak kiepsko dawno się nie czułam.:( Przepraszam jeśli komuś zepsułam humor.W końcu to nie topic dla ofiar losu, tylko fajowych ludzi;) Aalex.Dzięki za maile i załączniki, bardzo dziękuję, ale naprawdę nie miałam siły odpisywać.... Pozdrawiam.❤️ Cieszę się,że jesteście a Wasze wypowiedzi czytam Was na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×