Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witam Znowu mam \"ciężkie dni\"..;) wczoraj się strułam zimnym pierogiem z warzywami...no a dzisiaj mamy mieć najazd inspekcji sanitarnej..;) Oprócz tego okres mi się zaczął -fantastik plastik.. .;) No i non stop zimno... Na co się dziewczyny wybieracie..? ale wam dobrze -blisko siebie mieszkacie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... 🖐️ Dlugo mnie nie było - dużo się dzieje ostatnio... :) na szczęście dobrego:):) Kadarka... co Ty opowiadasz?? przestań się tak źle nastawiać.. 😠 bo będę Cię musiał ustawić :P :D Mi... 👄👄 to ludzka rzecz pogadać.. spróbuj... :) Ala... no szacuneczek - tak rano sie zrywać :P:P :D Aalex.. KILIM KILIM :) za brak netu najwyższa kara :P;) Aga-Ta... oj zatrucie is no good :( a okres... w końcu minie :P hihi ;) Widzę,że wszyscy narzekacie na pogodę ... w sumie to niewiele to zmieni.. :P więc najlepiej przeczekać... :) i będzie ok :D;) Pozdrawiam wszystkich - nie dajcie się złym humorom i innym pierdołom :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim:) uuuuu taka piekna pogoda była rano,a teraz buuuu chmurzyska bleeee:) ale kupiłam sobie dzisiaj papuzie tulipanki jejku sa fantastyczne ,takich jeszcze nie widziałam ,płatki maja takie postrzębiane;) i odrazu mi lepiej:) aa o co to nikt kawusi nie pije???;) Aalex:) Kadarka :) ale macie fajnie a na jaki film idziecie?? jak by co to super miłego wieczoru;) bo to pewnikiem beda tez babskie pogaduchy prawda??;) Ala........ oj współczuję naprawde zerwałas sie dzisiaj fest;) ale powodzenia na wykładach:) Aga-ta mozemy sobie podac łapki;):D hihi KRZ :):P mówisz przeczekac ?? no ile mozna czekac cio??;):D:P MI:) wyłaz z norki;) pracusiu jeden;) Ja chce do Gdyniiiii!!!!!!!!;):D A gdzie jest szarek ,biegnacy i reinmar i czytelnik ?????????? co jest z wami panowie?? ładnie to nas tutaj tak zostawiać???;) Pozdrawiam wszystkich i miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc ... Kadarka.... tak - myślę,że to o to właśnie chodzi.... trzeba Cie ustawić.... kiedy będziesz w Krakowie ? :P tak Cię ustawię,że zobaczysz :D:P Cordula.... cierpliwość jest zawsze dobrze wynagradzana... więc w sumie warto.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ, jeśli Kadarka pojedzie do Krakowa, osobiście skopię jej d..e;):D Ja zmykam do domu, a potem do mojej kochanej Gdyni:) Ostatnio naprawdę jakoś u nas pustawo... Panowie!!!! Haloooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Jest tam kto????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula -> idziemy na Zakochanego Anioła :) i oczywiscie przedtem obgadamy Was wszystkich :) KRZ -> ciągle ktoś mnie pyta kiedy będę w Krakowie.....jeszcze chwila a po prostu sie tam przeprowadzę :P........przyjade, jeszcze nie wiem kiedy ale przyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...dbam o swój tyłek :P...nigdzie nie jadę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maluję pzanokcie na bordowo i popijam wino......to bedzie prawdziwy Picasso :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka:);):P no ja tak wiedziałam ,ze tak bedzie hehehe KRZ:) no w sumie masz racje;) hmmmmm;) A ja w robocie siedzę jeszcze buuuuu;) i tak do 19-stej ehhhhh nic to ide cos wszamać bo mi sie cosik jeść zachcialo;) miłego wieczorku:)dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Picasso.... :P uważaj żeby sobie krzywdy nie zrobić :P:D Cordula... ojej a ja o 19 wychodze na piwo... idzesz ze mną ?? :) od razu po pracy ;) chodź będzie fajnie :D:P Dziś konfrontacja - moja ex żona i moja dziewczyna :D UWIELBIAM WYZWANIA :D :) Życzę miłego wieczoru wam wszystkim :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) no prosze a moze to bedzie Van Gogh?? ;) KRZ:);) dobra ide na piwo ,najwyżej bedę ta trzecia hihihi dopiero bedzie się działo hahahah pozdrawiam ;):D A ja juz zjadłam i się najadłam i dalej siedze w pracy ehhhh;) papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący -> tylko szczęśliwie, proszę Cię bardzo......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegący ...........ehhhh tak to super stan ,oby tylko trwał wiecznie;) sama bym tak chciała ,zeby juz to było na wieki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ hehehe ryzykowne wyjście..., tylko nie spuszczaj z nich oka bo znając takie sytuacje z autopsji to albo się podrapią, albo zaczną wymieniać uwagi na Twój temat. I jedna i druga opcja jest dosyć groźna:D Kadarko jedź do Krakowa, naprawdę z przyjemnością obejrzałbym walkę: \"Aalex vs Kadarka\" Kisiel załatwię ja, hmmm...czy jednak zapasy w błocie?Oczywiście ciosy mogą być pozorowane, liczę jedynie na efekty wizualno-akustyczne. Już słyszę te pełne emocji jęki:P Biegnący a ja na miłość się zaszczepiłem:D Cholera tacy jak Ty albo zmieniają świat albo świat ich zabija -trzymaj się! Tak patrzę że kobiety-płeć piękna nieustannie polują... na króliki i motylki:) Mi gdzie jesteś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo dawno nie pisałem z Wami, co nie oznacza, że Was nie czytam. Codziennie śledzę losy wszystkich:) U mnie jest wszystko OK, mogę spokojnie powiedzieć że jestem szczęśliwym człowiekiem, gdyż nauczyłem się być szczęśliwy sam ze sobą, a przede wszystkim mojego szczęścia nie uzależniam od drugiej osoby. Kosztowało mnie to trochę czasu i sporo pracy nad sobą, ale dziś już jestem tym człowiekiem, którym kiedyś zawsze bywałem. Czasami jeszcze od czasu do czasu przypomnę sobie moją ubiegłoroczną miłość, mam nadal ochotę zagadać do niej, ale staram się tego nie robić, aby nie odgrzebywać starych dziejów i nie przysparzać sobie przykrych wspomnień. Cieszę się że jesteście, lubię Was czytać i teraz do Was ponownie wracam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.lo
kochane poradzcie blagam jake walczyc z samotnoscia???Jestem rozwiedziona a wszystkie mojezwiazki koncza sie fiaskiem co robic blagam pomozcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J lo-> a gdybym zapytał dlaczego wszystkie Twoje związki kończą się fiaskiem to jak byś odpowiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj kochani moi ... kawka ! U mnie nic sie nie dzieje pozatym ,ze chodze do pracy i ciezko pracuje :D to... nic innego :( Cordula .Ala.Aalex, Kadarka , Szarek , Reinmar, Krz, Biegnacy , Aga-Ta pozdrawiam calusnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllo :) 🖐️ Niedawno wstałem....trzeba się wyspać...czasami ;) Reinmar, Kadarka...... noo bardzo ostrożny byłem... było świetnie,ale niestety dziewczyna nie mogła przyjść.. szkoda :(:( ale zawsze miło się spotkać z ex-żoną :P a co do drapania lub też innego komentowania mnie - podrapać by się nie podrapały:D a ewentualne komentarze to raczej przychylne by były :D:P Cordula..... gdzie Ty była?:P:P miałaś przyjść :D Mi.... 👄 nie przepracuj się :P ;) Dziś mam trochę zabiegany dzień - więc czas na mnie.... kawkę może wieczorem... jeśli wrócę o jakiejś normalnej godzinie... ;) Pozdrawiam i życzę miłęgo dnia... bo aura dziś piękna... :) w końcu mamy słońce :D:D:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Huraaa, nareszcie mam net w domu:D Kadarko, film mi sie bardzo podobal, za wyjatkiem jednej sceny... to stepowanie bylo malo profesjonalne;) A przy okazji chcialabym pozdrowic swoj fanklub;) Reinmar, walki w kisielu Ci sie marza... Hehe, niedoczekanie Twoje:D KRZ, ja nic nie rozumiem.... Twoja ex zona, czy czyjas ex z ktora sie spotykasz? Zakreciles troche.... ;) Mi, bedzie dobrze.... Nic na sile Slonko:) Szarku, bardzo... ale to bardzo mnie cieszy ze jestes juz w pionie:) Ja rowniez:) Tak trzymaj! Cordulko, jak motylki? Biegnacy, jeszcze sie zakochasz, napewno! Jestes fajnym i naprawde przystojnym facetem, bedzie dobrze:) Pozdrawiam cieplo wszystkich i przesylam :D Milego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pięknie!!!:D Ale wrescie piekny dzien nam dzisiaj nastał;) achhh No ja jeszcze kawki nie piła ,ale sie z przyjemnością napiję,dzisiaj oczywiscie sprzatanie i aha upiekę ciasto z truskawami ooo;) a tak poza tym spokój nastał mhmmmm moze wyskocze gdzie dzisiaj na pifooo;) Reinmar :) fajnie z sie wreście odezwałeś,ahhh z ta miłością zobaczysz jeszcze Cię dopadnie zadna szczepiona nie pomoze;):P pisuj częściej co;) Szarek:) super ze wyszedłes jakos z doła ale nie izoluj sie od nas pisz pisz i fajnie ze wróciłeś:) MI:) a gdzie ty była co?? no chyba ta pracka tak cie nie porwała co??;) dobrą kawkę zrobiłas:) J.lo:) walczyc z samotnoscią?? wyluzuj troszkę daj sobie czas nie na siłe ,a uczucie samo powoli zapuka :) Kadarka:) no widzisz jakie pikne janioły po Krakowie chodzą;) KRZ:) no była była ;):P ale w pracy hehehehe;) i ino wróc o normalnej godzinie;) ja w czoraj za to obejzałam film \"Delicatessen\" kurcze co za czarny humor ;) no ja tez ide sobie ,hmm taka piekna pogoda ,szkoda dnia prawda??;) Kochani zycze udanej soboty aaaaa no własnie dzisiaj 14 ciekawa jestem czy uda nam sie jeszcze skleic zrobic sobie zlot ,naprawde chciałabym was poznac tak w realu no skrzyknijmy sie wrescie :D NO to miłej soboty wam zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) no motylki są ,widziałam sie z nim ostatnio w poniedziałek i rozmawialismy na gg chyba przed wczoraj ,ale szkoda ze ma zajety weekend bo moze motylki by sie powiekszyły znacznie :) ale musze uzbroic się w cierpliwośc:) zreszta ,on chyba tez boi sie tak bardzo angazować bo juz dostał dwa razy po dooopie ;) ale jak to sie mówi małymi kroczkami do celu hmmm ano przyszłość pokaze wiem jedno ze dobrze sie z nim czuję:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec co u mnie , wiem , ze nie bedzie dobrze bo nie jest od kilku lat.Teraz do mnie dotarlo i mam dola, ale juz powoli przyzwyczajam sie do tego ze nie bedzie dobrze i nie jest. Buziaki bawcie sie dobrze na weekend ja tez mam taki zamiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> na pewno będzie dobrze, nie zakładaj z góry że nie będzie, serdecznie Cię pozdrawiam :) Aalex-> Ty mnie chyba bardzo lubisz:) ale ja Ciebie też:) Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulko, super:) Mi, nie wiem czemu tak sie dzieje, jestes fajna dziewczyna... Nie poddawaj sie Slonko, ale staraj sie tak o tym nie myslec... Poczekaj az ktos o Ciebie powalczy... tak choc troszke... Glowa do gory:) Szarku, jasne ze Cie lubie:) I milo mi, ze z wzajemnoscia:D A ja dzis dostalam pierwsza wiadomosc od tygodnia... od tego pana, z ktorym nie wyszlo... Nawet nie chce mi sie odpisywac, zaslanianie sie brakiem kasy nie jest dla mnie argumentem, ktory usprawiedliwia tygodniowe milczenie... teraz ja pomilcze, chyba na dobre.... Pozdowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku ;) ja Ciesze sie ,ze pogodziles sie z ty wszystkim, widzisz ja zawsze myslalam optymistycznie i wogole zawsze na cos czekalam do czegos dazylam i co i wszystko jak zaczne tak sie konczy :0 to nie o to chodzi ,ze siedze i sie doluje po mnie tego nie widac ale w srodku 😭 Aalex... to nie tylko o to chodzi , raczej o caloksztalt , glownie o ta blkiska sercu ... noi widocznie nie taka fajna jestem :0... moze odpisz poporstu z grzecznosci ;) Ty najlepiej wiesz jak masz zrobic i co czujesz ale cokolwiek bys nie postanowila, my jestesmy z Toba ;) Kadarka... misiu ja sie zawsze usmiecham ;) ale placze co innego :0 Cordula .... motylku :P No kedys musiamy ta kawe wkoncu wszyscy na zywo wypic. Porywa mnie co innego ... Biegnacy .... to do dziela ;) ja bede latac ze strzala kupidyna i jak mi powiesz tylko ,ktora chcesz to ja w nia strzele .Wiesz mam taki uklad z tymi aniolkami niestety mi nie moga bo ja to wiesz .... Reinmar... ja jestem tylko \" inkoguto\" niestety nie mam albo szczerze nie chce mi sie nic pisac.Bo co mam napisac ,ze sobie paznokcie maluje, albo ,ze wpisalam 100 pitow do sytetmu :0 no sory juz troche trace entuzjazm i moje brykanie niestety.Zaczynam sie robic zgorzkniala i zamyslona a raczej nieczula wiesz organ nieuzywany zanika ;) chyba mam \"serce\" wielkosci pestki od czeresni :P ... i dalej sie kurczy :0 Aga-Ta... pozatym to co u Ciebie ;)?? Krz... no no prosze Ty to rozrywany jestes ;P hihihhihi tak trzymaj :P J.Lo... najlepiej bronia chemiczna albo biologiczna to kur...two potraktowac do krematorium potem i rozsypac nad jakims oceanem albo gdzies wpizu od miejsca zamieszkania ;):P... a w razie czego to moze byc nasz kawa ;) zapraszam pomaga.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadareczko, a kto lubi? Nie smuc sie.... Ja dzis (kretynka do potegi) zaczelam czytac swoj pamietnik - ostatnie poltora roku przelane na papier.... Nie wiem co mnie podkusilo, bo caly moj dobry humor szlag trafil... Cale szczescie, ze komus wczoraj odmowilam.... Tez mi smutno.... tez nie ma mnie kto przytulic... Ale tamtemu milczacemu nie odpisze.... I kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim pamietniku oprocz moich wpisow, jest tam jeden nie moj.... I ten mnie tak wytracil z rownowagi, na szczescie na chwilke:) Chcialabym jeszcze tak mocno i szczerze pokochac, jak kochalam tego, kto sie tam wpisal...... Ehh.... Wspomnienia..... Tu, na kafe, pojawilam sie gdy bylam skrajnie slaba.... Gdy niespelna miesiac mieszkalam tu, nie znalam nikogo, nie mialam do kogo zwrocic sie po pomoc, lub choc by porozmawiac.... Ten topik pomogl mi to wszystko przetrwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×