Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam wieczorna pora pochlaniam obiadek wlasnie :) A tak o pogodzie bo dzisiaj nie bylo ;) hihihi caly N.S zasypalo zamiec jak 150 ;) ... ostanio bylo o tym w radiu hihihihi \"150\" i tak sobie zapozyczylam ;) Aga-Ta za za nieszczerosc moglabym sie obrazic za szczerosc nigdy ;)... i tez Ciebe lubie bardzo jak wszystkich tu zagladajacych zreszta ;)...wcale nie jestes przykra ... Ciesze sie ,ze przechadza zle mysli i nastanie wiosna i po kryszysie 🖐️ papatam Ci Aalex ;) hihihihih przymruzam oko ;) pozdrowionka Biegnacy... Ty wczroaj dostales z zaskoczenia kulke i dlatego nie wspomnialam o Tobie hihhhiih...Oby sie twoje rzyczenia spelnily ;) :D dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepper :D 🌻 Milo Cie widziec bo Ci machalam i machalam ;) ... ty nam nie popsulas humoru ale my postaramy Ci go poporawic ;) ... Od tego tu jestesmy zeby byc w tych zlych i tych dobrych -chwilach ... Kto powiedzial ,ze jestes ofiara losu i kto powiedzial ze jestes niefajna zaraz dostanie kulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ja jestem tępym ograniczonym gówniarzem i z przyjemnością popolemizuje-co właściwie oznacza to słowo! Ironia i satyra też wyrazy brzmiące zachęcająco ale do kurwy Mai pszczółki co one znowu znaczą. Moje ziomki czytające wasze teksty skarżą się że tego jebanego slangu nie znają. Ja domyśliłem się że to jęz. polski tylko taki SŁOWNIKOWY ale ziomy i tak mi nie wierzą. Ale nie ma mowy nie pozbędziecie się mnie tak łatwo-siedzę przed kompem ze słownikiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar .... Biegnacy ;) normalnie mezczyzna nie daje sie kwiatow jakos tak sie przyjelo , ale ja zrobie wyjatek bo ja tak lubie czsami oryginalnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment
Kolejna stara panna żyjąca w wyimaginowanym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet sobie Aalex niewyobrażasz jakim cholernym slangiem są pisane książki prawnicze. Pszczółki Mai nie lubię po tym co zrobiła dla Gucia ale przemilczę to-zbyt bolesne. A tak serio to używam wulgaryzmów celowo i moim zdaniem \"kurwienie\" wzbogaca język a nie zaśmieca. Niektóre sytuacje wręcz wymagają soczystego wyrażenia. I od razu odpowiadam na potencjalne pytanie: Tak wiem że natym forum nieżyczycie sobie przeklinania- nie mogłem się powstrzymać. Ale kurwa mać wolność słowa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry wieczór:) Oj widzę,że gorąco tu było troszkę ;) ale dobrze,ze juz wszystko wrociło do normy:) To fakt kazdy z nas ma napady złego humoru i wszystkich spotkanych kajał by bez powodu;)wszak ludzmi jestesmy i jest to naturalne:) i tak jak powiedziała Mi najwazniejsza to szczerość ,to co nas boli wyrzucac na zewnatrz:) tu mozna sie wygadać i jeszcze dostaniesz pocieszenie i to jest wspaniałe:) I ja własnie lubie te wszystkie przejawy sympatii,bo człowiekowi tak miło sie robi koło serducha a co;) wiemy wszyscy,ze rzeczywistosc nie jest taka różowa, a tu jest tyle sympatii i zyczliwosci i to jest super:) i własnie wszystkim sle cmokalki👄oooo ej Reinmar słowo kurwa za przeproszeniem mozna zastapic innym słowem bardziej oryginalnym,przeciez ty jestes inteligentny stwór i to jeszcze studiujacy dwa kierunki,czyli wymyśl cos naprawde:) tego słowa wszedzie dookoła bleee Pozdrawiam ciepełkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegacy ... nalezalo Ci sie ;) i tez Ci pozylam mialo byc \"no comment\" - a jednak obylo sie bez \"no\" ;) Reinmar ... chyab dopiero teraz zrozumialam ( a mam nadzieje ,ze sie nie myle ) o co i do czego to bylo ;) i tak stwierdzam ,ze mimo swoich wulgaryzmowi i wolnosci slowa dobry czlowiek jestes beda z Ciebie ludzie :) ... Cordula 👄 na powitanie ...ziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... nie wysedl 👄 wiec jeszce raz posylam odwzajemninego i ciepego buziakczka ( taki zasluzony hihihih )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cordula:) Robi się ostrzej na topicu:) Mi.. :) Pepper, pisz do nas! Uwielbiam takie surrealistyczne wstawki jak Pani Spamerka:) Witamy! Obejrzałbym sobie jakiś fajny film dzisiaj..., a może ktoś ma ochotę wybrać się do kina?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Biegnący.......... ja wlasnie obejzałam film\"Życie jest piękne\" Roberto Benigni i pomimo,ze akcja rozgrywa sie w obozie koncentracyjnym to optymizm i poczucie humoru głównego bohatera sprawia,ze film jest naprawde wspaniały.To jak potrafił wytłumaczyc synowi w sposób zartobliwy zasady zycia w obozie porównujac je do gry hmmmm naprawde jestem pod wrażeniem ja ja mam ochote wybrac sie do kina;) hmmm czytałam ostatnio recenzje filmu \"Blizej\" historia dwóch par,i relacjach uczuciowych miedzy nimi:) dobra obsada;) Mi:tez goraco pozdrawiam 👄, a Ty co proponujesz jaki film???;) Nie ma jak kawał dobrego kina;) Pozdrawiam ciepluchno:) Spamerka: wow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha Proponuję film \"Kawa i papierosy\"-autentycznie dobry. Ostatni widziałem pierwsz raz\" Syreny\" z Cher i Winoną Ryder i muszę powiedzieć, że kobiety rulez w każdym wieku. Hmm ok słowo\" kurwa\" zastąpię słowem \"żurawina\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka: poprostu musimy isc na ten film do kina i już;) jestem go bardzo ciekawa:) Pozdrawiam janielsko;) Reinmar:) no i to mi sie podoba,jak by nie było żurawina bardzo pasuje do \"mięsa\";):) A tak filmy Jarmusha są naprawde dobre,kolega natomiast polecal mi \" Noc na ziemi\":) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś bardzo krótko.... Aga-ta Jak jesteś zbulwersowana, to pisz i nie żałuj sobie. Jak dla mnie każdy ma prawo ocenić film, a że w nerwach trochę cię poniosło to tylko dobrze. Teraz sobie możesz poczytać jaka jesteś w takim stanie i to chodzi. Pepper Jak to będzie topik, super fajnych szczęśliwych i nierealnych ludzi to ja zmykam i to szybko. TO NIE TOPIK O POCIESZANIU tylko o życiu w jego każdej postaci. Więc takie wpisy choć świadczą o twoim złym stanie są bardziej potrzebne niż kolejne kwiatki usta i serduszka(nie urażając nikogo). Częścią naszego życia też jest ból i cierpienie i nie ma się czego wstydzić. Dwa dni temu w radiu słyszałem że 24 styczeń to najbardziej prawdopodobny dzień w roku kiedy może dopaść depresja. Jednak nie daj się jej, bo to straszna choroba. Dobrze że masz jej świadomość bo jak znamy wroga to łatwiej z nim walczyć. Pozdrawiam i wierzę że już zaczęłaś ją niszczyć. Uwielbiam cytaty z polskich filmów:-) do tego pasują słowa Dyzmy \"Życie trzeba brać za pysk i lać\". Lej i nie żałuj sobie!!!!! rainman Pewnie niektórych zaskocze ale jakoś mi się autentyczniej i życiowo zrobiło jak czytałem twoje wpisy. Fajna ironia i niedopowiedzenia. Wolność słowa oki, jestem za, byle ze smakiem:-) Ostatni głośno o pewnych dość rażących artykułach i \"NIE\" minęła kara jak narazie autora tych słów. No ale coś tam o prawie czytujesz to wiesz że to jeszcze nie koniec, odwołać się można zawsze...... Miało być krótko, ale się widze rozpisałem. Kiedyś dzieliłem się na tym topiku smutkami i nie tylko... Teraz mam okazję szczęściem to się podziele, a co!! Znów wygrałem płytkę \"Dancestacja\" oczywiście w radiostacji:-D Tak się zastanawiam może to faktycznie jakiś zwrot w moim życiu, bo te trzy wygrane w miesiącu to nie jedyne sygnały że los się uśmiecha:-) Pozdrowionka dla niewymienionych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia._.
Hmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja juz nie chce kobiet, bo sa straszne, dziwne i lepiej bez nich jak z nimi. juz wole panienke na jedna noc, bo przynajmniej jest spokoj potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
pieprzysz Facet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo że miałam iść do kina wczoraj i nie poszłam -mam dobry nastrój..:) Witam wszystkich ..🖐️ Te wpisy powyżej bardzo odkrywcze są...i głębokie.. :P Tez oglądałam film Benigniego - i postanowiłam oglądac wyłącznie komedie ..:)(nawet gdyby miały mówić o holokauście)- dramaty źle na mnie działają !;) jak chyba zauważyliście.. Dzisiaj ma być zawieja i zawierucha więc prosze sie uzbroić w wiatrochrony ..:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reinmar ..a z przekleństw wolę KALAFIOR..albo FACZEK- najczęściej przeze mnie używane słowo w stanie w...wienia..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUuuuu ..niedobrze. Jak widać nastroje \"fatalne\" są zaraźliwe i ciągle krąża wśród ludzi -tylko żywiciela zmieniaja ..;) Aalex co się stało..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich na porannej kawie :) Ciekawa dyskusja sie rozwinela ostatnimiczasy. Zaczne od tego:zarzuca sie cukierkowosc na tym topiku - i dobrze !!bo bylo tego troche ostatnio.Czasami czlwowiek zaslania sie\"milymi cukierkowymi \" rzeczami aby nie zauwazyc nieszczescia, przykrosci jaka go dotknela.Moze nigdy nie mial \'cukierkowo\" i tego mu brakuje, dlatego ucieka sie do takich a nie innych sposobow. Wszystko po troche jest potrzebne w zyciu moze to i zle jest ale czasami pomaga...Bycie cale zycie poganiany i wiecznie , kiedy kazdy od ciebie wymaga doroslych decyzji, zachowania spokoju powagi , a ty masz te nascie lat i jeszcze nie dostajesz za to nagrody bo bynajmniej to nie jest zabawa a ZYCIE i zaczynasz zygac tym co jest powane, dorosle, odpowiedzialne ... w pewnym momencie ucieka sie do cukierkowych iluzji bo akurat tego brak!! ...Jak czegos zaduzo toi niezdorwo.Podejzewam ,ze jakby bylo zaduzo pesymizmu i gorzkawo ,ktos wkoncu tez by to zuwazyi l wygarnal ten fakt.To jest topik jak ktos slusznie powiedzial o \"zyciu w jego kazdej postaci \" czyli jakby na to nie patrzec o wszystkim i kazdym.Jak to w zyciu bywa troche jest cieprienia, torche szczescia , czasami czlowiek jest milutki czasami wkur*iony na maxa i odbija sie to casami na otoczeniiu ;) ma worgow, przyjaciol biliskich... Nudne bylo by zycie jakby bylo caly czas takie samo.Kady jest inny, ale nie moze byc wszystkim. Cordula :) z filmow polecam \"czlwoiek w ogniu\" i "szkole uczuc" troche kontrastowe filmy ale ja lubie kontrasy a filmy polecam z calego serca ;) Facet II "Panienka na jedna noc" to nie kobieta ?? :P Aga-Ta Mnie juz zasypalo ;) Aalex pozdrawiam ... Pozdrawiam i milego dnia zycze:)... sie rozpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochani🖐️ Aalex:) Oczywiście, ze topic powinien ozwieciedlać wszystko. Zaczynam się trochę bać, czy np. Aalex, Pepper, a wcześniej Kadarka ( 🌻 dla Was:) ) nie obawiają się napisać co im leży na duszy, bo nie chcą mącić naszej słodkiej atmosfery i wyłamywać się. Mam nadzieję, że tak nie jest, bo tu nikt tego źle nie odbierze. Oczywiście możecie nie pisać, bo po prostu nie chcecie i tak powinno być. Wspominam o tym, bo nawet wśród nowych czytelników może pojawić sie pewne zdziwienie i zbicie z tropu radosną atmosferą, kiedy wejdzie na topic \"zachęcony\" tytułem:) U mnie też nie najlepiej ostatnio, ale to nie wynika z tej daty, tylko z perspektywy szukania pracy, bo zero kasy itp... Szczerze mówiąc o takich sprawach jak samotność, brak miłości to nawet nie chce myśleć i wgłebiać się, bo mógłbym poczuć się duużo gorzej. Ta opcja jest wyłączona:) Pomimo beznadziejnej sytuacji uśmiecham się, cieszę się zimą i staram się nie zamykać przed ludźmi, bo to najlepsze lekarstwo na depresje:) \"Noc na ziemi\" polecam! \"Godziny\", przepiękny:) , ale na depresje odradzam:) Czytelniku, Dyzma to świetna postać:) Ma racje z tym życiem. Uśmiechy na miły dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... witam 👄 za prace trzymam mocno kciuk i z usmiechem i niepuszczem ;) Aalex ... mam nadizeje ze wyjdziesz z tego dolka sama badz z nasza pomoca albo jakas jeszcze inna ... i wtedy sie go zasypie raz na zasze \"slodyczami \" ;) (zarcik) ale te typy juz tak maja hihihihih ...a moze jak sie wygadasz to bedzie latwiej ;) BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi... --------->>> widzisz mi... panienka na jedną noc to nie kobieta :P Wy narzekacie, że jesteście same. Właśnie znam kilka takich. One usilnie prubują mnie zgwałcić. I nie żartuje. Każda chce faceta na właśność. Ale przez te zwracanie uwagi na siłę zostajecie same. I dzwonicie, i płaczecie, a to jeszcze bardziej denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×