Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość nie sama w samotności
nie wiem o czym bredzi tam ala zero i krz, ale na samotność to nie wygląda, a ja chcę powiedzieć, że kocham samotność, że nic gorszego nie ma jak być z kimś i czuć się samotnym...teraz wiem, że muszę liczyć sama na siebie, mam swój świat, marzonka...i wolność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey 🖐️ Jak tam dzisiaj Aalex i inni ..:) bez kacyka się obeszło..?;) Kadarka -jestes twarda...:) Ala -zrób sobie laleczkę woo doo ..;) może go zaboli jak troszke szpileczek mu powbijasz...;)- miejsce wybierz sobie sama..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Czuję się dziś bardzo dobrze, główka nie boli;) Za to mam lenia, nie chce mi się pracować.... Ala, weź przykład z Kadarki... wywal drania ze swojego życia! Za każdym razem gdy coś Cię będzie chciało podkusić, przypomnij sobie jaki ból koleś Ci sprawia... Nie ma innego sposobu, trzymam kciuki:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam dzinsy:)) kurka fajne butki widzilam:(( ale kasy brak Wywalam z zycia ale wraca jak bumerng, myslicie ze po co mi te randki w ciemno zeby sie pobawic z kims pogadac i zapomniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) Matko co za dzień zwariowany mam w pracy;) a i nosi mnie dzisiaj ,ze wysiedzieć nie mogę:) ale po pracy to sobie skoczymy na piweczko coby rozładowac nagromadzona energię hihi Ala...... jasne wywal drania jak słowo daje ,trudne to ale co to za facet ,który zadaje Ci tyle bólu i cierpienia.przeciez on Cie powinien na rekach nosić:) a tak;) nie wart myslenia :) pozdrawiam:) z tego pedu to i cos głowa mnie zaczyna boleć,a i pogoda sie klaruje:) I nie wiem co dalej pisac,natłok mysli w mej głowie ogromny:) a i muze zainstalowac sobie winampa ,od nowa ehhhhh pozdrawiam was kochani i dobrego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi może wytłumaczyć czemu Machacze przestają machać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pomijajac moje randki w ciemno to skad wy chlopakow bierzecie??chodza jacys samopas po miescie???u mnie chlopow jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się mnie nie pytaj, bo jak ja sobie jakiegoś znajdę to ho ho.....A generalnie chadzają samopas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) w gdyni tez chodizlam samopas ale tu :)) dajcie pomysla bo zwariuje:) aha wiecie co musze roztrezaskac kodeks spolek handlowych:) a w moim miescie ksiegarni nie ma:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, sprawdź maila:D Nie potrzebujesz już księgarni:) Cordulko, ja też mam dziś totalnie zwariowany dzień... Szef szaleje, co chwilę chce jakieś nowe dane... Ja chcę już weekend:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaleks dzieki ale sie nie otwiera pisze ze jakis blad:) ja cos znalazalm w necie ale kurcze nie mam jelenia zeby moi to wydrukowal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunet32
Myślę że nie będziesz sama tylko pozwól do ciebie dotrzeć . Częste kontakty z facetami aż coś się znajdzie samo ale trzeba pomóc losowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera mój koputer chyba złapał jakiegoś syfa :( ......takie są skutki sexu bez zabezpieczeń......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oczywiscie i to własnie teraz musiało sie stać, kiedy fachową pomoć diabli wzięli....No i co ja mam teraz zrobić?????? Nawet własny komp mnie wystawił :( :( :( buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Czy ktoś już był na Gwiezdnych Wojnach????? Ja chcę iść jutro.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale sie ostanio rozgadaliscie :):P NIe nadazam za wami :0 ... jeszcze jutro i mam weekend hihih ale jak sie pracuje to czas szybko leci masakra. Ala... faceci juz to do siebie maja ,ze umieja wybrac najbardziej odpowiedni momen ale chyba dla nich :P... chciala bym ich zrozumiec ale jakos nie moge... potrzebna bylaby isntrukcja obslugi chyba :P Kadarka... super a myslisz ,ze cos to pomoze... sorki ze tak pytam , bo mi np nie pomagalo i tak odszuykiwalam kontaktu :9 Aalex... jak kacyk po pizama party. Krz... a zostalo cos jeszcze herbatki :P Cordula... u mnie kazdy dzien wyglada tak samo w pracy :P no stres no sex :P:P Pozatym bez zmian a zmieniam sobie telefon hihihihihb bede miec nowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie lepiej:) zrobie sobie dzis dzien w lazience a pozniej upije sie winem:) jakies malinowe ochydztwo ale co tam:)) zapraszam aha wiec ja znlazalm pomysla i weszlam na czat-gadalm i nawet 2 dalam telefon moga dzwonic do woli moze jakas kawa sie wyklaruje:) w koncu jedna randka w ciemna ze sztuczna szczenka sie nie bede przejmowac:) kto mi pomoze napisac wstep i wnioski z pracy???no bo finiszuje ale jakos na finisz sil brak Mi...super ze czekasz na weekend dlamnie to zmora, bo dni si eniczym nie roznia KAdarka podeslac jakiegos mechanika??nawet jeden z tych gosci dzisiaj to informatyk a wogole gdzie sa panowie???szarak, biegnacy.., rainmar i czytelnik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertka
do SAMA 28 jeśli jeszcze przyglądasz się wypowiedziom, daj znać, chciałabym z Tobą zagdnąć parę wspólnych słów, bez komentarzy np fajfusa. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aala... moje sie tez niczym nie roznia :P Aalex... mam cala nieotwarta z orzechami i jakies bombonierki u mnie to siedzi bo ja nie lubie to z checia Ci dam... Soedze i mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex posmucimy sie razem , mi tez ... we dwojke zawsze razniej bo raczej ostatnio nie umiem pocieszac.Kolorowych snow. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanek666
Czego nie powinnysmy mowic nagim facetom: :classic_cool: -1.Paliłam już grubsze skręty 2.Ohhh, jakie to urocze. 3.Może po prostu się przytulimy? 4.Wiesz, chirurgia plastyczna mogłaby pomóc. 5.Możesz tym zatańczyć? 6.Mogę dorysować na tym uśmiechniętą buźkę? 7.No no, a stopy masz takie duże. 8.Dobra, popracujemy nad tym. 9.Czy to piszczy przy naciśnięciu? 10.O nie... chyba boli mnie głowa. 11.(chichot i pokazywanie) 12.Czy mogę być szczera? 13.Jak słodko, przyniosłeś kadzidło. (?) 14.To tłumaczy, skąd u ciebie taki samochód. 15.Może po zmoczeniu urośnie. 16.Za co Bóg mnie pokarał? 17.Przynajmniej dużo (długo) nie zajmie. 18.Nigdy przedtem nie widziałam takiego. 19.Ale wciąż działa, prawda? 20.Wygląda na nieużywany. 21.Może wygląda lepiej w naturalnym oświetleniu. 22.Może przeszlibyśmy od razu do zapalenia papierosów? 23.Zimno ci? 24.Musiałbyś najpierw naprawdę mnie upić. 25.Czy to złudzenie optyczne? 26.Cóż to takiego? 27.Dobrze, że masz tyle innych talentów. 28.Czy jest do tego pompka? 29.Więc to dlatego osądzasz ludzi po osobowości. 30.Zdaje się, że to zrobi ze mnie rannego ptaszka i znowu powiecie ze jestem wredna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex -> wczoraj wykradłam z szafki szefowej torcik wedlowski....dzis dla Ciebie czekoladę z orzechami :) Mi -> nie szukam kontaktu, choć nie powiem,że jest mi lekko. Wierzyłam mu a on mnie okłamał. I nie tylko mnie. Sprawa jest zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wow zaswiecila ta wielka zółta plama:)) ale sie ciesze:)) dzis obowiazkowo spacer:) inaczej byc nie moze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziękuję Kadareczko:) A dziś już dużo dużo lepiej:) Nad morzem pięknie, po pracy idę na plażę:) Jak dobrze że już piątek, mój szósty z rzędu dzień pracy... Potrzebuję wypoczynku... Wczoraj przed snem humor poprawił mi pewien znajomy... Pisał mi śliczne sms-ki:) Buziaki Kochani i częstujcie się kawką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy:) moje zadowoleni eze slonca bylo zdecydowanie przedwczesne- gdzies sobie poszlo ode mnie:( wiecie w koncy skonczyłam:)) mam juz wstep ale wnioski zerznelam z pracy koleznaki choc chyba nie mialysmy takich samych wyników badan:)) ale myslec sie nie chce a musze to znowu na poniedzialek wydrukowac:) ktos moglby je napisac za mnie moze madrzej i naukowo by bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Wczoraj spędziłam bardzo miły wieczór..:) Biegnący ..😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poprostu buty super:) zamszowe na plaski obcasiku:) zapinane w kostce a przid oczywiscie okragły taki jak to teraz i plecione z cieniutkich paseczków. moja stopka wygladala bosko:) ale musze chyba poszukac sponsora bo inaczej nie da rady:) czarne moj ulubiony kolorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×